Bojí sa, že mi zlomí srdce. Ale ja ho nechcem stratiť

miruska32
27. jan 2009

Ahojte babenky moje...dlho som tu nebola a je mi to luto:( Chcela by som poradiť, že čo mám robiť. Pred mesiacom sa to začalo, kamarát s partie začal s nami chodiť vonku častejšie ako chodil. Začali sme spolu tancovat..zapáčilo sa nám to..proste niečo sa tam riešilo, ale nič nikdy vázne..A fakt super sme sa zabávali kecali..ale posledný tyzden ja neviem čo sa stalo. včera sme boli vonku a totálny ignor. Nebavil a nepozrel na mňa, čo predtym stále pohlady také pekné. Ale to bola len polka večera..Mám partiu ludí s ktorými chodievam vonku sme 7. To som zabudla napísať..Ale o čo mi ide hlavne, že sme včera tancovali a stále mi hovoril, mirka ja sa bojím. Lebo ked sme boli v meste tak raz mi pri tanci roztrhol nohavice a další krát ma oblial pivom. Tak mu vravím, že čakám že ma ešte podpáliš, alebo zlomíš mi niečo ruku, nohu. A on pri tom tanci tak potichu povedal-bojím sa, že ti zlomím srdce. Ja kukám na neho..stále mi vravel mirka bojím sa, bojím sa byt s tebou..prosím pomozte mi čo mám robiť. Neskor sme sa dohodli, že pojdeme do Pizzerie. S ním večer v piatok v meste je super, strašne dobre sa zabávam..písali sme si sms, rp, icq správy-vravel mi, že by chcel byt so mnou sám(ale to bolo pred ako sa prestal so mnou baviť)ja som to vycítila, že zmenil správanie ku mne,ale prečo mi povedal, že sa bojí, že mi zlomí srdce??prosííííííííím vás o radu. 😎 čo mám robiť ako sa správať v tej pizzerii, lebo nechcem ho stratiť, a je to aj kamarát z partie.

slnieckova
27. jan 2009

Hm, mozno vycitil, ze z tvojej strany by bol zaujem a z jeho nie je (vazny myslim)... alebo ma zaujem, no ma aj iny zavazok...

😔

miruska32
autor
27. jan 2009

NO viem,že nemá priateľku. VIem, že má len dáke tie bokovky. Hmm a čo mám teraz robiť?? Bol ku mne strašne milý, proste boli aj pusinky....

slnieckova
27. jan 2009

mozno je problem v tych bokovkach...

a mozno 😉 sa v nom pri tebe deje nieco, co este so ziadnou babou nepoznal a boji sa toho 🙂

skus tomu nechat volny priebeh, uvidis, ako sa to vyvinie...

miruska32
autor
27. jan 2009

Slniečkova-dakujem fakt uprimne dakujem!!!!!snažím sa tomu stále nechať priebeh. Všetko tak pomaličky to ide. Stále niečim ma prekvapí. A čo potom v tej pizzerii???ked ma bude chcieť pobozkať,alebo??čoo?mám mu povedať niečo..nechcem to pokaziť.

miruska32
autor
27. jan 2009

😲

miruska32
autor
27. jan 2009

A aj to, že v partii mám dalších kamarátov, napr. jedného,ktorý na mna ziarli a aj na neho. Ked sme aj niekde boli tak pred tym kamarátom nič neriešil, len ked bol preč..

mikalove
27. jan 2009

miruška,ja si myslím,že fakt sa bojí,možno mu velmi na tebe zaleží a nechce to pokaziť aj on.ako písala slniečková,nechaj volny priebeh,a hlavne to nechaj na neho ,čo urobí,aby nemal pocit,že na neho tlačiš..ak ťa bude ignorovať,tak si to nevšímaj,chlap vždy príde ked je zamilovany 😉 skor či neskor...bože som si zaspomínala na staré časy,aj ja by som chcela mať aspon ešte na chvílu tieto starosti,normalne ti zavidím 😉 😵 😵

miruska32
autor
27. jan 2009

Viete babenky ono je to tak, že 3roky som mala priateľa a priateľ mi v oktobri zomrel. Psychologička ma dala dokopy...Oni sa poznali..ale myslím, že s tymto to nebude mať suvis...preto som taká, že sa teším, že niečo sa na mňa usmialo...ze nemyslím na niečo smutné. Ale aj predtym mi stále hovoril, mirka ja sa ta hambím a psychologička mi vraví, že keby sa hambil tak by to nikdy nepovedal a teraz mi zase hovorí, že sa bojí a povedala som mu, že kebyže sa ma bojíš ako vravíš, tak by si mi to nepovedal a on taký pokrutil hlavou. 😕

miruska32
autor
27. jan 2009

Aj to, že som mu zohnala knihu, ktorú potreboval na prácu a ja som len tak pred partiou spomenula, že by som chcela jednu knihu a on taký mi za pár dní zavolal, že ako sa volala tá kniha a zohnal mi ju. Co ja som ju nemohla zohnať mesiac, ešte aj mamina sa snazila a on mi ju zohnal-vytlačili ju pred mesiacom alebo dvoma. Taká 800stranová kniha. A potom, ked som mu tú knihu zohnala šli sme si sami sadnuť na čajík. A videla som ako sa hambí. Ale potom sme už sami neboli. Ale ked sme boli spolu v bare tak mi povedal, že by sa chcel so mnou náruzivo bozkávať a ze by sme mohli niekedy sa dohodnúť a ísť spolu sami. Nikdy sme sa nedohodli. len včera na ten syr do tej pizzerie. Vidím, že je veľmi opatrný. Ale neviem čo si mám o nom myslieť. 😀

mikalove
27. jan 2009

je optrny ,boji sa aby niečo nepokazil,chce to len čas 😉

greja23
27. jan 2009

a kolko casu potrebuju chlapi, aby sa uvedomili? 😉

miruska32
autor
27. jan 2009

ale tak strašme pomaly to ide...ale prečo mi to povedal??a neskor sme sa dohodli na tom syre. 🙂 Je pravda, že sme včera vypili niečo..ale to len 2hrušky a 1 čeresna,ale neboli sme opitý v pohode. bABY NAPíšTE aj ostatné názory. Veľmi dakujem mikalove a slniečkovej🙂 cmuuuuuuuuk

miruska32
autor
27. jan 2009

no to ti neviem povedať kolko času, lenže ja ked som s ním fuuuuu otrašne ma pritahuje, je fakt veľmi sexi..hmmm 😀

mikalove
27. jan 2009

chlapom to dochadza pomaly,niektorym vobec 😠

miruska32
autor
27. jan 2009

ale viem, že on má tie bokovky,takže nemá problém s ničím......si myslím...a je aj veľmi záhadný. 😕

sillas
27. jan 2009

neda mi nenapisať..možno to ozrejmi spravanie niektorých chlapov...

neviem kolko mate miruska rokov, ale môže to byť aj tým že nema skusenosti čo sa týka žien..báb...niekedy sa možno chlapi zdaju že mali polovicu žien sveta a bla bla..a pravda je uplne ina...

môj muž ma chodil asi 4 mesiace odprevadzať domov z diskoteky..nič viac..odprevadil odišiel..mne sa pačil..on nikdy nič konkretne..po mimo sme sa ani nestretli...bol taký iný a zvlašnty ako všetci ostatní...až nakoniec ked sme mali hrknute, tak sa osmelil...a povedal mi jednu vetu...na ktoru do smrti nezabudnem: "dievča ukradla si mi srdce"... to bolo najkrajšie vyznanie...a potom sa osmelil..jednoducho to nevedel zo seba dostať a bolo to niečo čo predtým necitim a nevedel čo s tym..

takže aj takí su chlapi.. 😉

mikalove
27. jan 2009

sillas to ti pekne povedal 😵

slnieckova
27. jan 2009

greja no mojmu manzelovi to trvalo tyzden 😀

tomu predtym tri mesiace

a ten este predtym sa vobec neuvedomil 😀 😀

inac baby, na tu zahadnost chlapa pozor... moj byvaly bol tiez zahadny... dnes uz viem preco... bol to chumaj 😀

mikalove
27. jan 2009

slniečkova ,tak ty si mu tu zahadu vyriešila 😀 😀

sillas
27. jan 2009

miruska32..

môže to byť aj tým..že on vie aký je a vie aka si ty..a možno vie že by to neklapalo navždy..a kedže si si prešla tym že si prišla o priatela..tak ma strach a ked aj vie že si s tým chodial ku psychologovi, tak sa toho boji ešte viac aby si kvôli tomu že by ta sklamal.."nespadla " zase tam...

miruska32
autor
27. jan 2009

Noooooooo dakujem, mám 22r. on má 20r ale vobec nevyzerá kludne by som mu dala aj že má 25r.je vyspelý dosť. Veď robí si druhu strednu, učí na strednej škole, pracuje a študuje externe na VŠ. tak povedzte mi baby, že nie je super???a kludne mi všetky tykajte!!!aj mna bol odprevadiť domov 2x či 3x. A to, že mi na tej diskoteke ked spolu tancujeme, no proste jednoducho predtym som s nim netancovala a to sme v partii už 3-4r. že ani poznať som ho nepoznala tak dobre a my pri tom tanci sme ako jedno telo jedna duša-som ešte nezazila takého chalana, že by sme sa tak doplnali(ako keby sme to mali nacvičené,ale nemáme) On skúsenosti určité má. 🙂

miruska32
autor
27. jan 2009

sillas-to bolo pekne napísané🙂

miruska32
autor
27. jan 2009

Podľa mňa to musel vycítiť, že sa mi moc páči...aj ked som mu nič nepovedala...lenže naše písanie to bol čistý flirt.

slnieckova
27. jan 2009

mikalove 😀

miruska32
autor
27. jan 2009

už mii nikto nenapíše??? 😝

mikalove
27. jan 2009

miruška ,ja neviem čo by si ešte chcela počuť 😉

sillas
27. jan 2009

miruska32...musiš tomu nechať volny priebeh a netlačiť na neho..a čas ukaže... fakt si myslim že sa boji že ta sklame..lebo si nie je sebou istý.

miruska32
autor
27. jan 2009

mám sa tváriť, že ja nič??alebo čo ako ??

sillas
27. jan 2009

daj mu iba naznak...neboj oči a letme dotyky vela prezradia...snad nie su chlapi taký sprosty...a ked to nevidia tak preto lebo to nechcu vidieť..

miruska32
autor
27. jan 2009

Dievčatá naozaj vám dakujem za názory dakujem krásneeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂