Boli ste spokojné s vyúčtovaním za rok 2007?

maca793
7. jún 2008

ahojte, chcem sa opýtať, či ste boli spokojné s ročným vyúčtovaním za rok 2007. ja som bola nadmieru spokojná.

emyly
7. jún 2008

ahoj, aj ja som bola spokojná, prvý krát bol preplatok 🙂

kosicanka1
7. jún 2008

tak my mame nedoplatok 11 tisic, uz sme sa aj trosku pochytili, ale rozvadzat sa nebudeme 😉

claudinka
7. jún 2008

ja som tiez spokojna, som mala preplatok cca 11 tisic, ale ja som studentka.. a este nejsom na materskej..

briluxina
7. jún 2008

ahoj ja som spokojna nebola, prisiel mi nedoplatok cez 7 tisic a to iba preto lebo mi znizili zalohovu sadzbu o 1000 korun mesacne kvoli tomu ze som mala vysoky preplatok minuly rok. Nejak to ale zvladneme. 🙂

bibinka
8. jún 2008

spokojnosť 😉 , kúpime resp.doplatíme si zato novú kuchynskú linku 😀 😀 , sa vytešujem.

v našom paneláku mala jedna soc. slabá roina 33 tis. preplatok- ale tí tak šetrili, že na vodomeri s teplou vodou mali 0. a samozrejme vôbec nekúrili 😒 . si to neviem predstaviť, tri malé deti, chladničku nemajú zapnutú....

emjee
8. jún 2008

aha, ja ze o zdravotnom vyuctovani je tema a tu cosi o inom
ja som spokojna 😀 ziadne vyuctovanie sme nedostali

iwuskaaa
8. jún 2008

My by sme mali mať dve vyúčtovania, keďže sme sa vlani sťahovali.
V terajšom byte nám prišiel za tri mesiace preplatok cez 4 tisíc a z pôvodného bytu stále vyúčtovanie nemáme, aj keď je na to zákon - do konca mája ho musí každý obdržať. Zajtra som tam už naštartovaná ísť a urobiť také poriadky, že si ma zapmätajú navždy 😠 😠 😠

bzuco
8. jún 2008

ivi...my sme sa tiež sťahovali a máme 2 vyúčtovania 😉

martina.d.
8. jún 2008

my sme mali preplatok, 16 tis. ale to aj za to, že platíme vyššiu zálohovú platbu. Vlastne sme si časť preplatku našetrili 😀 . Stále lepšie ako by sme mali doplácať!!! 😉

briluxina
8. jún 2008

presne ja som si povedala ze nech mi daju akykolvek zalohovy predpis tak radsej budem platit este nieco navyse aby som potom nebola zas neprijemne prekvapena...

kluara
8. jún 2008

my sme nad mierou spokojní 😵 😵 😵 😵 😵

susik77
8. jún 2008

aj my nadmieru spokojni 🙂 vratili nam polovicu co sme zaplatili uroky za hypoteku minuly rok-ta hypo nam urobila najviac, to spoloc. zdanenie len asi okolo 11000, vratene uroky- okolo 30 tis.

miriamkac
8. jún 2008

My doplacame skoro 7 tisic a to preto, lebo nam hodili jednu platbu navyse koli preddavkovemu plateniu podla noveho zakona ☹ ......

jesika26
8. jún 2008

ahojte-nie sme spokojní, lebo sme v podnájme a majitelka bytu nám zatial nepovedala nič o preplatkoch alebo nedoplatkoch a určite sú preplatky, tak si z toho vyvodzujeme, že nám ich nechce dat, svina jedna 😠

danulka2
8. jún 2008

aj ja om spokojna, mali sme preplatok 11tis.

lucinkaaa
8. jún 2008

jesika riadne svinstvo, najma ak si si skrtila vodu a kurenie a teraz su kvoli tomu preplatky.

emogeon
8. jún 2008

aj na nasej strane je spokojnost 20 000 🙂

lenka1108
8. jún 2008

spokojna mali sme preplatok 19 950.aj ked sme v tom byte v podstate iba 3 tyzdne do roka.

sstefi
9. jún 2008

ani my ešte vyúčtovanie nemáme, hocikedy až v septembri. že do konca mája zo zákona? a to na družstve nevedia? 😕 😲 😠
jesika, my máme známych ktorí bývajú s babkou a ona, ked dojde vyučtovanie sadne k nim a vravi: no čo? máMe preplatok alebo budeTe doplácať? 😠 😀

katka76
9. jún 2008

ja som bola tiež spokojna, vratili nam 7.300 😀

penelope10
9. jún 2008

no kazdy svoju spokojnost odvija od výšky preplatku/ nedoplatku...
snad je to aj o tom kolko kto plati zálohove platby atd...

Mali sme preplatok, mali by sme byt teda spokojni, ale nie sme 😠
mna co stve na tom vyuctovaní ze je totalne neprehladne a plno koeficientov... dokonca na tohtorocnom sa objavila kolonka: Dlžné najomné... (6000 !!!) a pritom platime pravidelne... 😲 😲
prosto totalny bordel. Pisala som teda ziadost o vysvetlenie 😎
tak som zvedava po minulorocnom odvolaní nam doplatili asi 12000,- Sk

nepride vam, najmy tým co byvate v bytoch ze vas spravca domu okrada?

leva
9. jún 2008

Aj my sme boli spokojni 😉

denisocka
9. jún 2008

aj ja som mala 1x preplatok,kedže som skoro celý rok 2007 premarodovala na Rizikovom 😀 😝

gangulienka
10. jún 2008

my sme mali nedoplatok 16 tisic v byte ktory prenajimam.......ale tolko vody a tolko tepla by som neminula ani keby nas tam byvalo 10 😠

zuzidr
10. jún 2008

tak mne ešte žiadne vyučtovanie neprišlo 😠 😠 😠

maca793
autor
14. jún 2008

ja som mala skoro 20000, potešili ma, toľko som nečakala, ale teraz sa bojím toho, že mi zálohu stiahnu na min., keďže mi v januári sťahovali o 1000,- na základe preplatku rok predtým. aj už som tie peniažky minula na dobrú vec, zaplatila som si byt na 2 mesiace dopredu, kúpila nové postele, koberec, svetlá, = maľovanie a presťahovanie nábytku
ale už sa bojím o rok, aby som nemala nedoplatok.

irenkat
14. jún 2008

maca ak ti stiahnu zalohu na min., tak im proste plat viac, aby si sa nemusela bat nedoplatku. my to tak robime. 😉

zuzkap2
14. jún 2008

my sme mali preplatok ( maly cca 3800,- ) ale spokojná niesom ,kedže v byte rok nik nebýval 😠

piskajka
15. jún 2008

Ja som bola spokojna.Mala som preplatok 7800 korun 🙂 .Ale minuly rok som bola na tom lepsie,vtedy som mala preplatok 14500 korun 😀 .

kacenqa
15. jún 2008

spokojni sme, aj ked menej, minuly rok sme mali 19.5, teraz len 12.5 preplatok. ale uz som sretla nejakych susedov co nadavali ze maju nedplatok. no ale my sme najnizsie podlazie a este mame aj roznu izbu tak mame zlavy na kureni...ale na druhu stranu hned ako som malu prihlasial, nam stupli platby o vyse 600 korun, to je sila, vsak!