Bolesť prsníkov

katka.sp
10. máj 2014

ahojte maminy... stretli ste sa niektora s bolestou prsnikov? nemyslim tu bolest pred menstruaciou, ale neviem to poriadne opísat...boli ma pravy prsník ale tak od bradavky smerom dajme tomu ku krku/ neviem presne ako to mam odpísat/... bola som cca pred dvoma mesiacmi na sone prsnikov, tam bolo vsetko ok...ale teraz nechapem, hrcku ani nic necitim, len proste bolest, stale, hlavne na dotyk... dakujem za kazdu odpoved...

sisaha
10. máj 2014

@katka.sp nemas presilenu ruku? nerobila si nieco nezvycajne? Asi potom iba opat k lekarovi..

katka.sp
autor
10. máj 2014

@sisaha no to by aj mohlo byt... :D mala som trosku presilenu ruku, pichalo ma v zapasti.. ale zeby to bolo z toho???

sisaha
10. máj 2014

@katka.sp Jasne ze moze.. ak je to ten prsnik od ruky, ktora je presilena..pockaj par dni

katka.sp
autor
10. máj 2014

@sisaha ok...zatial dakujem pekne... ak to teda neprejde asi fakt lekar...joj ta... :( pekny vecer

seahorse27
11. máj 2014

Tiez som mala obdobie, kedy ma boleli prsniky a nezaviselo to od cyklu. Bola to uplne ina bolest. Moze to byt sposobene aj nevhodnou podprsenkou. Ja som vymenila podprdy a je to uz ok, na sone bolo tiez vsetko ok.