Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenand
12. mar 2008

ja som tiez mala po zoladexe taky problem ze som pribrala hlavne do brucha mala som ho nafuknute ako balon to su tie hormony ja sa este liecim na stitnu zlazu a ked som pred 10rokmy zacala brat lieky tak som sa tiez tak naliala ale potom sa to vratilo do normalu dufam mas ist po poslednej injekci este na laparoskopiu

lenocka3
12. mar 2008

ahojte kocky 🙂
lenand - no veru, ja to mam tiez na brusku usadene po zoladexe ☹
a u nas tiez leje ☹ ja nemam rada take pocasie, rano mi chcel manza zavolat buldozer, aby ma dostal z postele 😀

lenocka3
12. mar 2008

lenand - a ty ako pokracujes v tej liecbe?

lenand
12. mar 2008

ja som brala zoladex pred 4rokmy a podarilo sa mi otehotnet teraz neberem nic ale v juli zacnem brat lieky asi 3 mesiace a kked ani potom nic zas laparoskopia a prefuk

lenocka3
12. mar 2008

aha - az v juli a ake lieky ti chcu dat?

lenand
12. mar 2008

este presne neviem ale skusi nieco aby sa tvorilo viac vajicok vo vajecnikoch ale skor to vidim na ten prefuk lebo endo mi upchalo vajecniky jeden uplne a druhy ciastocne

lenand
12. mar 2008

v juli alebo aj v juni mam prist a sa dohodneme s dokym

lenocka3
12. mar 2008

jeee, to potom viac vajicok, viac babatiek 😵 😵 😵 😵
baby, ja by som brala take dvojicky 🙂 a viete co? ja by som brala aj trojicky 🙂 😵 len asi sa do mna nezmestia, kedze som taky trpaslik 😵

lenand
12. mar 2008

lenocka ono sa to podari rano svietilo slniecko a toraz uz prsi ☹

monika3
autor
12. mar 2008

bududuce tehule vyjde nam to vsetkym....

tak aby ste vedeli, ja som pred vcerom trochu zariadila nasu tretiu izbu tak ze som tam pridala niake detske dekoracie a verim ze tam niake babulo uz coskoro bude... a ak nie to nase tak osvojene 🙂 🙂 🙂

lenocka3
12. mar 2008

monicka 🙂 - to je skvele 🙂 a co si tam vsetko dala - len sa pekne pochval 😵 😵 a aku farbu? Alebo urob album 😎

lenand
12. mar 2008

monika musis vyskusat vsetko a ono sa to na 100percent podarí 🙂

monika3
autor
12. mar 2008

no Lenocka az take velke upravy to niesu....ani sme izbu zatial nevymalovali. je klasicky na bielo a pri okne od stropu som na takom dlhom spagte ci stuhe, uviazala niake plysaky atd. vysia tak pekne pod sebou ...vyzera to super... 🙂

je to len taka malicka zmena ...
urcite by som nekupovalo oblecko, kocik a po. to az ked budeme mat.

Lenand my vyskusame vsetko az do poslednej moznosti... my sa teda nikdy nevzdavame 🙂 Pozeram tvoj maly Oliverko ma uz 3 roky 🙂

lenand
12. mar 2008

oli ma 3roky narodil sa 6.12 .2004 na mikulasa je to nas mali mykulasky darcek a chcel by sestricku ale pri mojej diagnoze sa to nedari a tak ideme od znova ale oplati sa to vydrzat 🙂

monika3
autor
12. mar 2008

tak to ma teda perfektny datum narodenia 6.12.

Ano oplati sa to Lenand vydrzat, len je lepsie ak sa vidi obcas aspon aj niake malinke zlepsenie alebo napredovanie k lepsiemu....

lenand
12. mar 2008

teraz je trosku chory tak neni v skvolke a momentalne aj spinka tak ja pijem kavu a cetujem

lenocka3
12. mar 2008

baby, kde ste? ☹ boli ma moc brusko ☹ a vsetci ma hnevaju ☹ a este stale prsi ☹
fnuk

mirip
12. mar 2008

ja som tu a zase neskoro ako včera, debata sa tu rozvíja prevažne dopoludnia prečo ti je zle? MS?

lenand
12. mar 2008

ako sa mas mirip

mirip
12. mar 2008

ujde to lenand a ty

lenand
12. mar 2008

cely den doma teraz nechodim do prace oli je chory ms zachvilu konci tak to ide ako po masle

mirip
12. mar 2008

aspon si užiješ malého a oddýchneš na OČR-ke 😉

lenand
12. mar 2008

este ze prsi inac by chcel ist vonku doma sa mu nechce byt dnes sme boli aspon s kosom

lenand
12. mar 2008

idem mu uz citat micky maus uz skoncil ideme si citat princa bajaju teraz ho bavia draci a taky co chrlia ohen

janis24
12. mar 2008

ahojte dneska mam cely den frmol a este to neskoncilo, ideme s drahym na noc do BA vziat jedneho uja z letiska. A je hnusne pocasie, tak dufam ze to zvladneme... 🙂 Moc sa nevyspim tak neviem ako budem zajtra v robote 😕

mirip
12. mar 2008

Tak šťastnú cestu a v zdraví sa vráďte 😉

libeth
13. mar 2008

Dobre ranko dievcence 😵
babulky. tak mne tie kvapky Feminan ucinkuje ako aj tie predtym. Beriem ich od pondelka, a uz vcera som mala krvave spinenie, bolesti podbruska a dnes rano este viacej. K tomu aj zimnica a tu mavam pri mrche. Tak som dnes znizila davkovanie. stale verim, ze mi tie kvapky pomozu, ale bojim bojim 😔 😖

korusa
13. mar 2008

Dobre ranko,

po dlhej dobe sa ozyvam - bola som odcestovana - na sluzobke a ked som sa vratila, v robote sa to na mna navalilo, takze nic nestiham ☹
Libi moja, tak to mi je luto, ze to zase takto blbo ucinkuje, no vsak skus teda pokracovat s tou nizsou davkou, hadam sa to upravi 😕 Inak ja som pila tie caje, a uz uz zacali ucinkovat - spinenie prestavalo, ale samoska na hotely som nemohla pokracovat v cajickovani, takze sa to obnovilo, ale uz stvrty den, ich zase poctivo pijem, ale kramy mi uz mali prist vcera a nic,este mi aj teplota stupla. A dnes sa na to tiez necitim, ale spinenie nechce prestat, uz som z toho tiez znicena, normalne by som bola rada, keby sa to uz normalne rozbehlo, ci myslite, ze ta alchemilka a mysi chvost mi natiahli cyklus? Juj kedy uz nebudeme mat ziadne problemy.........

libeth
13. mar 2008

ahoj korusa, som na teba myslela, ze si sa dlho neukazala 😵
no urcite budem dalej uzivat tie kvapky. Ved kolkym to pomohlo, tak preco nie aj mne? 😕
A to ze sa ti zdvihla teplota teraz ked mas mat menzes, to je ale moooooc dobre znamenie. 😅 😵 Len nech to tak ide dalej. Drzim palceky. Neviem ci tie cajiky predlzuju lutealnu fazu, ale teplotu nezvysuju 😵 😵 😵

janis24
13. mar 2008

ajojte krasky, konecne vas tu vidim obe 😉
Ja som tiez tento tyzden daka rozbehana, este ze zajtra uz je piatok... 🙂
Libi ved mozno je to o tom, ako si uz pisala, ze zo zaciatku sa tie priznaky zvyknu zhorsit a potom sa to upravi. A mozno mas nejaky speci organizmus, ze proste reaguje takto na tie bylinky, tazko povedat...Ved este vydrz chvilu a uvidis... 😉
Korusa neboj, citim ze tie nase problemy uz coskoro skoncia 😀 😉