Bije mi srdce v bruchu. Som tehotná?

lorik
24. nov 2007

poradte mi pls.neviem som tehotna ci nie som.ked si dam ruku na brucho tak tam citim akoby by bilo srdce,ja neviem ci to je tep mojho ci co?

svetluska.p
26. nov 2007

mraaacik, ty si MUDr??

mracik
26. nov 2007

svetluš, to síce som, ale o aorte sme sa učili už na gympli

svetluska.p
26. nov 2007

no to o aorte je mne jasne, aj ked MUDr nie som. len ma to zaujimalo 🙂. ja som straasne cela ist na medinu a sla som nakoniec na techniku. tak vsetkym MUDr tisko zavidim 😀 . a aku mas specializaciu?

vladka12345678
12. jún 2010

aj mne tak bije :(( a zda sa mi ze mam vacsie brucho

moncika15
12. jún 2010

lorika, ja tiez citim srdce v brusku. som tehotna a asi je to tym ze mi drobec tlaci na nejaku cievku a v tej mam vacsi tlak. urcite necitis srdiecko drobca aj keby si bola tehotna v 9 mesiaci 😅 😝

nechcembabo
16. dec 2011

zdravim ,chcem sa spytat je normalne ked mi obcas bije v brusku,..mam aj bolesti v krizoch a celej casti tvare a tela...nemozem byt tehotna.??....

feb13
16. dec 2011

@nechcembabo podla mna je to normalne a nema to suvis s tehotenstvom

adunka73
16. dec 2011

@nechcembabo tak ja cekam ctvrte dite ale takovy pocit jsem nikdy nezazila ani pri jednom tehu.Zadne biti srdce v brusku ani bolesti tvare a tela,mozna krize az ke konci tehu,ale nikdy nic takove na zacatku.Tvoje pocity urcite nemaji nic spolecneho s tehotenstvim.

eri28
15. apr 2012

@lorik mne tiez bije srdce v bruchu , ked som straasne hladna 😉

edita84
15. apr 2012

@lorik bez srandy sa ťa ptam si chudučká? lebo ked hej môže to byť hlavná tepna mala to aj moja teta ktorá je chudučká 🙂

traktor
15. apr 2012

@eri28
@edita84 pozrite si datum, kedy to pisala 😉

edita84
15. apr 2012

@traktor jééééj fákt :D nevadí :D

traktor
15. apr 2012

@edita84 😀 😉

marianka0101
15. apr 2012

Inak, mne sa toto objavilo pri prvom tehotenstve, fakt som si myslela, ze je to srdce babatka, ze to tak nie je som sa presvedcila az po porode, ked to bitie "srdiecka" pokracovalo...

eri28
15. apr 2012

@traktor ja som kukla, ja som si to tiez myslela ze mi bije v bruchu baby 😀 , ale ona dala len par prispevkov asi nechodi uz sem dlllhooo

eri28
15. apr 2012

@traktor
@edita84
tym som chcela napisat, ze mi to guglo nasiel cize som cakala starsi datum 😅

zuzulkawww
23. máj 2013

Ahojte aj mne už dlho akoby bilo srdce v bruchu a mám ho aj vetšie ,a este k tomu akoby mi tak jemne skvrkalo v bruchu najme po jedle a večer možem byť tehotná??zuzka kamen

tereza_agy
22. okt 2013

Ahojte chela bi som sa spitat aj ja tak som bije mi daco v brusku mislela som si ze ties som tehotna nwm zaujimawe aj ja bi som chela vedet co to je 😀 😀 😀

khandus
21. máj 2015

baby pomôžte mi. chcela by som sa opýtať čo to znamená ked cítim búšenie srdca v brušku som tehotná alebo nie.. prosím,..

spinoscapularnabeta
21. máj 2015

dievcata som sa pobavila☺ aj ja to sem tam citim ale je tp vad te
musim vas sklamat. cez brusnu dutinu prechadza tepna☺