Bojí sa, že mi zlomí srdce. Ale ja ho nechcem stratiť

miruska32
27. jan 2009

Ahojte babenky moje...dlho som tu nebola a je mi to luto:( Chcela by som poradiť, že čo mám robiť. Pred mesiacom sa to začalo, kamarát s partie začal s nami chodiť vonku častejšie ako chodil. Začali sme spolu tancovat..zapáčilo sa nám to..proste niečo sa tam riešilo, ale nič nikdy vázne..A fakt super sme sa zabávali kecali..ale posledný tyzden ja neviem čo sa stalo. včera sme boli vonku a totálny ignor. Nebavil a nepozrel na mňa, čo predtym stále pohlady také pekné. Ale to bola len polka večera..Mám partiu ludí s ktorými chodievam vonku sme 7. To som zabudla napísať..Ale o čo mi ide hlavne, že sme včera tancovali a stále mi hovoril, mirka ja sa bojím. Lebo ked sme boli v meste tak raz mi pri tanci roztrhol nohavice a další krát ma oblial pivom. Tak mu vravím, že čakám že ma ešte podpáliš, alebo zlomíš mi niečo ruku, nohu. A on pri tom tanci tak potichu povedal-bojím sa, že ti zlomím srdce. Ja kukám na neho..stále mi vravel mirka bojím sa, bojím sa byt s tebou..prosím pomozte mi čo mám robiť. Neskor sme sa dohodli, že pojdeme do Pizzerie. S ním večer v piatok v meste je super, strašne dobre sa zabávam..písali sme si sms, rp, icq správy-vravel mi, že by chcel byt so mnou sám(ale to bolo pred ako sa prestal so mnou baviť)ja som to vycítila, že zmenil správanie ku mne,ale prečo mi povedal, že sa bojí, že mi zlomí srdce??prosííííííííím vás o radu. 😎 čo mám robiť ako sa správať v tej pizzerii, lebo nechcem ho stratiť, a je to aj kamarát z partie.

roasha
27. jan 2009

ved som napisala,ze taky pubis problem...aj my sme boli take ...chichichi.....len ja som bola dobry odpinkavac... 😀
...len pozor,aby sme o mesiac neriesili,ci "tabletka po zabrala" 😝 😀

monkula
27. jan 2009

roasha, juuj, ani nehovor... ja som tiež dávala schopné odpisy 😀 😀 😀

mikalove
27. jan 2009

miruška písala že má 22 a on 20,baby my sme nechceli tak narovinu 😀

slnieckova
27. jan 2009

baby ved budte milosrdnejsie 😅

niekto dospieva skor, niekto neskor... 😎

monkula
27. jan 2009

slniečkova, ja som v 22 mala dvojročného syna a toto je ešte úplné decuľo a on 20, čiže rozumovo 16, no miruška, fakt od neho ruky preč 😉

mikalove
27. jan 2009

mne z toho nebolo ešte jasné jedno slovo-diskoteka..čo je to? ja už nepamätám 😅 😀

roasha
27. jan 2009

tak ked som mala 21,tak som si zobrala toho mojho za muza 😕 .......som sa zlutovala... 😀

roasha
27. jan 2009

heeej,sa zmenil nazov!ja ze kde som to zasa poslala 😀

slnieckova
27. jan 2009

ja som sa na 22 este nechcela vydavat... nemala som za koho 😅 😎 😝

roasha
27. jan 2009

no ved deculo som mala v 27!ziadne ponahlacky... 😀

emjee
27. jan 2009

ano sa zmenil nazov, lebo bol dost nekonkretny pre mimostojacich divakov 😀

mikalove
27. jan 2009

roasha,všetky sme sa zlutovali,keby sme sa prestali vydávať to by ešte len vydeli tych zuboženych,vyhladnutych a neoholenych "pánov tvorstva" či ako sa to samolubo nazyvaju 😀

slnieckova
27. jan 2009

roasha no vidis to a ja mam UZ 26 😀 a este nemam koho rodit... 😔 😎

mikalove
27. jan 2009

slniečková,no ved,už si strašne stará 😀 😀

roasha
27. jan 2009

slnieckova,tak na rok budes,nic nezmeskas 😉
mne tiez nechcu verit,kolko som vydata,ked mam male deculo. 😅

roasha
27. jan 2009

emjee,aj teba registrujeme
🙂

slnieckova
27. jan 2009

mikalove, ze? Uplna vykopavka 😀 Ked sa nahodou raz nevratim z nakupu, odkazte mojmu manzelovi, ze ma zhabali nejaki archeologovia 😀

mikalove
27. jan 2009

a ja stará kofa a mam malé dieťa 😉 ale som omladnutá pri nej,vizeram mladšie 😎

roasha
27. jan 2009

mikalove,tak natri,kolko mas? 😀

mikalove
27. jan 2009

ja som obstarožná pani v strednom veku,mám 28 😝

roasha
27. jan 2009

ty jedna,neurazaj! 😀

mikalove
27. jan 2009

roasha aj ty sa priznaj a neuberaj si.. 😉

slnieckova
27. jan 2009

mikalove 🙄 nehnevaj sa, ale cakala som 35 a uz som si vravela pri pohlade na tvoju fotku: i kurna, ta ale vyzera fakt mlado 😀

roasha
27. jan 2009

mikalove,ved uz som napisala. 😀

mikalove
27. jan 2009

až mi srdce vynechalo,už som sa zlakla že povieš že na tej fotke vyzeram na 35,slniečková ty maš kolko?

slnieckova
27. jan 2009

mikalove na tej fotke vyzeras max na moj vek 😀 26 😝 😎

roasha
27. jan 2009

aj slnieckova napisala 😀

mikalove
27. jan 2009

ja to nevidím,napísala si že si mala v 26 dieťa a malá v pase má 6 rokov,tak 32?alebo som zase mimo? lebo to sa mi stava

roasha
27. jan 2009

mikalove,ty si tak nepozorna,nenapisala som 26! 😀

monkula
27. jan 2009

slniečkova a ty na tej fotke vyzeráš tak čudne, ani vek sa nedá odhadnúť 😝 😀