Bojí sa, že mi zlomí srdce. Ale ja ho nechcem stratiť

miruska32
27. jan 2009

Ahojte babenky moje...dlho som tu nebola a je mi to luto:( Chcela by som poradiť, že čo mám robiť. Pred mesiacom sa to začalo, kamarát s partie začal s nami chodiť vonku častejšie ako chodil. Začali sme spolu tancovat..zapáčilo sa nám to..proste niečo sa tam riešilo, ale nič nikdy vázne..A fakt super sme sa zabávali kecali..ale posledný tyzden ja neviem čo sa stalo. včera sme boli vonku a totálny ignor. Nebavil a nepozrel na mňa, čo predtym stále pohlady také pekné. Ale to bola len polka večera..Mám partiu ludí s ktorými chodievam vonku sme 7. To som zabudla napísať..Ale o čo mi ide hlavne, že sme včera tancovali a stále mi hovoril, mirka ja sa bojím. Lebo ked sme boli v meste tak raz mi pri tanci roztrhol nohavice a další krát ma oblial pivom. Tak mu vravím, že čakám že ma ešte podpáliš, alebo zlomíš mi niečo ruku, nohu. A on pri tom tanci tak potichu povedal-bojím sa, že ti zlomím srdce. Ja kukám na neho..stále mi vravel mirka bojím sa, bojím sa byt s tebou..prosím pomozte mi čo mám robiť. Neskor sme sa dohodli, že pojdeme do Pizzerie. S ním večer v piatok v meste je super, strašne dobre sa zabávam..písali sme si sms, rp, icq správy-vravel mi, že by chcel byt so mnou sám(ale to bolo pred ako sa prestal so mnou baviť)ja som to vycítila, že zmenil správanie ku mne,ale prečo mi povedal, že sa bojí, že mi zlomí srdce??prosííííííííím vás o radu. 😎 čo mám robiť ako sa správať v tej pizzerii, lebo nechcem ho stratiť, a je to aj kamarát z partie.

sassi
28. jan 2009

no dnešní 20-ročí mladíci su mentálne uplne inde ako to bolo za "našich" čias (teda pred nejakými 10 rokmi)
ked vidim tie pubošské treštidla (česť výnimkam), čo dokažu robiť .... 😖
teraz hovorím ako nejaká stará mama ... ale žial ...
no asi to ma niečo spoločne aj s tým, že chodia dlhšie do školy ako my, my sme väčšinou končili v 18-ke
a dnešne decka končia strednu aj v 21 rokoch ....
takže maju predlženu bezstarostnu mladosť ... a dospievaju neskor
proste sa v 18-ich ešte väčšinou nemusia zaoberať realnym životom ... ved som s nimi skoro denne ... vieme svoje

ja som kedysi povedala v jednej triede, ked ma vytočili svojim pripečeným správaním, že moji rovesníci v 20 už mali po škole, po vojne, už zarábali a niektorí sa už aj ženili, a oni v škole od nudy kreslia autíčka na lavicu - tak na mna kukali ako teliatka 😕 😲
podla mna by predlžením škol. dochádzky mali zdvihnuť aj vek dospelosti na tých 21 rokov 😀 😀 😀 lebo skor fakt dospelí nie su (dievčatá aj chlapci)

sendi
28. jan 2009

sassi,nepovedala by som,ze VSETCI DNESNY 20ROCNI SU MENTALNE UPLNE INDE!ako to mozes tak napisat...ja mam20r a co som ja prezila a vsetko...a nie len ja,aj mnladsi su uz niektori mladsi su uz vyspelejsi.takze nehac kazdeho do jedneho vreca

sassi
28. jan 2009

však som napísala - česť výnimkám 😉

titkovamiriam
28. jan 2009

ja mam doma 18 rocne trestidlo a dufam ze trestidlom ostane ved na vsetko ma cas 😀

zuzanapjat
16. sep 2018

Keby k tebe nič necítil, tak ťa dávno pretiahne a nebude to naťahovať ako gumu v gačoch. Je úplne iné mať bokovky, kde ten vzťah nie je založený na citoch. Skôr sa bojí svojich pocitov, ako toho, že by ti mohol zlomiť srdce..... Minimálne ťa ma rád. Ak chceš aby to malo rýchlejší priebeh, tak sa začni držať na uzde ty.... to znamená prestaň okato dávať najavo že si z neho hotová. To ho popoženie.

shilla23
16. sep 2018

@zuzanapjat Ta sprava je z roku 2009 😆

zuzanapjat
16. sep 2018

@shilla23 :D mozno to rieši doteraz :D

shilla23
16. sep 2018

@zuzanapjat podla mna on uz aj zabudol ako sa volala a ona ma uz nasekane dve deti s inym 😃😃😃😃