Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

miminap
26. sep 2008

hej sam docent. a to preto, ye ma poslal sam docent y ruyomberku. preto som bola aj prva v poradi.. no.. ale nechcem sa stayovat.. len sa bojim. yajtra budem mudrejsia..

scarlette
26. sep 2008

drzim palce a daj vediet co a ako 🙂

miminap
27. sep 2008

ahojte kocky. mam taku otazocku. mali ste niektora nejako odsledovane ucinky pregnylu? bolelo vas nieco? mslim tak dlhodobejsie.. dva tri dni..

scarlette
27. sep 2008

mimi ak to moyem pripisat pregnylu tak mna boleli prsia, ale nie cele iba okolo bradaviek...

kockz dnes si dosla mrcha s plnou paradou... nie su to bolesti ako pred operaciou ale aj tak je to neprijemne... ☹ uz som si dala aj poldeci...

pink_lady
28. sep 2008

scar ved sidaj, vsak ...nebolo by od veci dat si jedno poldeeciii ... 😀 😀 😀 😀 🙂

mne ako keby mrcha nestacila tak vcera mi tak strasne klesol tlak a tak ma z toho priserne bolela hlava ze som myslela ze ma uz nacisto picne ☹ v zivote som nemala problem s tlakom 😕 ak sa bude pri kazdej dalsej mrche daka tazkost pridavat tak ja ...asi si budem robit ciarky kedy uz budem v prechode 😀 😀 😀

scarlette
28. sep 2008

no ked to tak vezmem tak ta polrocna pauza od mrchy bola uzasna 😀 kludne by som si zopakovala xixi

inak ja mam pri mrche strasne zrave stavy... vcera som myslela ze by som aj zabijala za nieco sladke... tak som si do prace objednala palacinky 😅 a to som chcela tych mojich 10kg po injekciach zhodit... 😔

miminap
28. sep 2008

ahojte dievcata. na chvilku som nakukla, ze vas pozdravim. tak len pre info, z toho pregnylu ma tak boli cela panva a krize, ze som do siestej do rana pochodovala po byte. moj manzel uz nevedel, ako by mi pomohol. bala som sa dat si nieco proti bolesti, ved len vcera mi robili ET a co ja viem, co sa smie a co nesmie.. predpokladam, ze analgetika by som jest nemala. no kazdopadne. trpnem, ze co teraz so mnou. ebryjka vlozili dve, iba tolko mi ostalo a teraz sa modlim, aby boli v poriadku a pekne sa tam hniezdili.. ale dost ma rozptyluju tie bolesti po pregnyle. snazim sa vela pit, aby som ho cim skor vyplavila, ale to este potrva. ta prva injekcia, ktoru mi pichali v utorok, tak z tej mi bolesti polavili az v piatok okolo obeda.. a to sa vo stvrtok pridali bolesti z odberu a zakrvacaneho vajecnika.. ach jaj.. kedy uz budem normalne tehu a nic okrem porodnych bolesti ma nebude kvarit?
tak a teraz musim dva tyzdne do dalsej kontroly len dufat a modlit sa. testy sa neoplati robit, lebo som niekde citala, ze pregnyl skresluje vysledky. a neviem.. mozno aj utrogestan? panabeka, mam ho plnu chladnicku. a este mi dali estrofem. nerozumiem, naco vsetky tie lieky su, len dufam, ze vedia, co robia.
scar.. aj ja som mala posledne tri mesiace take zrave mrchy. vsetko, co zo mna vystavila ta posledna laparka som nabrala spat. ale nevadi, ved teraz idem byt okruuuuuuuuuhlaaaaaaa.. 😀 no len, ked mam tie bolesti, mam opacny problem-nemam na nic chut a vobec nie som hladna. na ranajky mi manzel nanutil dve vajicka na makko, lebo vie, ze tomu neoddolam. na obed som bola blahozelat svokrovi k 60 tke, tak svokra urobila polievocku. mnam, to mozem. a rezen 😒 no ale statocne som zabojovala. ale vecera mi nevonia, tak mi manzel strcil do ruky aspon acidko, ze aspon toto vypi! tak sa s tym idem popoasovat. a za tym ma caka este pollitrak zenskeho caju, fuj. uz nech je ten pregnyl von!
pink, vydrz, uz o chvilu sa pridas a bude po mrchovani a po vsetkych nasich bolackach.
no.. idem.. prajem vam dobru noc a zasa sa ozvem, ked sa mi podari..
papa
M.

scarlette
28. sep 2008

mimi hlavne vela vela pi... drzim palce nech su bolesti rychlo prec 😉

pink_lady
28. sep 2008

tak mimi drzim palce nech ta bolest co najskor je het 😉 a rychlo prejdu do rannych nevolnosti 😵

lenand
29. sep 2008

čavte kočky dnes mi je akosi lepšie ani som ešte nevraciala ale musim ist teraz k endokrinologičke predpisat si dat lieky lebo mi zvýšila davku tak idem pre recept tak aspon do zasoby trošku vyrusikou aby ste vedeli že som na vás nezabudla 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirip
29. sep 2008

Ahojte dievčatá, dnes idem na sono o pol dvanástej, a myslím že dnes nám oznámi doktor že sme o baby prišli....... ☹ je fakt že chodí aj 3x za hodinu na wecko ale včera som robila test a druhá palička bola slabšia ako tá prvá doteraz to bolo opačne........myslím že tú kočík tour si ja s vami nedám 😢 vo štvrtok umrel mužovi otec, v sobotu sme absolvovali velký pohreb, včera som našla takýto test a dnes ked mi ozaj oznámi že mám ísť na čistenie.........no to dostanem ozaj darček k narodeninám, stále nás prenasleduje iba smola 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

janis24
29. sep 2008

mirip 😔 😔 je mi to strasne luto ze svokor nakoniec ten boj prehral, zelam vam vela sil...
Skus zatial nestratit nadej, toho nestastia uz bolo naozaj vela, velmi by som ti priala, aby si nemusela zazivat dalsi smutok, preto na teba budem silno mysliet 😉 Budem cakat na spravicky...

lenand dakujeme za virusiky, mala by si poslat dalsiu extra davku pre mirip, snad to pomoze 😔 Som rada, ze si v pohode 😉

scarlette
29. sep 2008

mirip budem na teba velmi velmi mysliet, zial nestastia ste si uz vybrali dost tak dufam ze doktor nepovie nic negativne... budem tiez cakat co napises

pink_lady
29. sep 2008

ahojte 😔
lenand dakujeme za virusiky, mirip, je mi luto ze sa to na teba teraz tak vali, ale ja verim, ze dnes to bude ok, silno na teba myslim 🙂 cakam na spravicku
scar - dakujem za sms, uz ta mam prepisanu 😅

scarlette
29. sep 2008

pink 🙂

pink_lady
29. sep 2008

scarlette tak predpokladam ze uz zajtra ides posledny den do prace? alebo zajtra uz nejdes?

scarlette
29. sep 2008

este zajtra idem, v stredu vybavim urad prace a socialku- chcem sa dobrovolne nemocensky poistit, a potom mam hadam uz klud

pink_lady
29. sep 2008

nooo scarlette poviem ti tie vybavovacky na UP a SP su otrasne a zdlhave, 😀 ja som to absolvovala pred mesiacom a furt mi vyvolavaju ze cosi este potrebuju...dnes som tam bola chceli dake potvrdenie z pred 3,5 roka, po polhodine statia pri okienku som sa na to vykaslala a hovorim jej ze viete co kaslite na to ja od stredy nastupujem do roboty takze uz si tych par korun nechajte 😠 😠 😠 😠

scarlette
29. sep 2008

no u mna by im nemalo chybat nic, tak dufam ze nebudu robit problemy...

pink_lady
29. sep 2008

🙂 to som si myslelaaj ja ze ved im nema co chybat ale oni si vymyslia dakedy veci ze co sa ti rozum zastavi 😀 odo mna chceli rozhodnutie o prijati na vs a potom aj rozhodnutie o prijati na doktorandske co bolo uz hroozne davno a normalne som pocas doktorandskeho brala dostavala plat z ktoreho sa dovacali vsetky poistenia.

scarlette
29. sep 2008

no ja som plol roka robila na dohodu ale to sa len nezaratava do odpracovanych rokov...

mirip
29. sep 2008

Ahojte tak od dnes už nie som ani tehula a za čas nebudem ani snažilka....... 😔

scarlette
29. sep 2008

miri 😢

lenocka3
29. sep 2008

caute kockyyy 🙂
babenky moje, vobec nestiham citat, co sa u nas deje,
len potrebujem vediet, ktory DC zacina dlhy protokol a ktory DC kratky protokol pri IVF?
pls help

lenocka3
29. sep 2008

miri
co je? co povedal doki? 😖 ☹ ☹ ☹

scarlette
29. sep 2008

lenoc kratky ide od 2-3 DC dlhy myslim okolo 20tehoDC

pink_lady
29. sep 2008

miriii 😢 😢 😢 to mi je luto velmi moc 😢 ale napis viacej ak mozes

lenocka3
29. sep 2008

ach kaslem celu robotu, idem ku vam.
Scar - diky, 20DC uf... no nic, nejak to rozdycham...
miri - podla toho, ak mi dobre dopina, tak MA? 😢 😢 😢

mirip
29. sep 2008

a čo pinky mám písať, dnes oslavujem mám 31, super oslava 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
lenocka ano

janis24
29. sep 2008

mirip ☹ 😢 😔
viem ze teraz povzbudzujuce slova nemaju vyznam, az neskor, ked pominie to prvotne sklamanie a bezmocnost, sa ti budeme snazit dodat nadej a sily... 😔