Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

pink_lady
7. aug 2008

no paaani ...mirip, petkapo, gratulujem 😉 sice miri neprekvapilo ma to, cakala som to, po tom co ti lenand predpovedala 😎 ale aj tak som cumela s otvorenou pusou asi 5 minut 😀 😀 v pondelok sa nepohnem od pc budem cakat na spravy 😀 😀 😀

lenand
8. aug 2008

dobre ranko v pondelok tu budeme čakat asi všetky na dobre spravičky 😵

ahoj pink kde si sa nám tulala 😉

mirip
8. aug 2008

ahojte dievčatá.........pink dík, aj ja som čumela ako puk a ked som prišla s wecka sa ma muž spýtal či som tam stretla smrtku alebo ducha😀 😀 no neviem, myslím že doky ešte nebude robiť vyšetrenia ale aj tak idem, lebo by som sa na dovolenke zbláznila a muž tiež.....inak má to svoje výhody,zistujem muž mi chodí z roboty nie o 20-21 ale o 16-17je doma ako na koni 😀
nebojte o chvílu ste aj vy tehule, a vobec niečo na mna lezie 😢 som musela vysadiť všetky lieky na alergiu a som začala piť čaj ma akosi pobolieva hrdlo a mám zapchatý nos, bufam že nazečnem kašlať 😢 kašla sa ťažko zbavujem aj niekolko mesiacov..../tu je tá alegia ☹ nemám sople ale mi to zateká dnu a kašlem ☹ / takže len čajíčkujem ovocný čaj a cmúlam pastilky ktoré možem že sú na prírodnej báze......

a to veštenie pink? lenend vie veštiť ale čo je zvláštne tak aj moja mama ako keby vedela predpovedať, o // vie len ona a zahlásila že aby som nebola prekvapená ked budú dvojičky alebo trojičky /čo je po tých inj. čo som mala možné, lebo tie boli na rast nie folíka ale folíkov/ hih, moje nervy, že trojičky, 😀 😀 😀 😀 😀
ale ja budem rada ked bude 1 a zdravé, ani to či to bude chlap alebo baba mi je trak jeeeeeeeeedno ako nikomu...........ale zisťujem že zázraky sa dejú 😉

ellianka
8. aug 2008

ahojte dievčence 🙂 tak sa už hlásim z domu a ďakujem za všetky myšlienky 😵
miriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip čo to tu čítam 🙂 🙂 🙂 nádhera, gratulujem ku krásnym // a strašne silnooooooo držím palec aby to bolo nádherné tehu. no tie trojčatká 😀 😀 😀 dobrá myšlienka, som zvedavá.

mirip
8. aug 2008

ahoj elli, dík, aj ked ešte nie je k čomu....uvidí sa až ked to potvrdí doky 😉

lenocka3
8. aug 2008

ahoj Eli!!!!!!!! taka som rada, ze si medzi nami 🙂 Rozpravaj 🙂 😉
miri - 🙂 take tlstice ake mas na testoch hadam doki nemoze nepotvrdit 😀 😀 to je uz jasna vec 🙂 btw... mas tam ze 32DC a ciarky pekne riadne viditelne, cize asi dost HCG. Kamoska malasotva viditelne.... mozno ich fakt bude viac 🙂 a co ti vestila lenand? Sa mi nechce hladat sapt 🙂 Nie nahodou nejake 2-icky? 😵

lenand
8. aug 2008

ahoj eli super že si už doma ako to dopadlo 🙂

ellianka
8. aug 2008

miri, tak len tak potichúčky gratulujem ale myslím, že doky potvrdí len krásne vysoké hcg 😵 🙂

leni, lenand 🙂
endo sa rozmohlo teda poriadne, kopec malých ložísk, nepriechodné vajcovody...nečakala som to 😖 takže nabieham na polročnú hormonálnu liečbu a potom ivf...a snáď malý zázrak 😅 🙂

ellianka
8. aug 2008

lenočka, mala si pravdu "zlatý" martin, kľudne aj bez úvodzoviek...som veľmi rada, že som tam bola. mám v sebe taký pokoj...

nelly3
8. aug 2008

ahojte 🙂
my sme vcera prisli z turecka. bolo dobre a moc teplo. co noveho? nejako sa to tu zacina tehulkovat 🙂 to som strasne rada 😉 kto je na rade? 🙂

lenand
8. aug 2008

tak tu hormonalnu liečbu ti nezavidím ale da sa to zvládnut už vieš čo ti budu pichat ale po tejto liečbe to už víjde potom šup na ivf a bude aj ten malí zázrak uvidíš 😵 😵

ellianka
8. aug 2008

ešte som nebola u svojho dokyho ale v správe mám Lukrin alebo Zoladex...viem, že je to brutalitka ale čo pre ten ružový voňavý batôžtek neurobíme 😉 😵

ellianka
8. aug 2008

aj keď môj manžel stále verí, že motyka strelí a zadarí sa prirodzene 🤐

mirip
8. aug 2008

Hej a trochu ma znepokojuje že sú stále také isté aj dnes ako v stredu, ale hádam to bude ok, sranda je že ked som robila z ranného bola čiaročka prvýkrát slabulilinká a ked cez deň tak silnejšia, malo by to byť opačne, ale neva 😎
ahoj nelly 😉
elli ozaj si nejako týchlo doma 😲 som prekvapená preto že mna po laparo prepustili až na 5deň po 😒

lenand
8. aug 2008

nelly petkapo nám tu zaviala takú tehulkovsku vlnu tak dufam že bude aj nadalej pôsobit 😵 😵

na dovolenke muselo byt skvele aj ja sa teším dufam že nam to toho 20teho víjde tiež teraz sme trošku doma takí nervoznejší objednali sme si nové auto dnes predavame našu starú dobru feliciu a poobede chceme ist do banky vyplatit to nové a potom v stredu asi pojdeme pre nové 😵

mirip
8. aug 2008

elli sleduj lenand zase veští a tebe takže si na rade 😉

ellianka
8. aug 2008

miri, myslím, že to záleží od nemocky. mňa vždy pustili tak na 2-3deň a pre mňa je domáce prostredie neuveriteľný liek na dušu aj telo, už v deň laparo som večer nahovárala manžela aby ma zobral so sebou domov.
miri, používaš mamatesty? neboj čiaročka je na fotke naozaj krásne silná 😵

lenand
8. aug 2008

eli ja som už po zoladexe nedostala ani prvu mrchu tak možno ma tvoj mužík pravdu pekne sa poliečiš a potom ta motyka vystrelí 😵 🙂

ellianka
8. aug 2008

jeeeeeeeeeeeeeeeej, tak to si musím niekde to veštenie skopírovať aby som nezabudla 🙂 🙂 🙂 a lenand ak by sa dalo tak ja beriem aj trojičky 😀 😀 😀
miri 😵
babenky, kiež by to bolo také jednoduché 😔 😒

lenand
8. aug 2008

mitip čiaročky su pekne vydiet tak to určite vyšlo

mne vychadza mrcha presne na dovolenku tak som vravela mužikový že mu nedam pokoj lebo ja ju na dovolenke nechcem tak sa smial 😀

ellianka
8. aug 2008

leni 🙂 beriem ťa za slovo 😵 a gratulujem k novému autíčku, my sa chystáme tiež vymeniť nášho tátoša.

mirip
8. aug 2008

mamatest hej, a jeden rapid, som robila 11DPO a ukázalo figu tak sme šli do cestovky vzali last minute, muž na druhý deň vyplatil a mna začalo pobolievať brucho ale nie ako pred menzesom to ma vždy pichá na lavej strane a toto bolo akoby som mala svalovicu na bruchu tak som vyberala prádlo z pračky a že skúsim test že čo už aspon si polačem skor, a ked som pozrela potom na test som sa skoro zložila v kúpelke...........a tak som ten istý rapid robila v jeden deň ako mamatest že či aj druhý ukáže to isté a ukázal........tak hádam to bude ok, a aj vy do konca roka nájdete // a potom dáme stretko s kočíkmi 😉

lenand
8. aug 2008

eli ja vam všetkým prajem počut ti krasne slová od dokyho si TEHOTNA su to tie najkrajšie slová ja som to už raz zažila tak to poznám

lenand
8. aug 2008

mirip tak to stredko z kočikmi beriem 😵

ellianka
8. aug 2008

leni 😵
a na tú kočíkovú tour sa teším aj ja 🙂

lenand
8. aug 2008

no tak teraz len pekne jedna po druhej nasledovat mirip a potom štartujeme kočiare a ideme nato 😀

mirip
8. aug 2008

alebo dvojkočiare 😀 😀 😀 😀 😀

ellianka
8. aug 2008

žienky idem si lahnúť 🙂 treba zbierať sily
opatrujte sa
pa 🙂 😵

lenand
8. aug 2008

aj to može bit lebo ked motyky strielajú tak to možu byt aj poriadné rany aj na dvojkočiare 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirip
8. aug 2008

idem aj ja vyvešať prádlo, zatial pá popoludní možno nakuknem 😉 😵