Burzy detského oblečenia v materských centrách

atrami
14. okt 2009

Neviem, či tu nieje podobná téma.
Ako často sa organizujú burzy v MC?

ewana73
13. okt 2011

Ahojte, v sobotu 15.10.2011 je burza detskeho jesenneho oblecenia 😉 . miesto konania Košice - MC Haliganda na Jazere.

sarasimi
13. okt 2011

Chcem vam odporucit burzu jesennych a zimnych veci pre vase deti.
Kde a kedy: Bratislava - Vrakuna, Materske cetrum Rybka, Bodvianska 4,
V sobotu 15. Oktobra od 9.00 do 12.00
Aj topanocky, detske potreby a hracky ale HLAVNE oblecenie roztriedene podla velkosti.
Ak potrebujete dokupit zimnu vybavu, pridte a vyhodne nakupte

syslica
28. nov 2011

Burzový servis na MK oznamuje, že v DNV sa veľká burza už tohto roku konať nebude (vo Farskom centre až do Vianoc kúpno-predajná výstava kresťanskej literatúry), takže ak by ste chceli, môžete sa prísť pozrieť... predať... nakúpiť do Záhorskej Bystrice

Miestny spolok Slovenského červeného kríža v Záhorskej Bystrici
Vás pozýva na
Vianočný predaj – burzu oblečenia pre deti a dospelých , hračky, knihy, darčeky a rozličný tovar.
Uskutoční sa v sobotu 17.12.2011 v čase od 9.00 – 13.00 hod. v priestoroch Miestneho úradu Záhorskej Bystrici – veľká sála .
Predávajúci : jednorazový poplatok 1 euro
Kupujúci : vstup voľný
Termín prihlásenia na predaj je do 14.12. 2011 u p. Mišovskej mob:0905 191 339 al. magdalena.misovska@gmail.com

myskarum1
25. jan 2012

V Senci sa uskutoční dňa 31.marca 2012 jarno - letná burza detských vecí v priestoroch pastoračného centra na Farskom nám.4, Senec. Začiatok o 9:00 do 12:00 hod. Všetci ste srdečne pozvaní. V prípade záujmu o predaj vecí, sa kontaktujte na mail maria.turcekova@gmail.com. Zašleme Vám podrobné informácie a podmienky na predaj vecí.Uzávierka na registráciu predajcov je 18.marca 2012. Po tomto termíne už nie je možné sa prihlásiť, nakoľko je obmedzený počet predávajúcich z kapacitných dôvodov.
ďakujem a teším sa na Vás
Maria

myskarum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andulla
26. jan 2012

Ahojte, rada by som vedela kedy sa uskutoční burza detských vecí v Bratislave 🙂 Moc Vám ďakujem za info 🙂

mkopcekova
27. jan 2012

@myskarum1 ahoj...

myskarum1
27. jan 2012

Andulla, v BA zvykne byť burza v Petržalke na Gercenovej...neviem ale presne termín...skúsim zistiť a napíšem.

myskarum1
27. jan 2012

@andulla
burza BA-Petržalka, Gercenova, Základnej školy Svätej rodiny, bude v dňoch 10.3.2012 kupovať sa bude jarné a letné detské oblečenie, športové potreby, hračky či detské knižky.

anelehka
27. jan 2012

@myskarum ahoj,kedy je prosim ta ta uzavierka?18.marca 2012? 😵

andulla
27. jan 2012

@myskarum1 ahoj veľmi pekne ďakujem za info 🙂

myskarum1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hrevuska
1. feb 2012

@myskarum1 Ahoj, chcela by som sa spytat ako ta burza funguje, totiz mam vela veci po malej na predaj, hlavne oblecenie.. Treba sa niekde prihlasit alebo co treba spravit, nevies poradit? Vdaka, Alena

myskarum1
1. feb 2012

Ahoj Alenka,
pošli mi prosím ťa mail a pošlem ti priamo tam podrobné informácie.
pa Maja

myskarum1
21. feb 2012

Jarná detská burza
Dňa 31.marca 2012 sa uskutoční detská burza v pastoračnom centre, Farské nám. 4, v Senci.
Príjem vecí na predaj - v piatok 30.marca 2012 od 17:00 do 18:00 hod.
Predaj vecí - v sobotu 31.marca 2012 od 9:00 do 12:00 hod.
Vyzdvihnutie nepredaných vecí a peňazí z predaja - v sobotu 31. marca 2012 od 15:00 do 16:00 hod.
Prijaté budú tieto veci:
Jarné a letné detské oblečenie do veľkosti 150 vrátane, topánky a športové potreby, mimo sezónny tovar pre deti ako napr. kočiare, postieľky, knihy, hračky, tehotenské oblečenie v počte minimálne 20 ks a maximálne 50 ks. Oblečenie prosíme priniesť LEN moderné, bez poškodenia a čisto vypraté, obuv očistenú. Väčšie veci ako kočiare, postieľky sú z kapacitných dôvodov obmedzené na 1ks na predávajúceho.
Ak máte záujem priniesť veci na predaj, vyžiadajte si obratom predajné číslo a vzor cenoviek, nakoľko máme OBMEDZENÝ POČET predávajúcich z kapacitných dôvodov! Oficiálna uzávierka prideľovania predajných čísiel je 18.marca 2012.
Poplatok za predaj je 10% z predaných vecí predávajúceho a bude odrátaný pri vyúčtovaní .
Usporiadatelia si vyhradzujú právo neprebrať veci z hľadiska ich posúdenia nevhodné!!!

Inštrukcie k označovaniu vecí:
POZOR!!! S vecami na predaj je potrebné priniesť aj vyplnený predajný list (2x) s Vaším prideleným predajným číslom. Každá vec určená na predaj musí byť označená cenovkou (súpravy zošité, topánky označené obe časti páru a zviazané).
POZOR !!! K prílohe prikladáme predajný list a cenovky, po vyplnení predajného listu sa vám informácie automaticky prekopírujú do cenoviek.

Doporučený spôsob pripevnenia cenovky: samolepiacu cenovku prilepte na tovar, alebo papierovú cenovku prelepte širokou lepiacou páskou.
Neakceptujeme: cenovky prichytené zapínacími špendlíkmi, cenovky prichytené zošívačkou , nezošité (nespojené) súpravy, nezviazané topánky, neoznačené obe časti páru topánok.
Žiadame Vás, aby ste si veci vo vlastnom záujme označili cenovkami poriadne, nakoľko ich strata zbytočne komplikuje hladký priebeh burzy a znižuje šancu na predaj Vášho tovaru.

Prosíme Vás, ceny uvádzajte zaokrúhlene, napr. 0,50€, 1€, 2€, 8,50€.

Napriek všetkým opatreniam proti stratám vecí, ktoré robíme, sa na každej burze zopár vecí stratí. Radi by sme požiadali predávajúcich, ktorým sa prípadne takáto nepríjemnosť stane, aby počkali do 16:00 hodiny a preverili si, či ich vec nebola omylom zatriedená v inej kope, alebo či sa nenachádza medzi vecami so stratenými / odpadnutými cenovkami. Za tieto straty neručíme, ale verte, že robíme všetko preto, aby sme im predchádzali.

Ďakujeme za pochopenie a za dodržanie hore uvedených pokynov, uľahčíte nám tým prácu a šetríte Váš i náš čas.

Tešíme sa na Vás.
Kontakt: e-mail:
Mária Turčeková - maria.turcekova@gmail.com

kralicica
24. feb 2012

@myskarum1 aj mne prosimn info, mam vela veci

sarasimi
27. feb 2012

Detská B U R Z A Jar- Leto 2012

Kde: Materské centrum Rybka, Bratislava
Bodvianska 4, Vrakuňa, Komunitné centrum (pri Spokojnom bývaní, oproti tenisovým kurtom)

Kedy: 3. 3. 2012 o 9-12 hod.

Príďte k ú p i ť (veci 0-8r do veľk.140, hračky a iné, budú uložené podľa veľkosti a druhu)
Tešíme sa na Vás!

syslica
13. mar 2012

Ahojte všetci!
Veľkonočná burza v Záhorskej Bystrici - ako tradične, usporadúva SČK:

Miestny spolok Slovenského červeného kríža v Záhorskej Bystrici
Vás pozýva na
Veľkonočný predaj –oblečenie pre deti a dospelých , hračky, knihy, darčeky a rozličný veľkonočný tovar.
Uskutoční sa v sobotu 31. 3.2012 v čase od 9.00 – 13.00 hod. v priestoroch Miestneho úradu Záhorskej Bystrici – veľká sála .

Predávajúci : jednorazový poplatok 1 euro za stôl.
Kupujúci : vstup voľný

Termín prihlásenia na predaj do 28. 3. 2012 u p. Mišovskej mob:0905 191 339 al. magdalena.misovska@gmail.com

syslica
15. mar 2012

@zuzkakach
ahoj Zuzi, presmerovala som si ťa sem z blogu, lebo by to mohlo zaujímať viacerých.
Ako to chodí na burzách v Bystrici? Jednoducho prídeš na Námestie Rodiny, zistíš, kde sa koná burza, zaplatíš poplatok 1 euro organizátorke, dostaneš pridelený 1 stôl v predajnom priestore (buď Miestny úrad alebo sála v Spoločenskom dome) a predávaš 😉 . Jedná sa o osobný predaj, ceny si určuješ len a len ty, dá sa dohodnúť aj na výmennom obchode.
Ak sa na burze vyskytnem ja - čo tentokrát áno, dajú sa priniesť aj veci na darovanie, ktoré budú následne posunuté hlavne do DeD Macejko a Krízového centra Betánia, ale možné je aj ich umiestnenie v iných rodinách v núdzi.

K organizátorke: Pani Mišovská je veľmi aktívna babka celej kopy vnúčat 😉, má toho na starosti veľa. Ak náhodou neodpovedá hneď, treba to skúsiť znova, ale určite odpovie..

A ešte k burze v Devínskej Novej Vsi, ktorú zvyčajne organizujem ja - v marci teda určite nebude, pre syslie zdravotné problémy som na realizáciu a propagáciu nemala čas... či bude a kedy, je vo hviezdach, ale ak, určite napíšem aj sem.

renatka959
21. mar 2012

ahojte maminy,vedeli by ste mi poradit ako sa da zorganizovat burza detského oblecenia?Predavali by maminy v detskom centre na Halašovej ulici v Bratislave-oproti POLUSu v uličke

daniela237
28. mar 2012

ahojte, aj mna by to uaujimalo. mam po detoch strasne vela hraciiek a veci a chcela by som to popredavat,ale tak jednorazovo.

veronique_1
28. mar 2012

Ahojte, co viete o burze v Hojdane? Pocula som, ze ma byt tuto sobotu v jej zahrade. O kolkej? Na sobotu hlasia obcasny dazd, ako zistim, ci ju zrusili pre dazd alebo nie?

macocha
28. mar 2012

@veronique_1 no ten dážď asi len skusmo a odhadom. Ostatné info majú na webe:

http://www.hojdana.sk/2010/02/burzy-burzicka.html
31.3. sobota od 10.00 hod. VEĽKÁ JARNÁ BURZA – tradičná záhradná burza detského ošatenia, hračiek, potrieb pre deti. Všetky potrebné informácie sa dozviete na www.hojdana.sk v sekcii Hojdana ponúka – Burzy a burzička. V prípade dažďa sa burza prekladá na 14.4.

syslica
29. mar 2012

@renatka959 Renatka, jednoducho, ak máš k dispozícii priestory zadarmo alebo za dobrú cenu (prenájom) - oslovíš potenciálne predávajúce, dohodneš s nimi podmienky a spôsob predaja a potom všetko stojí a padá na propagácii, aby aj ľudia prišli čosi kúpiť 😉

@daniela237
My sme tu v dedine mali aj taký prípad, že mama Američanka narobila letáčiky, že "American Garage Secondhand Sale" a predávala veci rovno u seba na dvore a v dome... doslova všetko, čoho sa potrebovala v domácnosti zbaviť. Neviem, koľko predala, ale ľudia sa chodili na ten "sale" pozerať húfne. 😀

Pre ostatných: Hore spomínaná burza v Záhorskej Bystrici, tiež túto sobotu bude v interiéri, ale uzávierka prihlášok pre predávajúcich už bola 😒

zuzkakach
30. mar 2012

@syslica ahoj prosim ta tak ja sa chystam zajtra na tu burzu do zahorskej vies mi napisat presnu adresu 🙂 nech to hodim do navigacky v zahorskejnsom este nebola 🙂 🙂 🙂 dikes

syslica
30. mar 2012

@zuzkakach Podľa pozvánky to bude na Miestnom úrade, čo je Námestie Rodiny 1, ale teoreticky to môže byť aj Spoločenský dom, podľa počtu prihlásených predávajúcich, o ktorom nemám info. Obe budovy sú vedľa seba, sú v Bystrici neprehliadnuteľné, lebo priamo v centre a každý vie, kde sú, takže nemáš šancu sa stratiť aj bez navigácie. 😉
Na burze sa uvidíme...

zuzkakach
30. mar 2012

@syslica ok super dik, a prosim ta kedy tam asi mam prist? o kolkej? dakujem

syslica
30. mar 2012

@zuzkakach Oficiálny začiatok je o deviatej, tak niekedy predtým, aby si sa stihla vybaliť a nachystať....

macka153
11. apr 2012

Ahojte tiež mám záujem ak bude nejaká burza v Bratislave.Bola by som velmi rada keby ste mi dali nejaké info ak budete niečo vediet. 🙂 🙂 Mám vela vecí od svojich detí až do 14 rokov.

andulla
11. apr 2012

@macka153 ahoj, tak čo viem burza bude 21.4. 2012 v MC Macko v Dúbravke. Pozri ich stránku. Materské centrum Macko 🙂