Biela kožená sedačka. Nezničia ju malé deti?

adusa
12. feb 2008

Ahojte maminy. Chcem len zistit ake mate skusenosti s udziavanim cistoty a kvality takychto kuskov pri malych detoch. Nelutujete ze ste sa rozhodli pre svetle farby? Totizto rozmyslame nad kupov bielych kozenych sedaciek, ale stale mam chrobaka v hlave ci to neolutujem 😒

Dik za odpovede

milica313
14. jan 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@erika161 a kde si kupovala sedacku? ja by som chcela kozenu postel len drahy je proti ze je to moc drahe

erika161
16. jan 2015
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@milica313 my sme hladali cez internet predajne a potom sme sli do nej osobne a kupovali sme ju v PD

milica313
16. jan 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@erika161 bývame nedaleko PD kde ste ju kupovali? Posli mi názov alebo webovu strandu prosim ta a dakujem 😉

stastnazena2
20. jan 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@evicka547 my mame kozenu sedacku a maly s nou nic nespravil a mame aj psíka a ani ten jej nic nespravil neviem coho sa bojíš pokial je kvalitna koža tak to ok ale treba sa o nu aj starat ale v dobre predajni ti povedia cim ju mas utierat a vsetko okolo 😉

fackolka
22. jan 2015
Používateľ fackolka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fackolka.

baby kde kúpit dobrú sedacku? njalepsie kožu ale pravú nie žiadne čínske napodobeniny 🙂

kiki68
22. jan 2015

bielu nikdy! biela koza je taka dost citliva ked sa tam nieco rozleje a nejde to dole mate smolu, vacsina ludi,co ma biele kozene sedacky tak to ma stale zakryte nejakymi okrasnymi dekami,takze ten cisty dizajn to uplne obchadza v ucinku. Tiez my mame cely ram postele vratane cela bielu pravu kozu. Viem,ze bola vyrobena v nemecku, stala este pred par rokmi nejakych 60 tisic. iba ram bez rostov a matracov. A musim povedat, ze s tou bielou je to blbe, je to nestabilne ako farba, mam dojem,ze to straca ten absolut biely odtien. Kamosi maju tiez biely, po 5 rokoch vyzera otrasne ta sedacka. Maju 3 ako supravu, tu jednu uz musia zakryvat, uz to nevyzera dobre. Mame kozenu sedacku aj v obyvke ciernu, tam ziadny problem, to sa nicim nezakryva,iba co to povysavam a zotriem, beha po tom pes. Ale nic ani s farbou ani so strukturou neni. Takze keby idem este do enjakeho kusku kozeneho nabytku,tak urcite nie biela. Skor tmavohneda, alebo nieco take tmavsie.

sis789
22. jan 2015
Používateľ sis789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sis789.

Ahoj, biela koža by nemala byť problemom 🙂 Skor neodporučam latku, sestra si kupili nádhernu latkovu sedačku v bledohnedej farbe niečo taketo https://www.nabytok.sk/sedacky-rohove-39/sedacia-suprava-viola-4720.html a ked prišli švagrove deti so psom, veru sa riadne namakali pri čistení čokolady, farbičiek, slin a všetkeho možneho z tej latky! 🙂

lalanka
23. jan 2015
Používateľ lalanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lalanka.

my sme mali latkovu sedacku potoch sa najprv zacal drat asi po polroku neskor sa uplne roztrhol dali sme ho na reklamaciu ziadali sme peniaze spat dlho trvalo kym sme uspeli a dolozili sme este par € a kúpili sme si kozenu sedacku a som z nej nadsena je krasna a urcite ma dlhsiu zivotnost ako latkova, minule bola u nas sestra s neterkou ktora este len zacala chodit a papa po celom byte sedacka bola dost spinava ale nemala som problem ju vycistit 🙂 ak by som sa mala znovu rozhodnut tak zase kupim len kozenu sedacku a v ten istej predajni ako tuto 🙂

stastnazena2
26. jan 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@fackolka my sme kupovali v www.nasedacky.sk je to prava talianska koza a som s nou maximalne spokojná 🙂

anitta41
27. jan 2015
Používateľ anitta41 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anitta41.

ja by som chcela koženu postel 🙂 už som aj jednu nasla ale moj manzel sa nechce dat obmakcit neviem ako na neho 😒

vierka74
28. jan 2015
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

@anitta41 preco nechce kozenu postel? ved ma vacsiu zivotnost ako calunena

erika161
28. jan 2015
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@milica313 volalo sa to R2desing alebo tak nejako 🙂

anitta41
30. jan 2015
Používateľ anitta41 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anitta41.

@vierka74 ze je velmi draha ze sa bude tazko ciztit a tak no neviem ho presvedcit hoci vie ze ma dlhsiu zivotnost ako calunenna ved vidi tu nasu ma 5 rokov a vyzera ako 100rocna same flaky a aj potah uz je skaredy.

janka874
2. feb 2015
Používateľ janka874 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janka874.

@anitta41 my mame kozenu sedacku uz asi 3 roky a nemozem povedat ze by sa tazko cistila prave naopak a su k tomu dobre pripravky co kupujem v tej predajni kde sme ju kupili a som s nou spokojna sice sme na nu cakali dlhsie ale je presne taka aku som chcela 🙂

anitta41
2. feb 2015
Používateľ anitta41 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anitta41.

@janka874 snažím sa ho ukecat ale jeho odradza cena :/ ale musim ho dotiahnut do predajne a urcite si ju zamiluje :D

milica313
5. feb 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@erika161 áno tam som našla tu postel ktora sa mi velmi paci len tam musim dotiahnut moju polovicku 🙂

agnes9
9. feb 2015
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

My sme kupovali kozenu sedacku asi pred rokom aj nieco v nasedacky.sk sice sme cestovali kvoli nej trosku dalej ale podla mna sa vyplatilo a boli sme pozriet aspon bojnicku zoo 🙂

fackolka
10. feb 2015
Používateľ fackolka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fackolka.

@stastnazena2 dakujem pozriem 🙂 ako dlho ju mate? a ako vyzera po case?

mamickajanka
10. feb 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

baby ja by som chcela koženú sedačku ale máme psíka tak sa bojím že by ju potrhal alebo rozhrýzol.

stastnazena2
17. feb 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@fackolka vieš čo už ju máme skoro rok a som s materialom velmi spokojna je to lahko cistitelne a nemusim to drzhnut ako blbá 🙂

marorlinko
23. feb 2015

My mame kozenu cervenu uz 5 rokov a som spokojna, vzdy som chcela cervenu, maly ked bol mensi tak ju popisal aj perom ale vsetko zislo dole, tiez mame specialny sprey na kozu, krasne vycisti kazdu spinku, tiez obrusky na kozene sedacky, takze je jedno akej farby je kozena sedacka, hlavne sa lahko cisti a udrziava, nemenila by som.

veronikazadana
24. feb 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

Babule poradte mi chceme kúpit novú sedacku ja by som chcela koženu ale moja polovicka by chcela calunenna ze je to lepsie aj do buducna ked ze chceme bábätko. Poradte co je lepsie?

darinas2
25. feb 2015
Používateľ darinas2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od darinas2.

My mame tiez takuto dilemu 🙂 kamoska ma kozenu sedacku a nevie si ju vynachvalit ze ked maly nieco vyleje tak to len utrie a nemusi to dlrhnut ako tu predtym, ja by som volila kozenu ale samozrejme pravu kozu ziadnu eko kozu alebo kozenku to sa rychlo potrha videla som to na svagrininej sedacke maju ju 2 roky a ako padla zaruka zacala sa trhat a praskat no hroza

dasa71
27. feb 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

My sme mali čalúnenú sedačku tým že bola bledá tak som ju vkuse drhla a aj tak tam vždy boli fľaky lebo niektoré nevyšli potom sme si kúpili koženú a tú len zotriem a je pokoj 🙂

veronikazadana
3. mar 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

ved to mu vysvetlujem ze koza je lepsie udrziavana a vcera som nasla krásnu koženu sedacku v jednom obchode a som z nej unesena musim mu ju ukázat 🙂

fackolka
5. mar 2015
Používateľ fackolka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fackolka.

A kde ste kupovali koženú sedačku?? a preco ste si vybrali práve tu predajnu?

erika161
9. mar 2015
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@fackolka my sme kupovali tu je to ich stránka 🙂 a majú hovädziu kožu tak že je lepsia a kvalitnejsia a hlavne teplejsia 🙂 www.nasedacky.sk

darinas2
12. mar 2015
Používateľ darinas2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od darinas2.

jééj tam majú krásne sedacky presne môj vkus 🙂 len neviem ci by sa rozmerovo zmestili do nasej obývačky 😒

dasa71
13. mar 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

Baby ak môžem poradiť keď kupujete koženú sedačku kupujte z hovädzej kože je teplejšia aj kvalitnejsia 🙂 Hoci nie všade ju majú 🙂

evicka547
23. mar 2015
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

@dasa71 my sme našli sedačku z hovädzej kože len v prievidzi v R2 desing nikde inde