Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

mirip
27. mar 2008

no neviem ja som nejaká nafúknutá a mám taký blbý pocit v podbrušku ale nie pobolievanie ako pred MS a na MS je ešte skoro ale si začínam zvykať na ot ze bud.týždeň dorazí navyše mám jeak viac vystúpené žily na prsiach a také citlivé bradavky áááááu ale kes dom prečítala vedľajšie účinky duphastonu a estrofemu som pochopila 😒 takže tento mesiac ten tehot. model je pre mna pasé

monika3
autor
27. mar 2008

tak este som nakukla co ste popisali....

Lenocka 1.1. 2009 to bude gratulaciaaaaaaaaaaa ako ma byt, to ti slubujem 🙂

Inak to ako ste pislali s tou velkostou vajecnika, ja si myslim ze aj ked je maly a je normalne funkcny, tak to vobec nevadi - to fungeje ako pri jeho normalnej velkosti - aspon mi to tak jedna doktorka hovorila

idem domko, cafte 🙂

lenocka3
27. mar 2008

caf moncici - zajtra ta cakame 🙂
libi - no veru, mohlo by to vyjst 🙂 to by bol pekny datum 🙂 len aby som im neusla z porodnice, ze ja rodit nejdem, lebo to boli - tak ako sa mi to snivalo 😅 😅

babenky, ja neviem - pozrite sa na miri.. blby pocit v podbrusku, vystupene zilky, citlive bradavky... ja neviem miri, ci to je len vedlajsimi ucinkami. Kamoska brala duphaston a taketo nic nemala...., ale aj tak hned otehotnela... idem niekde pozriet ten estrofem. Ale podla mna to vyzera nadejne 😵 😵

mirip
27. mar 2008

ten je na rast sliznice maternice, a kedže pravdepodobne rastie viac ako ked sa lieky neberú som nafúknutá, a tie žilky to som si asi ani nevšimla a boli už predtým lebo po duphastone a estrofeme sa aj prsia zväčšujú aj sú citlivejšie a aj minulý mesiac mi uroboli tehu príznaky a tieto tabl v tejto kombinácii to robia takže aj tak sa mna test najbližšie tri týždne nechystám, a podľa toho aké ja mám v živote šťastie tak príde MS, veď aj mangela som zbalila až pri druhom pokuse, 😀 alebo zbali on mna 😨

libeth
27. mar 2008

baby ja som si dnes kupila zasobu vloziek 😀 a okrem too som si kupila aj tu mrkvu. 1.5 kg prosim 😅

mirip
27. mar 2008

no to ja má zásobu už tiež nakúpenú som požula že po estrofeme bývy dosť silný MS ked sa liekmi pomôže rastu sliznice, aspoň miniem tú kopu odmunula, vtady som čakala silný a minula som len dva balíky za 5dní 😀

lenocka3
27. mar 2008

😀 miri - ty si pripad 😀, hlavne, ze ste svoji 🙂 a co, ja si myslim,ze budes tehu a basta. Tak na to mysli aj ty - pozitivne myslenie = polovica uspechu 😉
libi - jajaj, vlozky 🙂 kolko si DC? A mrkvu treba papat. Ale kilo a pol? To mas na kolko? To by som mala aj na mesiac 🙂)))) Nemas nejake divne chute? Mrkva? 😵

lenocka3
27. mar 2008

...mne je nejak divno kocky.. boli ma hlava a asi mam teplotu zvysenu... 😒 dufam, ze do toho snazenia neochoriem...

libeth
27. mar 2008

ale nemam, to ja mavam take fazy casto. A finisuje mi mrcha, takze tak, tj. 4dc, a dnes som uz 2 mrkvy zjedla 😀

andyika
27. mar 2008

ahojte, neviem ci tato tema je ta ista ako endometrioza, ale napisem aj sem, ak str to nahodou na tej teme endo neprecitali.
Tiez mi bola zistena endo pred 4 rokmi, vybrali mi jeden vajecnik a z druheho kusok....tiez som brala injek, nebrala som potom ziadnu HK, vtedy mi uz odporucali mat dieta, ale ja som nechcela koli skole,...a bola som mlad...
teraz koncim vysku v maji a tak sme sa s manzelom rozhodli, ze sa zacneme snazit. Zacali sme neuspechom, no ale po 4 mesiacoch snazilkovania sa nam to podarilo a pred par dnami som objevila //. Mala som velku radost. Neberte to ako vychvalovanie sa, ja vas len chcem povzbudit, aby ste endo nedali dalsiu sancu a premohli ju. Nam sa to podarilo a ja verim, ze aj vam sa to podari.
Prajem vela stastia, a majte na pamati, nadej umiera posleda 😉
este sa ozvem ako som dopadla u dr.

mirip
27. mar 2008

No ja mrkvu nemusím ak tak v polievke by som si pripadala ako zajac 😀 a tiež nejem ani kukuricu sa bojím že začnem od nej gágať a lietať po izbe 😀 😀 😀 no lenočka len pozitívne myslenie pri tomto nestačí 😀 a ja mám v poslednom čase humoru až až 😀 skôr ma to v podbrušku štve že sa asi hlási MS a to je skoro, naposledy ked som takto bola teda nie presne takto lebo to boli bolesti týždeń pred mi zistili endo 😒 tak dúfam že sa taraz takto nehlási späť aj ked bolesti nemám len blbí pocit a som skoro stále na wécku tak to asi som prechladnutá, ale už na to kašlem sa nebudem stále pozorvoať lebo mi šibne, a patrične ako učiteľka už do istej mieri som 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenocka3
27. mar 2008

😵 😵 to je ta sikulka-mamulka, co sme ju tu dnes spominali 🙂
gratulujeme andyika - moc drzim palceky, aby vsetko dobre dopadlo a mimi rastlo a mali ste z neho radost 🙂
Libi - vidis? 😅 😵 😵

lenocka3
27. mar 2008

miri - hahahahahaha - stale na wc-ku, to vieeees, moja, to je fakt uz tazko prechladnutie 😀 😀 😀 miri je tehula, mri je tehula 🙂

mirip
27. mar 2008

srandistka 😠 ved uvidíš ako tu budem budúci týždeń nadávať ked prídeMS a to určite príde 😠

libeth
27. mar 2008

andyika, moc moc moc gratulujem a prajem krasne tehulkovanie 😵 Si ma velmi povzbudila, ze to ide aj s malym vajecnikom a endo. Juj, to musim povedat muzickovi hned ako pridem 😵

lenocka, vidim a s mrkvickou budem este lepsie 😉 😀 😵

babulky, majte sa krasne, bo nemam este net opraveny, ozvem sa az zajtra. PaPa. 😵

lenocka3
27. mar 2008

no dobre - dohodneme sa - ked pride, poslem ti 1,5 kila mrkvy 🙂 😉 aj kukurice - a budes ju musiet zjet, lebo si ma nepocuvala 🙂 😵
libi - uz tu nie si?

mirip
27. mar 2008

ahoj libi 😉

lenocka3
27. mar 2008

vies - tam malo byt, ze ked nepride, tak ti to poslem - ako zdravu vyzivu

mirip
27. mar 2008

idem už aj ja lebo ako som prišla tak som zavesená na konovi a ešte som nešla jesť tak pá a s tou mrkvou to platí beriem ťa za slovo leni 😀 😀 😀 pá 😉 😉 😉

lenocka3
27. mar 2008

papapa 😉 riadne sa najedz mamina 🙂

mirip
27. mar 2008

😠 neprovokuj dobré 😀 😀 😀 😀 😀 pá už naozaj idem bo som jedla naposledy ráno tak pá a poctivo snažilkovať! 🙂

ellianka
27. mar 2008

vypadol nám net a tak som sa nemohla ozvať skôr 😒
poobede volali z Helíku a výsledky sú negatívne ☹ takže zázrak sa u nás nekoná
síce som to po tom krvácaní predpokladala ale aj tak ma to na chvíľu poriadne zobralo, mám však už doma lieky na stimulku pred KET a tak nasledujúci cyklus zaručene začíname 😉 snáď sa naša zmrzlinka dobre rozmrazí a potom šup do perinky 🙂
andyika to je super správička, gratulujem a držím palčeky aby to dobre dopadlo 😵
mirip čo to tu čítam? 🙂 tak držím palce aby to boli predsa len // a potom nám tu naposielaj poriadne tehu vírusky

príjemný večer žienky 😵 ja si dám na naše aj vaše zdravie vínko

janis24
27. mar 2008

nevadi elianka, hlavne ze to beries s nadhladom a stale myslis pozitivne, takze ti mrazacikovia su uz nachystani a tesia sa ako budu rast v brusku 😉 🙂

ellianka
27. mar 2008

ahoj janis 🙂
máme len jedného jednotkového mrazáčika, tak snáď sa mu bude u nás páčiť 😉

mirip
27. mar 2008

Ále, baby nežartujte, 😠 😠 😠 to že som 22DC a trafila som ovulku neznamená že som tehula, to len trafiť sa do ovulky nestačí a takto si len robím zbytočné nádeje 😠 😠 😠 😀 a ked to nevyjde tak ma zase budú chytať depky, všetko bude tak ako má byť aaaaaaaaaaaa budem sa s tým musieť vyrovnať čo MS nepríde alebo hej

janis24
28. mar 2008

bre ranko 😉 Vcera ste sa ale pekne rozpisali vsetky 😀 Ja som mala akysi perny den, ani som nevedela ako to prislo...Dnes snad bude kludnejsie. 🙂

elianka jasne ze sa bude snehulkovi pacit u vas, psychicky si na to pripravena urcite a to vplyva aj na zdravu atmosferu v brusku... 😉 🙂

mirip najskor gratulujem ku Dnu ucitelov 😉 A prosim ta neupinaj sa moc na to, to neni dobry pristup, ked uz teraz sa vyrovnavas s tym, ze sa to nepodari a pripravujes sa na to, ze dojde depka 😠 Proste sa len skus spontanne tesit zo snazilkovania s mangelom a ber to tak, ze podarit sa moze aj nemusi, ale nemusi to byt hned tento mesiac. V najblizsej dobe to urcite vyjde, len treba aby si bola pokojna... 😉

ellianka
28. mar 2008

krásne ránko 🙂
ja som mala akési čudné sny, kojila som bábo, potom ich bolo zrazu viac a ja som nestíhala prebalovať 😀
zobudila som sa skôr unavená ako oddýchnutá. dúfam, že vy ste sa vyspali lepšie a pekne do ružova 😉

janis jasné, že sa mu musí páčiť. veď teplučká sliznica je nebíčko oproti tej kryo komore v ktorej teraz je 😉

dnes je Deň učiteľov? tak sa aj ja pripájam ku gratulácii mirip 😉

lenocka3
28. mar 2008

caute kocky 🙂
Den ucitelov? Tak vsetko naj miri. Kocky zabudly ste na Janisku - aj ona ma sviatok 🙂 Tak aj jej vsetko naj 🙂
eli - prepac, hned ma napadol ten sen, co ma Shrek - ked mu Fiona povedala, ze bude otec 😀 😀 ani on nestihal prebalovat a babatka boli vsade 🙂 Nakoniec mali tri 🙂 Tak to bude mozno aj tvoj pripad 🙂 Mozno sa ten maly mrazacik rozdeli aspon na dve krasne babatka 🙂 😵 😵 😵 jeeeeee

lenocka3
28. mar 2008

preboha - ze zabudly ... zabudli ste na tvrdo 😀 😀

ellianka
28. mar 2008

ahoj lenočka 🙂
😀 😀 😀 pekne si ma rozosmiala s tým Shrekom, to bolo naozaj dobré a úplne v poho 😉
hmmm, nad dvojičkami sme rozmýšľali ale trojičky...zaujímavá myšlienka

Janiska prepáč, že som Ťa tak obišla, takže všetko naj naj k tomu Vášmu dnešnému sviatku 😵