Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

pink_lady
13. jan 2009

leni tak gratulujem k nespineniu 😀 a co ty vies mozno ani nezacnes a ani mrcha nedojde 😅

nelly3
13. jan 2009

ahojte 🙂
jej leni super, aj nieco beries? nejake tabletky nato? lebo ja som pisala vcera, ze minuly mesiac len malicko som a to nic neberiem, tak tomu nechapem, ale som tiez rada lebo ked je spinenie tak aspon mi lekar hovoril zena neotehotnie 😠

monika3
autor
13. jan 2009

Ahojte moje buduce tehulky 😉
no prave som stala a naranajkovala sa, dala svoje lieky ....no ale nechcem Vas tym drazit, viem ze vy uz usilovne pracujete ako vcelicky 😉 a to Vas chvalim

Lenocka nevolnosti mavam uz len tak kazde dva dni ale ten 8 a hlavne 9 a 10-ty tt som teda dost casto vracala...
takez Pinky tebe to prislo asi skor..ale to vydrzime nie 😉
no a brusko mam len take uplne malinkate, este nic nie je vidno, ale nohavice si budem musiet ist niake kupit lebo mam vsetky uzke, ale zatial len lezim doma tak nic nepotrebujem 😀
a Leni super ze spinenie je fuc 😉 Mna niak nechce opustit 😒

Elianka som rada ze si prisla medzi nas a veru tesim sa ked uz bude prvy trimester za mnou

Nelly podla mna mozes byt tehu aj s cystou, dolezite aby vajickovody boli priechodne aspon si tak myslim 🙂

Libi takze mas kompletny cyklus 😉 je to dobre...predsa tie cajiky zabrali 😉

a Miri ziadnu zmrzlinu 😉

nelly3
13. jan 2009

moni no mne nejde do hlavy, ze ked je cysta a babo rastie co sa s nou spravi, ze ci nepraskne alebo co 😕

monika3
autor
13. jan 2009

No Nelly hadam nie,snad nepraskne 😨 mne hovorili ze by sa mala zmensovat a fakt sa aj zmensila ale posledne uzg co som mala tak po tyzdni za sebou bola stale rovnaka ...niak sa potvora zasekla a je taka ista, no uvidim v pondelok idem k lekarovi ...ani neviem co bude robit ...mam priniest moc a asi zas zoberu krv....
O chvilu bude zo mna upir kt. bude potrebovat krv, ked mi ju stale beru 😀

lenocka3
13. jan 2009

cafte 🙂
nelly - mam duphaston okrem inych liekov, a kedze je aj na spinenie mimo cyklu,tak asi fakt funguje 🙂 teda - zacal riadne fungovat az v druhom cykle, ale aj ine baby hovorili, ze im zabral az tak 2-3 cyklus.
monicka a ake lieky papas? to aby si nespinila?
pinky - no bodaj by nedosla. Ale bude asi meskat svinucha. Lebo ma bolia len hroooozne moc prsia. Rano som sa zobudila o pol piatej, co som si na nich lezala a bolelo to 😀 😀 a brucho ma bolelo pred tyzdnom akoby som mala dostat skorsie a vcera som mala len vecer dva strasne silne krce, tie mi vyrazili az do stehien. a dnes nic. Obycajne mavam take stupnujuce sa bolesti kym nepride mrcha, ale asi je to tym duphikom 🙂 vsak uvidim.

lenocka3
13. jan 2009

a inac - chodim spat o pol deviatej - deviatej posledny tyzden, lebo nevladzem byt dlhsie hore a rano som o piatej-siestej na nohach a nudim sa, a je mi uz dva dni zle, aj rano mi bolo a vecer mam zravku - to su tehu priznaky, co? 😀 😀 inokedy by som mala hadam aj nadej, ale teraz sa len smejem.
ja si pekne pockam do marca, ked zacneme dufam IVF-kovat 🙂

janis24
13. jan 2009

avojte, fuha ale sa tu rozprudila diskusia odvcera 😉 tak vas setky zdravim 😉
Ja uz treti den cakam na mrchu a ona samozrejme nikde, sak preco by aj chodila prave vtedy ked ju potrebujem kvoli HP, ze? Klasicke naschvaly...
leni ja viem, ze to nespinenie strasne potesi, takze kludne sa chval aj nadalej, bodaj by to vydrzalo co najdlhsie 🙂
monik a aku velku si mala cystu ked si otehotnela?

lenocka3
13. jan 2009

jani caf 🙂
no prosim - dalsia meska 😀 nam uz len ten marec ostava 😀 😵 😵

pink_lady
13. jan 2009

leni mne tie tvoje priznaky - prsia a ze brucho skoro neboli nieco pripominaju 😉 nechcem ti nic vraviet... 😅 🤐

lenocka3
13. jan 2009

pinky 😀 ja viem, ze by si nam vsetkym dopriala, ale neratam s tym 🙂
a ani mi to uz moc neprekaza /ale len do marca/ Dala som si zavazky, ze kym otehotniem, musim fakt schudnut, co ide pre duphastone dost tazko - to z neho ta zravka a ten moj zlcnik ubohy - to z neho mi je zle 😀 vsetko si hned vysvetlim 🙂 takze tak 😉

janis24
13. jan 2009

no vidis lenoc u seba to nepripustas a na mna mas pripomienky 😀 😀 😀 Ja som na tom podobne, taketo myslienky ma ani nenapadaju, embryologicka povedala jasne: prirodzene nikdy, nikdy,nikdy...Som s tym zmierena 😅

lenocka3
13. jan 2009

no, neviem jani 🙂 raz mozno 🙂 takych nikdy nikdy nikdy uz od lekarov bolo...., ale uz nebudem mat pripomienky, prepac, nemyslela som to zle 🙂

monika3
autor
13. jan 2009

lenocka ja beriem duphaston ako ty...to je tusim na vsetko....a ked som mala mat MS a neprisla tak som mala veru bolesti brucha ako pri nej, netrvali cely den...vzdy vecer ma bolelo brucho a cely tyzden to takto trvalo 😉

Janis aj emryologicka sa moze seknut 😉 ona vychadza zo studii kt. ma potvrdene ...i ked vie co hovori a je to aj tak ale stat sa moze cokolvek 😉

Pinky 🙂

lenocka3
13. jan 2009

moni - no veru, aj ked pozries pribalovy letak, tak duphik je na vsetko 😀 aj na nasu endometriozu 😀 a mna brusko vcera vecer fakt tak strasne - ale to boli dva klasicke krce silne ako pri mrche, ked dostanem na vecer, prestane ucinkovat ibac a zobudim sa na bolesti ☹ Po takych dvoch krcoch aj keby tam nieco bolo, tak by to chudiatko nevydrzalo 😲

monika3
autor
13. jan 2009

leni ja som mala tiez sem tam tak krcovite bolesti...ale je to individualne ...

babule porucam sa do postele ...je mi fakt dost blbo, niak ma to zas chytilo...obdivujem vsetky tehule co chodia do roboty, ja by som asi po ceste odpadla 😒 hadam to uz prejde po case 🙄
pa

lenocka3
13. jan 2009

papa Monicka 🙂 drzkaj sa, nech ti je lepsie a oddycni si 🙂

janis24
13. jan 2009

monik oddychni si 😉
leni to je v poho, ved ja sa nehnevam, to bola len sranda 😉
Ono to neni o tom, ze by sa mohla seknut, alebo ze vychadza z nej. studii, ona vychadzala z toho, co videla priamo pred sebou, ked ani jedno moje vajicko k sebe nepripustilo ani jednu jedinu spermiu z niekolko desiatok milionov(hoci boli zivotaschopne a superpohyblive)...Pochybujem, ze by to bola nahoda... 😅

lenocka3
13. jan 2009

a este sa jani spytam - ked to videla, ona nemohla urobit rovno ICSI? ci to si asi jednoducho predstavujem, ze? 🙂
no a som zvedava, ako sa nase budu spravat, ked ich daju k sebe. Nase /teda muzove 😀/ spermie su tiez superpohyblive a zivotaschopne a fantastickych tvarov 😕

janis24
13. jan 2009

no leni to by som aj ja rada vedela... snazim sa to nerozoberat, lebo by som asi bola nastvana 😕 Fakt neviem, to sa asi musi rozhodnut este predtym, ze polovica sa skusi oplodnit normalne a polovica icsickom, lebo ta druha polka spermii sa musi asi nejak specialne upravit predtym... No a ked to tam nechali celu noc v tej skumavke, uz potom asi bolo neskoro nieco s tym robit... Tot moje laicke a mozno naivne vysvetlenie, ktorym som sa uspokojila, radsej sa ani nebudem na to pytat...

lenocka3
13. jan 2009

aha, vyzera, ze je to tak... ono by ich asi fakt tam tazko nahanala v tej miske, ze podte sem, ideme vas vpichnut... 🙂 Ale co, hlavne ze v marci to vyjde a budu tie dve chlapciska, co ti raz ta teta jedna slubila 😉

som hrozne hladnaaaaa, poslala som kolegyne na obed, nech mi nieco kupia 😀 a ta sa mi smiala, ze vsak uz som mala dnes polievku, ze som tehotna, ked tolko jem 😀 bodaj by mala pravdu 😀 /len ktory normalny clovek sa naje len z polievky? 😅 /

monika3
autor
13. jan 2009

trochu som si veru pospala ...tak uz bude hadam dobre 😉

Lenocka ja ja ja ...ja som sa najedela iba z polievky 😀 😀 😀 mam tu kopec jedla ale teda dnes fakt nemozem 😒 keby sa dalo tak hned Ta zacarujem aby si bola veru tehula a aj vsetky ostatne 😉

lenocka3
13. jan 2009

🙂 no pekne moni - to teraz ty mas jest za dvoch 🙂
ja mam strach, ked budem tehotna, co ja vsetko pojem... ked ja tak lubim papkat 😎 😎 😵
brucho stale nic... zase bola ovu na 11dc a nie je to zle, ked mam dlhsiu tu fazu po ovu ako pred ovu? 😕

mirip
13. jan 2009

ahoj dievčatá ešte som dnes bola u iného krčného dobrého a štátneho a nie súkromníka ktorý má svoju kliniku a vlastnú operačku a izby ale u štátneho, zaujímavé že mi zo dna na deň odišla zapálená nahnisaná mandla a zmenila sa na mandlu bez patologických zmien ktorá po pritlačení nehnisá, a čo sa týka tej uzliny mám si počkať na vyšetrenia z krvi a výterov z hrdla ak to bude pozitívne tak preliečenie ATb, som sa pýtala na uzliny, že ak sú do 10mm je to v norme a zvyknú vybehnúť ked ie napr, mierne v tom čase oslabená imunita a že si tým nemám robiť ťažkú hlavu, že na sone je jasne vidno že to nie je nič patologické na uzline, a že to škriabanie v krku a kašel je zo zatekajúcich hlienov pri alergii, že to možno pocitujem horšie ked teraz na alergiu nemôžem brať nič, mi ale dala spray do nosa, že to je niečo novšie a že to môžem aj ked budem tehula

takže neviem, mne sa to už včera nezdalo ked mi doktor povedal hned že mandla musí von a ani na krv a hlavne na výter z krku nechcel čakať

pink_lady
13. jan 2009

lenocka ja mavam ovu pravidelne na 8 DC a cyklus mam 27 dnovy ...cize mavam teda mala som fazu po ovu tiez dlhsiu ... 🙂

pink_lady
13. jan 2009

miri ty mas teda zazitky ☹

pink_lady
13. jan 2009

nezavidim ti teda 😢

scarlette
13. jan 2009

miri takze si zjavne ten sukromny lekar nahanal prachy...osobne by som tiez cakala na krv a vytery 😉

mirip
13. jan 2009

no táto druhá doktorka povedala že budú zrejme výsledky výterov negatívne ale ked budú pozitívne tak sa to dá preliečiť ATB, tak zatial mandle riešiť nebudem ak budú prblémy tak sa na to dám ale teraz to skúsim preliečiť ešte

libeth
13. jan 2009

Ahojte babulky, tak ja som predchvilou prisla z prace, zase som prescasovala, uff, mam toho dost, a to mam na zemi knihy ktore ma volaju... no neviem neviem. Od rana mam toho dost.

Citim ze namna lezie aj nieco ine ako mrcha, ale neviem teda, ziaden virus k sebe nepustim, ved nanho nemam cas 😀

Leni, co ty vies, mozno sa stal maly zazrak, a daco male sa k vam chysta 😀 Pozri na Pinky 😀 😵

Snes som si do prace objednala na veceru pizzu a aj pre zkaznicku. A kedze to mam kusok, tak som si ponu vybehla. No a ta moja mi vyletela hned pred dverami z ruky, a rozplestila sa na chodniku 😀 A museli mi spravit druhu. Dnes mam den Blbec. 😀

Pa, a dobru noc. 😵