Brušné tance pre tehulky. Ak máte záujem napíšte 🙂

tinni
16. mar 2007

Ahojte, chcela by som otvorit kurz brusneho tanca pre tehulky, pretoze mne v tehotenstve aj pri porode naozaj pomohlo, ze som sa hybala 😉 Bude sa konat v Petrzalke a ak by ste mali zaujem, bola by som rada, napiste IP 🙂 Ja som tancovala od zaciatku tehotenstva az dokonca a som presvedcena, ze to bolo prijemne aj malickej v brusku 😵 Inak je velmi ohybna, ze by brusne tance??? 😀

tinni
autor
17. apr 2007

ahoj megie, 1.hodina nebola, lebo prislo malo bab ☹

alenaf
20. apr 2007

Ahoj Tinni,mas uz nejake info,ci sa prihlasili dalsie baby?Mne bolo velmi luto,ze sa prva hodina nekonala,lebo som sa na to strasne tesila.Teraz sa snazim oslovovat vsetky zname a kamosky tehulky aj netehulky v okoli,ci by sa nechceli pridat,tak dufam,ze nas coskoro bude viac. Verim,ze sa nas najde dost,bola by som nestastaaaaaaaa keby nie ☹

tinni
autor
20. apr 2007

ahoj Alenka 🙂 no jedna kocka mi dnes volala, ze by chodila, zajtra budem mat info, lebo tam idem tancovat, tak ti potom poslem IP ako to vyzera 😉 aj mne by bolo luto, keby sme nezacali-tesila som sa na bruska 😵

tinni
autor
22. apr 2007

ahojte kocky, nechcete sa k nam pridat na brusne tance? Zaciname v piatok 27.4. o 19.15 v H-fit na Gercenovej ulici 😉

tinni
autor
8. máj 2007

no kocky, tak vela tehuliek mi teda neprislo... a ja som sa tak tesila na bruska☹ ak by bol neskor zaujem, tak by som rada otvorila tehulkovsky kurz, tak sa este hlaste😉

ika00
9. máj 2007

ahoj tinni, ja tancujem brusne cca 3 roky. Teraz som Martinou ziackou. Presne si pamatam na pocit, ked som ta na generalke videla tancovat ... uzasne. Teraz niekolko tyzdnou netancujem, ale ked mi doktor potvrdi tehotenstvo a bude vsetko OK, urcite sa ozvem. Som mimo BA, tak by mi skor vyhovoval skorsi termin, ale urobim vsetko preto, aby som si to zariadila. Vsetko dobre tebe aj Rebece. 🙂

tinni
autor
9. máj 2007

dakujem ika a drzim ti palceky, aby sa tehotenstvo potvrdilo 😉 a do ktoreho kurzu si chodila?

aktak
9. máj 2007

tinni a nekde blizsie nespravis tiez kurz? napr v ruzinove? 😀 😀 😀 ce leto by som urcite chodila, uz daaaaavno som nad tym rozmyslala ze zacnem ale nikdy som sa k tomu nedostala

pipi1211
9. máj 2007

BABY FAKT ODPORUCAM... DNES SOM VIDELA VIDEO BRUSNYCH TANCOV KDE TINNI TANCOVALA S BRUSKOM A NAOZAJ TO BOLO UZASNE!!!!!!!!! KEBY SOM MOHLA HNED TANCUJEM 😀 😀

tinni
autor
9. máj 2007

no skusim na Nevadzovej pri Jadrane, uz nieco planujeme 😉

droby
9. máj 2007

tini, ak bude aj o rok tak sa pridam 😉 zatial mozem otrcat len prazdne brusko 😀 ozaj musi byt tehulka njak zdatna? alebo moze hocikto tancovat? mna to velmi zaujalo, len skoda ze je to pre mna este neaktualne

sue
9. máj 2007

...no ja som sa dnes pýtala dokiho a povolil mi to...že s mierou ale radšej sa mám vlniť ako keby som tých 8 mesiacov presedela pri PC, takže ja do toho idem 😵

tinni
autor
9. máj 2007

no sue vynikajuce-tesim sa na vas 🙂 droby, chodia tam aj netehulky, takze kludne pridi 😉

droby
9. máj 2007

no mne sa netehu brusko pučiť zrovna nechce 😅 , mozno sa ani nenazdate a pridam sa k tehubrusko tanecniciam 🙂 v kazdom pripade si to uzite, strasne dobry napad 🙂

tinni
autor
9. máj 2007

droby 😀 ja tancujem brusne uz 5rokov ci som tehu alebo nie...

sue
9. máj 2007

Tinni, tak potom keď bude už niečo jasnejšie, napíš mi pls IP, aby som niečo neprehliadla...

tinni
autor
9. máj 2007

no my uz sme zacali-teda prislo mi viac netehu ako tehu, tak som ich dala ako zaciatocnicky, ale prisposobene tehu, lebo par ich tam je, tak ak by ti toto vyhovovalo, kludne pridi, je to v piatok o 19.15-20.15hod na Gercenovej ul.

sue
9. máj 2007

Tento týždeň nemôžem, ideme tancovať na svadbu, takže až od budúceho 🙂 A kde presne je to na Gercenovej...a kde presne Gercenová je? 😀

tinni
autor
9. máj 2007

sue, zachvilu ti poslem IP, teraz musim ist kupkat malu 😉
pipi, dakujem za pochvalu 🙂

majula
9. máj 2007

Tinka so mnou môžeš rátať hneď ako porodím 😵 a dúfam, že aj pipi sa pridá 😀

tinni
autor
9. máj 2007

super 🙂 pipi vravela, ze sa urcite prida 😉

lia
9. máj 2007

ahoj tinni

a bude to niekedy v ruzinove??gercenova je az v petrzalke,ze??

tinni
autor
9. máj 2007

ano v petrzalke, v ruzinove bude, ale nie pre tehulky...

majula
9. máj 2007

Tini a v Petržalke to bude aj pre netehulky????

tinni
autor
9. máj 2007

ano, uz aj je 😉

majula
9. máj 2007

OK...tomu sa tešííííím 😵 ale pipi bude asi chodiť do Ružinova, však?

tinni
autor
9. máj 2007

no to neviem majula... 😕

majula
9. máj 2007

Zistíme 😉

tinni
autor
9. máj 2007

Maji, my uz sme si tusim raz pisali, ze?

veronice
9. máj 2007

ahoj tinni 🙂
ja by som sa chcela spytat, ci je pri brusnych velka zataz na kolena...totizto moje ide o dva tyzdne na 7. operaciu 😀 ale ani si nevies predstavit ako brutalne mi chyba tanec!!! 😢 Uz je to 8 rokov co mi ho zakazali no ja bych sa tak velmi chcela zas zacat hybat ☹ 🙄 😔 snad bude po tejto operacii uz konecne pokoj a ak ano, rada by som s niecim zacala 😵
A mne by sa ten ruzinov tiez celkom hodil nakolko som z vrakune 😵