Používame cookies. Viac informácií tu. OK
limia7
17. júl 2019

@noemikatka ja som bola na odstránení tetovania. Je to dosť veľká bolesť, tak sa treba na to pripraviť. Už by som si na seba nedala vytetovať ani bodku, ale žiaľ v mladom veku má človek iné zmýšlanie a potom vo vyššom veku sa to snaží napraviť, no už to nie je take jednoduché. Z vlastnej skúsenosti ti odporúčam si objednať krém Emla a pred zákrokom si to poriadne nahrubo natreť a zabaliť minimálne na hodinu do fólie. Ono ti to cca o 50% utlmí povrchovú bolesť. Priprav sa tiež aj na to, že to nebude žiadny zázrak hneď na 1x. Ja som už absolvovala 11 sedení v ÚLK, ale všetko záleží od hĺbky tetovania, ktoré potrebuješ odstrániť

kimchi_na
17. júl 2019

@noemikatka dávam si odstraňovať jedno menšie (je veľmi tmavé a cez všetko v lete presvitá, vyzerá, ako špina na tielku či blúzke 🤦🏻‍♀️). Bolesť je individuálna a záleží aj na umiestnení. Na každej dobrej klinike to najskôr natrú anestetickým krémom. Treba si uvedomiť, že tkanivo má tiež určitú "znášanlivosť", za ktorú sa už nedá ísť, takže ak už bolo dvakrát tetované, plus ešte vytrápené laserom, je dosť možné, že ďalšie tetovanie na prekrytie tých dvoch starých už ani nebude možné. Ale na to dá lepšiu odpoveď skúsený tatér. Netreba sa báť, všetko sa dá zniesť 😉

judar
17. júl 2019

Boli to ako slak...ale zalezi ako je velke lebo nie vzdy to spravia naraz a vlastne za kazde sedenie sa plati...mna to odstranenie vyslo omnoho viac nez samotne terovanie....takze nezaboli to len kozu ale castokrat aj penazenku

monkabohdalova
17. júl 2019

@noemikatka ahoj, ja tiež podsupujem odstraňovanir menšieho tetovania, za uchom.. prr mňa to je znesiteľne, u každého to je individuálne..hlavne sa priprav na dlhodobý proces a finančnú záťaž, zatiaľ som bola trikrát a vyšlo ma to oveľa viac ako samotné tetko ,😁

noemikatka
autor
17. júl 2019

Ach veľmi ste má nepotešili bojím sa ešte viac 😥😥😥😥😥😥

noemikatka
autor
17. júl 2019

@limia7 oni to niak neumrtvia?😪😪

noemikatka
autor
17. júl 2019

@limia7 dost veľká bolest vieš aspoň niečomu ju prirovnať? 😥😥😥😥

noemikatka
autor
17. júl 2019

Baby posielam Vám foto tej mojej machuli je na ro tetovane zhruba 3x najprv tam bolo meno jeden debilko mi stojí urobil srdce ale otras vymaľované na čierno a na to šli tieto ruže 🤮😓😓😓😓😓 teter mi povedal že aspoň 2 sedenia aby to trochu vybledlo a skúsi mi tam niečo urobiť veľmi sa bojím 😓😓😓😓😓😥

noemikatka
autor
17. júl 2019

@judar je to dosť veľké a teter povedal že uňho 50e za jedno sedenie práca tak na 20 minut

limia7
17. júl 2019

@noemikatka Umrtvia, no budeš tam o hodinu dlhšie a šetria krémom. Ja som si to radšej doma hneď po sprche poriadne nahrubo natrela, zabalila a nechala som to tak minimalne hodinu...s tým som samozrejme išla do ÚLK a tam mi to rozbalila, utrela a odstraňovala. O dva mesiace idem znovu už 12 x a počitam, že ešte tak ďalších 5-6 x budem musieť. Ja mám podobne veľké a platím vždy okolo 250 eur

limia7
17. júl 2019

@noemikatka bolesť ako keď by si sa rezala horúcou žiletkou. Po odstraňovaní mám 3-4 dni veľké pluzgiere. Ja to mám na citlivejšom mieste a teba by to malo trošku menej bolieť, no aj tak si radšej objednaj emlu a natri si to hodinu predtým, ako pôjdeš z domu

limia7
17. júl 2019

@noemikatka byť tebou, dám to celé preč a už by som nevymýšľala....aj tak to raz budeš chcieť odstrániť. Ak by si to chcela celé ostrániť, počítaj tak cca 2 roky

jamika27
17. júl 2019

@noemikatka no bude do bolieť hlavne ako popálenina a budeš tam mať chrasty a koža sa bude rok zotavovať, tak neviem či na to bude vhodné hneď tetovanie. Keď ti to dobre odstránia mala by si mať za dva roky ok kožu, len možno jemne iný odtieň kože (tmavší). Nemôžeš to robiť v lete, nemôžeš na slnko, no proste riadne obmedzenia a hlavne navštíviť poriadnu kliniku, ktorá to robí dobre.

misiel
17. júl 2019

ja som bola na odstraneni, robili mi to v madarsku, jedno sedenie cca 100eur, no druhe bolo o tretinu lacnejsie, bola som 3x. vidiet vyblednute miesta, ale tiez tipujem ze este cca 5x tam musim ist. Bolest je to väcsia ako tetovanie. cca ako opisala limia. Ja som ale pri tretom sedeni uz na niektorych miestach necitila, hlavne ked mi prechadzal druhy krat po tom istom mieste. Sedenie trvalo cca 10min.

judar
17. júl 2019

@noemikatka ten teter ti povedal blud...toto na 20minut nieje ale ze vobec...tolko bolesti by si za 20minut jednak nezniesla a jednak za 20min by ti to cele dole nedal...nieje to sranda davat dole to sa musi milimeter po milimetri...keby nebolo fušerských teterov tak by ani derma centrá nemali na čom zarábať :D sice aj to nieje bohvie co tak bacha lebo aj ti co lejzruju dokazu tiez dost skody napachat pri odstranovani a zas aj rataj stym ze ked ti to zlejzruju tak budes mat kozu jak Himalaje hrbolatu a zjazvenú ...a ver že vysolíš riadne bolavé stovky eur 🙈

didaa
17. júl 2019

@noemikatka čo ťa viedlo k tomu dať si takéto hrozné tetovanie (prepáč za výraz). Presne toto je u mňa dôvod, prečo si nikdy nedám na seba tetovanie. Bála by som sa, že to po čase oľutujem...

kimchi_na
17. júl 2019

To čo za amatér ti toto urobil?! Dolámať mu ihly! Toto kým dáš ako tak preč, min.5 sedení, po každom odstraňovaní treba nechať tkanivo hojiť aspoň 3 mesiace. A znova to pretetovať.... no neviem, či by som do toho ešte raz išla, a určite to nebude na 20 minút. Za 20 minút toto neprekryje ani tatér s 20-ročnou praxou a už vôbec nie za 50€. Nenechaj sa zase ogabať nejakým tiež-tatérom, čo si kúpil strojček na aliexpresse . Toto potrebuješ riešiť fakt s profíkom.

noemikatka
autor
18. júl 2019

Toto je to štúdio kde mi niečo také povedali a mimochodom ja som to nechcela úplne preč aspoň to vyblednut aby mohol z niečím prekryť

noemikatka
autor
18. júl 2019

@didaa bola som malada a hlúpa ked ma viedlo si dať meno bývalého a to už ked som chcela prvý krát zmeniť isla som amatérovy ktorý stoho urobil srdce strašné a to srdce som sa rozhodla znovu prerobiť uz na nieco vedcsie a takto to dopadlo veľa chýb urobíme ked sme mladé a nerozmýšľam ake nasledky to prinesie ach 😭😭😭😭😭😭😭

didaa
18. júl 2019

@noemikatka no tak hádam sa Ti podarí odstrániť ten skvost. A ja na Tvojom mieste by som sa už nedávala tetovať.

noemikatka
autor
18. júl 2019

@limia7 máš odskúšaný ten krém Emla?

noemikatka
autor
18. júl 2019

@limia7 aké veľké tatto si si dávala odstrániť keď až 11 sedení 🙈🙆🏽‍♀️😓😓

limia7
18. júl 2019

@noemikatka samozrejme mám, robila som kozmetičku a Emlu som používala na umrtvenie tváre pred mezoliftom. Bez Emly by som 11 sedení nevydržala 🙂)

limia7
18. júl 2019

@noemikatka asi také veľké ako máš ty, ibaže ja ho mám z vnútornej strany ramena, kde je pokožka citlivejšia. Mala som tam tri kvety (červené)

miamaria
18. júl 2019

Ako, nic v zlom, ale tetovanie 1x je na cely zivot predsa nie? Ja som si davala prve ked som mala 23 a dodnes nelutujem, ani ostatne potom... o tom to je, ze je clovek s nim stotozneny aj so vsetkymi moznymi nasledkami, poznam a uznavam salony, ktore prerabky proste nerobia. Tebe zelam nech to dotiahnes do pozadovaneho konca

noemikatka
autor
19. júl 2019

@limia7 bola si aj na sedení bez toho krému je to rozdiel ak sisi ho nenatrela? Lebo je drahý ten krém preto sa pýtam

limia7
19. júl 2019

@noemikatka áno, prvý krát som bola bez krému lebo som ešte nevedela čo ma čaká a skoro som jej utiekla. Mala som tak zaťaté zuby, že ma potom sánka ešte týždeň bolela. Už ďalší x som prišla s krémom na ruke a bolo to už o dosť lepšie. Keď ideš na prvé sedenie, tak odstraňovanie sa robí pri slabšej frekvencii a tá sa na ďalších sedeniach zvyšuje. Ty máš tetovanie na takom mieste, kde to bude menej bolestivejšie

vlcik1
14. aug 2019

@noemikatka Ahoj, ako si sa rozhodla? Ja by som chcela ist na odstranenie tetovania, ale chirurgicky...

noemikatka
autor
14. aug 2019

@vlcik1 rozhodla som sa niaky čas počkať a nesúrit to počkám neviem koľko možno aj 2-3r keď to bude o trochu bledšíe potom sa rozhodujem bojím sa toho lasera

Tu začni písať odpoveď...

Odošli