Botoxové injekcie na vrásky. Máte s nimi skúsenosť?

bora8
8. feb 2009

ahojte, hľadala som ale takúto tému som nenašla...

sú tu kočky ktré si dávajú pichať botox? tento rok budem mať 35 a mám dosť výrazné vrásky hnevu - medzi obočím a chcela by som sa toho zbaviť..... poradíte mi so svojmi skúsenosťami?

mandragora22
11. jún 2013

@teodorka
@sisstin
@martule20
@j.a.k.a
@certica
@blair
@kalo baby a dali ste sa napokon na ten zakrok? ako to dopadlo? mali ste aj nejake vedlajsie ucinky? kludne mi napiste aj do IP... dakujem!

teodorka
12. jún 2013

@mandragora22 ja nie...

ivetmicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivetmicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivetmicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nell77
11. júl 2015

1. rada Luminesce patentované sérum na omladzovanie buniek -osahuje vyse 200 rastovych faktorov na omladenie pleti-/Nobelova cena za ucinnost/-aj na liecive ucinky, akne, zapaly koze , jazvy...vrasky.

2. jemný mikrokrém s okamžitým účinkom Instantly Ageless na vyhladenie jemných vrások a opuchov očných viečok už do 3 min.- vynikajuci,jedinecne zlozenie, tisice predanych balení...

Spoločnosť Junesse Global tieto produkty nazvala LUMINESCE. Ako jediné na svete stimulujú naše vlastné kmeňové bunky pomocou tzv. rastových faktorov, ktoré dokáže iba Dr. Nathan Newman patentovanou technológoiu izolovať z ľudských dospelých kmeňových buniek odobratých z tuku človeka. Každý produkt LUMINESCE obsahuje viac ako 200 takýchto kľúčových činiteľov rastu,ktore opravuju poskodenia kože.

lenkanovakkova
27. aug 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

No neviem, ja sa bojím injekcii, aj keď by mi niečo proti vráskam bodlo... stojí to naozaj za to? Mne sa výsledok páči na iných, ale aké to bude na mne? :D 🙂 Páči sa mi, ako je to popísané tu http://www.oftal.cz/estetika-plastika-chirurgie/vyhlazeni-jemnych-vrasek/ ale stále neviem...

lenocka12345
28. aug 2015

Krémom a podobným veciam neverím , áno samozrejme existujú, ale to by stálo asi mesačný plat :( La praire a pod.
Mne botox veľmi pomohol - mimické vrásky na čele
Je to jed. Mám 29. No a čo ?
Kráľovstvo za krásu ;) čelo mám naozaj hladučké a som veľmi spokojná 🙂
Ps : kyselinka sa dáva až na výraznejšie vrásky , ja som chcela okolo úst a Dr mi povedal že až ked budem na nich vidieť tieň. Lebo inak výsledok nie je vidideľný až tak . Takže čakám na tieň 😎

speedyyoung
3. okt 2015

Ahojte,

ak chcete vyhladit vrásky turbo rýchlostou reálne a bezbolestne máte na výber 2 séra pre domáce použitie. S účinkom do 2 minút a trvaním účinku 10 hodín, alebo s pomalším efektom cca 2 mesiace , ale na trvalo. Viac na www.beautyexplosion.com

speedyyoung
3. okt 2015

Ahojte,

jediný reálne fungujúci a dostupný prostriedok na vyhladenie vrások je tu www.beautyexplosion.com
Žiaden Botox alias jed do tváre !

novana
3. okt 2015

@speedyyoung Keby to takto fungovalo, to by si mohli hneď všetci plastickí chirurgovia zbaliť kufre. Je to podvod. Načo šíriš takéto bludy!

cicush75
6. okt 2015

@novana Veď nevidíš že to funguje: napravo je pred ošetrením a naľavo po ošetrení 😀

speedyyoung
6. okt 2015

Viem, že ste už všetci zvyknutý na photoshopove zazračne účinky, ale v tomto prípade je to výsledok po 3 mesiacoch použivania sera. Ale ok , treba kupovat niveu z reklamy alebo ine nezmysly 😵

manuelala
24. nov 2015
Používateľ manuelala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od manuelala.

Ja osobne som skôr za krémy a séra ako nejaký botulotoxín a podobne ble bleh do toho by som fakt nešla, pichať si ihly do seba, radšej investovať viac do kozmetiky

wetka
24. nov 2015

@manuelala O pleť sa treba starať, to je jasné, ale už raz vytvorené vrásky ani 1000 eurový krém či sérum (ktoré vydržia mesiac?) nevyhladí, neurobí službu kyseliny hyaluronovej, do ktorej investuješ o polovicu menej a rok máš drahé krémy z hlavy. Botox je jed, ale kyselina hyaluronová nie je žiadne bleee ( pretože sa nachádza v každom organizme, najviac v koži) a aplikuje sa tenulinkými ihlami, ktorých vpich ani necítiš.

manuelala
26. nov 2015
Používateľ manuelala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od manuelala.

ja si nemyslím, že nepomáhajú samozrejme o pleť sa treba starať a nie že si niekto v 50tke spomenie že aha mám vrásky, vtedy je už dosť neskoro, ale ak sa človek dlhodobo stará, tak si myslím, že nejaký kvalitný krém alebo sérum je dobrá voľba, ja hovorím za seba 🙂 mne to vyhovuje viac, ale samozrejme si vyberám nedám si na tvár len tak hoččo

lenocka12345
26. nov 2015

@manuelala tak ťa teda poprosím o nejaké tipy , som fakt zvedavá 🙂

manuelala
27. nov 2015
Používateľ manuelala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od manuelala.

posledný rok používam pevonia botanica kozmetiku, prvýkrát mi ju doniesla sestra a potom som si objednala sama a mám od nich teraz očný krém, krycí krém ale už dochádzajú takže sa po novom roku chystám objednávať znova, super je že tam majú výber no, na druhej strane cena vyššia, ale vydržalo mi to dlho a som spokojná, s veľka krémamy alebo sérami som mala problém že štípali alebo mi zle reagovala pokožka pri nich sa mi to nestalo

tllyli
9. jan 2016

Ahojte, pracujem pre tv Markíza. Do jednej z našich relácií hľadáme manželský pár resp. partnerov, ktorí prejdú veľkou premenou po ktorej budú vyzerať minimálne o desať rokov mladšie 🙂 Ak máte vy a váš partner problém s vizážou - napríklad problematický chrup, vačky pod očami, ovisnuté viečka, odstávajúce uši, problematickú pleť, prepadnutú tvár, nepekné vrásky... Píšte nám na mail: ... casting@markiza.sk
Možno zmeníme život práve vám, alebo niekomu z vašich blízkych, koho nám odporučíte. Pekný víkend želám!

simca45
21. mar 2016

ja v tomto smere mam problem kedze sa celkovo bojim akeho kolvek zakroku. ihly a tak nemusim :( takze kym to idem by som vyhladava skor nejaky jednoduchsie riesenia boja proti vraskam

darinka133
27. mar 2016

A ja sa Botoxu tvare nebojim. Chodim na neho pravidelne a pridáva mi sebavedomie.
Botox mi držal pol roka a teraz idem znova, už sa teším 🙂 🙂 Môžem odporúčať.

anulienkalenka
22. apr 2016
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Juuj baby vrasky su mojim nepriatelom asi od 18ky a to fakt neklamem! :( ja uz fakt rozmyslam tiez o botoxe a podobnych holywoodskych veciach :D

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
novana
24. apr 2016

@doriss_po Hlbšie vrásky odstráni len plastická operácia. Trochu vyplniť sa však dajú kyselinou hyaluronovou, ktorá je vyrobená na prírodnej báze. Pokožka neni z bavlny, aby sa dala vyžehliť. 😉

lenocka12345
24. apr 2016

@anulienkalenka no keďže čakáš bábo tak môžeš zabudnúť . Aj počas kojenia. Ale dovtedy skús hyalurónové sérum od nobilis tilia. Skvost 🙂 na to koľko vydrží nie je ani drahý . ale aj botox je fajn 🙂

novana
24. apr 2016

@lenocka12345 Nedávno bola v televízii relácia, v ktorej sa lekár vyjadril, že účinné kozmetické prípravky s kyselinou hyaluronovou sa už začali vyrábať, ale na našom trhu nie sú, nakoľko by u nás boli kvôli cene nepredajné. Keďže 1ml najlacnejšej kyseliny hyaluronovej stojí cca 100 eur, rozmýšľam, koľko jej asi bude, ak vôbec bude, 😉 v 50 ml hyaluronového séra, ktoré stojí cca 10 eur.

lenocka12345
25. apr 2016

@novana Naozaj to pekne vypne . Samozrejme , že zákrok nenahradí nič, samozrejme, že to neovsahuje neviem koĺko kyseliny, nad tým som premýšľa aj ja , ale aspon mininálnu zmenu to má 🙂
Navyše to odporúčam hlavne anulienke keďže čokoľvek pichnúť si nebude môcť dať dlhšiu dobu 🙂
A nám ostatným odporúčam kombináciu 🙂 ale takej 50ke to nepomôže ani keby chcela 🙂

anitram29
25. apr 2016
https://www.youtube.com/watch?v=SSc7bpfb8jQ


Jedine,co funguje,bez bolesti a injekcii 🙂

ariadna1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz