Bučkovci - Slnko, seno, dedina

monika15
15. jan 2013

JaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaJ
baby kukate ???????????????
SU SUPERRRRRR 🙂))) hlavna mama 🙂))) no a kelnicka ;);)

actimela
15. jan 2013

🙂 kukala som ale,len polhodinku-za tu dobu som sa s muzom riadne nasmiala.Pripominalo mi to moju mamu s otcom-tiez budu spolu 30rokov.otco ma do 130 kg a mama 65kg.Otco sa jedlom v kuse prepchava 😀 .........bohuzial,boli sme unaveni,tak sme isli hajat ☹

labelo
15. jan 2013

ja som kukala,riadna sranda,to je rodinka,mne sa pacil ten foter jak mu mamka nadavala,že do jedenastej pred obedom už piaty krat je a on s kludom angličana krajal dalej tu slaninu 😀 tiež som po reklame zaspala,ale idem si to kuknut na nete

sandrika1986
15. jan 2013

Tiež som si to včera pozrela, dobre som sa pobavila 🙂 podarená rodinka 😉

miskakyska
15. jan 2013

.............riadna kravina 😝

monika15
autor
16. jan 2013

joj super 🙂 a ty synovia ach joj hhehehehe hlavne ten mladsi model heheheheh s autami 🙂)

lussy23
16. jan 2013

jojka súťaží v súťaži o televíziu, ktorá vymyslí v priebehu dvoch rokov najviac kravín? Akože fakt by mali vymeniť riaditeľa, leb oto je nehorázne aké kraviny vymyšľajú.

pastalkaa
12. feb 2013

super rodina 🙂 normalne mi budu chybat ked to skonci 😉 ja sa vzdy nasmejem 😀

andrejka1983
12. feb 2013

strašný trapááááááááás ten serial či co to je, neda sa na t kukat....ani za všetky prachy by som sa takto nestrápnila 😀 😀 a ešte vedome....ty kokos....to radšej pojdem spievat do Superstar do hviezdnej roty 😝 😀

monika15
autor
12. feb 2013

@andrejka1983 hhhehehehe

tato Jano je super 🙂))))

monika15
autor
19. feb 2013

@mamartinka no tak to bolo hehehehhe

jankavr
19. feb 2013

Supeeeer???? Nemyslím, kravina 1 stupňa.Mám dosť z upútavok čo chodia.Ešte dobre , že to nedali o 20.20 😝 Ale každý máme iné priority, niekto pozerá radšej Bučkovcov, niekto šport alebo dokument...

denae
19. feb 2013

ja to nepozerám, pretože z môjho pohľadu sa to ani nedá pozerať, nič to človeku nedá. Už len pri upútavkach sa ja sama cítim trapne, že čo všetko sú ľudia schopní urobiť pre peniaze, ako sa zhovadiť. Mne celí Bučkovci neprídu vôbec zábavní, iba trapní.

monika15
autor
19. feb 2013

@jankavr
@denae
Kazdy moze mat taku show uz dneska 🙂)))
ja mam rada Hudakove komenty 🙂)))

a som mimo Sk a rada ich pozriem 🙂)))))
mama s tatom su OK, len tym detom sibe 🙂))))

monika15
autor
25. feb 2013

@mamartinka heheheheheh
Vsak HVIZDA hehehehehhehe

kvetka_
25. feb 2013

janko bude tusim oteckom ... zasa 🙂
http://www.topky.sk/cl/100313/1341035/Sokujuce-...

mamartinka
25. feb 2013

@kvetka_ Uvidime.Pisu o tom uz od vcera.Buduci pondelok uz ide posledna cast.Som zvedava co zasa uputavky bezia mama ozen ma.Co to bude zas.
@monika15 nepochopila som.

monika15
autor
25. feb 2013

@mamartinka no ze zadarmo ze hviezda heheheh 🙂)))

ale uz coskoro tiez koniec :(((

monika15
autor
25. feb 2013

@kvetka_ jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezis.... ta to fakt :((((

456456
25. feb 2013

MNE NAJVIAC VADI, ZE TU RODINU PREZENTUJU ,, HOREHRONCI,, . Tam Sihla nikdy nepatrila 😠 😠 😠 😠 😠 , Horehronie su dedinky popri ktorých preteká Hron. Sihla určite nie 😠 😠 😠 😠

labelo
27. feb 2013

@mamartinka
poradis ako mam napisat adminovi?

mamartinka
27. feb 2013

@labelo dolu tu mas komu mozem napisat.Tam skus napisat pod tymto blogom.