Bradavice. Neboli ste niektorá na ich odstránení?

betka14
23. jún 2009

Ahojte , chcem sa spýtať či niektorá z Vás nebola na odstranovaní bradavíc. Mám asi 4ks na tvári a neviem či si to mám normálne dať odtrániť. Vraj to reží a za kus pytajú cca 500,- *SKK
Nemám nikoho v okolí kto by na tom bol ak máte skúsenosti tak napíšte dakujem pekne

zuzanocka
23. jún 2009

betka,
ja osobnu skusenost nemam, davala som si len znamienko vypalit... tam bola diagnostika 200,- a samotne vypalenie 1000,-, ak sa hned spravil aj zakrok, tak diagnostika sa neplatila, ale to bolo znamienko a u sukromnika. MM si daval u chirurga (u statneho) odstranit tiez znamienko a platil 20.- 😝 a este to aj poslali na histologiu do BA..
co sa tyka bradavic... tie sa pravdepodobne naozaj vyrezavaju a ta cena aj moze sediet... ale ved skus si tam zavolat, prip. obvolat viacerych chirurgov. no kedze to je "esteticky" zakrok, asi sa to bude platit...

betka14
autor
23. jún 2009

no len neviem je to také jednoduché?
ja soms a bola pýtaž a povedali mi že namiesto znamienka mi tam ostane jazva, po šití preto som chcela nieko
ho osobnú skúsenosť ale dík za radu

zanulienka
23. jún 2009

ja si idem dat vypalit bradavice z tvare a tela,moja mama bola uz x-krat,zostala jazva,strasne malinka.vzdy lepsie ako bradavica

betka14
autor
24. jún 2009

ale vypáliť? ja som počula len o vyrezaní

tictactoe
24. jún 2009

bradavice sa vypaluju (zmrazovanie dusikom) na koznom a urcite sa za to nic neplati. robi sa to na niekolko krat a ona po case zmizne. urcite vsak zavisi od toho kde to je na tvari, asi to nebudu robit ak je to v blizkosti oci. obovdny lekar by mal napisat sprievodny listok na kozne a tam ti povedia viac.

betka14
autor
24. jún 2009

no s tým dusíkom mi to už robili aj an tvári ale nič , sú tam stále.Len som chodila s červenými bodkami na tváru a preto viem že sa dajú aj takto- plasticky len či s tým niekto ma skúsenost o to mi ide
ale dík za radu

leva
24. jún 2009

Ahojte,akurat vcera bola kamaratka na odstranenie bradavice na viecku medzi mihalnicou,dala si odstranit hned aj z chrbta,tak pisala mi ze jej to umrtvili injekciou a laserom odstranili,vraj to bola chvilka,trosicka sem tam stipalo ale malinko, robili jej to laserom,ma to prec,zatial mi len toto vravela,uvidim ako to bude vyzerat po zahojeni,aj ja by som si dala odstranit,mam nad bruchom dve.Ona bola v niakom estetickom centre v Ba,platila za obe 102euro.

betka14
autor
25. jún 2009

tak to je dosť penazí

leva
26. jún 2009

je,ved preto cakam co jej potom ostane.Manzelovi tiez brali uz davno,ale neplatil,zostala mi tam taka mala jazvicka,taka ciarka.

betka14
autor
26. jún 2009

ja som voalla na plastickú chirurgiu k nám a platí s aza laser 1400,- a za každú dalšiu 600,-
ale cez leto to nerobia aspon an tvári nie lebo ostanú flaky ☹

leva
26. jún 2009

hej?a vies ze som sa jej ja pytala ze ci jej to spravili v pohode,lebo som tiez pocula ze by sa to nemalo robit v lete. jej davali z chrbta a z mihalnic,uz jej to tam vadilo.Toto bolo robene v Blave,vraj tam chodia aj celebrity,tak asi preto tie ceny.

vanusak
27. jún 2009

Já zrovna nedávno byla na kožním na vypálení bradavice dusíkem, na špičce nosu... Nic jsem neplatila. Po vypálení se vytvořil puchýřek cca 1cm, ten se nesmí strhnout, potom zaschne a je z něj strup. Ten se pak sám odloupne. Asi 10 dní jsem vypadala jako čarodejnice, ale bradavice je pryč 😉 a snad se jen tak nevrátí. Kdyžtak půjdu znova. Pálí to, ale dá se to vydržet.

janah.
27. jún 2009

Já byla na mateřských znamínkách. Vyřezávali to, zůstala mi malá jizvička. Opravdu se to nesmí dělat přes léto, nesmí se to spálit? opálit?? Byla jsem na jaře a celé léto jsem musela mazat hodně vysokým faktorem. Předpokládám, že bradavice z tohoto důvodu na tom budou stejně 😔

maca793
27. jún 2009

bradavice som mala niekedy na nohách a ako som bola 2 týždne na plavárni so školou samé zmizli, neverím že by to toľko stálo. podľa mňa je to zadarmo, malej som dávala vypaľovať pri ústach bradavičku a nič sme neplatili.

betka14
autor
29. jún 2009

no neviem či je to uplne bradavica to je niečo také ako ma Kronerova na tvári

na je normálne koža zhnednutá

sana611
21. máj 2020

Dobry den prajem viete mi poradit je to znamienko aebo bradavica ???ono to bolo take presvitne opuchle ziadna hneda farba ,poranenie som s vsimla na druhy den ze mam zaschnutu krv zrejme zoskriabala troska krvacalo umila ho a prestalo to teraz chrasta mam sa bat ci nie ja sm strasne domislavy clovek na choroby odkedy mi babka umrela daukujem