Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

delideli
19. apr 2012

Ahojte babulky,chcem sa opytat,ci sa tu najde nejaka,ktora chodi k pani Anke po predchadzajucom potrate, uz tehotna. Zaujimalo by ma ako to prebieha. Dakujem.

lucka2405
20. apr 2012

Vcera som jej volala mozem prist v utorok vo vymedzenom case ktory ponuka, tak sa tesim uvidime ako to dopadne🙂

mamartinka
20. apr 2012

Dnes bola Pani Anka opet v Novinach o 12.00 na Joj.

janulka14
23. apr 2012

@lucka2405 ahoj, bolo toho viac, nepriechodný pravý vajíčkovod, endometrioza, polycistické vaječníky...slabé reakcie na lieky...už ani nato nechcem mysliet...som šťastná že sa to nakoniec podarilo celkom prirodzene a bez pomoci chémie...ty sa snažíš o bábenko? ak áno držím palce!!!

lucka2405
23. apr 2012

@janulka14 Ja mam aj endokrinologicke vysledky este spred 10 rokov dobre, hormonalny profil bol robeny teraz ten je tiez ok, ale akosi mam menstruaciu bez antikoncepcie raz za pol roka, doktor mi dal duphaston ale ked som si precitala ze nie je vobec na ovulaciu a tie neziaduce ucinky tak som sa radsej najprv objednala k nej na zajtra tak som zvedava. Ja mam totizto aj hydrocefalus takze nejaky vysoky tlak v hlave a migreny si nesmiem dovolit no a prave to bolo pisane na tych liekoch. No a potom sa zacneme snazit o babo snad sa podari🙂) dakujem potom sa urcite pochvalim🙂

reni1512
23. apr 2012

ahojte kočky... viete mi poskytnut kontakt na tu pani bylinkarku? chcela by som sa s nou spojit, najskor telefonicky, lebo sme az z KE a do Vrboveho zatial cestu nemame... VELKA VDAKA!

lucka2405
24. apr 2012

@reni1512 ahoj tu je tel.c.-0903037131, ja k nej idem dnes som zvedava🙂

reni1512
24. apr 2012

@lucka2405 jeeemin si poklad dakujem ti hrozne!!! daj vediet ako si dopadla 🙂

lucka2405
24. apr 2012

@reni1512 neni zaco, jasne dam vediet som tiez velmi zvedava, mne dal doktor duphaston ale po precitani pribaloveho letaku som sa najprv rozhodla skusit prirodnu cestu hlavne ked to mam doma🙂

reni1512
24. apr 2012

@lucka2405 ja som zase brala 4mesiace dipherelyn injekcie...nooo mam 11kg hore..urcite by som urobila vsetko pre to na prirodnej baze, lenzeee neviem ci bude ochotna aj telefonicky poradit, dufam ze ano. Drz sa, dufam, ze ti poradi co najlepsie.

lucka2405
24. apr 2012

@reni1512 Telefonicky neradi, pokial si u nej este nebola, tak treba prist osobne, to tu aj pisala, no dufam necakam hned nejaky zazrak v kratkej dobe staci ked to bude nejako pomaly ucinkovat aby som aspon videla ze sa nieco dobre deje🙂

petka015
24. apr 2012

@delideli ahoj takze nezufaj urcite sa to podari ja som priklad, potratila som 2x v 7tt a na treti pokus po uspesnom lieceni u pani kopacovej mame synceka.
Teraz tam chodim znovu pretoze mame aj z druhym problem nakolko som prekonala mimomaternicove tehu. dufam ze aj tentokrat to vyjde.

Urcite sa snaz dodrziavat vsetko ako ti poradila ja som to poctivo robila a po 8 mesiacoch som bola tehotna samozrejme ze ma podvezovala az do 8 mes a dost som lezala. 🙂

pianina
25. apr 2012

@petka015 ahoj.Akym sposobom ti to podvezovala?Ako casto si ku nej chodila?Uzivala si aj nijake bylinky?Dakujem...

petka015
25. apr 2012

@pianina mna podvezovala s plienkou na konce plienky sa uviazali snurky a vzadu som si to stahovala alebo manzel. ked som bola tehu som tam chodila kazdy mesiac. ked som bola tehotna som uz nic neuzivala len predtym ked som chcela som zostat tehu tak som pila zensky caj a vitE a davala som si na noc obklady podla jej rady. a som jej mooooc vdacna za maleho ......ako velke DAKUJEM.............. 🙂

andreak320
2. máj 2012

ahojte, nevíte náhodou jestli pomáhá i dětičkám s atopickým ekzémem? moc díky

lucka2405
2. máj 2012

@andreak320 Ahoj skus jej zavolat a spytat sa, zato nic nedas, alebo skus k nej zajst ak to nemas daleko, je to velmi mila pani, plna pozitivnej energie, mojej sesternici pomohla ked mala zle pecenove testy takze mozno aj na toto su nejake bylinky🙂

lucka2405
2. máj 2012

@petka015 Ahoj prosim ta a to podvezovanie ti robila a to si mala ako dlho alebo ako to funguje?

andreak320
2. máj 2012

@lucka2405 no není to až tak daleko, ale zkusím jí první zavolat, číslo jsem našla 😉

lucka2405
2. máj 2012

@andreak320 Držím palce🙂 myslim ze by mohla pomoct aj s takym problemom, potom daj vediet ak chces.

andreak320
2. máj 2012

@lucka2405 určitě se ráda pochlubím, když nám pomůže 😉

lucka2405
2. máj 2012

@reni1512 Ahoj tak ako si pochodila?? Ja som zacala liecbu tak uvidime🙂

petka015
2. máj 2012

@lucka2405 to az ked som bola tehotna my to ukazala ako sa to robi a sama som sa podvezovala podbrusko s plienkou a tak som stale bola az do 8 mesiaca. 🙂

lucka2405
4. máj 2012

@petka015 jasne pochopila som ze az ked si bola tehotna, a to si nosila stale alebo iba na noc?

petka015
4. máj 2012

@lucka2405 stale aj som bola na rizikovom takze stale aj ked som isla von okrem ked som isla k lekarovi to som si nedavala.

lucka2405
5. máj 2012

@petka015 Aha diky za odpoved, no uvidime ci sa nam postasti, ja som mala menzes strasne nepravidelne tak sme zatial ani moc neskusali vsak sme manzelia aj tak len 7 mesicov,. tak uvidime aka bude liecba.

delideli
5. máj 2012

@petka015 :mozem sa este opytat,ci si zaroven uzivala aj nejake lieky?citala som,ze vela lekarov dava preventivne po predchadzajucom potrate (najma ak zacal krvacanim ako v mojom pripade) aj duphaston..viem,ze lieky pani anka nezakazuje,ja my som ich najradsej brala co najmenej,ale na druhej strane nechcem riskovat..

petka015
6. máj 2012

@delideli ja ked som druhy krat otehotnela hned po potrate asi na druhy mesiac mi lekar dal dufaston ale aj tak sa to neudrzalo zase som potratila.
Potom som navstivila pani anku a po trti krat som otehotnela po 8 mesiacoch a lekar mi nedaval ziadne lieky, ja som hned chodila znamemu lekarovi na myjavu tam som aj potom rodila on my robil vlastne vsetko okrem brania krvi a vysetreni na cukor atd my robil lekar v piestanoch.
Ale za vsetko vdacim len pani anke ta mi velmi poimohla.
ak si tehotna a krvacac tak ich urcite ber ale mne ich dal hned jak zistil ze som tehotne a vibec mi nepomohli aste mi to viac natiahli plod bol uz 3 tyzdne mrtvy a ja som zacala az potom krvacat.
Ale to zalezi od lekarov ja som sa bala stale takze som ich brala verila som uz vsetkemu aj lekarom. robila som co kazali. Ak ti ich predpisal ber ich mozno mas iny problem ved len doktori vedia a drz sa . 🙂

delideli
6. máj 2012

@petka015 : dakujem 🙂 ja zatial tehu nie som,az teraz sa zaciname snazit znovu,len som citala,ze mnohi gyneoklogovia davaju duphaston aj preventivne..uvidime co ten moj novy, zatial som u neho nebola, mam sa objednat az budem tehotna..tak uvidim..este raz vdaka 🙂

mako5
9. máj 2012

ahojte lieci aj deti ,ak su nekludne hyperaktivne ? hoci mam sama problem par dni po zamlknutom tehotenstve.. a dlasich troch neuspesnych tehotenstiev ☹