Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

mirip
29. sep 2008

to mi nepomože už jani, doktor síce povedal že ked sa podarilo prvýkrát tak sa podarí aj druhýkrát ale to nespomenul že sa to podarilo ale len vdaka injekciám každý mesiac odišlo 5-10tisíc tam, inak by som vobec neotehotnela......... 😢

pink_lady
29. sep 2008

miri ja som len myslela ze co povedal doki? Uz ta aj vycistili? Je mi to velmi velmi luto 😢 ale neboj onedlho budes znova tehu, ved raz sa to uz podarilo, podari sa aj druhy raz 😉

mirip
29. sep 2008

zajtra, bol to missed v 10tt, podla UZV bolo vždy menšie, minulý týždeň ešte videl aj baby aj ozvy a teraz už mám na zajtrajšom výmennom lístku napísané že missed ab., Plod nevidno, a po celý čas mi ani len fotku z UZV neukázal ani len pozrieť som sa nomohla ked bolo predtým vporiadku až teraz mi dal fotku už prázdneho gest.vačku......

scarlette
29. sep 2008

lenocka len si nie som 100%ista s tym dlhym protokolom, napis miminap - ona mala dlhy, ja som mala kratky a zacinala som 3DC

lenocka3
29. sep 2008

pripajam sa k Jani, Miri.... 😔

janis24
29. sep 2008

mirip dozaduj sa hlavne vysvetlenia, preco sa to udialo... Inak viem ze to vase snazenie je financne narocne, a aj preto ja uprednostnujem skor to IVF, hlavne preto, ze zaplatis len raz a mas istotu, ze sa nieco deje, ze tie vajka oplodnia a vlozia, hoci sa to nemusi podarit...

lenoc co si sa tak dala na skumanie dlhych a kratkych protokolov? Chces byt mudrejsia ako doki? 😉

lenocka3
29. sep 2008

jani 😀 nie, chcem si teoreticky vyratat, ze kedy budem tehula - aby som sa mohla tesit, ze ktoru mrchu uz nedostanem 😀 😀 chapes, este musim zapocitat aj cas na potvrdenie ziadosti v poistovni, takze si tym padom urobim dva "terminy": kedy to bude mozne a kedy asi najneskor 😀 😎
no co uz so mnou 😀

scarlette
29. sep 2008

lenocka 😉

pink_lady
29. sep 2008

leni ty si pripad 😀 😀 😀 ale tak treba si to nejako to cakanie skratit a odtratavat 😉
miri je mi to fakt luto a aj ked to vyznie asi teraz vseliako prajem ti k narodeninam vela lasky a sil naprekonanie tychto tazkych dni 🙂

mirip
29. sep 2008

jani on mi to povedal, missed ab. ai nevedia ovplyvniť, ono je to potrat s neznámej príčiny...jednoducho plod sa prestal vyvíjať a príčinu nevie nikto, niekedy je to zlým vývojom, niekedy gegetickou poruchou už na začiatku..........a nám rástlo ale od začiatku pomalšie,a tak sme dúfali aj s doktorom že ked sme sa dočkali srdiečka už to bude vporiadku.......ono vraj tieto prvé mesiace sú háklivé aj na stres aj na podnety z okolia jednoducho potrat z neznámej príčiny.............ono je to u každého individuálne, ja som napr. ani až také bolesti prs nemala ani nič ani negrcala....skrátka nič, len mi občas obracalo žalúdok a už včera som tušila že sa niečo deje, lebo ani brucho ma tak nebolelo ako predtým, bolelo ale tak inak.....a mala som ísť na kontroli zajtra ale muž mu včera volal a dohodol to na dnes, lebo som včera ráno robila test potom o 2hod. další a o 2hodiny další a druhá palička slabla z hodiny na hodinu...........aj kontrolná bola bledšia ale tá testovacia rapídem bledla, takže ja som už včera vedela že to nie je dobré a už také 2dni aj tušila

lenocka3
29. sep 2008

😔

lenand
29. sep 2008

mirip je mi to luto ani neviem čo ti mam napisat až mi slzičky vyšli 😢

ellianka
29. sep 2008

ahojte žienky

miri 😔 😔 😔 je mi to veľmi ľúto...kiežby sme vedeli ovplyvniť všetky veci ktoré sa okolo nás dejú...príroda je jednoducho silnejšia 🤐 drž sa zlatko

ellianka
29. sep 2008

lenočka 🙂 takže už stresíkuješ s termínmi 😉 uvidíš prebehne to rýchlo
pekne si zbieraj do zásoby tehu vírusky a prikladaj trikrát denne 😵
držím palce 🙂
janis 😵 včera som okukávala tvoje svadobné šaty, moc moc pekné. to previazanie stuhy...super nápad 😉
lenand, pridaj fotečku zo sona (ak máš), nech sa trošku potešíme malým zázrakom 🙂 😵
scar 🙂

lenand
29. sep 2008

elli ešte nemam fotku teraz je doky na dovolenke tak ked sa vrati mi zavola kedy možem prist tak si opitam aj fotku 🙂 ale dnes som si kupila rifle tehulkovske lebo tie moje ma už tlačili 😀

nelly3
29. sep 2008

ahojte zienky 🙂
miminap: jej o chvilku budes testovat, tesimmm a ty to tu pekne rozbehnes a my ta budeme nasledovat 🙂
mirip: 😢
pink_lady: a kedy nastupujes do prace? budeme kolegyne? 🙂
lenand: chytam vsetky virusiky 😉
lenocka a scarlete: po vas nasledujem snad ja, som sa dneska objednala na utz a najblizsi termin je az buduci piatok, idem do ba a ze plati sa 1000 skk 😠 , ale neva kvoli otehotneniu vsetko na svete 😵

nelly3
29. sep 2008

elianka: ahoooojjjj 😎

ellianka
29. sep 2008

ahoj nelly 🙂

lenand, tak potom šup ju sem aby sme sa mohli vytešovať 🙂
aj mňa tlačia rifle 😀 hoci z iného dôvodu 😝

nelly3
29. sep 2008

ellianka a ty ako? aj sa chystas na UO? 😉 ale som zvedava 😎

ellianka
29. sep 2008

chystám, už mám schválenú žiadosť ale teraz som sa rozhodla pre hormonálnu liečbu a potom šup do ivfka 😉

pink_lady
29. sep 2008

tie rifle tlacia aj mna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nelly v stredu 😉 dame potom to kafe? 😅

ellianka
29. sep 2008

ahoj pink 🙂
vitaj v klube 😀 😀 😀

nelly3
29. sep 2008

jasne pink 😉
ellianka a aku hormonalnu liecbu?

ellianka
29. sep 2008

nelly, lucrin

nelly3
29. sep 2008

ja som ho brala po operacii pol roka, ako ti bude dobre, nebudes mat mrchu 🙂 ja som bola taka stastna vtedy fakt. 🙂

ellianka
29. sep 2008

no ja by som radšej nemala mrchu 9mesicov a z iného dôvodu 🙂 ale dúfam, že aj k tomu sa dopracujeme
ja teraz budem brať lucrin a po troch mesiacoch pôjdem na laparo a potom sa vraj uvidí, či sa oplatí v liečbe pokračovať alebo ísť rovno do ivf...ešte som síce o takomto postupe nepočula ani nečítala ale dôverujem plne lekárovi 😉

pink_lady
29. sep 2008

elli no ja uz som si kupila aj o cislo vacsie ale uz ma aj oni tlacia 😀 😀 😀 😀 😀 ale uz som to prestala riesit uz mi je to nejako jedno 😀

ellianka
29. sep 2008

pink 😀 😀 😀 to si moja krvná skupina
hoci sa teraz chystám cvičiť ale ešte som sa stále k tomu nedokopala 😝

scarlette
29. sep 2008

kocky ja v piatok dostanem termin na zakrok tak som zvedava... dufam ze bude vsetko dobre a potom ficim uz na KETko 😉

ellianka
29. sep 2008

scar, budem držať palec silno silno 😵 😵 😵
snehuliačik sa už určite vytešuje na teba 🙂