Bútľavá vŕba. Len tak sa vyrozprávať

elise
13. okt 2007

zakladám novú tému, a chcela by som keby slúžila na to aby sa mohla každá vyrozprávať bez toho aby sme jej hned radili alebo ju za niečo odsudzovali,niekedy stačí ked to zo seba dostaneme von čo nás trápi a v témach, ktoré sú tu vytvorené sa vždy nájde niekto kto niekoho odsúdi,popíšme svoje skryté boliestky, len tak dostanme zo seba trápenia a nikto nás nebude odsudzovať, myslím že je to fajn 🙂 niekedy nevieme do ktorej témy sa príspevok hodí, alebo založíme tému a admim uzavrie lebo je pod iným náyvom, ktorý sa nám na náš problém nehodí. čo vy na to???? 🙂
pekný dníček všetkým 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉

musko
13. okt 2007

Dík!
Súhlasím s Tebou 😉

elise
autor
13. okt 2007

musko 😉 🙂

sue
13. okt 2007

Elise, takže sem treba písať niečo k čomu vôbec nechceme počuť a čítať žiadne vyjadrenie? Len máme potrebu napísať verejne svoje pocity? Alebo sem máme písať preto, lebo túžime po (aj neúprimnej) pochvale za svoje konanie? 😕

elise
autor
13. okt 2007

sue, čo len chceš ak chceš povzbudenie napíš povzbudte ma ak chceš pochvalu tak to napíš, ak chceš len povedať niečo tak sa len vyrozpravávaj 🙂

elise
autor
13. okt 2007

ja len tak bez kritizovania a rady chcela by som aspon raz v nedelu alebo v sobtou spať od večera od 9 do pol desiatej do rána, bez prerušenia, nejde toa a dlho nepôjde, môj syn mi to nedovolí a ja sa tomu teším ked ma ráno budí o 6 so svojim krásnym úsmevom, som nakoniec rada že som sa zobudila ako on tak skoro aspoň budem sa sním jašiť a hrať cez den dlhšie až kým nepljde spinkať, je úžasné byť mama 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sweetberry
13. okt 2007

ahojte

elise
autor
13. okt 2007

môj syn ma potrebuje a som šťastná že ho mám 🙂 🙂 🙂

sweetberry
13. okt 2007

elise ano to drzi nad vodou a je to to najkrajsie

elise
autor
13. okt 2007

to ano a tým že ho mám naučil ma na svet pozerať inými očami

musa
13. okt 2007

elise,mna tiez,az teraz chapem svojich rodicov

elise
autor
13. okt 2007

aj ja som ichh pochopila a viac sme sa zblýžili ako nikdy predtým, velmi si snimi rozumiem 🙂

elise
autor
16. okt 2007

práca práca práca, makámv práci aby sme mohli splácať hypotéku a tak veľmi by som si chcela vychutnávať materskú, ale čo už, aspon sa intenzívne venujeme obaja na striedačku, ja a manžel, občas babka 🙂 robím na šesť hodín denne, aj si malého brávam so sebou, ešte že je dobré diťa a necháva ma pracivať 🙂 🙂

ikke
23. máj 2008

etuska • 1d • Dnes o 20:56 čokolvek čo vas dnes naštvalo, rozplakalo,....
Nechodte spať s negatívnymi emóciami....vyrozprávajte ich 🙂

otrivinkajanka • 1d • Dnes o 20:58
mna serie uz dlhu dobu moj stary a rozplakala ma moja dcerka lebo ma vysoke horucky strasne plakala a ja pri nej ☹

etuska • 1d • Dnes o 21:03
☹ -tak daj na chvilu malu" staremu" a povedz nech sa teraz stara on,ze ty musis vypnut

zuzidr • 1d • Dnes o 21:05
od stredy som chorá ja...malá mi celý týžden dobre v noci nespí,dnes do rána horúčky, kašel,výsledok=zápal priedušiek... 😠 rýchlo navariť,upratať,dať prať,zvesiť prádlo zo včera ,bolí ma hlava,začínam mať aj ja teplotu,ledva stojím na nohách,malá vysí od rána na mne,upišťaná,ukašlaná,usoplená..... 😠
MM príde o siedmej z roboty,naje sa jak valach,dám mu malú nech si aspon v klude čaj vypijem,tri krát na nu zvýši hlas,ja vstanem,bez slova si znova zoberem malú,on mrmle,že je v kuchyni bordel,a načo som zohrievala všetku polievku,ked som mu mohla dať do mikrovlnky zohriať a blááá bláááááá blááááááá 😠 😠 😠 😀
malá zaspala,ja som dochlýpala už studený čaj,sadla pred kona a....pohoda klídek tabáček 😀 😀 😀 😀 😀 😀

etuska • 1d • Dnes o 21:07
...aj ja som bola poobede jak fúria,tak som vzala vysavac,ze reku aspon upracem dnes-aj tak so mnou ziadna rec. Mala behala s tatom po zahrade a ja som si aspon uzitocne vybila zlost 😀

otrivinkajanka • 1d • Dnes o 21:22
etuska som s nou do rana sama doma

etuska • 1d • Dnes o 21:25
hádam už spinká, chuďatko malé ☹

gucz • 1d • Dnes o 21:29
mňa vytáča len jedna vec, že moje malé srdiečko posledné dva týždne štrajkuje so spaním. Ona spinká krásne, ale to zaspávanie? unavená, ledva vidí, ale ani za svet ľahnúť si. Potom je umrnčaná, upišťaná za všetko reve, takmer bez príčiny. A ja som na nervy. A najviac piští keď mi niečo je, napr. bolesť hlavy. Už som skúšala všetko možné aj nemožné a nič.... ☹

etuska • 1d • Dnes o 21:31
my sme uspavali dcerku v kociku cez prah,aby ju hojdalo a zaspala cca za 1,5 hodiny. Teraz dopije kakauko a uz spi 🙂

gucz • 1d • Dnes o 21:41
my sme pravež vypili riedku kašu a bolo, teraz už ani vozenie nepomáha, musím čakať, kedy sama odkväcne v káre, zväčša v sede s hlavou opretou o madlo ☹ . Postieľku považuje za miesto na precvičovanie vstávania

otrivinkajanka • 1d • Dnes o 21:42
etus uz moja simka haja ved je zmorena aj z tych antibiotik

etuska • 1d • Dnes o 21:43
tak si teraz uyivaj konikovanie 🙂 , ja idem este pracovat.Zatial sa majte, mrknem ked pojdem spat co ste napisali 🙂

xena22 • Dnes o 21:49
Etuska mna momentalne stve,ze moj muz uz hodinu fuci na orbitreku,pokym ja tu konikujem a pojedam
cukriky... 😒 Ale to som nahnevana skor sama na seba a svoju lenivost a slabu volu 😀

etuska • 1d • Dnes o 21:50
😀 😀 😀

maca793 • 3d • Dnes o 22:59
mňa minulý pondelok naserkala jedna žena, že vraj jej stále vyzváňam skrz letáky. aj sa na mňa zahnala, ale ja som ju uzemnila.

maca793
23. máj 2008

a to neprávom. a vyletela aj na Simonku a tá sa mi nervovo zrútila tak, že som ju musela niesť na rukách domov. ☹

lyongirl
25. máj 2008

mňa štve, že všetko doma musím robiť sama a môj manžel je od rána do večera v práci, či je týždeň, či je víkend. Víkend, kedy sme sa zobudili ráno spolu sme nemali ani nepamatám, ráno vstáva a my ešte spíme a vidíme ho až večer. A naposledy, čo sme aj spolu vstávali, tak to bolo len milé zobudenie - zobudil nás jeho zákazník telefónom 😝 . Už mi švihá na mozok, stále byť sama s malým a je mi do plaču, lebo takto som si to nepredstavovala... ☹ . Síce dnes prídem domov "už" na obed, ale aj tak, to je len raz za čas a ja som z takéhoto života unavená. No, ale idem, lebo drobčekovi sa nepáči, že sa mu nevenujem a treba požehliť a tak, veď viete, domácnosť volá, ešteže dnes nevarím!

sisipetka
25. máj 2008

strasne moc ma hneva a boli pristup niektorych lekarov, ktorym mozem dakovat za smrt mojho dietata!!! 😔 A smutne je, ze je takych vela a deje sa to casto!!! 😠

elise
autor
29. sep 2013

v nedelu pri obede nám hraju v obecnom rozhlase pohrebné pesničky, aj malu zobudili ach jaj .......ono je to užasné na chudnutie, hned mi prestalo chutiť jesť. (pri všetkej ucte k mrtvemu ale toto je už vrchol) ale inak je dnes pekný den

elise
autor
23. júl 2014

Mozno cez leto niekomumpomoze