Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

lucy1311
26. nov 2012

@lucka2405 no ja som sa tomu chcela vyhnut, porobila som opatrenia s dekou a pod. a nakoniec aj tak rizikove, lebo som na zaciatku krvacala, treti trimester zase straveny 2 mes. v nemocnici s tvrdnutim a kratkym krckom takze nic prijemne, ale uz to kazdu chvilu pride tak uz sa tesime na toho krpca, pekne nas vytrapil 🙂

maria552
26. nov 2012

dobti vecer!mam 4rocnu dceru a uz druhu nocturnal nespi budi sa a place poradte mi profit vaz pekne Dakujem

wwaanesska
1. dec 2012

PRE MAJITEĽOV MOBILNÝCH TELEFÓNOV

Nasledujúcu informáciu berte celkom vážne (overené na PČR), možno niekomu zachráni účet za telefón.

Ide o to, že Vám niekto zavolá na mobil a predstaví sa ako " PROVIDER" Vodafone, T-Mobile alebo Orange a potom Vás požiada o vyťukanie kódu 09 a vysvetlí, že ide o overenie správnej funkcie telefónu. Podvodníci majú k dispozícii prostriedky, vďaka ktorým spolu so zadaným kódom prečítajú Vašu SIM kartu a potom si vytvoria jej kópiu s Vaším číslom a všetky ich volania budete mať na účte Vy. Súčasne sa objavuje aj vírus, ktorý zničí SIM kartu a poškodí telefón. Tento vírus poznáte tak, že sa Vám ako prichádzajúci hovor zobrazí na displeji "A", "C" alebo "E". Rada znie hovory nezdvíhať a v prípade, že Vás niekto požiada o zadanie kódu, okamžite zavesiť.

Pretože sa podvody začali praktizovať vo veľkom meradle, odovzdajte správu čo najviac ľuďom.



Alena Šubová
Customer Services Junior Operator

Requirements execution Unit
T-Mobile Slovensko, a.s.
Vajnorská ulica 100/A
831 03 Bratislava

mamartinka
1. dec 2012

@maria552 ty vies aj pisat.pozri co si napisala ze sa to ani precitat neda.

grenka
6. dec 2012

@bylinkarkaaa dobry mne zistili cystu na vajecniku preto sa mi nedari otehot...poradite mi prosim vas nejaky recept?mozem pit aj lanovy olej?

adkasmolka
6. dec 2012

@bylinkarkaaa Dobry den, chcem sa opytat ci sa zaoberate bylinnou liecbou aj pri malych detoch. Moj syn zle spava ci cez,ci v noci - to ma od narodenia. Ma 21 mesiacov a este ani raz neprespal celu noc. Nieje kojeny. Teraz mu idu aj crenove zubky, takze sa budi stale. Mozte mi pomoct? Dakujem

glamour112
9. dec 2012

Ahojte
neda mi to ale musim sa s vami podelit o skusenost s pani Kopacovou....S priatelom sme sa pokusali o dieta asi tri mesiace .Po troch mesiacoch som neostala menzes robila som si tehot.test a neg. Isla som na gyndu a vo vnutri dufala ze test proste asi nevysiel dobre...myslela som ze z ordinacie pojdem s usmevom a bohuzial isla som s placom...na miesto dietata na oboch vajecnikoch cysty velkosti 5 cm coz je ako dva pomarance na oboch vajecnikoch.Ihned ma poslali do nemocnice ze to musi ist von...dali vyvolavacku a na kontrolu.Menzes sa dostavil a na kontrole ziadne zmensenie ale povedali o mesiac po menz. Opat kontrola o mesiac ak sa to nezmensi laparoskopia.zavolala som jej a vysverlila ci by mi nemohla pomoct...dala mi obklady a povedala ze cysty su vytvorene z predoslych zapalov mocovych ciest...obklady som poctivo robila a menzes dostala a na kontrole.po cystach ani stopy po mesiaci neuveritelne bez liekov iba obklady...takze vrele odporucam co sa tyka vsetkych zenskych veci aby ste necakali je to zlata osoba a kazala mi robit si zabal do kedy neotehotniem tak ako.nahle otehotnem tak dam vediet...povedala ze moze to trvat aj pol roka Ale j jej verim...A dolezite je k nej zajst osobne pretoze mi sama povedala ze zeny si jedna druhej povedia aky maju zabal a co im ona poradila ale ona mi povedala ze kazda zena ma svoju diagnozu a na zaklade toho ona jej da zabal a co jednej pomoze druhej moze uskodit.Takze doporucujem...

mamartinka
11. dec 2012

@kvetka111 ak si este nezohnala vitex jahnaci tu je. http://www.otehotnenie.sk/product/vitex-jahnnac...

lubik30
16. dec 2012

🙂 dobrý večer🙂 Chcela by som sa opýtat či zázvor tak ako to ukazovala pani Anka možu aj tehulky alebo čakatelky. 🙂 Dakujem

lucka2405
17. dec 2012

@lucy1311 este sa ta chcem spytat, vitex sa ma pit nalacno, ale mam potom mat aj nejaku pauzu kym budem ranajkovat??? Aby sa to zbytocne nemiesalo??

lucy1311
17. dec 2012

@lucka2405 treba to pit nalacno. ja som pauzy robila podla potreby, resp. podla casu, to som velmi neriesila, kedze som ho pila aj pol hodinu - je hnusny, tak po duskoch :D

lucka2405
17. dec 2012

@lucy1311 pol hodinu 2,5 dcl?? No mne celkom chuti🙂 ja ho pijem rano a potom mam cca asi 20 min prestavku a potom sa naranajkujem.

lucy1311
17. dec 2012

@lucka2405 no veru niekedy aj hodinu :DD ... mna z neho veru niekedy napinalo, nechutil mi ani za mačny mak :D

lucka2405
17. dec 2012

@lucy1311 mna niekedy napne ale inak sa to da, vies ja som len myslela ze ked to pomiesam z jedlom ci to nema mensi ucinok??? Ja to rano o 7.15. suchnem do seba a potom sa nejem asi za 20 minut. snad to staci tak.

lucy1311
18. dec 2012

@lucka2405 ja myslim, ze staci 🙂

jordana81
18. dec 2012

aj ja ho pijem... a 20 min pauza do ranajok staci... inak zda sa mi slaby, aj ked vseobecne nemam problem vypit vsetky caje... nahodou nestarne a neslabe casom? a ako dlho ho uz pijete, zienky?

lucka2405
19. dec 2012

@jordana81 skoro 3 mesiace, preco slaby?? Ako to myslis?? No ja tiez nemam problem vypit cokolvek aj vitex sa celkom da.

bylinkarkaaa
23. dec 2012

http://www.stv.sk/online/archiv/postav-dom-zasa... 🙂 🙂 🙂 Krásne vianoce a šťastný nový rok Vám všetkým prajem .Anka 🙂 🙂 🙂

bylinkarkaaa
24. dec 2012

Prajem Vám všetkým krásne vianočné sviatky a šťastný nový rok! Anka 🙂

mamartinka
28. dec 2012

Baby aha co som nasla akurat na facbooku https://www.facebook.com/media/set/?set=a.37628...

bylinkarkaaa
29. dec 2012

mamartinka, čo to je? nejde to otvorit, Anka

mamartinka
29. dec 2012

@bylinkarkaaa Pani Anka musite sa na facbook prihlasit.Ste tam registrovana.Ci to nieste tam vy?Som vas tam nasla tak ze dam link aj tu ak by sa chcela niektora pozret.Poslala som vam aj ziadost o priatelstvo.

bylinkarkaaa
29. dec 2012

Dajte mi to na status. Som to ja.Pozdravujem Anka

bylinkarkaaa
29. dec 2012

Já puknem, veď to je môj faco. Teraz som tu já, ale inak mi to spravuje moja asistentka. 😉, lebo já nemám kedy, málo času.

linddi
2. jan 2013

Dievčatá, chcem ísť k pani Kopáčovej, len mi nedvíha telefón... neviete náhodou, či ma zoberie trebárs už zajtra? Aj keď sa telefonicky nedohodneme?

mamartinka
2. jan 2013

@linddi skus jej aj na facbook napisat co som dala vyssie link.Mne odpisala este ten den ked som jej ja pisala.

pianina
2. jan 2013

@linddi Ahoj.Ja som tam bola bez toho ,aby som sa s nou dohodla.Len tam treba ísť aspoň hodinu vopred.Pa a veľa šťastia 🙂