Bude to chlapček alebo dievčatko?

luciana895511
12. sep 2014

Ahojte, čo si myslíte bude to chlapček alebo dievčatko? doktor na 3D sone mi povedal, že dievča, no dnes mi moja gynekologička povedala tri týždne pred pôrodom že to bude chlapec,,ružová výbavička už nakúpená a teraz neviem či ísť nakúpiť pre chlapca, ale počkať na samotný pôrod a potom sa na 100% uvidí...

anetkaadamko
12. sep 2014

dievča

brady1
12. sep 2014

za chvilu uvidiš, nestresuj sa.

luciana895511
autor
12. sep 2014

ešte som zabudla dodať, že táto foto bola robená v 24 týždni...čítala som veľa príspevkov, že povedali dievčatko a nakoniec to bol chlapček tak neviem teraz komu čomu veriť, či doktorovi s 3d sonom alebo svojej gynekologičke čo mi robila klasické sono teraz ku koncu tehu....

livia341
12. sep 2014

@luciana895511 nechajte sa prekvapiť a nenahlila by som s vybavou pockala by som, zo sona sa ja nevyznam že aké pohlavie dieťaťa je.

bodka70
12. sep 2014

@luciana895511 , môže sa ešte stať, že sa to zmení - ja som tiež v 22. týždni mala dievčatko (aj som nejaké šatičky ružové kúpila 😀 ), v 30tt už to bol chlapček a narodil sa mi chlapček 😉 . Niekedy chlapčekom trochu neskôr zostúpia dole semenníky, tak sa to spočiatku javí ako "dievčatko" 😉 😎.
Nemusí to byť chyba lekárky, skrátka u niektorých detí je to jasné hneď, u niektorých neskôr.

bocianka123
12. sep 2014

@luciana895511 no nechcem byť neprijemná, ale na fotke zo sona čo máme vlastne vidieť? a podľa toho ti poradiť, čo to bude? nechaj sa "prekvapkať" o pár dní to budeš vedieť na 100 %. kašli na ružovú, aj chlpaci znosia, prípadne vymeníš medzi mamičkami ... A ešte môj dodatok - ak je to to, na čo myslím, kedže sa pýtaš na pohlavie, tak ako sorry, ale toto je silná káva pre mňa.. si predstav, že tvoje foto sa takto bude niekde otrčať .. to je môj názor... nemusela som reagovať, ale čoje veľa, to je moc. ja som tolerantná dosť, aj demokraciu uznávam až presprílišnú, ale toto ... nie ...

bocianka123
12. sep 2014

... že "chlpaci " 😀 .. chlapci znosia ... rýchlo píšem 😀

luciana895511
autor
12. sep 2014

na fotke má byť vidno buď či je to chlapček alebo dievčatko, chcela som iba poznať názor kto mal podobnú situácii, a nevidím v tom problém, že som tu fotku dala nie je tam ani meno ani nič, no keď obyčajná fotka zo sona mužských či ženských pohlavných orgánov je pre teba silná káva tak potom neviem ako reaguješ na iné veci, ale názor ako taký každopádne beriem...

bocianka123
12. sep 2014

@luciana895511 pohodaaaaa ... nech všetko dobre dopadne a prebehne , hlavne pôrod .

horana
12. sep 2014

Ja na fotke vidim len machulu, akoze chapem ze tam je asi dieta, resp. jeho cast?, kdeze este pohlavie urcovat ked nie je jasne co je co, tieto fotky z UTZ ma nikdy nebrali 😅 , ale videla som kdesi fotky chlapceka Kate a Wiliama, teda toho maleho Georga a mal v pohode ruzove vecicky na sebe, vobec sa s tym nekaslali, takze to mozno brat tak ,vsak vynosite, co budete mat ked-tak maleho horsieho naz anglicky princ?! 😀

janickacrazy
12. sep 2014

@luciana895511 Neviem prečo ludia kupujú len modrú alebo ružovú výbavičku? Ja som vždy kupovala neutrálne veci, biele, žlté, krémové, prípadne zelené, až dokým som neporodila, lebo v mojom okolí sa viackrát stalo, že sa lekár pomýlil a potom všetci horekovali, že majú ružovú výbavu a narodil sa im chlapec. Z toho sona je to tažko povedat, nechaj sa prekvapit.

m.i.r.i
12. sep 2014

@horana ta fotka je akoze zo spodu..si predstav ze to su nozicky...zadocek a malo by tam byt vidno aj nieco viac..my mame taku fotku tiez z nasho maleho, presne tento styl, ale vidno to tam ovela lepsie..teda poriadne a jasne vidno, ze je to chlapcek 🙂 tuto by som si ista nebola...podla mna to je dost nejasne...@luciana895511

bluevelvet918
12. sep 2014

Mňa lekárka presviedčala celé tehotenstvo, že budeme mať dievčatko, žiaden testes nevidno a podobne. Že je to na 100% tak. Nakúpila som výbavičku, všetko vyzdobené na ružovo a zrazu mi na pôrodnej sále podali chlapčeka... Zošokovaná z pôrodu a toho, že moje dieťa zrazu zmenilo pohlavie, som ešte na rýchlo musela vymýšľať chlapčenské meno. Najlepšie sa pripraviť na všetko. Aj keď, je to klišé, ale hlavne nech je bábenko zdravučké.

katrinka8
12. sep 2014

Baby, zo mňa by asi nebol gynekológ, ja tam nič nevidím (ani po vysvetlení od @m.i.r.i) 😀 Asi mám malú predstavivosť...

e_lenka
12. sep 2014

moja sesternica a jej švagriná čakali v rovnakom termíne a sesternici povedali, že bude mať dievčatko, jej švagrinej, že bude mať chlapca a nakoniec sa narodil sesternici chlapček a jej švagrinej dievčatko, tak si len vymenili výbavičky 🙂
Mne teraz už druhý krát potvrdil lekár chlapčeka a teda podľa toho ako sa predvádza tak aj laik vidí, že to bude chalanisko, ale zasa poučená zo sesternice mám vecičky biele a béžové 🙂

belllinka
12. sep 2014

@bluevelvet918 Na tvojom mieste by som si myslela, že srandujú, keďže si rodila na 1. apríla 😀

bluevelvet918
12. sep 2014

@belllinka Ver mi, že som aj nad tým uvažovala. Odvtedy to bude pre mňa "deň vtákov" v každom zmysle :D

dada318
12. sep 2014

mne takisto povedali, že to bude dievčatko dve doktorky nezávisle od seba... nemám síce ružovú výbavu, pretože ružovú farbu neznášam :D mám všetko béžové, biele, žlté, farebné, zelené, všelijaké... jediné, čo sme objednali boli drevené písmenka - meno našej malinkej 🙂 tak snáď to bude dievčatko, tak ako povedali doktorky 🙂

januska279
11. feb 2016

ahojte dievcata co si myslite chlapec alebo dievca?

moni244
11. feb 2016

@januska279 ved tam nic nie je vidno

moni244
11. feb 2016

Toto uz co je, vesat ultrazvuky a pytat sa, co to je, naco teda vobec chodite k doktorom? Ked aj tak vsetko konzultujete na internete?

myjusiatko
11. feb 2016

@januska279 chcelo by to lepsie fotky.

januska279
11. feb 2016
januska279
11. feb 2016

@myjusiatko dufam ze su trosku lepsie

januska279
11. feb 2016

@moni244 ked ta to nezaujima tak naco to tu komentujes

drotenka
11. feb 2016
Používateľ drotenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.

to sa tazko hovori ze co to bude .. ja chcem mat prekvapenie, ani nechcem vediet co to bude

myjusiatko
11. feb 2016

@januska279 a co povedal doktor? 🙂

januska279
11. feb 2016

zatial to je aj u nas prekvapenie lebo jeden dr tvrdi chlapec druhy dievca...

januska279
11. feb 2016

@myjusiatko tieti foto mam od dr babjaka on si mysli ze dievca

kvetinkakk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre