Botoxové injekcie na vrásky. Máte s nimi skúsenosť?

bora8
8. feb 2009

ahojte, hľadala som ale takúto tému som nenašla...

sú tu kočky ktré si dávajú pichať botox? tento rok budem mať 35 a mám dosť výrazné vrásky hnevu - medzi obočím a chcela by som sa toho zbaviť..... poradíte mi so svojmi skúsenosťami?

novana
4. mar 2017

@danielka55, rada Ťa zase vidím, no je mi ľúto, že máš stále následky nevydareného zákroku. ☹
Tvorbe vrások z veľkej časti zabrániš používaním krému a hlavne masážami - ráno i večer. Ver! 🙂
btw moja dermatologička by 32ročnej botox ani nepichla. Takým mladým ženám botox pichajú len businessmani, nie lekári.

lenocka12345
5. mar 2017

@novana nesuhlasim . Ja chodim asi od 29. Teraz idem na kyselinu , tu mi predtym pichnut nechcel . Asi ide o to ako vyzeras , lebo vieme, ze kazdy vyzera inak na svoj vek . U mna to boli mimicke vrasky . Do inej oblasti mi uz nedal lebo netreba . A ano bol to plasticky chirurg

novana
5. mar 2017

@lenocka12345, myslíš, že plastický chirurg to robí pre Tvoje modré oči? 😉 Dôležité je, aby lekár bol naozaj odborník, mal dlhoročnú prax, nezávisle na tom, či je chirurg alebo dermatológ. Ja odborník nie som, ale uprednostnila by som kyselinu, ktorá je vlastne výplň, zatiaľ čo botox slúži na zamedzenie pohybu svalov. A logicky z toho vyplýva, že sval, ktorý nepracuje, postupne prestáva byť svalom a po opakovanej aplikácii ostane na "staré kolená" (npr. v oblasti čela) len koža bez svalovej hmoty. Môj laický názor. 🙂

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
novana
5. mar 2017

Všetky kozmetické MLM firmy majú tie najúžasnejšie výrobky pod slnkom. 😉 Už len sa rozhodnúť, ktorú z kozmetiky pre stredné vrstvy si vyberieš, pretože každá ponúka to naj: Avon, Sirael, Amway, Farmasi, Eurona by Cerny, Oriflame, Jeunesse, Missiva, GNLD, Mary Kay, LR Cosmetic, FM Group, Energy... Veľa MLM firiem zatiaľ nemá na Slovensku zastúpenie, urob prvý krok a môžeš začat s predajom tej najlepšej kozmetiky a vymývaním mozgov potencionálnym kupcom.
O pleť sa treba starať. Pravidelne! Veľa robí aj genetika. Ale zázraky sa nekonajú a je uuuplne jedno, či sa rozhodneš pre Niveu, Avon alebo Mary Key...

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
novana
5. mar 2017

@leadercompany, 😀 kdeže mladučká! Dokonca ani mladá, práve preto niečo o kozmetike a starostlivosti o pleť už viem. 😉

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
novana
5. mar 2017

@leadercompany, tvoje slová evokujú známe: všetci sú blázni, len ja som lietadlo

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alaguema
6. mar 2017

@novana veru, tiež poznám mladú ženu, ktorej pleť vyzerala staro a opotrebovane. Solárka, vychudnostosť a hektický zivotný štýl sa podpísali aj na pokožke. Mala 29, keď bola na botox prvý krát. Lekár aplikuje zákrok podľa potreby pleti, nie podľa veku. Ale súhlasím s tebou, čo sa týka rôznych zázračných krémov...aj keď len čiastočne, lebo je predsa len rozdiel, či sa natrieš bravčovou masťou, alebo kvalitným prírodným krémom plným vitamínov a vzácnych mikronutrientov. Pokožka má schopnosť prijať výživné látky z krémov a olejov. Ostatným dámam: skúste zázrak menom tvárová gymnastika. Mám 42 rokov a pleť bez vrások, ak nerátam jemné mimické okolo očí, ktoré sú už v mojom veku prirodzené. Cvičenie spevní svaly tváre, ktoré potom pekne držia formu, brada a líca neochabujú a pokožka je pevná a vypnutá. Môžem potvrdiť, že to funguje a je to prirodzené a bez rizika.

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielka55
7. mar 2017

@novana ahoj. Ja už som s tým zmierena ale ako hovoris snažim sa aplikovat masaže a aj chodim ku kozmeticke na masaž tvare aspon raz za mesiac. Nedavno som riešila u dermatologa ryant klinic žilina zacervenanie tvare a zistil mi alergiu na nejaky peru balzam takže možem len kozmetiku z lekarne. A ked som sa ho pýtala na nazor ako mam aplikovanú kyselinu hyaluronovu tak bol prekvapeny. A uplne ma sokoval že pokial mi to do roka nevstrebe telo tak mi ostanu trvale nasledky tym že to už budem mat stale take ☹ tak teraz na tvar možem len skin cap krem koli alergii a stale masaže 😀 to mam za to že som chcela byt pekna. Normalne mam pocit že som doplatila za svoju marnivost ☹

gastanovykvet
12. máj 2017

Ja som si dala vo štvrtok do cela. A chcem sa poradiť s uzivatelkami. Mna to svrbí po mieste vpichoch, mám to prví deň. Mám aj závraty a zaludocnu nevoľnosť. Máte niekto s tým skúsenosti? Neviete kedy príznaky vymiznú? Poprípade čo môžem s tým robiť? Ďakujem za rady

lenocka12345
13. máj 2017

@gastanovykvet zo začiatku ma veľmi bolela hlava aj sa mi točila. Do dvoch dní to bolo preč . Teraz po čase je už všetko ok 🙂 a obcas to svrbí aj mna , netuším prečo , ale to aj ked mi berú krv u lekára

gastanovykvet
14. máj 2017

Teraz mám tretí deň a už je to lepšie. Už to nesvrbi ale migrénu som dnes mala.

lenocka12345
14. máj 2017

@gastanovykvet ale normálne migrénu ? Zvracala si ?

gastanovykvet
16. máj 2017

Nezvracala ale takú nevoľnosť som mala nechutilo mi jesť a hlava má príšerne bolela cely deň. Ale dnes už je to lepšie ešte to trochu posvrbkava 🙈 Dnes je 4 deň. Ja som si dala pichnúť aj kyselinu hyaronovu do kutikov úst.

lenocka12345
16. máj 2017

@gastanovykvet to nevadí, ďalsí raz to už nebude také 🙂

danielka55
16. máj 2017

Kolko ma posobit ta kyselina hyaluronova? Mne vadi citim ju. Niekde jej mam viac niekde menej. A nevypada to dobre. Uz to bude cca pol roka a stale sa nerozpustila dobre ☹

gastanovykvet
17. máj 2017

Aj mne to vadi ja to mam 5 den neviem citala som ze aj rok.... Aj viac

lenocka12345
17. máj 2017

Ženy zas neverte každej blbosti čo čítate :(
@gastanovykvet je to o zvyku
@danielka55 no máš to zle urobené, veď ti nejaký Dr. vravel, že to nemusí zmiznúť nie ? Tak ja už neviem no

gastanovykvet
25. máj 2017

Musím povedať že po 2 týždnoch už je zase všetko po starom len čelo nezvrastim. 😂

danielka55
31. máj 2017

A ja sa musim tiez pochvalit. Kyselina sa mi postupne straca.

j.veronika
27. jún 2017

@danielka55 ja som mala podobný problém s kyselinou hyalur. Mne sa az po roku objavili hrcky. Bola som viac krát po sebe na aplikácii hyaluronidázy a po cca. 4 mesiacoch mi úplne zmizli 😉

damoska
29. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

skušali ste niekto sera značky Delia s kyselinou hyalur.? Ake su?Oplati sa ich kupovat?

lucka243
28. aug 2018

Ahojte kočky, mám podobný problém - hroznú vrásku medzi obočím a to mám 25 rokov, keď vidím raz tak staré dámy, ktoré vyzerajú lepšie, tak mi je do plaču 😀 dokonca mám aj zmiešanú/mastnú pleť, ktorá by mala starnúť pomalšie...skúšala som rôzne séra, krémy, či už z lekárne, drogérie, bio kozmetiku atď atď, dokonca som sa odhodlala aj pre vpichnutie kyseliny hyalurónovej, no vydržala mi ani nie týždeň a to nepreháňam! Chystám sa to ísť reklamovať, ale doktorka má každú chvíľu dovolenku a nie je na klinike. Skúšali ste niektorá tvárové cviky/masáže alebo užívanie kolagénu v prášku, prípadne niečo, čo zaberá?

lucka243
28. aug 2018

Ahojte kočky, mám podobný problém - hroznú vrásku medzi obočím a to mám 25 rokov, keď vidím raz tak staré dámy, ktoré vyzerajú lepšie, tak mi je do plaču 😀 dokonca mám aj zmiešanú/mastnú pleť, ktorá by mala starnúť pomalšie...skúšala som rôzne séra, krémy, či už z lekárne, drogérie, bio kozmetiku atď atď, náplaste, dermabráziu, dermaroller, chemický píling, dokonca som sa odhodlala aj pre vpichnutie kyseliny hyalurónovej, no vydržala mi ani nie týždeň a to nepreháňam! Chystám sa to ísť reklamovať, ale doktorka má každú chvíľu dovolenku a nie je na klinike. Skúšali ste niektorá tvárové cviky/masáže alebo užívanie kolagénu v prášku, prípadne niečo, čo zaberá?

mischelag
28. aug 2018

@lucka243 ahoj, podla mna ten tyzden si to mala opuchnute, preto ti to posobilo, ze vraska je prec. Mozem sa spytat pichla ti hyaluron do cela? Ci to bol btx? Ktory region si si dala pichnut? Pytam sa zato, ze robim u dermatologa a viem, ze na celo je naj btx. Nie vsetky vrasky sa daju vygumovat hyaluronom

lucka243
Autor odpoveď zmazal
Zobraz