Bloguje tu niekto?

nostek
14. aug 2009

Kocky, chcem sa spytat, ci niektora blogujete. Ja som zacala, ale rada by som sa naucila viac... 😉

vinka
14. aug 2009

A to je čo? 😕 😲

monkula
14. aug 2009

ahoj noštek..
ja mám dva blogy, na mama a ja.... Ale samostatný blog nemám, ty hej?

babulka
14. aug 2009

Nostek, ja mam na http://blog.sme.sk.

nostek
autor
14. aug 2009

ja mam na blogspot.com. a neviem co je to samotny blog.. sorry. ja som uplny novacik. naucila som sa ako vkladat text a foto a to je zatial vsetko...
vinka, to pises akoby na taku nastenku nejake zaujimavosti, dennik alebo cosi take a ludia si to mozu pekne precitat a komentovat.
ja som si to zalozila koli mojim blizky, kedze som sa prestahovala do zahr., aby vedeli ako sa mame, popripade si pozreli nejake foto.
monkula, ja som pozerala aj na mam a ja. ale tam sa nedaju vkladat foto...alebo ano?

mirka099
14. aug 2009

ahojte, nostek vytvorila som si blog na blogspot.com... ako tam vlozim fotky? ked to chcem ukazat rodinke, staci im poslat link?

nostek
autor
14. aug 2009

mirka... ked pises text, tak tam kde je druh pisma a neviem ake kravinky, tak mas aj ikonku na obrazok. len to tukni a ukaze sa ti prehliadac...
keby neslo, ozvi sa...
a ano, staci poslat link.
ja som poslala uvodny vsetkym a teraz ked napisem novy prispevok tak nan pozvem tych, ktory chcem aby si to precitali

mirka099
14. aug 2009

to je super, presne toto mi vyhovuje.. mam fotky na picaweb google, ale tam neviem pridavat text, prosto je to cisto len na fotky... toto vyzera byt take vsestrannejsie.. dufam to nema nejaku obmedzenu pamat... idem si to vyskusat...

nostek
autor
14. aug 2009

ja mam tiez picassu, ale tam je osi malo priestoru na text. ja ked bude viac foto, tak hodim do prispevku aj link, nech si kuknu...
drzim palce...

monkula
14. aug 2009

nostek, inak, super nick ,na mame a ja, je to skôr o vyslovení svojich názorov, pocitov, postrehov atď... než samotný blog....fotky sa tam vkladať nedajú.
Pokúšala som sa aj o stránku na blogspot, no nemala som na to trpezlivpsť..

Pekné blogy na blog spot má kattom a luculka, veď skús ich nakontaktovať, určite Ti poradia....

gangulienka
14. aug 2009

ja mam tiez na blogspot...len to dost flakam akosi neni cas 🙂

nostek
autor
14. aug 2009

mne siel blogspot vcelku rychlo monkulka. ja som si tam zacala pisat dennik, ked som musela lezat v nemocke. je ozaj fajn sa vypisat a este na to dostat aj odozvu... 🙂
a dakujem za kontakty... uz pozeram... ozaj pekne...

mirka099
14. aug 2009

klikam ale nejak sa neviem dostat na nejaky iny verejny blog.. nech mam predstavu, inspiraciu ako to ma vyzerat...

monkula
14. aug 2009

nostek, mne vtedy blbol net, tak preto sa mi nechcelo.... teraz na to nemám čas a vlastne pre koho? Naši net nemajú, a kamarátky tiež nemám....

mirka099
14. aug 2009

no toto je na dlhsie studium... zatial spanielska dedina pre mna..neviem co mam tam robit.. ale ma to chytilo, idem sa tam "brlat" 😀
asi som zakladatelke velmi nepomohla 😉

nostek
autor
14. aug 2009

monkula... mna to zaujalo u svagrinky. vzdy si tam posrieme, co nove sa naucila mala neter, ake pokroky robi. a cele som to zacala robit z nudy, kedze musim lezat. tak zabijem niekolko much jednou ranou...
ale tiez neviem, ako sa budem tomu venovat ked sa mala narodi... no uvidime...
a pozerala sim ti blogy. kattom je fakt vymakana... ta ma zaplnenu este aj lavu listu... ked budem mat trosku viac chtica, tak jej napisem a informujem sa, ako to robi...
idem na kute... chce sa mi spat, tak to musim vyuzit. ak nepojdem teraz, zas nezaspim do1 v noci..
tak krasne sny kocky. citam vas zajtra

monkula
14. aug 2009

dobrú noštek....

aj ja som musela ležať, ale vtedy sme nemali net..... odvtedy nemôžem ani len pozrieť na maľované krížovky 😀

nostek
autor
15. aug 2009

xixixi... to ani nepoznam tie krizovky... ale svagrina mi ich donesie, ked nas dojdu pozriet. a co si mala monkula.. ? kolko si lezala?

monkula
15. aug 2009

nostek, to sa vymaľovávajú také políčka, je to fajn relax..... ael nie týždne a týždne...

Ja som mala rizikové obe tehotenstvá, Pri jarkovi som mala skrátený krčok, tak som medzi šiestym a siedmym ležala v nemocnici a potom aj doma a pri Chiarke sa mi skracoval krčok, lekárka jej nahmatala hlavičku už koncom šiesteho mesiaca, mala som prísny kľudový režim, no, skús to prištvorročnom dieťati a potom som začiatkom 36. týždňa musela do nemocnice s tým , že tam budem aspoň tri týždne, no nakoniec sa to zomlelo tak, že v piatok ma prijali a v nedeľu večer sa malá narodila...... dosť dramaticky, ale so šťastným koncom, našťastie.... 🙂

lili91
15. aug 2009

ahojte, aj my blogujeme 🙂 manzel to vytvoril, ked sa nam narodila dcerka a bola som este v nemocnici. mame dost priatelov a rodiny v zahranici, tak aspon takto mozu vidiet fotky a vediet ako sa mame. je to fajn...odkedy som prisla s malou z nemocnice, som sa to naucila robit ja 😉 sme tiez na blogspot.com

nostek
autor
16. aug 2009

ahojte... vybuvane? my ano, aj ked som zas nemohla zaspat. vcera som hodila do blogu novy prisevok a dnes sa chystam na dalsi. vsetci znami chcu vidiet moj bruch, tak nech sa kochaju... ale este chcem, aby mi mm urobil nejake pekne foto. ale to asi az poobede, teraz mi dost tvrdne brusko, tak musim lezat.

lmonkula, ja mama podobne problemy ako ty... od 27 tt som 2,5 tyzdna lezala v nemocke a teraz lezim doma. tiez krcok a k tomu este aj tvrdnutie. ☹ tiez musime vydrzat aspon do 36tt. ja verim, ze sa nam to podari.

lili, aj ja som mala podobne dovody ako ty na zalozenie blogu.

nostek
autor
17. aug 2009

mirka, tak co? uz ti to ide od ruky? ja som vcera prvy krat vlozila video... 😉

mirka099
17. aug 2009

ahoj nostek, uz som si povyhladavala fotky, idem ich skusit dat na blog... ak ti to nevadi posli mi link na tvoj (hoci aj do IP) mozme sa zdokonalovat spolu 😉
ozvem sa ako som dopadla, fakt ma to chytilo. 😀

mirka099
17. aug 2009

neviem sa dostat na moj blog.. vypisuje mi :

Ľutujeme...,
... ale váš hľadaný výraz vyzerá podobne ako automatizované požiadavky počítačového vírusu alebo škodlivého programu (spyware). S cieľom ochrániť užívateľov nemôžeme vašu požiadavku momentálne spracovať.

to čo?

albireo
17. aug 2009

ahoj nostek:dobra tema🙂blogovat som zacala ked som otehotnela.nebavilo ma v jednom kuse odpovedat na otazky ako sa mam, ci zvraciam, ci a kolko som uz pribrala ,ako sa ma male a pod. Okolie bolo nadsene a v pisani ma podporovalo. Po narodeni malej sme automaticky pokracovali a rodina+kamarati si zvykli pravidelne kuknut,co je u nas doma nove.Ked sa stretneme, vedia,co nasa slecna uz dokaze, vedia aku velkost oblecenia nosi, ake hracky alebo predmety ju prave bavia a pod. takze aj ked byvame stovky km od seba, vedia ako sa mame.

Blog mam na googli, fotky taham z picasy a videa su zavesene na youtube kvoli datovej kapacite albumu na picase. system je dost blbuvzdorny, zatial som si vzdy poradila aj sama.
tak drzim palce,aby ta pisanie neomrzelo🙂

nostek
autor
18. aug 2009

mirka neviem ci ti to napisalo. skus si restartnut PC a znova sa nalogovat. daj vediet, ci sa ti to podarilo...

nostek
autor
18. aug 2009

albireo, to su presne tie dovody, pre ktore som zacala blogovat i ja. lezala som v nemocnici a veru mi nebolo najprijemnejsie kazdemu hovorit co a ako.... pri pisani som to zobrala z tej humornej stranky a tak aj ked nieco nebolo ruzove, pri pisani/citani to vyznelo lepsie.
dakujem za povzdudenie a aj tebe prajem, nech blogujes a blogujes a blogujes.

kocky, viem, ze blog je sukromna zalezitost (do istej miery), ale ak sa chcete niektora podelit o zazitky alebo prezentovat vas blog dalej, kludne napiste blog adresu. aj ked len do IP. budem sa velmi tesit.

mirka099
18. aug 2009

nostek, tvoj blog sa mi paci... tak ta aj hned zacnem spovedat ze co a ako 😀 to s tym pocitadlom, fiha, to chcem aj ja.. 😀 😀 ani som nvedela ze sa to da... pridala som komentar na tvoje video, tak by si si ma mala vediet najst..

nostek
autor
18. aug 2009

super, dakujem.. ja som sa pridala k tvojim naslednikom, ak ti to nevadi... a tiez komentar. ja som v zadku z tej prezentacie, mate to viacere a ja tupana to neviem urobit. a tiez ten kviz... aj ja chcem...

kocky ste sikule, ozaj...

nostek
autor
22. aug 2009

mirka, no super, uz som pozerala tvoj blog... PODARILO SA !!!

eli77
22. aug 2009

cauko...ja tiez blogujem o sto sest 😀
eli-fredy.blogspot.com