Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

pink_lady
7. jan 2009

vlastne dnes vecer som si dva urobila... 😎

libeth
7. jan 2009

cafteeee 😀

jeeeej, pink, co to tu citam. Vau. To je skvele, moc blahozelam a prajem nech je vsetko Ok 😵 A to sa stalo, ked si to uplne vypustila, ci ste aj dako snazili, alebo lyzovali a dako sa to tamto toto 😀
To je skvele, no babule, takze treba pinky nasledovat, nech si zdvihneme statistiku 😀 Taka som rada, ze sa ti to podarilo prirodzene, moc to dodava nadeje. 😵 😵 😵

lenand
7. jan 2009

pink čo to tu čitam až sami očka rozžiarili super spravička 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak dufam že sa to tu už začne rozbehovat pink držim pršteky aby ti to doky potvrdil a potm 9ktasnych mesiačikou a vytúžené babetko v naručí 😵 😵 😵 😵 😵

korusa
8. jan 2009

ahojte babenky 🙂

takze na zaciatok vam zelam vsetko naj naj naj do nového roka, nech sa vam splnia vsetky snicky, aby ste boli zdravé stastne a hlavne usmievavé 🙂 🙂 🙂

No a ted veeeeeellllkaaaaaa gratulace pre pinky 🙂 🙂 🙂 Tesim sa s Tebou a zelam, nech vsetko dobre dopadne a o tych 9 mesiacov(asi aj menej) sa uz vytesujete z krasneho ruzovuckeho uzlicka 🙂 🙂 🙂

Monika, si ma vystrasila, chuda moje, bola si cele sviatky v nemocke? No ale chvala Bohu, je vsetko v poriadku, myslela som na Teba, a poslala som Ti anjelikov, aby vas aj s babom chranili. Tak sa uz len pekne setri a len pekne lezkaj s vylozenymi nohami, nech je babo v klude, skus sa zamestnat citanim, alebo skus hackovanie - strikovanie, vysivanie - urcite aj tie rucne prace maju svoje caro - i ked mna moc neziskali 🙂 a vsetko bude ok 🙂 A nemas uz fotku fazulky? Ak ano tak nejaku nam posli, nech sa vytesujeme a obdivujeme 🙂

Babenky, kt. vam nevyslo ivf citim s vami a je mi to neskutocne luto ☹ Ale my vsetky sme silne bojovnice, takze vsetko zvladneme a nevzdame sa, kym nedosiahneme nas ciel, je tak?

A tento rok nam pinky pekne zacala, takze uz len babenky tehulky sirte v tejto teme ten najkrajsi T-ckovy virus, nech je tu poriadna epidemia, kt. sa nakazime vsetky 🙂 🙂 😉

pa pa a drzte sa 😉

janis24
8. jan 2009

ranecko 😉
leni dakujeme za T-cka 😉
libi, korus fajn ze ste sa ukazali 🙂
pink, kde je to foto? Rychlo, rychlo, neviem sa dockat 😀

pink_lady
8. jan 2009

dobre rano!

dakujem 🙂 ciarka do rana dost vybledla ale je stale viditelna ...bolo to robene vecer na rano mi neostali uz zasoby... 😀

vecer som nemohla zaspat ale nakoniec som to potiahla do 9.00 😀 len ma dost rozbolel cely pravy bok 😕 a nejak nemam chut nic jest 😅

monika3
autor
8. jan 2009

ahojte dievcence,
no to je fakt super Libi 🙂 korus 🙂 ze ste sa ukazali
korus dakujem za anjelikov a lezim teda fakt poctivo a to strikovanie a veci podobne to tiez nie je moje najoblubenejsie 😀 asi sa budem radsej zdokonolovat v jazykoch, mozno sa na male nieco nalepi 😉

lenand ty uz za chvilu rodis no parada 😉

A Pinky ty si pekny zazrak na zaciatok roka 😉 tesim sa s Tebou 😉 a sup objednat sa k lekarovi 😉

petkapo
8. jan 2009

Ahojte dievcata!

Prisla som vas trosku poplut virusikmi a co to citam!!!!!!!!!!!!! Pink - zo srdca ti blahozelam a drzim palce, nech vsetko ide bez problemov!!!!

A teraz tie slubene virusiky:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katrin21
8. jan 2009

baby.... ahojte
Pink, gratulujem !!!!! a kedy si asi otehotnela? aj tusis? ci nahoda??? superrrr!!

monika: aj ja som v prvom tehotnestve s dcerou zacala krvacat trochu v 6 tyzdni... ale tyzden som bola v nemocke, ascorutin, klud a a vsetko preslo.. potom som normalne az do 9 mesiaca robila ( ucila 😝 ).. takze neboj..
a moja segra napr. mala mrchu pri vsetkych troch detoch az do tretieho mesiaca.a ani do nemocky nesla.. prosteto prijala za normalne...( ja ked ja by som sla....)

katrin21
8. jan 2009

rikuska: aj ja som bola na orave... zverovka spalena... uplne supeeeeer"!!!!..

Som sa dokonca bez problemov lyzovala odhora, co svedci, ze som sa veeelmi zlepsila, lebo kedysi ma na takom svahu jak je ta posledna zakruta hore( samy bubon a medzi tym lad) chytila panika a slzila som... tera som to plynue zisla!!!! jipíííí sa vytesujem..
aj dcera sa tam naucila lyzovat na tej somarskej luke dole.... akurat truhlik, zabudla tam palice zapichnute v snehu-.-- nechystate sa tam dakto, ze by ste sa na ne spytali???? he he.... mozno ich vzali a teraz poziciavaju v pozicovni 😀 ale vazne ma to nastvalo... mala som ich este ja ako dieta... hrozny dcera neporiadna!

mirip
8. jan 2009

ahjte dievčatá tak ja som sa sem dostala až teraz, som dnes absolvovala toho zubára, RTG nič neukázal takže tú uzlinu nemám zdurenú od zuba, zubár ma poslal ku krčnému nech sa pozrie či to nie je z mandle, mám pocit že sa takýchto návštev akosi neviem zbaviť ☹ jedného vybavím a hned k duhému, už ma to nebaví 😔

monika3
autor
9. jan 2009

ahojte 🙂
nasla som nas az skoro na konci druhej strany 😨
Katrin dakujem a ja dufam ze to prejde jedneho dna ale momentalne mam asi taky postoj k tomu ako tvoja sestra 😉 prijala som to tak ako to je 🙂

Miri zubar brrr, nech to dobre dopadne 😉

pink_lady
9. jan 2009

ahojte 🙂

tak autoskolu som spravila 😀 😀 😀 😀

co sa tyka tehu, rozmyslam ze zbehnem dnes k dokimu nech viem ci je vsetko v poriadku 🙂 a nech vam potom mozem posielat virusy 😎

inak dakujem, sama neviem kedy to bolo 😕 😀 ale nejak som to necakala 😅 ale este to neberiem ako ze to je naozaj, pokial to nemam od dokiho potvrdene ...nejak sa podozrivo citim dobre -inokedy tyzden pred mrchou mam bolesti jak slak a vcul si pripadam ako rybicka 😀

janis24
9. jan 2009

pink tvoje momentalne obdobie vyzera na obdobie multizdaru 😀 😀 Nechces si podat nejake loto alebo tak? Tak teda gratulujem k vodicaku 😉
Drzim palce u dokiho, nech je vsetko ako ma byt 😵

lenand
9. jan 2009

pink aj ja gratulujem k vodičaku a dufam že aj u dokyho pochodíš dobre 😵

monika3
autor
9. jan 2009

jej vitam novu vodicku na cestach ....tak teraz opatrne 🙂 🙂 🙂

pink_lady
9. jan 2009

dakujem, konecne si pripadam ako "dospela" ze vodicak 😀 😀 😀

zeby som si fakt podala sportku? 😀

csilla76
9. jan 2009

pink blahozelám aj k vodicaku 🙂

ahooojte 😵

nelly3
9. jan 2009

tak vitaj pink medzi nami vodickami 😀 gratulujem a potom napis co lekar a tak. tesim, tesim s tebou 🙂

pink_lady
9. jan 2009

tak k lekarovi pojdem az buduci tyzden nech uz mozem dostat i fotku 😵 to uz by malo byt vidiet teraz este by nemuselo 😔 zacina ma dost boliet vajecnik a hrdlo /dost vzdialene veci 😀 / tak dufam ze som dnes neprechladla lebo sme tam stali vonku na cvicisku asi hodinu a pol a bolo -15 😕

ale jazdila som len 5 min ujo policajt mal plnu hlavu hokeja 😀 😀 😀

lenand
9. jan 2009

pink budem netrpezlivo čakat na vysledok a tfuj tfuj aby bol pozitívny a teraz sa pokne teplo obliekaj a davaj na seba pozor 😵

katrin21
9. jan 2009

baby to je asi zakon schvalnosti, ze ked zena otehotnie prechladne.. aj ja som pri dcere este ani nevedela, ze ju cakam a asi v druhom tyzdni som bola totalne nascipana a davala si kvapky od kasla, co obsahuju kodein.. co je skodlive..ale len par krát... nastastie mala je OK, naopak az moc ziva a sikovna 😀
ani ziadne specialne vitaminy som nebrala.. podla mna to netreba, ked je mama zdrava, dieta si vezme co potrebuje a vraj sa potom niekedy rodia velke deti... prehnane.. neviem..pocula som to.
Mne jest chutilo, neviem, co su to tehotenske nevolnosti, takze som nic neriesila...🙂) a segra ta, co stale krvacala prve tri mesiace, ta vracala 4-5 mesiacov vkuse tak, ze nevladala ani behat.. vadilo jej vsetko aj voda ! chudatenko..

lenand
9. jan 2009

katrin tak s tým vracanim som si to užila teraz pri oliverkovy ani raz a teraz do 4mesiaca každe rano každe tehu je iné

pink_lady
9. jan 2009

lenand a kedy ti zacalo byvat zle, t.j. od kedy si zacavala vracavat? nech sa mozem pripravit 😝

lenand
9. jan 2009

pink ja som napr pri oliverkovy vobec nevracala a ani mi nebolo zle len po bananoch som mala krče a teraz som si to užila zo začiatku mi bolo zle len ma mapinalo a potom som asi tak od 2mesiaca vracala každe rano a na nič som nemala chut ked som otvorila chladničku hned mi bolo zle tak ono to je u každeho ine a ani tebe nemusi byt vobec zle

nelly3
10. jan 2009

ahojte 🙂
pekny vikend prajem. no mne sa teda zacla pekne, dosla mi mrcha 😠 ale dalo sa to cakat, co uz, sice vzdy v kutiku dufam, ze nepride 😔 verim, ze urcite raz nepride. keby mam menej rokov tak to nejako neriesim, som zvyknuta, ze chodime kam sa nam zachce a tak, ale na druhej strane by som sa rada obetovala pre maleho chrustija 🙂
pinky ako sa citis?

pink_lady
10. jan 2009

ahojte pridala som novu fotku - kontrola dnes poobede 😀
lenand dakujem, dufam ze mi nebude zle ale ked nejako to snad prezijem 😵
uz som sa dohodla aj s dokim, on hovoril ze nech pridem az tak ked bude meskanie 2 tyzdne, aby sa dalo potvrdit tehu v maternici....
trosku mi robi starosti vajecnik vcera vecer ma dost silno bolel chvilami ako keby mi ho chcelo roztrhnut tak som sa trosku vylakala ale do rana to povolilo ...uvidime 🙂

libeth
10. jan 2009

ahojte babulky 😵

chcela som vas prist pozriet skor, ale nesiel mi net, mrzne, tak asi zamrzol 😀 aj on.

Sme dnes mali oslavu, tak som ju celu obsluhovala, chystala, uff, skoda, ze nemame umyvacku riadu, bo som dnes asi 100x umyvala 😅 a som rada, ze konecne sedim. Zajtra ideme na oslavu my, tak budem oddychovat 😀

pinky, to je super, ze si sa s dokim dohodla, a ono to prejde rychlo, a uz coskoro uvidis bublinku 😵 A blahozelam ku vodicaku 🙂 Len jazdi, bo ja moc nie, a teraz sa uz bojim...

nelly, no mna mrcha caka za 3 dni, uz mam vsetky tie veci okolo. Ja uz ani nedufam, a ked aj zacnem, tak aj tak viem, ze je to blbost, tak vacsinou sa uz na nu tesim, ze nech pride a mozem zacat dalsi cyklus a cakat znovu na zazraky 😉 😵

lenand
10. jan 2009

pink tak 2tyždne to dufam vydržime mi sme asi netrpozlivejšie ako ty ale inač sa velmi tešim z každej dalšiej tehulky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pink_lady
11. jan 2009

libi a aku ste mali oslavu? 😉 veru, umyvacka je velice dobra vec 😅

ten tyzden a pol ubehne ako voda, pojdem o tyzden v utorok, nech uz vam potom mozem T.cka posielat nech sa uz vsetky tu nakazia a mozeme zalozit novu temu 😅 doki vravel, ze teho testy su spolahlive, ze pokial MS meska a t-testy su pozitivne jedna sa s velkou pravdepodobnostou o tehotenstvo a treba prist na kontrolu po tych 2 tyzdnoch ... 😵 😵 😵