Botoxové injekcie na vrásky. Máte s nimi skúsenosť?

bora8
8. feb 2009

ahojte, hľadala som ale takúto tému som nenašla...

sú tu kočky ktré si dávajú pichať botox? tento rok budem mať 35 a mám dosť výrazné vrásky hnevu - medzi obočím a chcela by som sa toho zbaviť..... poradíte mi so svojmi skúsenosťami?

zabka78
10. apr 2009

ella - to sme boli deti a ja si na to nespominam, ze by som sa branila smiechu. Vid. moje fotky 😉

ella1
10. apr 2009

tak deti hádam už nie 😉 ale bolo také chvíľkové obdobie.....to len na margo toho, že ste sa tiež desili vrások....(aj ked len chvíľu)
nuž ale komu to netreba dobre sa mu hovorí......uvidíme za pár rokov.....

teodorka
10. apr 2009

ja si nemyslim ze nase stare mamy boli krasne aj bez vsetkych moznych dnesnych pomocok ...moja stara mama vyzerala napr.strasne znicene a moja mama v 36 no hroza ,ja budem mat 32 a este pred 4 rokmi ma na pohotovosti posielali na detske 😀 a ked som im povedala ze mam 2 deti tak nechapali 🙂

zabka78
10. apr 2009

ella1 - mala som asi okolo 15 rokov a to je podla mna detsky vek. No netvrdim, ze v 40 sa nedam nejak vylepsit 😀

bora8
autor
10. apr 2009

tak mi to nedá - ja budem mať tento rok 35 - žabka to len info pre teba....a rozhodnutá som, ja som túto tému nezaložila pre to aby som diskotovala či si dať vrásku odstrániť alebo nie - ja som proste rozhodnutá, lebo ju tam nechcem a nechcem o 5 rokov vizerať ako stará ježibaba.... 😉 ja som túto tému založila kvôli tomu aby som zistila kto má aké skúsenosti s týmito injekciami.....
inak to s tým odsudzovaním - presne súhlasím s názorom žanet....

ella1
11. apr 2009

jj- zanett vie napísať presne čo si myslím aj ja, len mne utekajú myšlienky rýchlejšie ako ruky, tak to potom tak dobre nesformulujem...
bora, potom napíš čo a ako.info sa mi zídu......

teodorka-tak to ano, nie každá vyzerala mlado, ja len, že niekto to vždy vytiahne, že oni sa ničím nekrémovali a ako super vyzerali......ja ked idem sama, tiež mi hádajú takých 19r.niekedy ma to hnevalo, ale s blížiacou sa 30 som tomu len rada 😀

zanett
11. apr 2009

tak jo je hustyyyyy!!!! ja nevedela, ze jsi, ello, chodila se zabkou do skoly... 😎

jinak - nekdo evidentne zaspal dobu. Je snad jasne, ze svet/spolecnost/lide se vyvijeji. Za dob nasich matek byl trochu jiny ideal krasy a v mediich (casopisech) se klidne ukazala zena s rozsirenymi pory, krivyma zubama nebo vraskama kolem oci a byla videna jako krasna, ovsem v dnesni dobe photoshopu, digitalni upravy fotek a 'mlade krasy' to je uplne jinak! Proste pred 20 -30 lety nikdo neresil rozsirene pory ci popraskane zilky nebo celulitidu. Takze i zena, ktera to vsechno mela, byla presto krasna. Dnes je to jinak a naroky se pouvaji jinam a drivejsi drobne vady na krase jsou dnes posuzovany jako velke prohresky proti krase...Proste spousta lidi nechape, ze nase matky si vystacily s jednim kremem na oblicej a barvou na vlasy a byly krasne. Ony byly krasne na tehdejsi dobu. A ta je pryc.

A taky je fakt, ze zenska byla tehdy po 30 uz temer odepsana - za coz mohlo spolecenske klima; proste byla vdana, mela rodinu a to byla priorita a nikoliv lak na nehty nebo nocni krem. Dnesni zeny maji moznost na sobe pracovat, delat karieru, cestovat, vdavaji se casto az po 30 (alespon tady v Zapadnim svete, kde ziju ja), deti si porizuji taky casto az po 30 a to vsechno jim prodluzuje mladi a ony podle toho chteji vypadat. Dnesni zenska nechce vypadat ve 30 strhana jako boruvka. Vzdyt vek zapadniho obyvatelstva se prodluzuje a 30 -35 je stale videno jako mlady vek (na rozdil od minule generace, kdy byla zenska v 35 letech videna jako chudera 'za zenitem').

Ono je jednoduchy rict, ze nase matky byly krasny a proc jsou dnesni zeny takovy fifleny, ze s tim svym vzhledem tolik nadelaji....ale je to vytrzeno z kontextu. Proste je jina doba a od toho se vsechno vyviji. Ja vidim dnesni pubertacky, jak si hromadne nechavaji kazdy mesic delat meliry, obarvovat vlasy, chodi na pravidelnou manikuru/pedikuru atd atd atd. Kdyz jsem ja byla puboska, tak to vubec neextistovalo! Proste je jina doba a plati, co se rika, ze 'Kdo chvili stal,uz stoji opodal' - jak je patrne z prispevku tady nekterych... 😝 😀

ella1
11. apr 2009

zanett-jj do školy.ale nemyslela som to zle s tou poznámkou.len som chcela naznačiť, že každá žena chce vyzerať dobre a keždá sa občas bojí tých vrások....

a škoda, že tu nie je smajl so zdvihnutým palcom.zas by som ti ho musela dať.... 😉 čítaš mi myšlienky a ešte ich vieš aj super dať na ,,papier"

sisstin
11. apr 2009

zanett: svatá pravda..akorát mě děsí, kam až to půjde dál 😕 už takhle mi přijde, že požadavky na vzhled jsou dost vysoké 😝 😅

teodorka
11. apr 2009

no to by aj mna zaujimalo kam az to nakoniec pojde 😀 ale toho sa my uz hadam nedozijeme 😠 skoda ...veru este tak ziskat nesmrtelnost 😀 myslim k tej krase samozrejme 🙂

sisstin
11. apr 2009

..jinak si dovolím polemizovat 😅 o tom, že za přirozenou krásu bojují hlavně ošklivky 😝 😅 jak se to vezme...pže pro každýho je krásný něco jinýho..já taky nejsem za přirozenou krásu..nelíbí se mi to..takže já upřednostnuji úpravy- barvení vlasů, make-up, nehty......později botox 😝 ..ale zas lidé, kterým se ta přirozenost líbí, tak samozřejmě tak vypadat netouží a připadají si krásní, jací jsou že 😅 ..pro ně jsme třeba zas ošklivky my nepřirozené 😅

ivet.
18. apr 2009

ahojte! Ja som si botox dala pichnúť medzi obočie pred troma týždňami. A NEZABRAL!!!
doktorka sa tiež čudovala, vraj to nie je možné! Za tri týždne mi pichne znovu a uvidím čo bude.

martule20
19. apr 2009

bora8: Rozumím Ti 🙂 Taky mě tahle vráska mezi obočím dost trápí, protože pak zbytečně vypadám
zamračeně, i když jsem věčně vychechtaná. Nenosíš náhodou brýle nebo čočky? Já se totiž
"do sluníčka" mračím i když je pod mrakem, ale prostě je na mě světlo venku většinou
dost ostré a optička mi řekla, že je to prostě taková oční vada, že člověku vadí světlo i když
je pod mrakem. Já pak chodím ve slunečních brýlích, i když zrovna nesvítí a vypadám jak cvok 😀

ivet.
19. apr 2009

Ahojte. Nazaj tu nie je nikto , ako ja, komu botox nezabral? A mne sa ešte od prvéhio vpichu tie vrásky prehĺbili ! No ja mám fakt poriadnu smolu. Ale budem rada ak mi odpíšete !

nikolasio22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zanett
20. apr 2009

ivet - tady spis neni moc tech, ktery sly do botoxu, natoz tech, kterym by nezabral...Na to bude treba jiny server....

Jinak - ja teda jeste (zatim 😀 ) nejsem na botox odbornik, ale pry se to ma tesne po aplikaci prechodne zhorsit, nez se to zacne zlepsovat, tak treba jeste neni vsechno ztraceno... 😉

j.a.k.a
20. apr 2009

ja budem mat za 2 mesiace 34 a tiey mi vadia vrasky na cele
takze rozmyslam nad botoxom a to mam dokonca farmaceuticke vzdelanieal 😀
...ale na zaciatku by som uprednostnila aj nieco ine, tak daj potom bora8 info, ako si dopadla...

bora8
autor
20. apr 2009

j.a.k.a - ja sa stále rozhodujem, stále váham že čo si tam dám 😀 ale určite dám, teraz začínam robiť tak aj peniaze mať budem..... a určite dám vedieť 😉 mne by skôr vyhovovala tá kyselina - čo som študovala a dostala doporučenia - tak dlhšie vydrží a mala by mať lepšie výsledky

certica
20. apr 2009

bora, urcite daj vediet. ja mam presne tento isty "problem", tak by som tiez rada nieco vyskusala 😉

mracik
20. apr 2009

bora a ty nekojíš? ktovie, či sa môže aplikovať počas kojenia, ale skôr nie... predsa len je to jed
inak u nás na oddelení sa tiež pichajú botoxy, ale kvoli medicínskemu problému a nie kozmetickému. Takže presne viem aký to má účinok a ako dlho to vydrží...

bora8
autor
20. apr 2009

mračik nekojím - nemám na to fyzické predpoklady - nekojila som ani jedno svoje dieťa a mrzí ma to ale nič s tým nespravím

mracik
20. apr 2009

bora, ja som sa pýtala preto, že ja kojím,
už sa na botox chystám asi 5 rokov, len som stále tehotná, alebo kojím 😒 nakoniec si možno na seba zvyknem 😀

certica
20. apr 2009

mracik 😀
ja sa tak tiez furt na nieco chystam, ale hadam tak do konca tohto roka pomaly dokojim a o rok na jar sa zacnem davat dohromady 😀

ivet.
1. máj 2009

tak ja som si dala pichnúť medzi obočie a tie vrásky čo som mala sa ešte viac zvýraznili. Už čelo neviem pokrčiť., ale čiary mi ostali a dokonca väčšie. Myslela som si, že to prejde, ale nie. Som nešťastná.

blair
2. máj 2009

moja mama je cela umela ze to uz takto musim povedat 😀
ale vrasky nema 😀

kalo
4. máj 2009

Téma pro mě 🙂 Mě je teprve 30 ale mám hrozné vrásky pod očima...Vím, je to důsledek tak 8 let mých večírků spojených s alkoholem a kouřením a dlouhodobým cestováním v přímořských oblastech...To vše je na té pleti prostě znát ☹ Moje kosmetička mi provádí každý měsíc "omlazovací kůru" laserem, po čemž se vráska na 2-3 dny mírně vyhladí, ale není to samožřejmě trvalé....Co s očními vráskami, to nevím...Na tyto partie se botox asi neaplikuje, coo?? 😨

bora8
autor
25. nov 2009

no tak kočky - hlásim sa 🙂 dnes som sa dala napichať a rovno - medzi obočie a aj oči..... 😵 😵 😵 tak som zvedavá ako to zaberie, mám čakať 7-10 dní..... tak dám potom vedieť, jedine že to nebolí - teda cítiť to je ale pri pichaní to len zaštípalo

fefosova
11. mar 2011

ja som skusila novinku na slovenskom trhu, ze vraj prirodna nahrada botoxu. Naplaste Frownies. Uz ich pouzivam asi tri tyzdne a zda sa ze fakt pomahaju. Rano vrasky nie je takmer vobec vidiet. Vela o tom pisu na http://www.protivraskam.sk

mandragora22
11. jún 2013

@bora8
@virginia
@zanett baby a dali ste sa napokon na ten zakrok? ako to dopadlo? mali ste aj nejake vedlajsie ucinky? kludne mi napiste aj do IP... dakujem!

mandragora22
11. jún 2013

@ella1
@ivet. baby a dali ste sa napokon na ten zakrok? ako to dopadlo? mali ste aj nejake vedlajsie ucinky? kludne mi napiste aj do IP... dakujem!