Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

kukucg
20. mar 2012

@lucy1311 No toto ma tiez napadlo, vcera som pozerala ruzenin, maju aj nausnicky, naramky, nahrdelniky a aj kusky tak veru asi pojdem tiez do toho. Sedim cely den za pc 😖 😖 tak snad to aspon nieco urobi 🙂
Dakujem za info 😉 😉

kacena85
20. mar 2012

@bublinka11 ahoj az teraz citam ze si mi pisala, prepac ale nedala si to priamo mne tak mi to nedoslo ako upozornenie, ze pises
ja mam od noveho roka strasne skvelu naladu a vsetko okolo toho k tomu prispieva
prisla prva ms, na to (sice na 24 den cyklu) druha ms (ale pila som vinko bikaver, pani bylinkarka mi ho odporucila a nejak som si zvykla sem tak ho vecer pocuckavat) a asi aj za to prisla ms skor
dnes sa mi na ovu teste potvrdila ovu tak som neskutocne stastna a dufam, ze sa mi o chvilu ukazu dve ciarky aj na tehu teste ak nie neva, pride dalsi cyklus, hlavne nech mi ta ms chodi kazdy mesiac
mne dr povedal, ze min 3 mesiace sa nesnazit ze mam nizku sliznicku. vydrzali sme 2 cykly a snazime sa, ved pokial sa neudrzi pride ms a ideme dalej
pijem cajiky aj alchemilku do ovu, gynastan kazdy jeden den, vitaminy, a tie obklady ach. presne viem co pises, neboj nic stane sa aj mne ze proste som takaaa dolamana alebo mame navstevu alebo ideme niekam a proste lahnem zaspim ale tak max 2 dni v cykle inak davam poctivo 😉

kacena85
20. mar 2012

@kukucg aha kto tu je 🙂 ja mam tiez ruzenin aj naramok aj nausnicky 😉 nosim ale nie kazdy den ale tak su aj velmi pekne nielen kvoli tomu co o nich pisu

7bambulik9
20. mar 2012

Baby ako Vás dlho p.kopáčová pripravovala na IVF? Koľko dopredu?

kukucg
20. mar 2012

@kacena85 fiiiiiiiiiiiiiha no hned jak dojde vyplata si poobjednavam 😅 😅

kacena85
20. mar 2012

@kukucg ja som ich kupila v takom obchode kde maju tie vonne tycinky bonsaje, ale dokonca som ho nasla v jednej bizuterke a ten bol fakt namakany taky ze fakt krasny s doplnakmi nielen cisto ruzenin sa tak krasne leskol ten naramok uz som po nom pokukovala neviem neviem ci mu odolam 😝

kukucg
20. mar 2012

@kacena85 No mozno aj ja pojdem niekam pokukat ale neviem kam tu v BA 😒 Alebo sa niekedy zastavim v nitre ked mi das tip 😅 😅 😅 😅 na tu bizuterku

kacena85
20. mar 2012

@kukucg Ozaaaaaaaaaaaaaaj tak kvoli TEBE 🙂 🙂 si ho pojdem kupit odfotim a poslem ti tu foto a kludne ak chces ti ho kupim a poslem a ak ces odfotim aj taky co mam doma taky klasicky gulickovy bledoruzovy na ruku

kukucg
20. mar 2012

@kacena85 Jeeeeeeeemine ty si zlata 😅 😅 Mozes mi pofotit, budem rada 😉

kacena85
20. mar 2012

@kukucg ok zajtra dufam stihnem kupit ten pjeknyy a ten co mam doma cvaknem.zajtra robim do 20 hod tak hadam stihnem

kukucg
20. mar 2012

@kacena85 Ved to nemusi byt zajtra 😉 ja vydrzim 🙂 dakujem este raz 😉

kacena85
20. mar 2012

@kukucg zajtra dojde drahy po mna a ideme tam na nakup,tak pozrem ci ho este maju,ak nebude nejak extra predrszeny kupim a spytam sa ci maju viac ;) ale neviem,ci mi budu vedet povedat ci je to aky ruzenin neviem,ci sa to nejak rozlisuje,segra ked tam bola so mnou,ze isto je.tak zajtra kuk,ak nie kupim ti radsej ten z bonsaja

lucy1311
21. mar 2012

@kukucg najlepsi je taky 400 g ruzenin. ja som z tej stranky objednavala co som ti poslala, lebo mozes sa stretnut aj s napodobeninami, ale tento je podla mna urcite pravy ... 1x za tyzden ho oplachujem pod tecucou vodou, ked je spln, tak ho daj pod okno nabit pripadne tak na 2 hod. na slniecko (inak straca farbu, nemal by byt stale na slnku) ... s krystalom robim to iste a vraj sa nim ruzenin dobija, tak ho obcas nan polozim 🙂

lucy1311
21. mar 2012

@lucy1311 citam tu o tych naramkoch ze si pisete, aj to je fajn, ale na pohlcovanie smogu je vraj najlepsi tento tazsi, surovy (neopracovany) a mal by byt max. do 2m od teba polozeny, v blizkosti zdroja ziarenia. a na tej stranke co som ti poslala maju tiez tieto naramky, ked sa tam pokukas a ovela lacnejsie podla mna ako v bonsaji, lebo tiez som z NR a bola som aj tam na skusy, ale tie vacsie boli velmi drahe 🙂 ... tu ta vyjde 400g na cca 2e 🙂 ...

lucy1311
21. mar 2012

@kukucg citam tu o tych naramkoch ze si pisete, aj to je fajn, ale na pohlcovanie smogu je vraj najlepsi tento tazsi, surovy (neopracovany) a mal by byt max. do 2m od teba polozeny, v blizkosti zdroja ziarenia. a na tej stranke co som ti poslala maju tiez tieto naramky, ked sa tam pokukas a ovela lacnejsie podla mna ako v bonsaji, lebo tiez som z NR a bola som aj tam na skusy, ale tie vacsie boli velmi drahe emoticon ... tu ta vyjde 400g na cca 2e emoticon ...

kukucg
21. mar 2012

@kacena85
@lucy1311
No ja som teda rozmyslala ze kupim aj suter riadny 😅 co si tu polozim, ale chcela by som aj nieco na seba 😉
a v tom bonsaji su akoze po com?? 😕
na tej stranke su ceny celkom dobre, nekukula som sice postovne 😒

kukucg
21. mar 2012

@lucy1311 Fiiiiiiiiha ty sa jak vyznas 🙂 No musim pockat do noveho mesiaca lebo tento som jaksi financne vycucnuta 😅 😅 😅
a ako rozoznas pravy a nepravy??

kacena85
21. mar 2012

@kukucg mne sa zda ze ten moj gulickovy z bonsaja bol za 6eur tusim

kukucg
21. mar 2012

@kacena85 No mozno preto ze je gulickovy 🙂 ja som pozerala taky ze tam boli len kamienky hocijake ponavliekane tak preto bol mozno lacnejsi

kacena85
21. mar 2012

@kukucg dnes pofotim hadam to bude dobre vidnoo

lucy1311
23. mar 2012

@kukucg jj ale urcite si daj taky vacsi aj pri zdroj PC ... a pekne su aj ako bižu 🙂 ... no vidim na nom, ze je ako keby uťaty zo skaly ... proste na jednej strane vidiet, ze je sfarbeny od horniny, na ktorej predtym bol a ten krystal to iste 🙂 ... to vidis, ze to neni napodobenina 🙂

lucy1311
23. mar 2012

@lucy1311 inak prave som volala s kamoskou a jej sesternica tiez bola u p. Kopacovej a uz je v ocakavani baba 🙂 ... vytiahla jej zapal pomocou nejakej maste z tela, ktory lekari ani nevideli a na druhy mesiac bola v tom 🙂

lucy1311
23. mar 2012

@kukucg nak prave som volala s kamoskou a jej sesternica tiez bola u p. Kopacovej a uz je v ocakavani baba emoticon ... vytiahla jej zapal pomocou nejakej maste z tela, ktory lekari ani nevideli a na druhy mesiac bola v tom emoticon

kacena85
26. mar 2012

@kukucg aoj som v tom obchode,ak ces kupim ti,ceny naramik taku kamienkovy 4,hrubsi 5,kamen 10,nausnucky 7-9
@kukucg

kukucg
26. mar 2012

@kacena85 Jeeeeeeee zlatko to si mi priamo z obchodu pisala?? Som tu nebola, och velmi ma to mrzi 😔 😔 😔 😔

kacena85
26. mar 2012

@kukucg hej aby som ceny nezabudla 😀 😀 , ale nevadi ved, ked chces nieco kludne daj vedet, ja chodim vedla toho obchodaku na bus alebo tam chodime dost casto na nakup tak tam mozem hocikedy behnut 😉

majda27
27. mar 2012

@lucy1311 tak dalšia pozitivna sprava..

kukucg
27. mar 2012

@lucy1311 Juj to je skvele, musim veru ist k nej 😵 😵 😵

kukucg
27. mar 2012

@kacena85 Si zlaticko, urcite ti dam vediet 😉

mamartinka
30. mar 2012

Ahojte.Kto ma dnes chut a cas tak bude o 12.00 v spravach Anka Kopacova rozpravat.Len davam info.