Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
7. mar 2008

😀 tak to uz ano 🙂 to je slovo do boja 🙂 a co mas v plane?

monika3
autor
7. mar 2008

Ano, huraaaaaaaaaa do boja...., boj uz mam rozbehnuty a ked ho dokoncim tak Ti dam urcite vediet, ci dobre alebo zle uvidime.....
ak to skonci zle, tak uz nech lekari robia co chcu....

lenocka3
7. mar 2008

😉 no, uz sa tesiiiim 🙂 a drzim palceky 🙂
...ja na tu laparku uz na 100 % nejdem. ked dostanem mrsinu, tak po nej skocim k dokimu a necham to len tak na prirodu /priroda typu caje, aloe vera, valoflur a pod 🙂/. Som zvedava, ci sa mi nieco podari 🙂 a ked nie, tak neviem. Pardon, moznost nie zamietam 😀

monika3
autor
7. mar 2008

to si napisla pekne. Moznost NIE sa zamieta, my take nepozname... 😉 Ano Leni nieco sa ti podari 🙂
A tou laparkou sa nie je treba trapit,treba skusit aj ine veci a nie hned vsetko radiklane riesit 😠

lenocka3
7. mar 2008

tak tak 🙂 som rada, ze som na to prisla 🙂 pretoze na zaciatku som bola v tom, ze jasneee, davajte sem laparku, nemozem sa dockat 😎 pch. Ani ma nehne 🙂
kocky su dnes akosi ticho 🙂 asi uz vikenduju 🙂 aj ja by som rada 🙂

monika3
autor
7. mar 2008

Hej Lenulik kocky su niak ticho, a aj ja asi odchadzam, tak Ti prajem a aj ostatnym pekny vikend....
🙂

lenocka3
7. mar 2008

tak papa moni 🙂 uzi si vikendik 🙂
hm, tak som tu sama, asi si idem aj ja nohy vylozit na stol 😀

janis24
7. mar 2008

nejak ste stichli, ja som cakala, ze si spravim pohodovy piatok, len to nejak nevyslo... 😉 Takze som len sem tam nakukla, ale nepisala som. Lenocka aj ja si chcem vylozit nohy na stoool!!!!! A som strasne hladnaaa, Do roboty si preventivne beriem len ovocie, aby som este viac nepribrala, no a takto to dopadne... 😀 😀

libeth
7. mar 2008

Ahojte dievcence, prajem krasny piatok 😵
Tak bola som u doktorky ukoncit PN, a muzik bol somnou. A veru dostal ATB aj on. A myslim, ze uz sme chori vsetci v dome okrem svokra. 😅 Ide to jedna radost. Koky su v plnom prude.A mozem povedat, ze som sice ukoncila PN, ale necitim sa veru fit.
A bola som dnes zase v lekarni. Celkovo z atri dni som v lekarni minula 1800 SK!!!!!!! 😠 A to som nic vynimocne nekupila. Len listovku, E-cko, doplatok za lieky, a klasika ako Paralen, sirup od kasla atd.... Neuveritelne, za 3 dni!

lenocka3
7. mar 2008

caute holky, celkom sa dnes nudim 🙂 tak som tu zas 🙂
no Libi, je to tak. Ja som bola vcelku rada, ze aspon za ten Zoladex sme nemuseli platit 😀 to by bola ina palka 😀, vymyslela som prave pre mna a muzika vylet cez vikend. V nedelu do Sklabine pri Martine 🙂 tak sa tesiiim. Hned pojdu suncicky dole 🙂

libeth
7. mar 2008

lenocka, to je super. Ja uz som tak dlho nelyzovala ☹ ani neviem ci to budem vediet. U rodicov my stacilo vyjst nad zahradu, zobrt bezky a sup do lesa. Ale uz ani zima nieje taka ako byvala a ked je sneh tak som v praci... a to som vtedy mavala figuru, nie jak teraz leniva sa aj pohnut. Cez velku noc chceme ist do Terchovej, ale neverim, ze tam bude este sneh, mozno hore na Chlebe. Ale moja, hlavne si davaj pozor 😀

lenocka3
7. mar 2008

😀 no jasne, ze si dam pozor 😀 chytit dufam nic nechytim, len stratim - tie moje tukove vankusiky /postupom casu/, uz som ako jaternicka 😀
no veru, ta zima uz nie to, co byvalo... sneh od mikulasa az do marca....

janis24
7. mar 2008

ani ja uz nechcem tukove vankuse!!!!! Fuj ja sa tak neznasam, ked priberam, ale fakt neviem prestat jest... 😖 Tiez by som si sla zalyzovat, ale u nas uz neni kde. ☹ Vzdy sme zvykli cez velkonocne pazdniny este niekam skocit a uz neni kam...

lenocka3
7. mar 2008

☹ fnuk, ja sa tiez neznasam.. uz je to akutne... odmietla som ist dnes vecer vonku medzi ludi, lebo si nemam co obliect... kolegyna mi predvcerom vyhlasila, ze aku mam tvar opuchnutu, ze co mi je.. lenze mne nic nie je, to mam take lica ako skrecok.... a vsetci si myslia, ze cakam babtko.. ze pribrata.. a nic nepovieme, a ake tajnosti robime... no co ti poviem, asi si zacnem davat hned za jedlom prehanadlo 😀 ako niektore

libeth
7. mar 2008

lenocka, 😀 😀 😀 mne to tiez vraveli, ze aka som zrazu baba! Boli sme na plese vtedy, a mala som tie saty co popolnoci. A to som mala 12kg menej, vtedy tie saty namne viseli, to som moc schudla pred svadbou. no a na plese, som bola na konci liecby a to som bola ako jatrnica v tych satoch, uz len prasknut. Tak som bola v centre pozornosti, vsetci mi vraveli, ze no konecne mam aj rici aj cici 😀 no ale bolo mi trapne.

janis24
7. mar 2008

mne ani to nepomoze, naposledy sa mi podarilo schudnut v Grecku, kde sme boli robit a zachadzali tam s nami ako s otrokmi, v 40 st. horucavach. Vtedy som za 2 tyzdne zhodila 10 kil, celkovo za 2 mesiace asi 14, lebo uz nebolo co, sla som zo 65 na 51 pri vyske 178, som vyzerala ako anorekticka, ale jedla som uplne normalne, to ten stres... Vtedy som si nahnala aj tie cysty...
Odvtedy som sa drzala na klasike 57 kg, ale teraz sa neodvazim odvazit... 😀 😀 😀

libeth
7. mar 2008

Janis, ja som sa vazila dnes 😀 ze 60 😀 som sa zasmiala a isla som sa naobedovat. 😅 tak snad nebudem hladna, no nie? Ale zacnem so Zoralates hned po ATB, to mam najnovsie predsavzatie 😲

janis24
7. mar 2008

to mas nejake DVD libi, alebo co to je?

libeth
7. mar 2008

janis, to je co precvicuje Zora Czoborova, prerobeny Pilates. Su to dost namahave cviky, ale robia sa pomaly.

janis24
7. mar 2008

to mi doslo, len som chcela vedet, ci to mas na dvdcku, alebo to pozeras na nejakom programe, alebo podla knihy...

libeth
7. mar 2008

janis, ano DVD 😀 Ale mam j knihu Pilatesa, ale podla dvd aspon napomina ako dychat, sa lepsie kontrolujem 😅

janis24
7. mar 2008

babulky pracovný týžden skoncil tak huraaaa domov, vecer sa este ozvem 😉 😀

mirip
7. mar 2008

No ahjte ja som mala dnes zaujímavý den kedže robím na popoludnie tak som dnes dopoludnia bola v Leviciach a začal horieť bývalý OD prior dnes už OD Dituria, pozerajte večer správy, stojí to za to 😀 darmo ludí odhánali že tam sú v ovzduší nebezpečné splodiny, ale Dituria obchodák horí len raz tak prečo si to nepozrieť, no nie? 😀 😀 😀 A inak dnešný deň nuda, krámujem vo veľkom takže tentoraz detičky zase nebudú 😒 a to ste mali pravdu, dokyho mám nie len fešáka ale je super 😅

lenocka3
7. mar 2008

caute kocky, moj drahy este maka doma, tak mi to nedalo nenakuknut 🙂
Janiska.... no, to vazim teraz tolko co ty moja.... len keby boh dal a mala som aj ja 178 cm... ja mam len 158 😀 😀 😀 😀 cize by som pri tebe vyzerala ako pri jednej svojej super kamoske, co ma tvoju vysku - ako tvoje decko 😀 😀 😀 Inak je to fakt hrozne, pri prvom zoladexe som pribrala za mesiac 12 kil - zo 44 na 56, takze mam super strie - predam 😀 . A potom som to stiahla na 49/50, ale aj tak som to nikdy nedala uplne dole. No a teraz... 57/58 kil... podotykam, ze som nepodrastla 😀 😀 😀 Ako dobre, ze mi je este aspon tych 5 kuskov oblecenia dobrych... to mam na cely tyzden 😀 😀 nechcem kupovat teraz na konci nove 😀 😀
mirip - no veru, divala som sa na spravy... bolo to fakt hrozne. Teraz v nedelu horelo v Ziline, tak samozrejme sme sa isli s muzom pozerat... to bolo hotove peklo... ako ked hori papierensky podnik.... zli ujovia policajti tiez chodili s reproduktorom, ze obcania rozidte sa.. no ale kedy zase bude taka podivana? 🙂 /fuj aka som skareda s ciernym humorom 😕 😅 /.
No babizne, ja mam krce v zaludku od hladu, sme u svokrovcov, tak idem za nimi, nech mi daju najest. Lebo nahodou schudnem, a co potom? 😎 😎 😎 ani rici, ani cici 😀 😀 😀

mirip
7. mar 2008

Ja idem v nedeľu k svokrovcom tiež, svokra má 50rokov a zase bude na mna čumieť, tým jej výrazom - no čo si tehotná. A ja naopak krámujem a dnes teraz ma to chytilo naostro sama doma pred PC a revem ako malé decko 😒 😢

lenand
7. mar 2008

mirip taketo stavy som mavala aj ja a teraz zas kazdy len co a druhe kedy bude naplanujete a stale niekomu vysvrtlovat ze to neni take jednoduche a ja som rada ze po 6rokoch trapenia mam aspon jedno

lenand
7. mar 2008

dnes je tu akosi ticho tak dobru nocku a sladke snicky 😔

lenand
8. mar 2008

cavte dnes tu nikto neni mne je nanic mam krami a vsetko ma boli

mirip
8. mar 2008

neboj, nie si sama aj ja mám krámy už druhý alebo tretí deň? ani neviem už ako to mám rátať ked sa má rátať odvtedy ako sa riadne spustí a mne sa spustil vo štvrtok pred tým ako som šla spať, takže nie si sama kto má na návšteve červenú armádu

lenand
9. mar 2008

kde ste vsetky buduce tehulky dnes je tu zas ticho ☹ mirip potom napis ako dopadla oslava