Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

mirip
25. feb 2009

ahojte dievčatá 🙂

janemari
25. feb 2009

Ahoj mirip 🙂

mirip
25. feb 2009

nejako nás tu ostalo málo..................janis , nelly, scar, libeth, tittika, miminap baby aj zo starej partie kde steeeeeeeeeee?????????????????????????????????????????????????????????????????

bleelka
25. feb 2009

janemari, liecbu mi nedavali, mame sa snazit... ale ak sa do jula nepodari, tak dalsia laparka... ale moj doki uz povedal, ze by mi mal dat liecbu kedze mam aj male loziska, ale ze este pockame 2-3 mesiace ci sa nepodari...

janemari
25. feb 2009

Tak uz len striehnut na ovu a snazit sa 🙂

mirip
25. feb 2009

jane nemusí držať palce zajtra som bola dnes všetko je ok a dúfam že tak aj bude dalej 😵

janemari
25. feb 2009

Tak to som rada,ze ma intuicia nezradila.Drz sa aj nadalej.A dufam,ze ked odides do dalsej temy prides nam dat nejaky ten virusik. 😉

mirip
25. feb 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

janemari
25. feb 2009

Dakujem,ale zatial si s tych virusikov musim odlozit niekde do zasoby,lebo ako vies este nemozem byt tehu.Ked budem moct tak si vypytam aj cerstve 😉

zajacik...
25. feb 2009

Mirip tak ked je nas tu teraz tak malo, a z toho len niektore mozme snazilkovat, tak ja si z tvojich virusikov zoberiem viac ako dost 🙂 Velmi sa tesim ze ste v poriadku, nech to tak pekne ide aj nadalej... 😵

Ozaj nejde zajtra scarlette na krvicku??

mirip
25. feb 2009

nie neskôr tuším

zajacik...
25. feb 2009

Tak som sa pomylila, na krvicku ide az 2.3., teda v pondelok, sa mi to poplietlo s tebou mirip, lebo ty si spominala stvrtok 😅

janemari
25. feb 2009

A je tu vobec este niekto okrem mna co sa nemoze snazit otehotniet? ☹

bleelka
25. feb 2009

mirip dakujeme, aj ja si uchmatnem virusiky 😉 a samozrejme drzim palceky
zajko, ideme na to, snazime o 106

zajacik...
25. feb 2009

Bleelka ja cakam kedy mi nedorazi mrcha 😀 Dufam ze na tento rok si dala pohov 😝 Dnes som 26 DC, tak este par dni pockam a ak nepride tak skusim testik, ale zatial je este skoro 🤐

bleelka
25. feb 2009

jeeejo, ja som 25 DC, to mame rovnako 😵 ale ja mavam 29-dnovy, takze 2.3 by mala dorazit, no dufam, ze nedorazi, ale tehotno sa necitim, takze asi nic ☹

zajacik...
25. feb 2009

Janemari jasne ze vas je tu viac... ved aj minule ste sa bavili o liecbe... len ja tu tak casto nechodim, tak si velmi nepamatam nicky, ale urcite niesi sama, ktora teraz podstupuje liecbu... a uvidis ake nekonecne bude cakanie na mrchu po liecbe, ale zase bude to pre teba obdobie noveho zaciatku a velkej nadeje, ze po liecbe sa podari 😉 Aspon ja som to po liecbe vnimala velmi optimisticky, ajked sa nepodarilo...

janemari
25. feb 2009

ako vam zavidim,ze sa mozete snazit 😢 ,mam pocit,ze kym sa dostanem ku snazeniu vy uz budete vsetky tehule a ja tu zostanem sama,alebo sa tato tema uzavrie. 🙄

bleelka
25. feb 2009

janemari, ale ja som nemala liecbu, cize snazenie je sice mozne, ale sanca ovela nizsia ako bez liecby, tak hlavu hore 😉

zajacik...
25. feb 2009

Janemari hes hes so smutnymi myslienkami, ber to tak ze kazdym dnom sa ti liecba krati... kolko mas este pred sebou injekcii? Este 3? A ak by sme zazrakom vsetky okrem teba otehotneli, tak potom ked budes moct snazilkovat, tak ta zaplavime tehu-virusikmi 🙂 No ale pockaj, aby si este nepredbehla ty nas 😅

janemari
25. feb 2009

Nie som smutna,to len taka myslienka.A mozno sa nam to podari naraz.
zajacik:mam este 3 injekcie,len bude zalezat,kedy nabehne cyklus a ovu.

bleelka
25. feb 2009

mne gynods povedal, ze po liecbe je niekolkonasobne vyssia sanca a ze by mi ju odporucal, tak mozno posnazilkujeme, potom liecba a vy mozno uz aj porodite ked ja zacnem snazilkovat, takze taaaak 🙂

janemari
25. feb 2009

Nechame sa prekvapit,co nam zivot prinesie.Zatial sa mopzme aspon takto povzbudzovat.Cloveku sa hned lahsie bojuje,ked vie ze nieje v tom sam.

zuzuliq
26. feb 2009

Ahojte snazilky 🙂 Prisla som vas pozriet ako sa vam dari 😉
Babulky pokial viete ze dochadza k ovulacii, neskusali ste s dokim folikulometriu? Ja som si ista ze v mojom pripade to pomohlo

scarlette
26. feb 2009

ahoj zuzuliq to zalezi od konkretneho pripadu ci skusat merat foliky a ci nie, aj ma kocka nepriechodne vajcovody tak to nema vyznam ...

zuzuliq
26. feb 2009

scarletka myslela som samozrejme ked je vsetko OK a stale sa nedari. Ja som sa len o chlp vyhla tej hormonalnej liecbe, uz som ani nedufala trapila som sa vyse dvoch rokov, skusala som vsetko mozne aj nemozne a teraz sa vytesujem z rannych nevolnosti 🙂

janemari
26. feb 2009

ahoj zuzuliq:ja som chodila na folikometriu a mala som nie vajka,ale vajciska 42mm.Ale kedze som mala endo bolo mi to figu platne.Tak dufam,ze aj teraz po prelieceni budu take pekne velke a ja otehotniem cubydup. 🙂

zajacik...
26. feb 2009

Ahoj zuzuliq, ja som ovulku mavala aj vajcovody priechodne a napriek tomu nic... No uvidime tento mesiac, ci mrska pride, ale uz by nemusela 😵 Nech sa aj ja vytesujem z rannych nevoolnosti 😝 😀

Janemari 42mm??? To som este o takych vajciskach nepocula, nieje to preklep ze 24mm?

mirip
26. feb 2009

zajačik môže byť nektorým babám rastú velikánske foliky 😵

scarlette
26. feb 2009

Miri ja som tiez nepocula doteraz o takych velkych vajkach... 😅