Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

monika3
autor
13. aug 2008

veru Libi kam idete?

ja vas musim na chvilu opustit tak zatim packo 😉

ellianka
13. aug 2008

moni 🙂 pa

libeth
13. aug 2008

pa monik, a skoro sa vrat 😉

chceme ist na Kretu a termin cca 20-21.8 ? neviem presne este odlet, to len co sme vcera pozerali 😅

korusa
13. aug 2008

ahojte babenky,

hlasim sa po dlhsom case, vratila som sa z dovolenky a tyzden som nestihala, tak mi to trvalo, kym som si vas precitala. Fuha, ste sa rozpisali - viera, lekari.... A mame nove tehulky gratulujem 🙂 🙂 🙂

Suhlasim s vami, co sa tyka lekarov - oni by nam mali dodat nadeje a vzdy ked od dokiho odidem, tak mam pocit, ze je to skor tak, ze potom sa este dva tyzdne davam dokopy, ze vsak urcite sa to podari aj nam a vsak ja im ukazem. Strasne nieco, vsak im veru pokyvame malym babatkom pred nosom, ze kuknite....
Uz by konecne mali brat ohlad aj na psychiku cloveka...
Co sa tyka rodiny a okolia, tak vam poviem, ze ti co ma dobre nepoznaju si tiez myslia, ze som karieristka, ktora nechce mat deti, ale nejak ani ja nechcem, aby ma lutovali a oznacovali za neplodnu - a koniec koncov, je to nase sukromie a neznasam, ked sa ma pytaju, ze vsak co, kedy uz bude babo, co este stale nic, vsak kolko ste uz spolu - ale to nevysvetlis osobe, ktora otehotnela ani nevie ako a vobec nechcela. A potom je to moja rodina, ktora sa nepyta netlaci, len mi vzdy popraje pri sviatku, aby sa podarilo to, po com najviac tuzim, a viem na co myslia, ale to sa da... Horsie je ked sa ma svagrina stale pyta, ze co nejdem na umele, vsak treba aj to vyskusat, ale ja este nechcem skusat.... A ked moja svokra zacne, ze a rozpravali sme sa so znamou, ze jej dcera tiez nevedela otehotniet, pretoze sa hned po mojkani chodila sprchovat, ze nech sa nesprchujem, tak sa mi to zda strasne divne az smiesne... A ked mi zacnu vymenovavat, ze kto kazdy ma dieta, tak sa hnevam a myslim, si ze po tom je nevypovedana otazka a vy kedy. Ja viem, ze to tak nemyslia, asi si to domyslam, ale ja sa o tom s nimi fakt nechcem rozpravat, a vzdy ked to naznacim, tak nic,... Ale uz sa mi zda, ze uz sa to troska zlepsuje. Tiez by im vnucka/vnucik rozveselili dochodcovske dni, urcite tuzia po vnucatku, co by bolo blizko, je mi to luto, ale niekedy by som zakricala tiez z plneho hrdla, ze starajte sa vsetci o seba a nas nechajte na pokoji, ale nespravim to... Asi tak...
Ale uz na sebe pracujem a pozitivne myslenie mi hadam pomoze. Verim tomu.
Ja inak na ostaru som zase zacala spinit v strede cyklu, ach jo, no co uz, Libi, ake to caje pijes, ja ich skusim asi tiez nasadit. Inak co sa tyka toho zlcnika, aj mna boli sem tam, je na to nejaky caj, ale je hnusny, tak som ho ani vypit nemohla.

Monik vitaj z dovolenky, a neboj, ani sa nenazdas a budes nam tu tehu virusiky rozposielat 🙂

No ale som sa rozpisala, ale to tak byva, ked som tu len sem tam, uz budem chodit castejsie slubujem 🙂
pa pa

ellianka
13. aug 2008

držím palec aby vám to vyšlo libi 🙂
hmmm hneď by som letela 😎

ellianka
13. aug 2008

ahoj korus 🙂

lenand
13. aug 2008

ahoj korusa 🙂

janis24
13. aug 2008

ahoj koruska, vitaj zase po dlhsom case, no s tym sprchovanim si ma rozveselila, fakt 😀 😀 To by som ale asi kazdy druhy den musela prezliekat periny... 😀 😀 😀 Jaaaj nie, ved ked budem spat s nohami vylozenymi za hlavou, tak nic nevytecie, pardon, na tuto dobru radu som zabudla... 😉 😀 😀 A pre istotu este poviem aj drahemu, nech sa nesprchuje, ved co ked by sa pocas spanku este nahodou o mna obtrel... 😀 😀 😀 Uf, ja fakt nemozem z tychto babskych vymyslov... 😅

libeth
13. aug 2008

ahoj korusik 😵

jani, si ma pobavila, som sa nezdrzala ked som si to aj predstavila, kolega sa namna teraz divne pozera 😀 😀 😀

korusa
13. aug 2008

tak som rada, ze som vas troska rozveselila, ale neviem si predstavit, aby som svokre vysvetlovala, ze vsak ja uz o takychto "pomockach" ako neletiet hned do sprchy, mat vylozene nohy atd, uz davno viem, a ze to asi nie je vtom, ze sa nam nedari.... No ale co uz chce pomoct....
lenand ako, uz sa chystas do robotky? Vsetko v poriadku?
Eli ahoj a ako sa citis ty, tiez vsetko ok?

ellianka
13. aug 2008

janis, tiež som sa tu dobre pobavila 😀 😀 😀 každá rada, cena zlata
korus, cítim sa už fajn, nebyť tých jaziev ani neviem

ja také témy typu a čo vy kedy sa rodinka rozrastie a podobne, ignorujem a nanajvýš podotknem, však aj teraz máme prírastok v akvárku (čo je pravda 😀 ) niektorým to zaplo, niektorým dúfam, že zapne a tým čo nezapne - ich chyba...

lenand
13. aug 2008

ja som sa chystala ale doky povedal že ešte 2 tyždne tak som doma a potom ideme do chorvatska tak až potom do prace 🙂

lenand
13. aug 2008

ale inač ja sa citim o.k nepovedal mi prečo ma nechava ešte doma len krutil hlavou presne tak ako totu baby pisali 🙂

libeth
13. aug 2008

lenand, takze za 2 tyzdne chorvatsko? A kam presne? 🙂 niekde dole?

lenand
13. aug 2008

baška voda tam nekde

libeth
13. aug 2008

jej, som si spomenula na jednu prihodu ked eli spomenula prirastok v akvariu 🙂

sme cela family sedeli vonku a nasa fenka sa harala a kedze nemame prenu psa, tak jej z toho slape a prenasa lopticku a mysli si, ze je to steniatko... no ako tam sedime, tak moj synovec ju zacal lutovat, ze boze aka je ona smutna, nestastna, ze nemoze mat steniatko a ze musi byt z toho psycho a tak... no poviem vam citila som sa ako ta fenka a vsetci boli ticho, lebo to neplatilo len prenu. No a kedze sa hara 2x do roka, tak som si nato uz zvykla, je to divne, ale mam nato stastie, ze si to pokazde vypocujem 😒 😉

lenocka3
13. aug 2008

jani 😀 ty si pripad 😀 tiez sa tu rehocem 😀 😀 😀 ...aby sa ani drahy nesprchoval 😀 😀
korus - vitaj 🙂 ved prave som sa minule spominala, ze aky ja som karierista 😀 a nohy za hlavu a nesprchovat sa aaaatd.... 😅 no, co uz s takymi radami...

korusa
13. aug 2008

Super lenand, to je dobre, aspon si poriadne oddychnes a doki asi krutil hlavou, ze vau ako rychlo sa zotavuje ta moj pacientka, asi jej pomaha domaca liecba, tak ju este necham doma 🙂 Tak teda si poriadne oddychnite potom v Chorvatsku, my sme sa prave vratili ale my sme boli pri Rijeke, no tie cesty to bolo nieco strasnee, sa oplati ist viac smerom na split, vsak len tam sme isli skoro 12 hodin - take zacpy boli na dialnici 😒 Ale hadam o dva tyzdne to uz bude volnejsie.

Eli super, a tie jazvy za chvilu zarastu, tezaz ked som opalena ich normalne ignorujem, ani ich vidno nie je 🙂

lenand
13. aug 2008

no to dufam že tam nebudu zapchy lebo 12hod v zapche tak to sa nam oliver v aute zblazni ideme v noci aby spinkal 😉

ellianka
13. aug 2008

lenand, tá dovolenka po PNke super nápad. nech vám teda počasie vyjde aby si prišla krásne opálená 😎
možno už tak koncom sezóny nebudú také veľké zápchy a oliverko spokojne celú cestu prespinká 😵

janis24
13. aug 2008

baby no mne sa tie jazvy teda nezahojili pekne, a uz je to tristvrte roka... Ja mam tie rezy velmi nizko, opalit sa to neda, az tak dole si plavky nestiahnem, lebo to mozem ist zrovna na nudaplaz 😅 😀 Pupok uz sice neni vidno, ale tie dve na podbrusku su vyrazne... Asi preto, ze ma rezali dvakrat na tych istych miestach. Ale nejak mi to nevadi...

ellianka
13. aug 2008

mňa teraz rezali o dosť vyššie ako prvýkrát, takže plavky to už nezakryjú a v pupku mám takú hrču 😝 dúfam, že to ešte zmizne. tiež mi to nevadí...ani mužíkovi 🙂 a to je podstatné 😀

ellianka
13. aug 2008

jaaaaaaaaaj musím si dať pauzu lebo sa začínam stávať závislou 😀 😀 😀
zatiaľ pa 🙂

monika3
autor
13. aug 2008

baby moja jatva po reze je teda este riadne taka cervena, cakam kedy vybledne 😨

no Libi tak na Kretu , to Vam bude hej. Sa vykupes v mori a oddychnes.

my sme mali v obidvoch hoteloch bazeny a v jednom s perfektnou vyrivkou, no ja som odolala a nekupala sa. Ved ani plavky som nemala ale aj tak by sme tam boli sami v bazeni, tak to by nevadilo 😀
manzel povedal ze nech radsej neriskujem, tak som pozerala ako sa on kupe a ja som tak chcela tiez 😔 ale pre jeden rozmar hadam nedam vsetko pokazit, ved co ak nahodou by mi to fakt neprospelo...

libeth
13. aug 2008

monik, no veru, uz aby sme tam boli, sa teskam, ale ja uverim, az ked si vybalimm veci 😀

a mas pravdu, pre jeden rozmar, radsej neriskovat, iked ja som napr. v nasom bazene plavala asi tak cca po 3 tyzdnoch, aj to opatrne.

monika3
autor
13. aug 2008

a Libi kedy cestujete?

pink_lady
13. aug 2008

ahojte 😅 vy ste sa tu teda rozpisali 😅 mna
vcera ma tie stipance tak svrbeli ze som sa musela napchat fenistilom a tak som sa zobudila 10.37 😀 😀

libi ak ta este boli ten zaludok a zlcnik tak skus cajik z centarie - je horky ale fakt pomaha 😵

co sa tyka tych dokinov co tu pisete tak moj hlavou nekruti, 😀 snazi sa povzbudit, rozveselit, ale ked ho vidim ako sa dakedy vazne a bezmocne tvari tak ... 😔

inak ja mam jazvy take ako keby ma operovali pred mesiacom a nie pred 7 mesiacmi 😖

lenocka3
13. aug 2008

moni- veru, radsej si davaj na seba pozor... ja by som chodila asi v nejakej bubline - jak ti ludkovia v reklame na Actimel 😀 😀
pinky - moje stipance pomaly dohnisali ☹ 😖 😖 a nastastie uz nesvrbia.. mna to zase zacne tak za tyzden svrbiet hrozne - inak - mne sa hoja stipance od komara 2 tyzdne 😒 no co uz. Este ze nemam alergiu na maso, to by som umrela od hladu 😀 😀
a kocky jazvy? ta stara 5,5 rocna velka vyzera tak hrozne - kriva, skareda, teraz este po pribrati roztiahnuta, ked schudnem, bude mi cez to koža ovisat 😀 a tie pod pupkom dve su tiez roztiahnnute, iba tu v pupku nevidno. A co. Ked som bola mala a bola som na kupalisku, tak som zavidela ludom, co mali jazvy na bruchu po slepaku - boli pre mna taki zaujimavi 😅 😅 ja truba 😀 radsej som nemala zavidiet - teraz mozu oni mne 😀

lenand
13. aug 2008

tak ja ma zasebou 2laparky a jednu sekciu a jazvy nemam až take hrozné arez po sekcii mam uple dole že ho ani nevidiet 😉

janis24
13. aug 2008

Ked sa porovnam s mojou maminou, ktorej minule leto vyoperovali maternicu 😅 Ona mala asi 12 cm rez a teraz jej neni vidno absolutne nic, no ja to nechapem... 😨