Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

pink_lady
7. jan 2009

ja som toto naozaj necakala 😕 .....baby ja sa asi zabijem co som ja alkoholu popila 😢

amalfi
7. jan 2009

ahojte snazilky,
ani neviem ako zacat..koncim s inj.zoladex konecne v nedelu bude posledna 6ta. hrozne som si vytrpela, neskutocne bolesti hlavy, zvracanie, som rapidne pochudla komplet na celom tele a este ma aj priatel opustil...fuu, som stastna, ze to budem mat uz za sebou a konecne nebudem vecne podrazdena..teraz len poriesim co dalej, zrejme antikoncepcia a potom sa uvidi..poradim sa s Dr. a uz sa vidim ako mu budem vysvetlovat, ze muz na dieta v mojom zivote zrazu nefiguruje 🙄 . tak uz teraz sa vlastne tesim, ze sa mi vrati mrcha...s nou je zle, bez nej este horsie 😀
drzim Vam vsetkym palce. nezufajte, raz sme hore a raz dole a na kazdeho to stastie niekde caka a vsetko bude dobre. ahojte

matkamatko
7. jan 2009

pinky fakt? bože ja som sa sem len tak kukla - super, straaaaaaaaaaaaaaaaaaašné ti blahoželááááááááááám!!!!!! 😵 😵

amalfi
7. jan 2009

pink lady, tak tfuj, tfuj, tfuj..at ty ozaj staaaalica si z tejto temy cim skor v tehulach 😉

matkamatko
7. jan 2009

pinky a neboj sa , ten alkohol ti určite neublíži, koľko báb ani nevie, že su tehule a tiež pili alkohol alebo lieky, neboj...., no a ešte ta poprosím napíš mi recept ako sa dopracujem k // 😀

monika3
autor
7. jan 2009

Nelly poslala som Ti IP 🙂

Miri zeby nova tema novy novy zaciatok? super 🙂

Pinky ja som teda fakt len nakukla a co to vidim, no velmi velmi Ti to prajem 😉 To vyzera uplne nadejne 😉

pink_lady
7. jan 2009

ja sama neviem matkamatko 😎 😀 ...ale nie ...ja sa iste budem na to tesit aj sa tesim ved som po tom tuzila ale to zistenie je take ....ze .... 😕 😕 😕 ako placem aj sa smejem .....samozrejme ze vsetko este mi bude musiet potvrdit lekar...a mrcha moze i tak nakoniec prist!

ale mam pocit ze teraz naozaj neurobim tie skusky v piatok 😕

matkamatko
7. jan 2009

neboj, nejaké skušky su oproti tomu čo si zvládla teraz uplne nepodstatné a určite ich zvládneš lavou zadnou, určite ti to dodá sily....ja sa tak z teba teším....konečne pozitívna správička...

sue13
7. jan 2009

Pink mas pocit ze som si niekedy vymyslala?????
5 rokov, pretoze sme sa snazili uz s partnerom pred tym. Ale vztah tuto tazku skusku nevydrzal.
Staci take vysvetlenie????

pink_lady
7. jan 2009

sue ja som sa len slusne spytala vobec sm nepovedala ze si si vymyslala 🙂

janis24
7. jan 2009

piiiiink!!!!!! To myslis vazne????? Mna porazi, boooze, waaaaw! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirip
7. jan 2009

wau pinky no mám dosť, také šokovanie na dnes večer, ty chceš aby ma pepka klepla ešte dnes a nie zajtra u zubára že, 😀 super presne viem ako sa cítiš ja som sa triasla ako keby som mala parkinsona ešte pár hodín, tak šup šup test do albumu 😉 😉 😉

mirip
7. jan 2009

pinky a kolko ti mešká?

janis24
7. jan 2009

a z toho alkoholu si vooobec nic nerob, matkamatko ma pravdu, niektore na to pridu az v tretom mesiaci a tiez si dovtedy neuvedomia, ze by mohli zlepsit zivotospravu, ty mas na to teraz kooopec casu, boze ja sa tak tesiiim, a jak sme sa o tom rano bavili, ze by si mrcha mohla dat prestavku, no a je to tu! 😵 Takze odteraz budes ranajkovat len veeela vela zeleninky a ovocia 😉

nelly k tek antike, mne hned po liecbe narastla dalsia cysta, tak dokimu neostavalo nic ine, len mi ju predpisat, aby sa dalej nezvacsovala, no a skutocne zostala dva mesiace nezmenena, kam sme sli do CARka (teraz neviem aka je, neodvazim sa ist na sono...) a okrem toho mi to neumerne zmensilo bolesti tak, ze sa daju vydrzat a to je pre mna neskutocny uspech 😉

mirip
7. jan 2009

veru pinky nič si z toho nerob, to teraz na začiatku určite neuškodilo...........sa teším s tebou, 😵 no mormálne si ma rozplakala 😢 😢 😢 😢

............teraz už verím že zázraky sa dejú aj u nás čo máme problémy

scarlette
7. jan 2009

pink ty kokso, neverim prajem ti to a ostavam kukat na obrazovku ako blba 😀 😀 😀

scarlette
7. jan 2009

amalfi ahoj,
a vitaj... co sa tyka vedlajsich ucinkov tak si ich teda mala poriadna, vacsina z nas pocitovala navaly alebo migreny a k tomu trochu priberala ale ty si bola uplny opak...ale som rada ze uz cakas na poslednu inj a neboj obre bude 😉

mirip
7. jan 2009

tak to sme dve, scar a ja ešte aj revem 😀

janis24
7. jan 2009

mirip jasne ze sa deju a ty si toho tiez prikladom, len to este dotiahnut do stastneho konca a bude to super 😵
uf ja dneska asi nezaspim, ty si nam teda zavarila pinky 😝

scarlette
7. jan 2009

PINK hod testik do albumu nech sa pokochame 😵

mirip
7. jan 2009

ved ani ja janis asi nezaspím ved hovorím pinky ma dorazila skôr ako zajtra zubár 😀

mirip
7. jan 2009

noooooooooooo pinky daj do albumu test nás nenapínaj ako gumu v trenkách 😀

csilla76
7. jan 2009

mirip o tej nasej novej tehulke som uz vedela skorej 😉 sak pinky? 😉 😉

blahozelám a ze si to uz napisala aj takto verejne 🙂 jupiiiiiiii 🙂

mirip
7. jan 2009

teda pinky ty si nás takto napínala? 🤐

bleelka
7. jan 2009

pinky GRATULUJEEEEEEEM, to je nadherneeeeeeeeeee... 😵 😵 😵
baby, vidite, je to o psychike, staci sa sustredit na skusky a lyzovacku a uz je to tu 😨
janis, dakujem za info ohladom HP, dnes som sa cely den snazila dovolat na gyndu aby som sa na to opytala, no ak nevyzvanalo, tak mali vyveseny telefon, asi tam mali po sviatkoch dost husto+nova sestricka (byvala sla alebo ide na matersku), tak som nic nevybavila a to som chcela ist na ten hormonalny a dat manzelovi vypisat odporucanie na spermiogram... ☹
pinky, no ja to nejdem predychat, to je skvele, uzi si tooooooooooooo...popravde by som mala skusky niekde u *** po tomto zisteni 😉 ale samozrejme drzim palce, urobis, neboj nic 🙂

ellianka
7. jan 2009

ahojte kočky 😉 krásne sa nám to tu v novom roku rozbieha

pinky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 úžasná správička, teším sa sa s tebou vlastne s vami 🙂

monik 😵 😵 😵

pink_lady
7. jan 2009

babule prepacte nepisala som, prisiel "otecko" a vytesoval sa 😀 😀 ja som naraz dostala strach ze ak to vsetko doki potvrdi cito zvladnem...presne ako pisala mirip, ako parkinson...ale drahy ma dost ukludnil 😵 teda, ja sa musim na to este vyspat ale dnes urcite nezaspim 😀

ten test odfotim na dennom svetle lebo moj fotak robi take machule za elektrickeho svetla...

rano zavolam dokimu ze kedy treba prist

...ja ani neviem co pisat, com ako vo sne takze ak pisem nesuvisle vety ... sorry

nelly3
7. jan 2009

jej pinky co to tu citam, superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 🙂 konecne sa to tu pekne rozbieha, ale budem tichucko, nemusi to zatial nikto okrem mna vediet. a to si si urobila len tak, ty mas dostat menzes ako ja vsak? ja este zatial nemam, ale brucho uz pobolieva. jaj taka som rada z toho 🙂

nelly3
7. jan 2009

a aky test si si urobila? aku znacku som mala na mysli 😉

pink_lady
7. jan 2009

mirip nenapinala som vas...ano raz som si robila test teda dva krat ale prvy sa mi videlo ze tam je ciarka druha ale ked som ho zopakovala o tyzden nebolo tam nic...no a tak som si ulievala aj bez obav 😎 no a dnes kedze ziadne PMS, ako to inak byva a neslo mi to do hlavy tak som to skusila....

a test je via med baby test