Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

kukucg
4. apr 2012

@lucka2405 ona nedava terminy ja som sa len pytala ze ci mozem vo stvrtok pred velkou nocou, lebo cestujeme a mame to po ceste a ona ze ano 🙂

kristina81
4. apr 2012

@lucy1311 noooo to je dost.A prijima aj cez vikend?

kristina81
4. apr 2012

baby a niektora ste neskusala nahodou reflexnu masaz chodidla?????

kukucg
4. apr 2012

@lucy1311 Fiha hodku a pol 😕 ja v pohode ale idem aj s krpcom tak neviem neviem ci vydrzi 😅 😅 ale asi bude musiet 😀 😀

lucka2405
4. apr 2012

@lucy1311 no tak to jej asi radsej skusim najprv zavolat, pojdem pesi takze nebudem asi cakat vonku pred brankou🙂

majda27
4. apr 2012

@kristina81 no ako kedy. NIekedy som dlho nečakala a inokedy už bolo aj cca 5 aut pred nami.

kristina81
4. apr 2012

@majda27 No neviem ci sa k nej dopracujem lebo ako som citala tak vikendy neprijima a ja cez tyzden tam iste neviem ist lebo to nemam na skok.A pomohla ti vobec?

majda27
4. apr 2012

@kristina81 ja som teraz prerušila, a začnem od začiatku. Viem o viacerých ženách, ktorým pomohla. A dufam, že ked sa do toho pustim tak sa to podari.. Liečba može trvam mesiac, polroka, roky... netreba sa upnut, že to vyjde hned prvy mesiac.

kristina81
4. apr 2012

@majda27 Treba v to verit a vtedy asi pride aj pozitivny vysledok. 😉

majda27
4. apr 2012

@kristina81 ďakujem za povzbudenie, len sú chvíle keď to na človeka doľahne, a vtedy prestane veriť..

jordana81
4. apr 2012

Ahojte, chystam sa k tete Anke. Som od Ziliny a rada by som zobrala aspon 1 osobu do auta, nech sa mi ta cesta oplati. Ozvite sa, ak by mala niektora zaujem sa pridat. Este som jej kvoli terminu nevolala, najprv skusam niekoho zohnat. Dajte vediet cim skor.

lucy1311
5. apr 2012

@kristina81 asi nie ...

lucy1311
5. apr 2012

@kukucg ked budes mat krpca, tak ta asi vybavi skor si myslim 🙂 a aj tehotne vybavuje skor co viem

kukucg
5. apr 2012

@lucy1311 jaj, no vsak uvidim, ale tak uz neni taky maly nieco vydrzi, uvidim ze kolko 🙂 🙂

kristina81
5. apr 2012

@majda27 nemas za co. 😉 Aj mna povzbudzuju iny. 🙂 Ta chvilka je prave aj na mne.Ale ine nam neostava len cakat a verit ze prirodicka nam raz dopraje. 😉

delideli
5. apr 2012

@kukucg : takze tym padom bude stacit ak jej zavolam trebars tyzden vopred ci bude probit v dany den (vramci toho vymedzeneho casu,ktory tu pisala, tusim v letnom case od 16.00 do 18.30)?a co ak bude ludi vela?moze sa stat,ze nas nevezme?

jordana81
5. apr 2012

pracuje v utorok a stvrtok od 15 do 18 hod. (dnes som s nou volala)

bylinkarkaaa
11. apr 2012

Anna Kopáčová
Najväčšie Kliatby Ľudstva. Z veľkého počtu ohrozovateľov nášho zdravia, šťastia a vôbec života , vyzdvihujeme hlavne troch činiteľov , v ktorých vidíme najväčšie kliatby ľudstva: ALKOHOLIZMUS ,POHLAVNE CHOROBY, TUBERKULOZA. O alkoholizme bolo už napísané veľmi mnoho. Alkohol pôsobí predovšetkým nepriaznivo na naše zdravie. Poškodzuje pečeň, krv, tráviacu, cievnu, dýchaciu a nervovú sústavu. Veľm...i nebezpečne ohrozuje aj duševný a mravný vývoj človeka, zatemnujúc predstavy, otupujúc city a zoslabuje vôlu. Podkopáva život sociálny a je hlavnou príčinou degenerácie. Neúprosne uplatňuje sa tu biblické : Hriechy otcov pomstia sa do tretieho a štvrtého pokolenia. BOH, netrestá za hriešne prestupovanie zákonov hneď, ale predsa nič neodpustí. Trestá často za poklesky otcov ich nevinné deti, vnukov a pravnukov. Smutné biologické veno prinášajú si na svet deti, ktoré boli splodené v alkoholickom opojení. Sú telesne a mentálne postihnuté, slabomyseľné, duševne a mravne defektných. Tento zhubný vplyv alkoholu na potomstvo poznal už Lykurgos, ktorý v Sparte zákonom zakázal novomanželom v deň svadby požívanie alkoholických nápojov. Značné sú aj straty na životoch zapríčinené alkoholom. Havárie, úrazy,nehody, nešťastia, predčasné úmrtia. A okrem toho, veľa krát spôsobí aj stratu zamestnania. Ide tu teda nielen o straty kvalitatívne ,podlomenie zdravia, zhoršenie duševného a mravného stavu, pokles výkonnosti a neschopnosť práce, ale aj o straty kvantitatívne strata ľudských životov. Anna Kopáčová, bylinkárka

bylinkarkaaa
11. apr 2012

Anna Kopáčová
Druhá kliatba ľudstva. Sú to pohlavné choroby! Jediná pohlavná choroba, ktorá je dedičná je syfylis. Ostatné sú tiež prenosné a smrteľné. Vznik pohlavných chorôb, úzko súvisí s alkoholizmom,ktorý je najplodnejšou pôdou pohlavných chorôb vôbec. Pohlavné žitie, v neviazanom zväzku /dnes v mode/prostitúcia, ktorá taktiež v alkoholickom opojení hľadá mocnú oporu. Proti ostatným nemociam venerickým... je syfylis onemocnením celkovým , ktoré zapríčinuje mikroorganizmus ,Spirochaete pallida. Dnes sa syfylis šíri rýchlo a nekontrolovateľne. Najhoršie sú na tom pacienti, u ktorých sa nevytvoria protilátky a sú potom stále vedení ako zdravý,ale syfylis roznášajú a sami čakajú na hrozný koniec. Najhoršie je, keď takýto človek privedie na svet dieťa, ktoré sa vždy narodí postihnuté. Nemôžeme povedať, že si chorobu donesú do manželstva, lebo mnohý v ňom ani nežijú, sú zlým kvasom pre potomkov. Syfylis je choroba vyliečiteľná, keď sa začne liečiť včas a odborne. Tragické , ale je, práve to , že u niekoho sa nevytvoria protilátky a syfylis má, ale na krvných testoch sa ukáže negat. Syfylis sa prenáša na potomstvo, dieťa syfylistika sa narodí mrtve, niekedy slepé, v prípadoch, kde sa zdá, že ide dieťa normálne, dostavujú sa neskoršie ťažké poruchy duševné, telesné, srdcové atď.Boj proti tejto kliatbe ľudstva musí začať plánovitým budovaním nového názoru na ženu.Výchovou ku správnemu chápaniu životných úloh, prebúdzaním zmyslu zodpovednosti, snahou po vzrúcnení, prehlbení života rodinného a manželského, úsilím po mravnej čistote! Krotiť pohlavnú vášeň a odvádzať od každej mimomanželskej lásky.Život náš potrebuje pozdvihnutia túžbou po vyššej mravnosti a čistých ideáloch opravdivej lásky a zduchovnelého manželstva.Správnou pohlavnou výchovou pre manželstvo, ktorá sa hriešne zanedbáva , budeme lepšie čeliť syfylistickej kliatbe ľudstva.Matky dajú svojím ešte neplnoletým dcérkam predpísať antikoncepciu, lebo študuje a aby nedoniesla dieťa, ale že dcérka donesie 5 smrteľných pohlavných chorôb, to ju vôbec netrápi. A to nespomínam pohlavné infekcie, ťažko odhaliteľné, ktoré spôsobujú neplodnosť,s ktorou si ani lekári niekedy nevedia poradiť a HIV-AIDS!!!!!!!!!! Anna Kopáčová , bylinkárka

bylinkarkaaa
13. apr 2012

Anna Kopáčová
Trojicu najväčších metiel ľudstva doplňuje Tuberkuloza. Je najvážnejším nepriateľom ľudského života. Viac pozornosti musíme venovať zdraviu, žiť rozumne, správne a morálne. Väčšiu pozornosť venovať otázke bytovej, častému pohybu na čerstvom vzduchu, rozumnej výžive. Dostatočnému odpočinku a spánku. Vyhýbať sa nočnému životu v nezdravých priestoroch, nemiernemu fajčeniu, holdovaniu alkoholu. Viac s...i vážiť kľudného života rodinného, mať pre ňu viac zmyslu, obohatiť rodinu vreľosťou, obetavosťou a všestrannou pozornosťou! Vrátiť rodine zatúlaného otca, matku, hrejivého ducha, šťastie a mier! Dvíhať vysoko ideál zdravia a celý život s ohľadom na zdravie upraviť! Šťastná , silná, dokonalá rodina je najlepšou pevnosťou v boji proti najväčším kliatbam ľudstva. Duchovne bohaté rodiny sú tiež aj najcennejším majetkom každého národa. Len silnou rodinou vnesieme do života viac šťastia a sily a len sústavnou pečlivosťou o zbudovanie novej rodinnej morálky vypovieme najúspešnejší boj všetkým kliatbam ľudstva.!!! Anna Kopáčová , bylinkárka

bahra
16. apr 2012

Ahoj,chcem sa opýtať,manželovi došiel kotvičník extrakt čo sme si kúpili od p.Anny Kopáčovej a už mu dochádza,bývame v CZ a nedostaneme sa k nej,neviete či by nám to poslala keby sme jej vopred poslali peniaze?z internetu nechcem objednávať,je toho veľa a neverím tým procentám aby to nebol slabý extrakt.ďakujem za odpoveď

gombicka
17. apr 2012

dievcata, neviete, ako je kotvicnik dobry pre zeny? na internete som nieco nasla, no zaujimvalo by ma, ci ho niektora neberiete a ci pomaha...

gombicka
17. apr 2012

@kristina81 skusala. mne nepomohlo. ale bolo to velmi prijemne

lucka2405
18. apr 2012

@jordana81 prosim ta mozem jej zavolat kedykolvek alebo len v tom vymedzenom case, dakujem🙂

lucka2405
18. apr 2012

@janulka14 Ahoj a aky si mala problem?

majda27
18. apr 2012

@lucka2405 ja som jej volala vzdy po tretej hodine, skor nedviha lebo je v praci.

lucka2405
18. apr 2012

@majda27 Dakujem, a iba v tie vymedzene dni?? Aj ti pomohla?

majda27
18. apr 2012

@lucka2405 myslim ze aj v ine dni. Liecba stale prebieha

lucka2405
18. apr 2012

Tak drzim palce🙂

majda27
18. apr 2012

@lucka2405 dakujem