Boli ste si vyveštiť či sa vám podarí otehotnieť?

mandy29
7. okt 2009

Ahojky kočky...boli ste niekedy u veštice si vyveštiť či sa vám podarí otehotnieť? Aký bol výsled

bubulka722
7. okt 2009

Ahoj!!!
Ja som bola u veštici 2krát s týmto problémom a obidva razy mi povedala,že to tam ešte nevidí, ale že to vyjde keď sa ukludním, presťhujeme sa do nového. V novom bývame už rok, ale veštba sa nenaplnila a podľa našej diagnózy sa bez pomoci lekárov ani nenaplní. Za hodinovú seansu s neurčitými rečami typu, musíte odpustiť a stane sa zázrak berie 20,-€ . Ďalej sa tým vôbec nezaťažujem. Je to blbosť.

apoloma
7. okt 2009

ahoj mandy29 ja som bola u vestici niekedy tento rok v aprili a povedala ze vo velmi blizkej dobe otehotniem no uz je to pol roka a nic. No este lepsie bolo ked mi povedala ze o pracu sa vobec bat nemusim ze tu si udrzim a ak tak len pojdem na matersku no a vies co ca stalo? o dva mesiace som dostala vypoved a uz 4 mesiace sedim doma na riti a neuspesne si hladam robotu a tehotna?tak to uz vobec niesom ale zato som lahsia o 15e co si mila vestica odomna vypytala takze uz druhykrat dakujem,neprosim....

bzzmajka
7. okt 2009

ja som bola pred pár rokmi, mne povedala len také všeobecné a že z otcovej strany žena zomrie, tak chvalaBohu nezomrela...ale kamoške povedala, že si má dávať pozor na blondínku a popísala ju a bola to aj pravda, lebo jej dalšia kamoška, teraz už exkamoška prebrala dlho lúbeného priatela...ale iank nič,
a P.S.: Vám poviem že okrem kávy si nevypýtala nič za to...takže enviem dke chodíte vy ale tu v Nových Zámkoch sú len dve také "normálne".

minka051
7. okt 2009

mandy 29
Mna raz zastavila jedna cikánka chytila mi ruku a povedala mi že mi povie čo ma čaká. Najprv som sa zlakla že čo chce, ale ked mi začala rozprávať tak som zostala s otvorenými ústami. Všetko čo povedala bola pravda. Ale ked mi povedala že budem mať dieťa tak to som jej povedala že to je blbosť lebo ja už deti mať nemôžem a ona zas povedala že aj tak ho mať budem. To bolo asi pred dvoma rokmi a to som ešte ani netušila že raz pôjdem na IVF. Vedy som ešte ani nič také neplánovala. Ale chodievam aj veštice a tá mi pred 1. IVF povedala, že velmi to chcem a preto sa to nepodarí a mala pravdu. Mám sa vraj od toho odreagovať a nie tak velmi to chcieť a potom sa to podarí. Mysel mám sústrediť na iné a nie myslieť len na to či to výjde alebo nie a potom to príde. No uvidíme.

henrieta44
12. aug 2010

Ahoj mandy,
no ja mám iež skúsenosť s vešticami, zatiaľ viac-menej dobrú. bola som u jednej v Handlovej, ked sme sa snažili s manželom o prvé dieťatko.....nič som jej ani nenaznačila a sama mi povedala že dieťatka sa dočkáme už čoskoro a naozaj o dva mesiace som zistila, že som tehotná.....minulý rok som bola u inej veštice, tá mi tri krát vykladala karty , ale stále mi dávala len také nejasné odpovede, že si nie je istá, že možno aj áno ale že asi nie tak skoro.....a ja som o pár mesiacov zistila že čakáme druhé dieťa, lenže teraz už viem, proče sa tak vykrúcala..... lebo sme o naše druhé vytúžené dieťatko prišli.... nechcela mi to povedať, čo vraj ani dobrá veštica nemôže.
po tomto potrate som bola u jedného chlapa, čo tiež vykladá karty a ten mi povedala, že určite sa mi narodí dcéra začiatkom roku 2013...bola u neho aj kamarátka, ktorej povedal že určite neotehotnie skôr ako v roku 2011 - to mu ale nevyšlo, lebo je v 7tt, tak ja tiež dúfam, že sa aj pri mne sekol a že sa nám čoskoro podarí otehotnieť.

ja osobne tomu vešteniu verím len tak na 50%, ale čo na 100% viem je že veľký vplyv úspešné otehotnenie má PSYCHIKA, tá je veľká pani...len ako sa ukľudniť na nemyslieť na ten malý uzlík, po ktorm všetky tááááááááák strašne túžime, že?
teoreticky to ovládame všetky, len previesť do praxe je ťažšie.

tak nám všetkým snažilkám želám veľa úspechov :o))))))))

ma77
13. aug 2010

ahojte tak mne kamoška vyveštila z ciganskych karie že koncom roka budem tehu ale že tiež nemam na to mysliet a netrapit sa lebo sa mi to nikdy nepodari a hlavne musi chciet aj drahy ale velmi tomu neverim lebo v oktobri mi konči liečba kvôli endometrioze a koncom roka tehu žeby sa hned zadarilo? neviem neviem ale dtrošku mi dala aj nádej tak uvidíme

peony
13. okt 2010

ahojte,ja som bola u veštkyni pred 3-4 týždňami a povedala mi,že do troch mesiacov budem tehotná a bude to syn.Prekvapilo ma to,lebo nemohla tušiť,že sa o dieťa snažíme.Tak dúfam,že to bude pravda.Keď som u nej bola asi pred 7 mesiacmi,predpovedala mi kúpu domu,čo v tom čase bolo nemysliteľné,lebo nebolo za čo ani náhodou.3 mesiace na to som kúpila chalupu.Neskôr som si na tú veštbu spomenula.Keď jej vyšlo toto,dúfam,že vyjde aj to tehotenstvo 😀

veronkaj
15. okt 2010

@peony a mohla by si mi poslať kontakt na tú vešticu???

ak to pomôže ja som volala do moneo raz som bola strašne nešťastná a tak som volala skoro každej a pýtala som sa ich na dve rovnaké otázky.
v tom čase sme sa snažili o mimi a aj veľmi som potrebovala vedieť či to vyšlo alebo nie dôvodu uvádzať nebudem,
prekvapila ma pani Marion, lebo len ona jediná povedala že tam vidí tehotenstvo s určitosťou a s problémami a že začiatkom septembra mi ho potvrdia lekári a to som bola tehotná asi 3 dni.

mala pravdu, dala som si o týždeň urobiť krvné testy na 10 deň tehot. a mala pravdu bohužial aj v tom že problémy, prišla som o dieťatko.

ostatné typovali, že koniec roku, budúcu jar a po nemyslení na to a tak, a táto mala pravdu.

peony
15. okt 2010

@veronkaj daj mi svoj mail,poslem ti to tam,ja cakam,ci sa jej to s tym mojim tehotenstvom potvrdi...dufam,ze ano

mykaellle
15. okt 2010

Ahojte 😉 ja tiež fičím na Moneu, volala som trom (Kalista, Marion a Mischelle) a všetky tri mi potvrdili tehotenstvo na september - oktober. Mischelle mi uplne opísala mna aj môjho manzela a prisla na to, co som nikomu nepovedala (ze som hladala unik v tehotenstve pred riesenim profesijnych problemov).. tak uvidime, ci sa to naplni a ci sa tie tri trafili 🙂

ybyta
2. nov 2010

no ahojte som tu nova apodelím sa svami o moje skusenosti atie su taketo neverím!!!!!!!!!!!!!! aj teraz pri 3 ivf som volala do telky veštcovi MIROVI že na 99%som tehotna mala som vložene 3 embrijka že som tehotna chcela som si to overiť a hned na druhy deň som volala do telky druhej atami to potvrdila čo on ale som jej nevravela otom predošlom avysledok????????????100 eur učet avelky prt stoho 😠 😠 😠 ato nebol moj prví tyk s takimi vecami tak na to že čakam na babatko 19 rokov dosť blba sranda a ešte aj drahaá ☹ ☹ zahravaju sa stipmi apocitmi ja pozeram do kavy avychadza mito arobím to zdarma alen znamim aozaj zle nevravim

ybyta
2. nov 2010

ved smrť narodenie dieťaťa smutok radosť laska i nenávisť atd...patria k životu aked to vedia trochu pokombinovať atrafia sa su to paradne prachy ale je to fiasko neživme sa planími nadejami od nejakích veštíc ale nohy na zem nikomu to neberiem ale po19 rokoch som už v tomto fakt skeptik liečitelia energie veštice atak a tak stačí

ginger01
2. nov 2010

ja chodim k tarotovym vestcom dost dlho, mam aj jednu kolegynku, ktora to fakt vie, u nej mi zatial vsetko vychadza...najlepsie mi vestby vychadzaju do roka...vyslo mi na chlp do mesiaca ci uz svadba, pocatie, porod !!, druhe tehu a potrat...nakoniec aj bol a malo to byt dievca...ved aj karty to ukazali...to o tehotenstvach som mala potvrdene aj od inych dvoch vesticiach, cuduj sa svete, splnilo sa.... neviem, asi som dobre nastavena na karty, ked mi to vychadza..

peony
4. nov 2010

po dvoch tyzdnoch sa tu hlasim a chcem len potvrdit,ze moja vestkyna mala pravdu.... 🙂
@veronkaj ahoj,neviem,ci si bola u tej vestici,len ti chcem,ze vysla jej predpoved u mna,tak dufam,ze aj tebe da pozitivne spravy

stanca22
4. nov 2010

@mandy29 Ty tomu veríš? Na veštenie? Ak si tam bola, koľko si za to zaplatila?

stanca22
4. nov 2010

@peony A koľko si za to platila? To si fakt potom otehotnela, či ako to bolo?

peony
4. nov 2010

@stanca22 bola som u nej asi pred 6-7 tyzdnami a povedala,ze vidi velmi skoro tehotenstvo a ze to bude najneskor do 3 mesiacov.No a potvrdilo sa jej to...platila som 15 eur

stanca22
4. nov 2010

@peony To nie je moc, taká cena sa ešte dá, celkom slušná a to ja som počula že veštkyne stoja od cca 20 eur hore a to pre mňa už je dosť ale tak to asik vyratúvajú cenu podľa toho čo chceš koľko vecí vyveštiť, že? Si myslím aspoň ja tak ... 😉

peony
4. nov 2010

@stanca22 mohla som sa pytat co som chcela a kolko som chcela,bola som u nej asi hodinu

veronkaj
4. nov 2010

@peony ahoj
ešte som sa k tomu nedostala zavolať jej a kde je vlastne tá veštica??? v Bratislave??

peony
4. nov 2010

@veronkaj ano v Bratislave -Ružinov

veronkaj
4. nov 2010

@peony
ahoj a môžeš mi napísať kde bližšie, ja som nanič orientačný talent v Bratislave alebo dá sa aj emailom u neJ???

peony
4. nov 2010

@veronkaj musis len telefonom,neviem ti to presne opisat,je to kusok od hotela Nivy

veronkaj
4. nov 2010

@peony nuž dobre, zatial to nechávam tak, uvidím neskôr, som rozhodnutá že aj keby sa nám podarilo tak nepoviem nič manželovi ani nikomu pokial nebudem mať fotku z uzv že dieťatko je v poriadku a bije mu srdiečko, lebo keby sa zase niečo stalo tak to by bolo zase doma smutku.

peony
4. nov 2010

@veronkaj drzim ti palce

veronkaj
4. nov 2010

@peony ďakujem aj ja tebe nech všetko dobre dopadne 🙂

mandy29
autor
4. nov 2010

@stanca22 ja som tam nebola, len kolegyňa...tá tvrdila že sme s manželom v poriadku, len som uzlík nervov preto neviem otehotnieť. A naposledy jak tam bola kolegyňa (to bolo v septembri) tak jej povedala že sa nám to podarí do roka...a pritom som bola tehotná len som ešte o tom nevedela. Ale zas svokrina suseda cigánka svokre vyveštila z kávy pred rokom v septembri že do roka budeme mať syna. Tak my sme si mysleli že do konca roka otehotniem...ale otehotnela som do roka...ja osobne by som za vešticou nešla...vidím ako kolegyňa sa tým riadi....a to nie je dobré... 😒

akika722
4. nov 2010

ahojte
neda mi aby som tu nenapisala 😀 moja "skoro švagrina" si dala vyvešteiť a vyveštili jej že do roka sa vyda a bude tehotna.../bolo to cca 4roky dozadu/ tak do roka som sa vydala JA a tehotna som bola JA 😀 😀 😀 😀
ona je stale slobodna a bezdetna 😀 😀 😀

ginger01
5. nov 2010

@akika722 ...niekedy sa to prenesie na toho druheho, alebo sa vesti v mene niekoho ineho, nechtiac...nemyslela si na nu pri vestbe ?......alebo to ta dotycna v kartach zle "precitala"

akika722
5. nov 2010

@ginger01 už nepamätam,možno som myslela že teraz tam je 😀 😀 😀
ja by som si osobne veštiť nikdy nedala...nechcela by som sa bať čo ma čaka 😒