Boli ste spokojné s vyúčtovaním za rok 2007?

maca793
7. jún 2008

ahojte, chcem sa opýtať, či ste boli spokojné s ročným vyúčtovaním za rok 2007. ja som bola nadmieru spokojná.

ssissi
15. jún 2008

My sme mali 2 preplatky /2 byty-stahovanie/ - za prvy preplatok skoro 17.000 a za druhy skoro 12.000.

Ale byť preto spokojná? Čojaviem... Veď sme si to predplatili. Je to ako keby som sa mala v obchode pri platení tešiť z výdavku od pokladníčky...

Skôr ma štve, že od začiatku som vedela, že zálohový predpis skoro 7 tisíc za služby v menšom trojizbáku a 2 osoby (a to som ešte nebola ani na materskej a obaja sme makali od rána do večera) je príliš vysoký, ale správca o znížení nechcel ani počuť... A preplatok za rok 2007 vráti až v júli. No comment, fakt..

pinco
16. jún 2008

No my sme mali nedoplatok 5500, ale mame nizke zalohy, takze to beriem s rezervou. Ale co ma stve je ta tepla voda. Lebo nasi zaplatili za 32 kubikov teplej vody okolo 8 tisic a my za 27 skoro 12 tisic!!!! 😠 Takze toto "vyuctovanie" nech si strcia niekam. Lebo ani na bytovom mi to nevedela rozumne vysvetlit, stale len habkala o vodarnach, ze oni im poslu sumu a ona to len rozpocita na byty ako si nahlasia kocorocne stavy... Ved ok, ale preco nikto neriesi, ze suseda ma napisanych 5 kubikov teplej vody za rok? To co sa vobec neumyva?