Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

libeth
28. mar 2008

no monika, ja na tuto kombinaciu spolieham 😀

lenocka3
28. mar 2008

Moni - akoze nie? Ved oni vlozili dve, chytili sa a jedno sa rozdvojilo 🙂 takze jedny boli jednovajcne, ostatne navzajom ku sebe dvojvajecne... Ved rozumies, co chcem povedat 🙂 a je to tak na milion %, ved ich poznam 😉

ellianka
28. mar 2008

žienky ja pre dnešok z koníka zosadám 😉
prajem všetkým príjemný, pohodový víkend a úspešné snažilkovanie 😵 nech čoskoro pozdvihneme krivku pôrodnosti 🙂
papa

lenocka3
28. mar 2008

papa eli 🙂 😵

janis24
28. mar 2008

babulky aj ja sa s vami lucim, vecer si na vas nieco dam 😉 😀 krasny vikendik 😵

libeth
31. mar 2008

Dobre ranko kocky 😵
som prva 😀 ako sa vam vstavalo?

janis24
31. mar 2008

cauky libethka, ja uz som sem nakukala, len som mala kopec priprav, inak som celkom v poho, oddychnuta a ty ako? 🙂

korusa
31. mar 2008

dobre ranko - druha 😀
Dnes sme vstavali o hodinku neskor - takze sme vstavali ako inokedy, ale zajtra to uz bude horsie.
Ako sa mate? Ja som stvrty den po ovu a zasa ma rano cakal ruzovy vytok, asi skoro na uhniezdovanie, ze? Jojoj co si pocnem....Asi idem kuknut na ten feminam.

korusa
31. mar 2008

no dobre tak tretia, janis ty si ma predbehla no toto 😀

janis24
31. mar 2008

ha ha 😀

janis24
31. mar 2008

no co ty vies korus? Mozno ten bocian predsa len zavital 😉

korusa
31. mar 2008

no tak to neviem, dufam ze tento cyklus bude vitazny, ale ked nie tak aspon bez spinenia. A co janiska ty ako?

libeth
31. mar 2008

janis, no ja som sa cez vikend vobec nevyspala, ani som si neodychla a pred sebou mam 100 stran ucenia, a nie a nie to otvorit. 😉

korus, tak mne uz mrcha skoncila, a cakam teda ci spinenie nejake bude alebo nebude. 😅 Mozno by si mala fakt skusit ten Feminan, ja cakam ci ovu bude alebo nebude, ale kedze nemeriam tak neviem ako na to pridem 😀

lenocka3
31. mar 2008

ahojte kocky 🙂
cau Korusa, je som 5DPO 🙂 Mame to nejako narovnako 🙂 inak, ja som mala ruzovy pred dvomi dnami.. bohvie co to bolo..., ale uhniezdenie tak zavcasu veru tazko ☹ a vcera som bola taka nafuknuta, ze som si myslela, ze mam druhe ovulacne bolesti... 😀 a dnes sa citim fantasticky vynikajuco a nic mi nie je 🙂

libi - drzim palceky, aby spinenie nebolo 🙂 😵

korusa
31. mar 2008

no lenocka mame to veru narovnako.Uz som kukala aj ja do tehu kalkulacky a mne vyhodilo datum 20.12. Takze by to mohlo byt vianocne dieta - bol by to najkrasi darcek pod stromcek 🙂
No tak aj ja dufam, ze to spinenie este prejde, inak aj ja som bola nafuknuta - takze mame aj rovnake priznaky, no tak to bude sranda tento cyklus 🙂
Libi prosim ta mozes mi dat link na ten feminam, na nete mi to nechce nic najst. dakujem. A aj ja drzim palce nech spinenie nie je.

lenocka3
31. mar 2008

korus - veru, vianocne dieta 🙂 ja som tiez skusala - okrem inych datumov vyhodilo novy rok presne 😀 tak som sa smiala, ze to bude novy rok a basta 😀. Uz som otravovala vsetky kamosky, ako mali priznaky a kedy mali a tak 😀, precitala som celu temu Priznaky, stale sa len sledujem 😀. Ale akosi mam pocit, ze tento cyklus este nie... mozno skor buduci, neviem preco 🙂

korusa
31. mar 2008

dakujem libi. Idem si to prestudovat.
Lenocka, este je asi skoro sledovat sa, asi sa musime nejak zamestnat, aby sme na to nemysleli vkuse.
A ked nie tento cyklus, tak ten dalsi to isti, verim tomu ze tento rok je zlomovy 🙂 Inak tu temu priznaky sledujem vzdy ked mam dva-tri dni pred menzes, takze tak. 😀

ellianka
31. mar 2008

ahojte 🙂 vyzerá, že dnes bude rovnako krásny slnečný deň ako včera 😵 konečne

libeth
31. mar 2008

babulky, tak tu temu som este necitala 😀 ja osobne si myslim, ze ked to pride, budem mat tusaka 😅

inak, ja som dnes 8dc, ale mam pocit, akoby ovu uz bola, alebo prave je, alebo v najblizsich dnoch? Neviem... zopar priznakov mam... 😕

monika3
autor
31. mar 2008

Ahooooooooooooojte 🙂

Ja sa radsej pozorovat baby ani nebudem, verim ze tento cykul to bude u mna lepsie a hotovo... 🙂 A niake to spinenie asi moze byt nie? 🤐

Neviete ci ten feminam mozem zacat uzivat hocikedy alebo 1 den MS? A ako dlho si cakala od objednania Libi kym Ti to prislo ?

libeth
31. mar 2008

monika, cakala so, nato 3 tyzdne, ale bolo to fakt cerstve. Asi preto. A zacala som to uzivat v ppolke cyklu, lebo som bola chora. A nikde natom letaku nieje napisane ze kedy zacat. Je tam len ze to ma byt intenzivna kura cca 5-6 tyzdnov.

baby, mne je nejak divne, toci sa mi hlava, a je mi blbo... 😖

ellianka
31. mar 2008

libeth, ja mám podobný stav už tri dni a k tomu silné kŕče 😒
som z toho poriadne vyvedená z miery. celý víkend som sa len motkala 😖 dnes som už zavolala dokimu do CAR a objednal ma zajtra na sono.

libeth
31. mar 2008

elianka a uz mas po menzese? Dufam, ze sa ti to precistilo, a ze nebude ziaden problem.
u mna je to skor z unavy. tak som si spravila dalsiu kaffe, co mam moc netesi, lebo ja kavu total nelubim. Lenze caj mi kofein nenahradi.

monika3
autor
31. mar 2008

Dakujem Libi 🙂

Inak teraz je dost vela ludi aj chorych...tak dufam Libi ze Ta to prejde 😉

elianka dobre vybav zajtra 😉

lenocka, Korus, janis 😉

ellianka
31. mar 2008

v piatok ma mrška opustila a od soboty mám tie bolesti...bojím sa, že sa ozýva endo a hlavne pravý vaječník, ten mám skoro celý pokrytý cystou 😖
libi a neskúšala si niektoré čajíky, ktoré obsahujú kofeín? ja tiež kávu nepijem ale čaj na mňa vždy zaberie 😉

lenocka3
31. mar 2008

no, aj ja mam kavu prave, ponukol mi ju kolega, ze skus, to je nejaka nova. Chuti ako zhorena... 😖 a je mi z nej tazko. Asi si pojdem urobit taku tu svoju 🙂
eli - no, veru nech to dobre dopadne 🙂
a aj u nas je krasne od vcera. To vam je normalne hriech sediet v praci 😀 Najradsej by som si vypisla ospravedlnenku ako na strednej skole, ked sme sem-tam radsej isli do centra na terasu na kavicku 😀 😀 😀

scarlette
31. mar 2008

bre ranko dievcence

ellianka
31. mar 2008

Ďakujem žienky 😵

libeth
31. mar 2008

jasmin, mi celkom pomahal, ale ten som v piatok dopila, a mam tu len mysi chvost, a ten nezabera. 😅
a teraz budem este aj priotravena, lebo tu mame mravce a z tych mam ja fobiu. Kolega ma zomna radost, ale ked videl, ze zacinam cerveniet, skriabat sa a slzit, tak pristupil na sprej 😀 hned sa citim lepdie 😀 alebo nafetovanejsie?