Botoxové injekcie na vrásky. Máte s nimi skúsenosť?

bora8
8. feb 2009

ahojte, hľadala som ale takúto tému som nenašla...

sú tu kočky ktré si dávajú pichať botox? tento rok budem mať 35 a mám dosť výrazné vrásky hnevu - medzi obočím a chcela by som sa toho zbaviť..... poradíte mi so svojmi skúsenosťami?

bora8
autor
9. feb 2009

krasuliak aj slnečné okuliare mám, ale na toto by asi pomohla len motoristická prilba 😀

krasuliak
9. feb 2009

pocuj si vydata ze? aspon myslim manzelovi prekazaju tie vrasky??

bora8
autor
9. feb 2009

manžel to necháva na mňa.....

krasuliak
9. feb 2009

no pekne ale kazdopadne ti drzim palce nech sa dobre rozhodnes nech uz to je akokolvek 😉

zanett
9. feb 2009

bora - podle toho popisu problemu (vraska mezi obocim, jakoby zamracena) bych rekla, ze botox je nejidealnejsi reseni 😉 Ja jsem takovy narcistni typ, takze mam nastudovany vsechny dostupne metody, ale nenapada me nic, co by v tvem pripade zafungovalo lip nez botox...asi bych zacala googlit a nasla si kvalitni a overenou kliniku (salon), kde se tim zabyvaji a klidne bych si i priplatila a sla bych do toho. Je treba byt realista a neocekavat, ze najednou budes vypadat na 20, ale to ty jiste ani neocekavas 😉 , pak nevidim problem....Ja jdu mimochodem v sobotu na Nlite laser - jakoby ozivi a omladi plet pac ty laserove impulsy podporuji produkci kolagenu 😉 Uz jsem na tom byla loni 3x a pred tim jsem mela smootbeam laser (ten je trochu vic intenzivnejsi, ale i vysledky byly intenzivnejsi). Jo a si pred 2 nebo 3 lety jsem byla na mikroabrazi obliceje 😉 Takze za sebe rikam 'Jdi to toho' 😉 😵

bora8
autor
9. feb 2009

zanett dik, ja som rozhodnutá do toho ísť, lebo tiež sa rada páčim sama sebe 🙂 rozmýšlala som aj o takýchto omladzovacích kúrach a určite niečo skúsim vyhladať a ak uznám za vhodné tak aj vyskúšať.... neočakávam že budem vizerať na 20 😀 som spokojná teraz s tým čo mám (teda okrem tej hnusnej vrásky a rozšírených krčových žíl - ale to je medicínsky problém - to mám z tehotenstiev a tie si dám spraviť tak do roka)
ja mám rada kozmetiku a všetko okolo toho.... neočakávam zázraky, chcem len pomôcť aby sa to momentálne nerozširovalo a nebolo to také viditeľné

ella1
9. feb 2009

krasuliak-no teraz možno...ale ked budeš po 40.ke pochybujem že budeš na ženy 45 a vyššie 😀

okrem toho, ked sa všetci o seba starajú a vyzerajú mlado, prečo byť jediná, čo bude vyzerať staršie........oproti svojim vrstovníkom.......

krasuliak
9. feb 2009

ella jasne jasne vsetko chapem 😉 😉 po 40.ke budem rad ked budem moct 😀

ella1
9. feb 2009

😀 😀

ivet.
5. apr 2009

ahojte. ja som si dala pichnúť botox medzi obočie vo štvrtok a dnes je nedela a nič necítim. žiadna zmena. stále sa dokážem mračiť ako doteraz. Ale hádam na tretí deň by som už mala aspoň trošku niečo cítiť. Dokonca mám tie vrásky hlbšie, čo si to stále skúšam. Kočky, kedy vám to zaalo účinkovať? Normálne mám nervy. Dala som za to 150,- eur a efekt žiadny.

suki
5. apr 2009

ale to je dobře, že se člověk může i mračit, ne? Nebo vy chcete vyhladit obličej tak, že už nebudete mít žádnou mimiku? 🤐 🤐

ivet.
5. apr 2009

ale veď mimiku budeš mať, len nevieš zvraštiť obočie. mám 39r. a vrásky ako koľajnice. a každý mi hovoril, čo sa mračíš, prečo sa hneváš, usmievaj sa.... tak preto botox... A NIKTO NEVIE PORADIŤ ?????

suki
5. apr 2009

ivet tak to je jasný...já s tím zkušenost nemám...ale někdo určitě poradí a nebo zavolej tam, kde ti to dělali, ne?

sisstin
5. apr 2009

mimiku obličeje zmrazí NADMĚRNÉ vpichování botoxu..na vrásku mezi obočím je trocha botoxu ideální..a opravdu to strašně změní obličej..přesně jak psala ivet., otázky typu: proč se pořád mračíš atd. asi musej bejt hodně nasírací 😀

sisstin
5. apr 2009

krasuliak: co se týče toho vydatí..opravdu malý procento je kvůli tomu, že by měl partner nějaký kecy...děláme to zejména pro sebe..a pro okolí, abysme se cítily dobře 😉 mýmu taky nevadí, když jsem nenalíčená, neučesaná, v tričku s pejskem..což neznamená, že takhle chodim po venku 😉

kristtin
8. apr 2009

Jasne krasuliak. Zeny nech sa nemaluju a chlapi sa aj tak obzeraju za takymi ktore si ohovaral. A chcela by som vidieť ako by si rozpoznal, že ma bora urobenu tu vrasku- vyrovnanu. Ak sa budeš lepšie cítiť tak si to daj. Môj názor. Aj ja plánujem do budúcnosti, ale ešte mam len 23, tak o par rokov🙂 držim palčeky

nnikka
8. apr 2009

botox je bolestivy a naprosto zbytecny... ale ja si ho dam tiez po 40tke 😀 ale skus tie kyselinove injekcie co spominala mywiel botulotoxin vlastne jed...

bora8
autor
8. apr 2009

ivet ten botox by mal začať účinkovať tak za dva tri týždne.... ale ja si dám asi tú kyselinu, keď sa už kyselo tvárim tak nech to tam sedí 😀 za mesiac som objednaná..... tak dám potom vedieť 😉

zabka78
8. apr 2009

Neviem bora8 kolko mas rokov, ale podla mna je zena prirodzene pekna do 40-tky. Myslis, ze ti pomoze zvysit kvalitu zivota odstranenie jednej vrasky z cela? Problem hladaj niekde inde.

zanett
9. apr 2009

zabko - zensky do 40 jsou prirozene krasny, jo???? 😀 To mas asi nejakej netradicni vkus, protoze ja teda neznam moc zenskych po 35, ktery vypadaji prirozene pekne...no ale kazdemu se asi libi neco jinyho, mne se vrasky, povadle kontury, prvni sediny atd vubec nelibi....

mracik
9. apr 2009

zabka, ty pravdepodobne nemáš na čele vrásku hnevu. Je to naozaj nepríjemné vyzerať stále ako by si sa mračila. (no hádajte odkiaľ mám prezývku?) Ja ju mám preto, lebo som krátkozraká a veľmi dlho som nenosila okuliare. Tak som si mračením pomáhala pri zaostrovaní. Tak od 21 rokov tam mám vrásku ako hrom. Dosť ma to hnevá, do zrkadla sa pozerám len v pološere 😀 S botoxom bojujem, tiež som zástancom čo najprirodzenejšej krásy, ale vyzerať raz nezamračená...to by bolo niečo
raz som to zažila, po autonehode som mala naliate čelo, tak sa mi tá vráska na nejaký čas vyhladila, to bol pocit. Vyzerala som síce ako týraná žena, na tvári samá podliatina, ale bez vrásky 😀

A viem, že sú aj ženy, ktoré sú krásne aj v štyridsiatke, dokonca poznám ženu, ktorá má pred päťdesiatkou a nemá ani jednu vrásku, je štíhla a má nádherné husté vlasy. No ale nemáme všetky to šťastie...

zanett
9. apr 2009

mracik, a ses si jista, ze ta padesatka nema vyhlazeni oblicej diky botoxu??? 😀 Prece jenom nemit v 50 ani jednu vrasku, to uz je snad zazrak (nebo omyl?) prirody..... 😉

Ono spousta lidi se tim nechlubi - napr. ja bych lidem v praci nepriznala, kolik uz toho mam za sebou, proste proto, ze vim (myslim si), ze by me odsoudili nebo si ze me utahovali nebo by me popichovali atd...proste nikde nevykladam, kolik mam za sebou zakroku a at si vsichni mysli, ze jsem prirozene krasna 😀 Do budoucna pocitam i s botoxem atd, ale uz predem vim, ze radsi budu mlcet jako hrob nez abych to nekde vypravela....a to si pak lidi klidne muzou myslet, ze jsem 'prirozene krasna' 😀 😀 😀

zabka78
9. apr 2009

Je to pravda, ze nie som chlap a mozno preto mam netradicny vkus Zanett 😀
Mne sa napriklad vzdy pacili vejarikove vrasky okolo oci mojej maminy. Vidim krasu aj v inych zenach, ale iba z pohladu zeny. Nerobila som ziadnu statistiku ako to vnimaju chlapi, do akej miery toleruju pokrcenu tvar. No desim ma predstava, aky trend bude o niekolko rokov. Brrrrrrrr. Samy botox, plne ordinacie plast. chirurgov a umela krasa. Vsetko prirodzene bude nepekne a skarede.

zabka78
9. apr 2009

btw mracik, pozerala som si tvoje foto a keby si nenapisala o tej tvojej hlbokej vraske 😀 , tak si ju ani nevsimnem. podla mna si uplne v pohode.

zabka78
9. apr 2009

vidiet ju iba na tej fotke s babom v cervenej satke...su tam dost detailne zabery na tvoju tvar...ja ju vobec nevidim 😕

zanett
10. apr 2009

zabko, no jenomze nejde o to, co se libi muzum, ci jinym zenam. Jde o to, jak se kazdy sam citi ve vlasni kuzi - o chlapy a ostatni svet jde az druhem pripade. Proste kdyz se nekdo neciti dobre a ma moznost to zmenit, tak proc to neudelat? Uz slysim to moralisticky reci oskliivek, ktery doporuci, ze kazdy by mel hledet na vnitrni krasu a najit v sobe dostatek sily a sebevedomi na to, aby se mel rad s tim, cim ho priroda obdarila a bla bla bla 😝 , faktem je, ze dnes je jina doba (i kdyz se to nekterym nelibi) a lide maji moznosti, ktere predchozi generace nemely a lidi proste nechteji zacinat kazdy den pohledem do zrcadla na povadly/vrascity oblicej - vsak proc by meli???? Kdyz tobe, zabko, vyhovuje tvoje 'prirodni' krasa, tak fajn. Ale kazdy neni jako ty a nastesti ma kazdy pravo nalozit se svym zevnejskem tak, jak se mu zlibi...

a mimochodem, vsimla jsem si, ze jsou to vetsinou osklivky, ktery prosazuji 'prirodni' krasu 😀 Opravdu krasna zena prizna, ze krase se obcas musi trochu pomoct (btw; vybavuje se mi Monika Zidkova - byvala miss, kterou zboznoval cely narod pry proto, ze je prirozene krasna na tele i na duchu 😀 Cha cha! Monika delala pred lety reklamu na centrum plasticke chirurgie v Ostrave a priznala, ze se tam nechala 'jemne' vylepsit 🙄 ....Takze ja si o te 'prirozene krase az za hrob' myslim svoje 😝 😝 😝 😝

zanett
10. apr 2009

😀 tak jsem se podivala na to video (viz vyse) a spis nez ta pani me zdesila ta diskuze pod tim! Jeden neprejici prispevek za druhym! A ty nejzavistivejsi a nejnavistnejsi byly z klavesnice mladych holek, ktery jeste o starnuti nevedi ani zbla a nebo od chlapu, kteri maji plnou hubu kecu o prirodni krase a na ulici se otacej za plastikovou barbinou 😝 Jeden pokrytec za druhym! 🙄 No ale ten pan doktor je docela kus 😀 No jinak, co k tomu rict? To je realita dnesniho zivota. tady rikame 'Work hard, play hard' 😀 To pak na cloveku zanecha stopy! Pani navic sama priznala, ze ma za sebou bourlivy zivot, coz potvrzuje to, co se rika, ze po urcitem veku kazdy vypada tak, jak si zaslouzi....

zabka78
10. apr 2009

zanett - nepisem ti iba jedno, je to vec sebavedomia 😀 😀 😀

ella1
10. apr 2009

zabka78- teraz sa neuraz, ale pamätám si ako ste sa na strednej aj s martinou nechceli smiať, aby ste nemali vrásky okolo očí 😀

zanett máš pravdu- každý trepe, že sa treba pozerať na vnútornú krásu, ale ked muži balia ženy tak za škaredou sa ani neobzrú 😀
okrem toho ano možno naše staré mamy vyzerali krásne bez tohoto všetkého, lenže vtedy nebolo toľko sajrajtu vo vzduchu čo teraz.......
ja som za to, že kto chce nech si dá a nikto do toho nemá čo kecať. 😉