Bojí sa, že mi zlomí srdce. Ale ja ho nechcem stratiť

miruska32
27. jan 2009

Ahojte babenky moje...dlho som tu nebola a je mi to luto:( Chcela by som poradiť, že čo mám robiť. Pred mesiacom sa to začalo, kamarát s partie začal s nami chodiť vonku častejšie ako chodil. Začali sme spolu tancovat..zapáčilo sa nám to..proste niečo sa tam riešilo, ale nič nikdy vázne..A fakt super sme sa zabávali kecali..ale posledný tyzden ja neviem čo sa stalo. včera sme boli vonku a totálny ignor. Nebavil a nepozrel na mňa, čo predtym stále pohlady také pekné. Ale to bola len polka večera..Mám partiu ludí s ktorými chodievam vonku sme 7. To som zabudla napísať..Ale o čo mi ide hlavne, že sme včera tancovali a stále mi hovoril, mirka ja sa bojím. Lebo ked sme boli v meste tak raz mi pri tanci roztrhol nohavice a další krát ma oblial pivom. Tak mu vravím, že čakám že ma ešte podpáliš, alebo zlomíš mi niečo ruku, nohu. A on pri tom tanci tak potichu povedal-bojím sa, že ti zlomím srdce. Ja kukám na neho..stále mi vravel mirka bojím sa, bojím sa byt s tebou..prosím pomozte mi čo mám robiť. Neskor sme sa dohodli, že pojdeme do Pizzerie. S ním večer v piatok v meste je super, strašne dobre sa zabávam..písali sme si sms, rp, icq správy-vravel mi, že by chcel byt so mnou sám(ale to bolo pred ako sa prestal so mnou baviť)ja som to vycítila, že zmenil správanie ku mne,ale prečo mi povedal, že sa bojí, že mi zlomí srdce??prosííííííííím vás o radu. 😎 čo mám robiť ako sa správať v tej pizzerii, lebo nechcem ho stratiť, a je to aj kamarát z partie.

roasha
27. jan 2009

tak baby koncime,uz vieme kto ma kolko rokov,zakladatelka temy/zabudla som uz aj meno/,kasli nanho,takych este bude...emjee,mozes zamknut.... 😀

aniratak696
27. jan 2009

😀 😀

monkula
27. jan 2009

roasha, to bude vekom, v Tvojom vek usa už pomaly aj zabúda 😀 😀

roasha
27. jan 2009

kupim si ginko 😀
by si sa cudovala.....ja mam fotograficku pamat 😅 😀

monkula
27. jan 2009

hej? 😀 😀 😀 😀

roasha
27. jan 2009

nepochybuj! 🙂

miruska32
autor
27. jan 2009

Ďakujem, že si robíte zo mňa srandu niektoré baby!!! Fakt som to tu napísala, lebo som v pomykove...a vy si tu robíte srandu, že som naivka a neviem čo..

aniratak696
27. jan 2009

mnoo miruska32 to som si vsimla ale nechcela som si pripustit ze tie narazky na vek mali byt takto myslené
ale kašli na to ja si myslím že kto chcel ten ti napísal a podporil v dobrom 😉 hlavu hore tie čo si robilli srandu zabudli na to že aj oni boli v tom veku keď riešili aj takéto situácie v živote 😎

monkula
27. jan 2009

katarina, ja som nezabudla, že so maj ja riešial takéto veci, ael to som mala 14 rokov. Nie 22, ako ty, miruška.
A naivná si.. čo si myslíš, o čo muasi v jeho veku ide? Hoci má dvadsať, mentálne má 16 rokov, čiže pubertiak ,ktorému v kuse brní. A ty s tu kvôli nemu trápiš.

A mimochodom ,ja som sa v Tvojom veku trápila nad tým, čo lacné uvariť, aby so mmala na dva dni.. o tom je mopja milá život, nie o trápkovi ,č osahrá na citlivku a v Tvojom veku by si to už ozaj mohla vedieť...
Ale asi máš za svojím chrbtom rodinu, ktroá podporí každú Tvoju somarinu

aniratak696
27. jan 2009

Monkula si na nu dosť tvrdá, veď každý sme nejaký
ja mám 21r a mám v hlave dieťa a založenie rodiny ale môj frajer má 26r a je to večné dieťa v niektorých veciach 😎

mikalove
27. jan 2009

miruska,mi ti ťažko poradíme,nepozname ani teba ani jeho,a k tomu riešime uple iné problémy.väčšina žien tu maju deti a ostatné sa o ne snažia...máš 22 ved už nejaké skusenosti musíš mať 😉

monkula
27. jan 2009

moja život je tvrdý.. niekto ju to naučiť musí..
A niekedy až tvrdé slová pomôžu človeku dozrieť... alebo tvrdé detstvo a to asi našťastie nemala 😉

mikalove
27. jan 2009

ja som mala,mon. tvrde detstvo bohužial ale aspom ma to naučilo čo je v živote doležité 😒 volame to so sestrami škola života ateraz nam to je už našťastie smiešne 😅 ved čo už narobíme,nech je ason sranda

monkula
27. jan 2009

mikalove, o tom hovorím... 😉 a podobne 😉

miruska32
autor
27. jan 2009

ok kludne vymazte tuto temu....

miruska32
autor
27. jan 2009

a vobec to tak nie je, že mám za sebou rodinu.....nikto nevie aké som mala detstvo nič...všetko sa starám o seba samá, študujem na VŠ a pracujem...som sa zalubila a neviem triezvo rozmyslat..ale dakujem za názory, som chcela len počut nejaké tie názory...mala som priateľa, ktorého som lubila a on mňa a mi zomrel..tak asi neviete čo to je zazit takú vec...citovo som v takom rozpolození, že jemný náznak ma zmatie.. 😒

mikalove
27. jan 2009

každá z nas tu niečo zažila,je nam luto čo sa ti stalo,ale ked si sa dokazala zalubiť znovu si už zrejme "vyliečená".a citové rozpoloženia je lepšie riešiť s odborníkom.

lucinkaaa
27. jan 2009

miruska... tebe zomrel v oktobri priatel a teraz je januar a ty uz tak hrozne milujes ineho? 😕 nie je to trochu skoro, ked si s nim stravila 3 roky? nemyslis, ze aj preto sa chce tento tvoj kamarat drzat stranou???

bibula
27. jan 2009

emjee-no neviem co sa autority tyka,ale rozhodne by som ti podla foto hadala viac 😅

miruska32
autor
27. jan 2009

ale ja ho nemilujem..len sa mi veľmi páči ako chlap....

mikalove
27. jan 2009

18:17 si písala,že si sa zalubila a nevieš triezvo rozmyšlať... 😕

sendi
27. jan 2009

neda mi napisat len,ze miruska,kazdy z nas nieco zazil,ja tak isto a najhorsie bolo ked som bola teotna a manzel dostal porazku a mesiac bol v umelom spanku na ARE a ja s bruchom som sa modlila aby to prezil a som tak trosku sokovana,ze ti zomrel clovek troreho sil lubila a boli ste spolu 3roku a uz sa ti paci iny..mne by to trvalo hrooozne dlho,ale ty vies

melany_s
27. jan 2009

miruska32, nič si z toho nerob, zlomyseľní ľudia sa nájdu všade a na MK ich je teda dosť. je pravda, že na toto fórum chodia skôr ženy, ktorým sú bližšie témy tipu "zaparený zadoček" 😀 , ale to neznamená, že ty nemáš právo napísať sem svoj problém a chcieť radu.
a čo sa tvojho nového priateľa týka, asi by som sa na tvojom mieste skúsila porozprávať s ním otvorene a opýtať sa ho, čo chceš vedieť. je to lepšie ako špekulovať nad tým, čo povedal a čo tým myslel. nech ti to povie on sám.
držím ti palce 😉

monkula
27. jan 2009

melany, ty si vtipnááá haaa haaaa haaaaaaaaaaaaaaaaa
nie, nie som zlomyseľná.... ale úplnemi stačilo, prečítať si miruškin prvý príspevok, aby som si urobila záver o jej, no proste o nej....
A to, čo si jej teraz napísala ty, som jej napísala aj ja, úprimný rozhovor, čo vlastne chce, alebo dovidenia... ale predtým som jej nenapísala, ty naše chudenko, tak si toho pravdepodobne ani nevšimla

mywiel
27. jan 2009

Jéééj aka milaaaaa tééééma 😀 😀 pri citani som sa vratila o 10 rokov skor, aké je to milé riesit takéto problémy a lamat si hlavu nad laskami, takych este bude Miruska urcite to nie je posledny krat. Sice ja som sa ako 22 rocna vydavala, takze...? 😅 😀

jaron
27. jan 2009

Ahoj Miruska32 a aj ostatní,
čítal som začiatok - ten problém o ktorom píše Miruska, nečítal som všetko, čo ste riešili s tým vekom. Chcem Miruska, ak môžem poradiť, daj si pozor. Môže to byť naozaj láska, ale chlapom väčšinou naozaj ide často o sex a netúžia pritom po trvalom vzťahu (viem to veľmi dobre, veď som chlap). Ešte mi trochu chýba vo vašom vzťahu aj nejaké iné miesto spoznávania, niečo mimo zábav, diskoték, reštaurácií... Aby si naozaj poznala svoju veľkú lásku, myslím, že je dobré stretávať sa aj v nejakých, neviem ako to nazvať, iných situáciach, kde nie je hluk, tanec, zábava, hudba... niečo také normálne, neviem sa presne vyjadriť, napríklad ísť spolu do prírody, na výlet, do zoo, také bežnejšie situácie života, aby ste sa naozaj mohli spoznať...
No a potom si myslím, že je dobré byť aj trochu otvorený a úprimný, keď sú otázniky vo vzťahoch, niekedy vhodne o tom hovoriť.
Nehazarduj so svojim srdcom ani telom, daj ich naozaj niekomu, koho dobre spoznáš, že ťa bude milovať...
Nechcel som týmto písať, posudzovať, či ten muž je dobrý alebo nie... to neviem, ale snáď sa dá z týchto slov aspoň niečo zobrať, veľa šťastia, Miruska.

langkofel
27. jan 2009

waw a tento chlap sa tu kde nabral? a ktorej patri? zavidim 😲 a blahozelam zaroven 😉

langkofel
27. jan 2009

admin sorry som mimo temy, ale to ten sok 😲

susik77
27. jan 2009

ja si myslim, ze takymito vztahmi si kazdy prejde,kym najde toho praveho 😉
monkula: moja kolegyna v praci-dost intelig. baba, 28-rocna -uz rozvedena ☹ to riesila tiez pred dvomi rokmi, tiez taky divny vztah, som sa cudovala, ze sa nanho nevykaslala...
miruska: nechaj to otvorene a skus sa na to pozerat z nadhladu 😉 a neurob nejaku blbost-hlavne s nim nezostan tehotna 😎

susik77
27. jan 2009

po mojich trampotach so vztahmi si hovorim, ze najlepsie je uzivat si to pekne a nebrat zivot moc vazne, ale s trochou humoru 😉