Bio C.L.A. 2000 booster. Pomohli vám tieto tabletky?

mimkao
3. dec 2008

Ahoj. Prosím, máte niekto skúsenosti s týmito tabletami? Ak áno, aké? Fakt to funguje? Lebo ma veľmi " svrbí" ruka kúpiť si ich, ale nechcem dať 800,- Sk za niečo čo je na p.d... 🙄 Ďakujem. 😵

wladka
5. dec 2008

mimka,necvicim 😝 ..na to som uz lemra!! 😀

iba oddelena, a to furt jem.. a nehladujem.. ja ked som hladna, som zlaaa 😝

rastlinny den so zeleninou, alebo s ovocim.. nie spolu.. a potom zivocisny so zeleninou.. iba tak delim.. 😉 ..

lenze, ked objednas, tak postovne stovku.. mozno v lekarni daju zlavu 😉 ..skus behnut, nebud leniva 😀

mimkao
autor
5. dec 2008

wladka, nejde o lenivosť... aj tak by som šla autom. 😀 😀 😀 len ja nemám žiadnu hotovosť 😝 len na účte peniaze 😒 No a práve som zistila, že aj keď to objednám, tak jediný spôsob, ko sa dá za to zaplatiť, je dobierka. Ja som myslela, že majú normálne aj takú môžnosť, že zaplatím dopredu prevodom a oni mi to pošlu... 😖
hmm, tak predsa len musím do tej lekárne. Aspoň teda ušetrím poštovné. 🤐 Len či mi na to manžel dá lóve...
😀

mimkao
autor
5. dec 2008

a stou oddelenou stravou to asi aj ja skúsim. 🙂 😵

wladka
5. dec 2008

urcite daaaa.. 😉 keby nie, tak poooovedz ze to je na vypinanie vrasok.. 😀 😀

a ine netove lekarne to nemaju? 😕 , tam sa urcite da aj na ucet.. 😉

no, ja mam nutkanie malu zobudit, aby sme sli do lekarne.. aj aj autom, aj ked je to u nas v dedine.. 😀 ..len je zima vonku, a mam umytu hlavu..nechcem nachladnut 😀

wladka
5. dec 2008

uz je mala hore.. ideme do tej lekarne, dufam, ze to budu mat 😝 ..dam vediet 😉

mimkao
autor
5. dec 2008

wladi, že na vrásky.... 😀 😀 😀 😀 by sa ma spýtal, že či tote, čo mám na riti.... 😀 😀
ani ja to nemám do lekárne ďaleko, len si mylsím, že u nás v západakove, to ani nebudú mať. Tiež dedina.... 🙄
A mužíček mi ich v meste nekúpi, bo nechce, žeby som sa cpala chemikáliami. Vraj mám radšej zadok dvihnúť a cvičiť,.... No on nechápe, že to mi na sadielko na bruchu nepomôže... 😖 😀

mimkao
autor
5. dec 2008

Ty si ju just zobudila, čoooo??????? 😀 😀 😀 😀 😀

susik77
5. dec 2008

mimkao: ty mas inak dobre rychle za sebou vsetky deticky 😎 my planujeme teraz 2. 😎

wladka
5. dec 2008

mimka, naozaj nie.. to ona samaaaa 😝 ..ved spala od 12h.. inak, u nas na dedine 2 lekarne, a nemali to 🙄 .. skusim zajtra v meste 😉 ..mozme spolu 😉 .. alebo od pondelka??

susik, ty si to 3 mesiace uzivala?? a denne kolkokrat? a kolko islo dolu?

susik77
5. dec 2008

ja asi mesiac a pol. -2 kg

mimkao
autor
26. dec 2008

No, trošku oprášim tému...

Takže po týždni pravidelného jedenia tabletiek sa nedostavil žiadný účinok.... Teda, nemyslím kila dolu, to viem, že to tak rýchlo nepôjde, ale čakala som, že nebudem toľko žrať. Prvé dva dni v pohode,vôbec som nebola hladná, no potom som zase začala žrať jak prasa... ☹ Kedy je ich najlepšie brať? Ešte ráno, alebo na obed, Večer?

bihan
27. dec 2008

CLA je predsa len potravinový doplnok, ktorý pomáha udržaniu svalovej masy a telo rýchlejšie spaľuje tuky, ale ak sa k tomu nepridá pohyb, výsledný efekt je minimálny a hlavne CLA je len kyselina, nemá žiadny vplyv na chuť do jedla, skôr sa dá predpokladať, že ak telo rýchlejšie spaľuje, bude si aj viac pýtať.
Žiadna pilulka kilá len tak sama od seba nespáli a môže to byť pokojne aj CLA 8000.

mimkao
autor
27. dec 2008

Bihan, od viacerích žien som už počula, že keď brali CLA, skoro vôbec nemali chuť do jedla... 😉 A ja cvičíť cvičím, plus aj pri deťoch sa veľa nabehám. 😉 Ale dík za radu. 🙂

bihan
27. dec 2008

Mimka, ja veľmi tým radám JPP veľmi neverím.. vkuse mi z toho vychádza tá naša divná slovenská nátura, že keď som niečo kúpila za 8 stovák, tak budem tvrdiť, že to funguje, ak keď to nemusí byť pravda 😉 A potom je na druhej strane otázke, akým spôsobom tie tabletky fungujú ako placebo. Ja nemám chuť do jedla keď som chorá, unavená alebo mi je teplo.. a ak k tomu budem brať nejaké tabletky, tak s čistým svedomím môžem tvrdiť, že kým som ich brala, tak som nemala chuť do jedla 😉
Ale aby som len nekecala, CLA beriem aj ja, ale skôr kvôli tomu miernemu placebo efektu, lebo mám pocit, že niečo robím pre svoje chudnutie (resp. nepriberanie 😅) a tým ma to viac stimuluje k neprežieraniu sa.

mimkao
autor
27. dec 2008

Veď o.k., ja som rada, že si napísala svoj postreh. Preto som založila túto tému. Ja som si ich teraz kúpila tak skúšobne, či to dačo pomôže, alebo nie. A keď som si to už kúpila, tak som chcela nejaké rady, že ako ich čo najefektívnejšie využiť... 😅

oliinka
19. jan 2011

ahojte tuším tu už nikto nechodí.chcem sa spýtať či niektorá brala C.L.S 2000 so zeleným čajoma brala aj antikoncepciu.neviete či to náhodu neznižuje učinky antikoncepcie?

oliinka
19. jan 2011

ahojte tuším tu už nikto nechodí.chcem sa spýtať či niektorá brala C.L.A2000 so zeleným čajoma brala aj antikoncepciu.neviete či to náhodu neznižuje učinky antikoncepcie?

trixi
19. jan 2011

@oliinka nie neznizuje. Nema ziadny vplyv na HA.

oliinka
19. jan 2011

@trixi dakujem a ty máš aké skusenosti s C.L.A

trixi
19. jan 2011

@oliinka su to vyhodene peniaze. Ziadny ucinok, ak tym chces schudnut. To je moja skusenost.

oliinka
19. jan 2011

@trixi no hej pokušam sa schudnuť a neviem či ich začať brať,mám ich už doma ale ešte som nezačala

trixi
19. jan 2011

@oliinka vsimla som si, ze mas malicku dcerku. Uz nekojis, ked chces uzivat C.L.A? Ak nekojis, uzivat ich mozes, ale necakaj zazraky.

oliinka
19. jan 2011

@trixi nie už sa nekojíme.viem nebude len tak,ale asi to skusím,dufam,že na antiku to ozaj nebude mať vedlajšie učinky,teda nezníži ich

trixi
19. jan 2011

@oliinka tak to urcite neznizi HA, to totiz neznizi nic 😉