Bratislava - Vajnory. Je tu niekto?

tessa
8. dec 2006

Ahojte babule!
Su tu aj nejake maminky, alebo tehulky z Vajnor??
Alebo som tu sama?

viki
8. dec 2006

Ahoj tessa, ja sice niesom z Vajnor ale muza mam vajnoraka. A chodime tam k svokrovcom na navstevy 🙂

borbik
11. jan 2007

Ahoj, dostala som na teba tip, ze byvas vo Vajnorach. My by sme sa mali o par mesiacov stahovat a preto hladam pediatra vo Vajnorach pre svoju dcerku a babo, ktore je na ceste. Nevies mi prosim poradit? Dakujem 🙂

tessa
autor
16. jan 2007

ahoj borbik!
No pediatricka vo Vajnoroch... 😖 Kazdy ma na nu svoj nazor...moj nie je uplne naj.. 😠
Mam s nou viac ako problemy, napr. teraz bojujem za tu HEXA vakcinu, ktora uz je gratis od noveho roka a ona nam ju nechce dat, ze sme si objednali inu, a ze co ona bude robit, ked nam da tu HEXA... 😠
Pritom ostatne maminky dostavaju bez problemov tu HEXA vakcinu, len tato doktorka ju nechce dat, ze az ked minie zasoby tej starej...Pritom mojmu Matkovi robi velmi zle ta vakcina, preto som chcela od nej tu HEXA..

Takze moj nazor je, ak mas niekde inde doktorku, zostan u nej...viac vo Vajnoroch doktorov nenajdes...

Ozik a nebudete sa stahovat nahodou na Sinkovskeho?? Do tych novopostavenych bytoviek??

borbik
17. jan 2007

Dakujem za radu 🙂 Stahujeme sa do Chorvatskeho Grobu a nasu doterajsiu pediatricku mame v Starom Meste a preto hladam nieco blizsie. Ale skusim patrat este dalej 😉

emogeon
30. aug 2007

ahojte aj ja som z vajnor....

emogeon
19. sep 2007

baby kde ste Vajnoracky ?

maso
19. okt 2007

Ahojky, ja som z Vajnor tiez 😀 chodi sem este niekto?

emogeon
21. okt 2007

ahoj maso,
ja sem chodim... 🙂

maso
8. dec 2007

Emogeon, ja som potratila, takze tym padom by som nase stretnutie vylucila, bolo by to pre mna bolestne, ked ty mas dietatko ☹

tessa
autor
8. dec 2007

caute baby,
teeeda,ja som tuto temu zalozila, ale som tu dlho predlho nebola...
A kukam, ze nejake vajnoracky sa nasli, tak ahojte
Emogeon a Maso 😉

emogeon
18. dec 2007

ahoj tessa 🙂

loginka
19. jún 2008

ahojte, aj ked tu uz dlho nikto nebol!
ja sa buden stahovat do vajnor, sinkovske tento august-sept., velmi sa tesim
ako sa tam zije?

tessa
autor
23. jún 2008

Ahoj Loginka,
ja sice nebyvam na Sinkovskom, ale hned pri nom...Za nasim domom je Sinkovske. LUbim tam chodit kocikovat a hlavne, budes tam mat kopu maminiek s detickami, to bude super, uvidis 😉
A inak, ja som spokojna so zivotom vo Vajnoroch 😉

zabka1003
22. okt 2008

Baby - vajnoráčky, prosím vás aká je pediatrička vo Vajnoroch..dakujem moc za odpovede 😉

jaja257
28. nov 2008

Baby, chodi sem este niekto z vajnor?

emogeon
8. jan 2009

jaja zrejme uz nikto...
a tam je tolko mamin 😨

adulka55
15. jan 2009

Ahojte maminy z Vajnor :o) Chcem sa Vás spýtať či budete niektorá chodiť na ten kurz pre tehotné do MC Lienočka? A či sa nenájde nejaká mamina na kočíkovanie.. mám termín 6.6.2009 a chcela by som nájsť fajn kamošku na kočíkovanie, babské reči, poradiť si navzájom a tak... Prajem pekný dník 🙂

emjee
19. jan 2009

adulka55 • 21tt • Dnes o 15:24
Ahojte maminy z Vajnor hladám niekoho na kočíkovanie (termín mám 6.6.09), ale aj na užitočne rady..pokecanie.. babské reči ak by sa niekto našiel, budem veľmi rada

tinus20
9. júl 2009

ahojte tak pridavam sa k vam !!
tak co kto ide s nami kocikovat?? 🙂

miu28
15. sep 2009

adulka55:
Ahojky, uz sa ti podarilo niekoho "splasit"? zacinam pocitovat vazny nedostatok ludi okolo seba pocas materskej 😅 , tak by som si rada tiez s niekym pokocikovala 🙂

jaslicky
27. máj 2012

Sukromne detske jasle Ivanka pri Dunaji, prijimaju deticky.
Pre 1 - 3 rocne deti
Opatrovanie: hodinove, poldenne, celodenne
Kontakt: 0908 542 232
Mail: info@jasle-tomajerry.sk
www.jasle-tomajerry.sk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre