Bude možná dovolenka v Chorvátsku v júli?

18. apr 2020

Ahojte, máme zaplatenú zálohu na dovolenku v Chorvátsku na konci júla. Keďže je teraz situácia taká aká je, myslíte, že koncom júla sa bude dať už cestovať, či nie? Ja už pomaly strácam nádej. Je mi to ľúto hlavne kvôli dcére, keďže ona sa môže kúpať akurát v mori, v bazénoch nie, takže sa vždy veľmi teší. ja si myslím, že tento rok z toho asi nič nebude. Čo si myslíte vy?

pink_lady
23. apr 2020

*vzhľadom

kacenocka2
23. apr 2020

@pink_lady no uvidíme..vraj HR vláda rokuje o tom aby sa nejak dalo.tohto roku veľa ľudí nebude dovolenkovať, čiže sa to nemusí až tak rozširovať.take názory že si virus prinesieme, to sa môže stať aj par metrov od domu,či už kdekoľvek v obchodoch.a vírusu vraj slniečko dobre nerobí..

pink_lady
23. apr 2020

@kacenocka2 presne tak .... skor sa bojim, ze som si ho priniesla dnes z polikliniky kde som bola s mamou /75r/ na chirurgii - resp ze ona si priniesla, ako ze to chytim v na plazi v HR

kacenocka2
23. apr 2020

@pink_lady tak.. Aj môj názor..raz v týždni keď človek pôjde na nákup tak tam viac ludi stretne než v HR..za každú cenu to hrotit nebudeme, ale radi by sme vycestovali trocha vypnúť.A aj deti.
Treba veriť ze sa to skludni

oli18
23. apr 2020

@pink_lady skor som myslela sukromie, ako hotely

pink_lady
23. apr 2020

@oli18 viem, ale súkromia majú menšiu kapacitu ako hotely... myslím hlavne vo väčších mestách typu Makarska soliť zadar

vamajka
23. apr 2020

mozno sa bude dat ist no len potom sup do statnej karanteny, tak to radsej budem sediet doma prip. na Slovensko pojdeme ak sa bude dat

topas103
20. júl 2020

pridavam sa k tejto teme ale uz v juli😊chcem sa spytat ci v auguste ist alebo nie do chorv.?s detmi samozrejme

matkahelka
20. júl 2020

@topas103 akurat sme presli hranice. kopa slovakov v kolone pred nami. bez vahania- ist!

topas103
20. júl 2020

@matkahelka super dakujem tak stastnu cestu 😊