Brušné tance pre tehulky. Ak máte záujem napíšte 🙂

tinni
16. mar 2007

Ahojte, chcela by som otvorit kurz brusneho tanca pre tehulky, pretoze mne v tehotenstve aj pri porode naozaj pomohlo, ze som sa hybala 😉 Bude sa konat v Petrzalke a ak by ste mali zaujem, bola by som rada, napiste IP 🙂 Ja som tancovala od zaciatku tehotenstva az dokonca a som presvedcena, ze to bolo prijemne aj malickej v brusku 😵 Inak je velmi ohybna, ze by brusne tance??? 😀

tinni
autor
16. mar 2007

ak chcete nejake info, mozte pisat kludne aj sem 😉

danka2
16. mar 2007

ja info nechcem 🙂 chcem len odporuit. Na brušné tance som chodila aj pred tehotenstvom a potom aj v tehotenstve. Je to super človek sa uvolní, rozhýbe a mna to akosi aj dost zbližovalo s bábom takže ja len odporúčam 😉

bybi
16. mar 2007

ja by som chcela, ale z anglicka do petrzalky trosku daleko ☹ musim pozriet nieco na nete tu.

tinni
autor
16. mar 2007

bybi, tak to je ozaj daleko 😖 ale urcite si tam nieco najdi, bude sa ti to urcite pacit a babatku v brusku tiez 😵
danka a tancujes aj teraz?

bybi
16. mar 2007

tinni, uz hladam 🙂

tinni
autor
16. mar 2007

tak drzim palce a potom napis, ako sa ti paci tancovat s babatkom 😵 myslim, ze budes spokojna 🙂

sue
16. mar 2007

Tinni, ja tehulka nie som, ale rada sa pridám na akoby predprípravu 😵

tinni
autor
16. mar 2007

budem rada ked sa pridas, mozes aj k tehulkam, ale mozes aj na normalny kurz nie pre tehotne 😉 ak sa rozhodnes, kludne mi zavolaj-0903 812 906 😉

pipi1211
16. mar 2007

kde v petrzalke to je? 🙂

pipi1211
16. mar 2007

a kedy? 🙂

sue
16. mar 2007

Tinni, napíš nejakýkontakt, miesto a čas prosím...

danka2
16. mar 2007

tinny teraz nie nejak nestíham ale chystám sa....síce ked malého nosím trošku precvičujem osmičky 😀

tinni
autor
16. mar 2007

pipi, je to na gercenovej ul.-H-fit.
Bude to byvat v piatok 19.15-20.15.
Sue, moje cislo-0903 812 906

pipi1211
16. mar 2007

a kedy je prve kolo? 🙂

tinni
autor
16. mar 2007

este neviem presne, ale chcela by som zacat za dva tyzdne 🙂

pipi1211
16. mar 2007

tinni
autor
16. mar 2007

pipi, ked budem zacinat, urcite ti napisem IP 🙂 a tancovat mozes do 37.tt, ja som este v 38.tt vystupovala 😉

pipi1211
16. mar 2007

ok budem cakat 🙂 papa zatial idem haji 🙂

tinni
autor
16. mar 2007

dobruu 😉 ja este idem krmit malu... 😵

zuzka_majko
17. mar 2007

tini fnuuk ja budem plackaat kym som necakala malicku tancovala som denne aj 6 hodin v kuse co osm musela a teraz mi to doktor zakatzal 😢

tinni
autor
17. mar 2007

zuzka, ked mas rizikove, tak nemozes robit vobec, ale v prvom rade mysliet na babatko, uvidis, stoji to za to 🙂 🙂 🙂 a aky styl si tancovala? inak po sestonedeli sa mozes k tancu vratit 😉 ja som zacala 5tyzdnov po porode...

zuzka_majko
17. mar 2007

tini tancovala som setko mozne co sa len dalo vlastne co vedel kamos

tinni
autor
17. mar 2007

neboj zuzi, vsetko bude dobre, aj tancovat coskoro pojdes 😉 pisala som si aj s majkom, on ti urcite velmi pomoze, aby si si mohla ist aj zatancovat 🙂 a mlady organizmus sa da po porode rychlo do poriadku, ale vsak to uvidis aj sama...

zuzka_majko
17. mar 2007

tini ved daa ale ked mi zasa bude trvat 4 roky dostat sa na celoslovensku sutaz tak to asi necham tak

cat
17. mar 2007

Ja vám to možem len odporúčať, chodím na brušné tance vyše pol roka, človek sa super rozhýbe, mňa aj chrbát prestal bolieť. A máme tam aj kurz pre tehule, je to plné, tak určite budete mať úspech s týmto nápadom 😉

tinni
autor
17. mar 2007

to urcite nenechavaj tak!!! to by bola veeelka skoda ☹ ber to tak, ze teraz mas len malu pauzu... zachvilu budes pokracovat a aj mala bude urcite dobra tanecnica po tebe 😉 a vobec nevadi, ze si 4 roky pockas na dalsiu sutaz, aspon sa este viac zdokonalis 🙂

zuzka_majko
17. mar 2007

tini a potom to bude este horsie sa dostat na celoslovenske kolo

tinni
autor
17. mar 2007

musis mysliet pozitivne!ked budes takato, tak sa tam urcite nedostanes ☹ a hlavne sa teraz vobec nestresuj, musis mysliet najma na malu v brusku a nie na seba...

zuzka_majko
17. mar 2007

tini nestresovat to sa nedaaa

tinni
autor
21. mar 2007

caute tehulky, pridate sa k nam este niektora???