Bude si malý pamätať manžela po 2 týždňoch po návrate domov?

webka
21. apr 2009

Mam 15 mesacneho syna a byvame v zahranici. O mesiac s nim idem na dva tyzdne na slovensko, sama, bez manzela.
Myslite, ze si po navrate bude manzela pamatat ??? Pytam, sa len zo zvedavosti, ako reagovali vase deti na dlhsiu otcovu ( pripadne maminu) nepritomnost ? 😉

Uz sme boli takto sami na slovensku, ale to bol syn este maly...tak sa nedalo urcit, cisi tata paatal alebo nie..

fifinna
21. apr 2009

ja si myslim , ze uz by si mohol pamätat, ked si tak zoberiem, ze k babke chodime kazde dva tyzdne,( teda aj ked mal maly 15 mesiacov ) a pamäta - pamätal si ju. Deti si tusim nepamätaju casove situacie, ako napr. , ze v jeden den ste aj na navsteve a aj v obchode, tak si potom vecer nepamäta kde ste boli skôr, ale pamäta si , ze ste tam boli, ale to je tiez nejako vekovo ohranicene, uz si nepamätam ako to je . 😅 . Vsak si zoberte fofo tatinka a kazdy vecer sa na nu kukajte. 😉

cestovatelkaandrea
21. apr 2009

webka,pripajam sa k fifine. sestra k nam chodila na navstevy s jej synom ked bol malicky a nikdy nezabudol na otca aj ked bola u nas dlhsie ako dva tyzdne 😀

eimiky
21. apr 2009

webka my chodíme k rodičom tak na dva týždne a malý si ocka veľmi dobre pamätá, deti to nejako vedia vycítiť... takže sa nemusíš báť... 😉 A to môj má ešte len niečo cez pol roka, ale tatina si veľmi dobre pozná...

mamutka
21. apr 2009

mna si po dvoch tyzdnoch pamatalo 10 tyzdnove stena co som nechala u rodicov, no co su nase deti v niecom horsie? 😉 😀

lyongirl
22. apr 2009

jasné, že si bude pamatať 😉 . Deti majú úžasnú pamať a my rodičia ich často podceňujeme, ja som niekedy až prekvapená z toho, čo si moje dieťa pamatá. Síce ono je už vačšie 😉
Len pre príklad, syn ma hrozne naštval, tak som mu povedala, že ho vybijem jak hada. Asi po mesiaci neposlúchal zas tak, že som stratila nervy a zasa mu povedala, že ho vybijem a on na to že hada, hada. Najprv som nechápala, prečo stále opakuje hada, no potom ma osvietilo....pamatal si, že som ho chcela vybiť ako hada 😀
P.S. snáď ma tu nikto nebude odsudzovať za to, že som stratila nervy a chcela svoje dieťa vybiť... 😀

erikasadek
22. apr 2009

webka ahoj urcite nezabudne.. neboj sa.. 😉
aj nas to caka.. 😉 *
inak ja si pamatalm veci co sa stali ako dvojrocna a skoro ako 2 rocna , na velke porekvapenie mojej mami.. 😕 😅

lienka79
22. apr 2009

To nemyslis vazne....ze si po 2 tyzdnoch nebude pamatat otca?
Moj manzel chodi na sluzobky do zahranicia,od narodenia...maly ekd mal 5 ems bol 1x a spoaznal ho uplne v pohode...to nehovorim o rok starom dietati
Nas v 15m poznal farby a pamata si ich dodnes 😅 a tatko je asi ine kafe... 😉

martao
22. apr 2009

Deti majú neužasnú pamäť.
Syn ma prekvapil otázkou. Ći si pamätám súťaž, kde sa otvárali dáždniky. Až potom som si spomenula na Markízu a Zlatý dážď.
Kedy to vlastne chodilo? 😎

Ja si doteraz pamätám ako som bola u nejakého bylinkára ako 3. ročná.

vladkaz1
22. apr 2009

Webka jasne ze bude, nemusis sa bat , ved deticky poznaju rodicou aj podla vone... je to prirodzene, ja som bola 7 dni v nemocnici pred nedavnom a mala chodila doma zevraj ako bez duse , smutna nerozpravala, muz hovori ze taku dobru ju este nazazil. 😀
Prisla som z nemocnice a hned sa namna vrhla, nechcela ma pustit ani na krok ani na zachod 😀 , proste deticky su inteligentne... 😵

akejka
23. apr 2009

webka, ke´d mala moja strašia dcérka 9 mesiacov, tatino šiel na 2 týždne na jedny preteky do Tatier. Keď sa potom vrátil, malá ho vôbec nespoznala. Plakala, keď si ju zobral na ruky, keď sa jej prihováral, odvracala sa od neho a správala sa k nemu ako k cudziemu...trvalo jej pár dní, kým si naňho opäť zvykla...
čiže pár mesačné deti majú veľmi krátku pamäť...neviem, ako jeto s deťmi staršími ako 1 rok...