Botoxové injekcie na vrásky. Máte s nimi skúsenosť?

bora8
8. feb 2009

ahojte, hľadala som ale takúto tému som nenašla...

sú tu kočky ktré si dávajú pichať botox? tento rok budem mať 35 a mám dosť výrazné vrásky hnevu - medzi obočím a chcela by som sa toho zbaviť..... poradíte mi so svojmi skúsenosťami?

ariadna1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
novana
17. júl 2016

@leadercompany Nie som zástancom botoxu, ale vrásky žiaden krém neodstráni. Kedysi som dostala sadu kozmetiky La Prairie, ktorá je "trošku" vyššia trieda ako tebou ponúkaná Luminesce (jeden krém stál v priemere 800€! ) a výsledok nebol o nič väčší ako pri používaní krému Nivea. Investovať do drahých krémov sú zbytočne vyhodené peniaze. Pleti sú prospešné hlavne masáže. Pekne vyplní vrásky kyselina hyaluronová (nezamieňať s krémami, ktoré "obsahujú" kyselinu hyaluronovú), ale to tiež nie je lacná záležitosť, aplikovať ju treba cca každý rok, no niekomu sa vstrebe už po pol roku, je to individuálne.

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annia99
19. júl 2016

Moja mama pouziva tiez zasa inu znacku ... Botox jej uz prestal ucinkovat na nu... sla na to inak... uziva vitaminy a napoj .. a nepotrebuje ziadny botox... viete ze to uziva ja JLo??? Karel Gott.. Mullerova, Heribanova? ja len tak... ze ked sa uz o tomto bavite 🙂 a nestoji to az tak moc... naviac jej za to aj platia, ze to pouziva 🙂

babika112
22. júl 2016

@mywiel Kys. hyal. je výplňová záležitosť, skôr na dolnú časť tváre a líca - glabely - vrásky hnevu na čele sa pomerne úspešne odstranované botoxom.

novana
22. júl 2016

@babika112 Na rozdiel od kyseliny hyaluronovej, dochádza pri opakovanej aplikácii botoxu k atrofii svalstva, na tvári nakoniec ostane len koža ako pergamen. Brrr!

danielka55
27. okt 2016

Vcera mi aplikovali kyselinu hyaluronovu do oblasti od nosa ku kutikom ust. Mam to do dnes stale napuchnute a makeupom zakrijem len modrinky nie opuch. Citim sa zle lebo na dotyk citim ze tam mam nieco cudzie. Nemate s tym skusenost?

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
novana
28. okt 2016

@leadercompany, môže pomôcť pri hojení pokožky, a to je všetko. Pravidelnou starostlivosťou o pleť môžme vzniku vrások predchádzať, ale ak už raz vzniknú, vonkajšou aplikáciou tebou propagovaného séra, a ani žiadneho iného momentálne dostupného, sa odstrániť nedajú. Nemôžeme veriť každej fantasmagórii z internetovej a inej reklamy. Keby bolo také jednoduché odstraňovanie vrások kdejakými sérami, plastickí chirurgovia na celom svete by to "mohli zabaliť."

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielka55
28. okt 2016

Su normalne taketo bublinky?

novana
28. okt 2016

@leadercompany neviem síce, čo má vek a vzdelanie spoločné s marketingom, ale opakovane tvrdím, že žiadne sérum, ktorého predajom si k platu učiteľky prilepšuješ, už raz vzniknuté vrásky nevyhladí. Všetky zázračné krémy sú buhzdarma vyhodené peniaze, už nehovoriac o tých, ktoré sa predávajú formou MLM, lebo ich predaj musí uživiť celú mašinériu, čiže nie sú hodné tej ceny. Firma Jeunesse, ktorej produkt ponúkaš, pracuje predsa na tom istom princípe ako aj Avon a všetky ostatné MLM. Ale vždy sa nájde niekto hlúpy, kto na zázrak uverí a kúpi, zvlášť keď kšeft zastrešuje meno lekára. Tomu, kto sa o pleť denno - denne stará, stačí aj tá najlacnejšia Nivea. Dr. Newman omladzuje pleť laserom, vypľná vrásky botoxom, robí rôzne plastické operácie... a taktiež klientom aplikuje INJEKČNOU METÓDOU kyselinu hyaluronovú, zmes peptidov, rastových hormónov a výťažkov z kmeňových buniek, najlepšie z klientových, no dnes už i syntetických. Sérum "z kmeňových buniek" má také isté účinky ako krém "s kyselinou hyaluronovou" - čiže taký istý ako vazelína, bravčová masť či Nivea. Ad1 neobsahujú to, čo prezentujú (povedal v TV český chirurg, čomu verím, lebo by tie krémy museli stáť tisíce eur, veď vieme, koľko stojí kvapka npr. kyseliny hyaluronovej) a ad2 jedno aj druhé sa musí aplikovať INJEKČNE. Žaludočné vredy si tiež človek nelieči vonkajším natieraním brucha zázvorovým čajom. 😉 Kmeňové bunky sa dnes už aplikujú INJEKČNE na celom svete, vrátane Slovenska. 🙂

novana
28. okt 2016

@danielka55, normálne to nie je, to nemáš opuch, vyzerá to na hrčky kyseliny. Už dnes si mala byť u tej "odborníčky", lebo sa Ti tá kyselina zapuzdrí a ... ☹

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielka55
28. okt 2016

@leadercompany ale to nie su pupence ale hrcky z tej kyseliny hyaluronovej. Keby som toto bola vedela kaslen na to. Ale vsade boli same pozitiva na kyselinu.

novana
28. okt 2016

@leadercompany 😀 pupence! 😀 Si tomu nasadila korunku! 😀
btw som finančne zabezpečená a vždy som aj bola, 😉 preto neviem, čo je závisť, ten pocit nepoznám.

novana
28. okt 2016

@leadercompany Proste to sérum je všeliek! Pred chvíľou si ho núkala namiesto výpní vrások a zrazu už ho ponúkaš na zahojenie "pupencov". http://ona.idnes.cz/kmenove-bunky-v-kosmetice-0...

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
novana
29. okt 2016

@leadercompany, takých videí je na internete koľko chceš, 🙂 dnes už má vo svete svoju kozmetickú firmu veľa lekárov a veľa videí majú aj prestížne kozmetické firmy z dlhoročnou tradíciou. Ktorú firmu si do vyhľadávača zadáš, stránky tej firmy to na teba vychrlí. 🙂 Samozrejme, každá o sebe tvrdí, že jej výrobky sú tie najlepšie. Nie je nad dobrý marketing! 🙂 Internet je však zaplavený nielen stránkami firmy Jeunesse, ktorej výrobky ponúkaš, http://www.generaciamladych.sk/ ale aj tvojimi verejnedostupnými fotkami. Si pekné žieňa, ale vyzeráš ako každá druhá pädesiatnička. Niektoré vyzerajú horšie ako ty, iné zase lepšie, veľa záleží i od genetiky, životného štýlu... Ďakujem za ponuku vzoriek, ale tvoje fotografie ma o účinkoch séra naozaj nepresvedčili. Keď sérum za 4 roky nevyhladilo vrásky tebe, neverím, že by vyhladilo zrovna mne. 🙂

novana
29. okt 2016

@leadercompany, kmeňové bunky z vlastnej krvi si dali aplikovať do kolena dvaja kolegovia. Stálo to majland, a ani jednému to regeneračný proces nepodnietilo. To je teraz taký hit, neviem však, či niekomu naozaj táto finančne náročná procedúra pomohla. Zdravý rozum mi hovorí, že keď nepomôžu vlastné kmeňové bunky, tak ťažko pomôžu ich deriváty. Ale naštudované to naozaj nemám, píšem len zo skúseností svojich a mne blízkych. 🙂

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
novana
29. okt 2016

@leadercompany, jasné, veď každý predajca len radí. 🙂 Ako plastická chirurgička sa mi javíš Ty, keď na nesprávne aplikovanú kyselinu odporúčaš sérum. To jej tak pomôže ako mŕtvemu hubertus. Som presvedčena, že v produkty, ktoré predávaš, aj veríš. A tak to má byť!
btw je načase, aby nám tie platy zvýšili, 😉 lebo nie každý má žaludok privyrábať si takýmto spôsobom
Naozaj sa nemáš za čo schovávať, veď som písala, že si pekná žena 🙂

danielka55
4. nov 2016

Idem vas informovat v novinkach s mojimi hrckami. Kedze som ich stale citila aj po 10 dnoch a necitila som sa tak dobre navstivila som dnes pani doktorku ze co s tym. Na moje prekvapenie som sa dozvedela ze co som cakala za 150e jeden ml. Ze keby som si dala tu kyselinu kvalitnejsiu aspon za 300e tak by sa mi to nestalo. Ze ta lacna moze takto reagovat. Zhrozena ale neodbytna som ju ukecala nech mi da protilatku. Dala a zabrala. Takze som to opat ja🙂 kedze som tu kliniku uz pred tym navstivila prichadzali mi rozne smsky na akcie. A ked mi prisla sms akcia na kyselinu hyaluronovu nevahala som a zle som urobila. Ja ako laik nemozem vediet ktora kyselina je aka. A to ze bola v akcii by namalo znamenat ze je horsia. Alebo ma mali aspon upozornit. No poucena som a ked budete niekto nieco pod.skusat overte si ci to nie je v ,,akcii"

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabona1
2. mar 2017

Ahojte, ja ako to tak čítam, tak asi si nič zatiaľ pichnúť nedám, normálne sa bojím, aby som nemala reakciu. Ja má už viacej ako 35 a stále rozmýšľam, či ešte nie je príliš skoro. Zatiaľ používam kvalitné krémy, najmä z lekárne, alebo parfumérie. Naposledy som mala juvenu a teraz používam nuance, kým to neni nutné, asi ostanem na krémoch.

danielka55
2. mar 2017

Ahoj no ak nemusis tak si nič nedavaj. JA mam doteraz hrčky v mieste pichu. sice to moc nie je vidiet ale pri pozornom pozreti to vidim hlavne ja. A to už presli 3 mesiace ak nie viac a stale sa to nerozpustilo poriadne. A taktiež som si pred rokom daval do cela botox a sa mi vrasky urobili na spankoch kde pred tým neboli. Nekrcila som celom lebo sa nedalo a krčila som pri spankoch kde mam teraz vrasky. Ja mam 32 rokov a som na seba nastvana že som niečo take dopustila. Jedina asi co nam ostava je zmierit sa s pribudajucim vekom☹

lenocka12345
3. mar 2017

@danielka55 teraz som si prečítala čo si písala. Je to škandál . Ale ak sa smiem opýtať robila ti to plastická chirurgička alebo dermatologička ? Normálne , či cez kupón na zľavu alebo na inú akciu ?

danielka55
4. mar 2017

Cez sms mi poslali ze maju akciu na kyselinu hyalur. 1ml.za 150e. Bola som volakedy klientka na botox tak mali moje cislo. A myslim ze dermatologicka.