Bojí sa, že mi zlomí srdce. Ale ja ho nechcem stratiť

miruska32
27. jan 2009

Ahojte babenky moje...dlho som tu nebola a je mi to luto:( Chcela by som poradiť, že čo mám robiť. Pred mesiacom sa to začalo, kamarát s partie začal s nami chodiť vonku častejšie ako chodil. Začali sme spolu tancovat..zapáčilo sa nám to..proste niečo sa tam riešilo, ale nič nikdy vázne..A fakt super sme sa zabávali kecali..ale posledný tyzden ja neviem čo sa stalo. včera sme boli vonku a totálny ignor. Nebavil a nepozrel na mňa, čo predtym stále pohlady také pekné. Ale to bola len polka večera..Mám partiu ludí s ktorými chodievam vonku sme 7. To som zabudla napísať..Ale o čo mi ide hlavne, že sme včera tancovali a stále mi hovoril, mirka ja sa bojím. Lebo ked sme boli v meste tak raz mi pri tanci roztrhol nohavice a další krát ma oblial pivom. Tak mu vravím, že čakám že ma ešte podpáliš, alebo zlomíš mi niečo ruku, nohu. A on pri tom tanci tak potichu povedal-bojím sa, že ti zlomím srdce. Ja kukám na neho..stále mi vravel mirka bojím sa, bojím sa byt s tebou..prosím pomozte mi čo mám robiť. Neskor sme sa dohodli, že pojdeme do Pizzerie. S ním večer v piatok v meste je super, strašne dobre sa zabávam..písali sme si sms, rp, icq správy-vravel mi, že by chcel byt so mnou sám(ale to bolo pred ako sa prestal so mnou baviť)ja som to vycítila, že zmenil správanie ku mne,ale prečo mi povedal, že sa bojí, že mi zlomí srdce??prosííííííííím vás o radu. 😎 čo mám robiť ako sa správať v tej pizzerii, lebo nechcem ho stratiť, a je to aj kamarát z partie.

sillas
27. jan 2009

neviem či sme ti pomohli Miruska... 😉

miruska32
autor
27. jan 2009

ale ved aj to, že predtym som mu povedala, že sa ma očami dotyka a stále sa mi pozeral do očí..potom také dva piatky prestal s tym a včera znovu ale uz tak jemne..okrem toho, že ma ignoroval..stále niekde odbehol, prechádzal sa..aj kamaráti z partie mi povedali, že ide po mne....hmmm....také je to všetko...aj ked sme sli prvykrát na ten čaj prišiel pre mna a už pred barákom stál 10min.skor...vyšla som vonku a on, že či nemám kabelku tazku, že by mi ju zobral..aj to, že taký galantný🙂 no z mojich očí musí už vedieť všetko...včera tiez sme tancovali sladáky, ale hmmmm aj s kamarátkov tancoval...také tie tanceky telo na telo.. 🙂

mikalove
27. jan 2009

alebo by sme mohli isť aj my do tej pizzerky,keby sme boli v obraze tak by sme ti lepšie poradili,ved by sme sedeli vedla pri stole a on by si ani nevšimol desať žien ,čo na neho čumia a natrčaju uši.. 😀

sillas
27. jan 2009

mikalove... 😀 😀

miruska32
autor
27. jan 2009

ale pomohli...keby že viem, že niečo ku mne cíti,ale ja neviem nič...a ani neviem ako je to mozné, že som sa do neho tak rachla...mojej mame v marci povedala veštica, že s tym bývalým priateľom nebudem a že za krátky čas si najdem priatela a že s ním budem stastná a že si ho aj zoberiem a budem mať s ním jedno dieťa. najlepšie je na tom to, že do cesty ako prvý mi prišiel on a potom tam boli ešte dáky chalani, ale to rychlo prešlo a stále je tu on!!

sillas
27. jan 2009

miruska32...velmi sa nezameraj na veštenie...zbytočne to ovplyvnuje potom nazory..ja som si dala raz veštiť, to som bola už 3 roky vydata...deti sme ešte nemali.., bývali sme spolu..
nič mi nepovedala, dokonca mi veštila že ja bývam s rodičmi..rozhodujem sa medzi dvomi mužmi...no total bludy...takže som to skusila prvy a posledny krat...

miruska32
autor
27. jan 2009

ja viem, ale zatial čo jej povedala všetko vyšlo..uplne...

mikalove
27. jan 2009

ja by som tiež to veštenie pustila z hlavy,nenechaj sa takto ovlyvnovať

miruska32
autor
27. jan 2009

hmmm................kamarátka mi napísala, že včera čo sme tancovali tak že: inac casnicka dobra ked isla po pohare a rozsvietila svetlo tak si prave tancovala s civom a ona im o co ide nacvicuju hriesny tanec

sillas
27. jan 2009

a ešte som sa sa spýtala na deti či je vhodna chvíla..tak povedala že nie..že aspon dva roky musim počkať že potratim a tak..no ja som asi dva mesiace na to otehotnela...a Lucka ma teraz 6 rokov a je v poriadku... 😅

sillas
27. jan 2009

chcem tým len povedať že to zbytočne ovplyvnuje rozhodovanie...a nemusime potom vidieť tie "dalšie" veci..lebo sa zamerame že ved toto je to čo hovorila...a možno ide o niekoho uplne ineho.. 😉

miruska32
autor
27. jan 2009

no ved to anooo moze byt...juuuuj

mikalove
27. jan 2009

možno dnes niekoho stretneš a toto už nebude vobec aktualne 😉

miruska32
autor
27. jan 2009

tak no presne tak...dakujem kočky fakt dakujem

jarus123
27. jan 2009

Ahojte babenky. Aj ja potrebujem poradit. Obcas muzom nerozumiem, su fakt ako z inej planety a hovoria inou recou. Som rozvedena, ale mam priatela, asi 4 roky. Obcas je velmi zahadny a tiez mu trva dllllhooo kym mu dojde, tak napriklad mu trvalo rok, nez mu doslo, ze by uz mohlo aj dojst k niecomu intimnejsiemu nez len k bozku. { to znie skoro ako z inej doby, ze? 😀 } Je nam spolu fajn, celkom si rozumieme, stale mame o com rozpravat, niekedy mam az dojem, ze mi cita myslienky. Teraz riesim cosi podobne ako miruska32, jeho spravanie sa sice ku mne nezmenilo, ale tiez mi povedal, ze mi nechce zranit srdce. Nemam odvahu sa ho opytat, co tym chcel povedat, mam 33 rokov, ale niekedy si pripadam ako 16 rocne trdlo. Co myslite babenky, co to znamena? Iba sa ma boji alebo je to predzvest konca? ☹

mikalove
27. jan 2009

rok mu to trvalo? to je potom posledny svojho druhu na tejto planéte...povedz mu že si dospelá,že si sama rozhodla a nech sa nestrachuje o teba ale o seba.. 😉

miruska32
autor
27. jan 2009

jarus123-asi sa bojí aby ti neublizil..mozno niečo rieši.Chlapi sú z inej platnéty...je to pravda a aj jedna múdra zena mi povedala, že nikdy sa nesnazte pochopit zmyslanie muza, nikdy tomu nebudeme chápať.lebo zeny su fakt inšie ako muzi...

sillas
27. jan 2009

no a to iste tvrdia o nas muži...ale myslim že to tak ma byť... 😉

miruska32
autor
27. jan 2009

juuuuuuuuuuuuuj babenky prajem vám pekný dník, idem sa ja učiť, lebo mám ešte skusku zajtra🙂 aj ked teraz som zase taká z neho kadejaká...musím sa prinutit!! 😉

jarus123
27. jan 2009

no keby tak existoval nejaky prekladac, ktory by tlmocil muzske slova do ludskej reci 😀
ako ste tu radili miruske32 asi necham tomu volny priebeh a ved sa ono casom ukaze, len je to niekedy na nervy no...

bibula
27. jan 2009

na mna to posobi uplne zmatene 😀

roasha
27. jan 2009

bib,ze?...taky puberta problem... 😅

bibula
27. jan 2009

😀
ak mas na neho chut-myslim,ze mas,,uzi si to 😀 aj on si uziva,kto vie co vravi "tim" dalsim bokovkam?
a znie to dost sebavedomo-bojim sa,ze ti zlomim srdce- co ked mu ho lame nejaka bokovka,alebo ty?-mozno je to len ochranny reflex,alebo vabidlo? 🙂 😀
ale fakt zlate to je

monkula
27. jan 2009

roasha, presne...
počúvaj miruška, ja si myslím, žeŤa chcel len pretiahnuť, ako tie ostatné bokovky, ale asi sa v ňom pohlo svedomie, keď videl, akými naňho pozeráš zaľúbenými očami. Tak sa prestaň chovať ako puberťáčka spýtaj sa ho rovno: o čo Ti ide? ak ma chceš, tu ma máš, ak nie choď do teplých krajín...

pd900bo
27. jan 2009

otvorila som tuto temu ze co vazne sa tu prebera 😕 😀 najprv som myslela ze si miruska robi srandu a pravdupovediac mam take tusenie stale

no ale snad nie.. miruska podla toho co pises je ten tvoj princ typicky playboy, ktory presne, ale uplne presne vie co plati na dievcata .. tancovat telo na telo, flirtovat a hlavne tvarit sa zahadne.. ty si sa v nom, ako pises, rozpustila ako kocka cukru a presne o to chlapcovi ide, a ked vidi ze uz ta ma tak zacne cuvat akoze aby ta nezranil.. a je este zahadnejsi a ty este zamilovanejsia.. ruky prec od neho dievca.. tot moj nazor ale nemusis si ho brat k srdcu.. vela stastia

monkula
27. jan 2009

pd, proste ju chce "položiť" si myslela, že?
hrať sa na citlivku, ach, nechcem Ti ublížiť a stavíš sa Miruška, že Ti povie, ja si Ťa nezaslúžim, si pre mňa príliš dobrá a podobné kaleráby?

zuzka1.
27. jan 2009

no konecne to tu niekto dievcatu povedal!pd, monkula 😀 😀 😀 suhlas
a monkula ty k nam uz nechodis???kde si zmizla?

monkula
27. jan 2009

zuzka, no musela som... mne takéto prepáčením naivky strašne pijú krv...
A sorry, ale také veci, on sa na mňa už tak ekne nepozerá, to sme riešli v štrnástich

sassi
27. jan 2009

miruska32 a ty maš akože kolko rokov??? 😀 😀 😀

sassi
27. jan 2009

monkula suhlas 😀 😀 😀 ja to tiež tipujem na 14-15-ročnu