Bojím sa prvej pusy

nicins
8. máj 2014

Ahojte :( moj kamarat ktoremu sa dlho pacim a aj on mne mi chcel dat dnes pusu no ja som odmietla lebo sa nojim :( bol to trapas ... co mam robit alebo ako sa mam prestat bat alebo tak :( ☹

tinach
8. máj 2014

Nic sa neboj moja , nepustí si so balóna teplú vodu a skúšaj to na ňom 😅 pokial ti nepraskne môžeš ísť na to aj s tým kamarátom , držím palce 😉 na jazyckovu ti pošlem tipy , az ked zvládneš prvý " level"

petuska123
8. máj 2014

@tinach prvy level ako navod zaujimavy uz chcem vediet level 2 🙂

slniecko154
8. máj 2014

deti by uz mali o takom case spat nie? 😕

popelka5000
9. máj 2014

@slniecko154 volno maju .... 😠

deni73
9. máj 2014

Modrý koník - Tehotenstvo, pôrod a dieťa.... čo tu robia mladé slečny???

tiumen
9. máj 2014

s takýmito problémami treba napísať do Brava 😀

bambala
9. máj 2014

@deni73 asi su uz presytene uchylakov z pokecu 😀

marse
9. máj 2014

Akonahle prekonas strach z prvej pusy, hrozi že sa zaradiš medzi mamicky na MK, davaj bacha 😀 😀

sisaha
9. máj 2014

@nicins minule si mala 17, potom zas 14 rokov. predtym to bola fajka a teraz sa nevies bozkavat? pomooooc 😀 😀

lillika
9. máj 2014

@sisaha dnesne dievcata su asi hooodne pokrokove...najprv fajka a pusa az neskor 😀 .ved mu ju hadam neda na prvom rande 😀 😀 😕

kitty88
9. máj 2014

@sisaha
@lillika a to sa este v jednej teme chcela vediet urobit a nevedela, ako na to 😀 😀 😀 takze baby, my sme asi velmi staromodne, dnesny trend je najprv orgazmus, potom fajka a az potom pusa 😀 este cakam, ze pride s temou, kedy je vhodne zacat sa drzat za ruky 😀 😀 😀 😀 😀

cottonwomen
9. máj 2014

toto sa tu riadne zvrhlo toto forum 😵

lillika
9. máj 2014

@cottonwomen aspon sa aj my cosi poducime 😀 .ani som nevedela,ako doba pokrocila 😀

lillika
9. máj 2014

Inak,aj ja by som sa bala,ved keby mi na to prisiel manzel 😕 😕 😕

kikina84
9. máj 2014

@nicins pokial myslis tuto otazku vazne,tak na toto forum nepis radsej,lebo tu ťa ,,matere,, akurát vystresuju a zdeprimuju,je vidno ze si mladučka,cize v zranitelnom veku,naozaj sa skus poradit s rovesnickami ..tu ti nikto nepomoze,len ta ukamenuju za ziva 🙄

luccita
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisaha
9. máj 2014

@kikina84 precitaj si jej dalsie zalozene temy a zistis, ze si niekto robi srandu.. 😉

petuska123
9. máj 2014

@monhla ty mas ale riadny prehlad no dievcina si robi z nas srandu 😀

vevesh
9. máj 2014

@nicins a co takto hackovanie...to ficiii.......ked uz ta tie ruky svrbia... 😉 😎

kikina84
9. máj 2014

@sisaha mna nezajimaju ostatne temy ,mne ide čisto o princíp,ze keby tu bolo nejake labilnejsie dieta a naozaj by potrebovalo nejaku radu,tak by pravdepodobne pri týchto kravách čo sem píšu,možno vedelo aj spáchať sebevraždu..Puberta je najhoršie obdobie a v dnešnej dobe sa nedivím ani takýmto otázkam,,možno to nieje konkrétne tento prípad,ale celkovo viem že tu niektoré chudery hned odsudzujú aj takéto otázky,bez toho,aby vôbec vedeli čo za tým je,len sa potrebujú nad niekoho vyvyšovať a potrebujú byť dôležité aspom tu na MK,ked už v osobnom živote pravdepdobne moc dôležitosti nezažijú..asi len tolko čo ti k tomu poviem 🙄

sisaha
9. máj 2014

@kikina84 to je v poriadku, ale baby si tu zvyknu dotycnu/neho preverit a kedze ostatne temy su zamknute je zjavne, ze si niekto robi prdel.

zuzanockamt
9. máj 2014

@kikina84 tu je ale jasne, ze ide o niekoho, co si robi srandu ... a tyakych tem, ktore zalozia nove nicky je tu väcsina, nikedy to nie je seriozne pytanie si rady

monhla
9. máj 2014

@petuska123 Chcela som totiž seriózne poradiť, no malinká nezaspala úplne. Tak som sa po pár minutách vrátila ku compu a našla som inú tému od tejto "slečny"A zvyšok našiel ujo Gúgl 🙂

Len škoda, že slečna si z nás robí srandu a keď bude za rok potrebovať poradiť v čom odniesť bábenko z pôrodnice a pod. tak jej nikto neporadí.

monhla
9. máj 2014

@kikina84 Väčšina mamičiek si pri podobných témach už dáva pozor a podozrivý nick si preveria /ako ja tento 🙂 /
A potom nezostáva nič iné len pobaviť sa na účet strojcu otázky, kým ten čakal, že sa bude baviť on na nás.
Bohužiaľ sa to tu moc rozmohlo. Hlavne v piatok poobede či večer a počas prázdnin.

kikina84
9. máj 2014

@sisaha
@zuzanockamt
@monhla aha a mozem sa spytat ako prebieha take preverenie ? na základe coho? to ma fakt zaujima co z vas vypadne baby-detektivky 😉

sisaha
9. máj 2014

@kikina84 staci ked si das jej nick do vyhladavaca a pozries ake temy zalozila a ked v jednej pise, ze chalan chce od nej fajku a ma 17 rokov, tak na druhy den ma 14 a boji sa prvej pusy.. v inej teme ako sa ma urobit... hore su linky na jednotlive temy.. precitaj si..

monhla
9. máj 2014

@kikina84 Ja hodím podozrivý nick do google a vyhodí mi tam témy a otázky ním založené. Tak ako v tomto prípade.

zuzanockamt
9. máj 2014

@kikina84 treba pozriet ake temy dotycny zaklada, pripadne ako reaguje v danej teme, pokial zalozi len jednu, ci to co pise, ma hlavu a pätu a nejaku logiku, obycajne sa zacnu zamotavat a pliest jedno cez druhe ... mna doteraz moj instinkt nesklamal a vzdy, ked som mala podozrenie, ze je to blud, tak to aj tak bolo