Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

anjelik29
23. okt 2013

ahoj, to je super, že to má taký účinok, prajem ti nech sa ti to podarí. Ja to poctivo dodržiavam aj s manželom druhý cyklus, tak verím, že sa nám to podarí a budeme mať krásne budúce leto.

lucka2405
23. okt 2013

@janulka14 zacinam zavidiet vsetkym ktore tu pisu ze sa im podarilo otehu 2 mesiace po liecbe ja uz to robim od 4/12 a furt nic zacina mi to vsetko ist na mozog, niekedy mam z toho vsetkeho fakt depku.

alexka999
24. okt 2013

Ahojte snazilky, chcem tu prispiet aj ja par radami ktorími som sa riadila ja, takisto som navstivila pani Anku, doporucila mi cajik Gynastan a vitamin E, zinok, ked uz sme vedeli ze problem ma asi manzel po spermiograme tak som jemu naordinovala cajik z Kotvicniku kazdy vecer odvar, vitamin C 1000mg pre rychlost spermii, vitamin E 400 , a zinok 15mg pre vitalnost. Pohyb, cvicenie, ja som cvicila aspon par krat do tyzdna cviky na posilnenie panvoveho dna podla Ludmily Mojzisovej alebo Pilates najdete na nete a tiez som uzivala tieto vitaminy, dychove cvicenie pre vas je tiez dolezite na prekrvenie maternice - brusne dychanie http://www.fertility.sk/sk_SK/terapie/dychacie-..., snazili sme sa skoro rok, po nasadeni vitaminov a spravnej zivotospravy som po 3 mesiacov otehotnela a teraz som v 18 tyzdni .... Tak vam prajem vela uspechov, silne nervy, nevzdavat sa, hlave byt optimistami, necakat a riesit ... najskor muza ci je ok ... potom prejst na vas ... Gel pre-seed sme tiez pouzivali tak aj to mohlo zabrat ...

janulka14
24. okt 2013

@lucka2405 a bola si odvtedy u pani Anky? mrzí ma to, naozaj chápem, taká doba určite frustruje, ale ako vraví pani Anka, pokial má žena to čo má mať (myslím ženské orgány) tak žiadna nieje neplodná 😉 skús jej zavolať, ona poradí...

lucka2405
24. okt 2013

@janulka14 bola som, uvidim asi zajdem do centra nech ma poriadne vysetria a potom k pani Anke, lebo ja nemam ziadnu presnu diagnozu akurat bez liekov vobec nemam ovu.

janulka14
24. okt 2013

@lucka2405 no už to samotné že nemávaš ovu by mala byť diagnoza, bola som na tom podobne, 3x IVF bez výsledku resp.1xmisedabort, ovulka len po liekoch, vajíčka slabej kvality, rástli len po silných dávkach hormonov, zvedša do cýst, ale tá moja teraz už dvojročná cystička 😉 praskla aj bez pregnylu... skús teda tie vyšetrenia, nech ti presne stanovia diagnozu a potom šup k pani Anke nech namieša liečbu na ,,mieru,, 😉

aninka50
24. okt 2013

ktovie,ci by vedela pomôct aj s problemom vajecnikov po 50tke,vie niekto jej mobil?dik

lucka2405
25. okt 2013

@janulka14 mne ovu nabehla aj po 1tbl clostilu, takze az taky velky problem to asi nie je, no zatial sa nezadarilo a kedze su to hormony nechcem ich brat zbytocne, ak by naozaj uplne nepomohli, mozno by bolo dobre dat si od vsetkeho pauzu, bez liekov s liecbou od pani Anky som mala cyklus 94 dni co bola tiez dost sila, tak neviem uvidime aj ked mam z toho v poslednej dobe dost depku a chce sa mi plakat, ale tym asi nic nevyriesim, kamosky pomaly kocikuju alebo su tehotne niektore uz druhykrat a ja furt nic, ach jo 😢

lucka2405
25. okt 2013

@aninka50 tu je cislo 0903037131 treba sa jej spytat.

lucka2405
25. okt 2013

@janulka14 v albume to mas pekne nazvane "vymodleny zazrak" ja mam pocit ze uz ani to nezabra, uz som si toho v zivote prezila dost ale asi chcem vela ked chceme byt konecne stastny.

janulka14
25. okt 2013

@lucka2405 nebudem písať žiadne múdre reči ako sa treba na všetko vykašlať a nemyslieť tak nato, mňa samú tie reči rozčulovali a hlavne keby som sa na všetko vykašlala nemala by som teraz Adamka, ja som sa len z tej chemickej liečby obratila na bylinkovú, na začiatku som tomu veru velmi neverila, ale povedala som si že takmer 6rokov po doktoroch stačilo a neviem, no mne to zabralo...
Dodržiavaš všetko presne ako kázala pani Anka? možno si jej len zabudla ešte spomenúť niaky zdravotný problém na ktorý by dala +niaku liečbu... ? kolko sa snažíťe o dieťatko?
Mimochodom dr.z centra už nadomnou ,,lámali húl,, čo som sa samozrejme nedozvedela od nich osobne, nikto z centra ti nepovie otvorene vykašlite sa nato, nemáte šancu, ved im treba peniažky zarábať, všetko je biznis... vieš si predstaviť ich prekvapenie ked mi oni sami potvrdili tehotenstvo?

aninka50
25. okt 2013

@lucka2405 dakujem,rozmyslala som,ze by som tam aj zasla,ale pockam si na presnu diagnozu od lekara,aby vedela,o co sa jedna

lucka2405
25. okt 2013

@janulka14 povedala som jej vsetko co sa toho tyka, v podstate toho vela neviem dr. tvrdi ze hormonalny profil je dobry tak sam nechape preco cyklus nenabehol, teraz som posledny cyklus s liekmi uvidim co bude potom, nie povedala som jej vsetko, vies skor dufam ze ak pojdeme do centra ze zistia kde je problem, len s liecbou som mala cykly dva a to 68 dnovy a druhy 94 dnovy, co ma uz dost stvalo, ono kazdy sa furt vypytuje a mne to uz lezie na nervy, hlavne ked neviem kde je problem, robit tolko obklady ako ja to asi nikto nerobi, zachvilu sa mi zacne o tom aj snivat, fakt uz neviem co je dobre a co nie, akokeby som aj bez toho nemala dost problemov.

lucka2405
25. okt 2013

@janulka14 a aku si mala liecbu?

bylinkarkaaa
25. okt 2013

😵

janulka14
25. okt 2013

@lucka2405 ja som mala vitamin E, 2x denne piť čajík gynastan, kamilkové naparovanie, šišiak bajkalsky (je proti alergii na spermie) a obklad z cibule, bielej pálenky a hl.múky... tušim všetko...
Verím že ta to deprimuje...držím palce, verím že Ti to víde, Tvoja snaha predsa musí byť ocenená 😉

hwiezdinka
27. okt 2013

@janulka14 Ahoj, chcem sa spytat, ci treba ist k pani Anke uz s nejakymi konkretnymi vysledkami vysetreni. Ja mam za sebou 3 potraty, ale zatial sme s mm neboli na ziadnom vysetreni. Dakujem.

janulka14
27. okt 2013

@hwiezdinka určite ti dá presnejšiu liečbu ak by si jej povedala už aj niake konkretne výsledky, ale verím že aj s tými potratmi by ti niečo poradila...

hwiezdinka
27. okt 2013

@janulka14 dakujem za radu.

telinkaa
4. nov 2013

ahojte ja sa chcem opýtať mate číslo na pani Anku? Dá sa ku nej objednať alebo ako to funguje...Dakujem

erika1405
6. nov 2013

Dobry den Pani Anna,chcela by som sa Vas spitat,pretoze uz som zufala a neviem co uz mam robit... Mam 5rocneho chlapca,narodil sa ako predvcasne narodeny samozrejme ma urcite tazkosti,operacie za sebou a este pred sebou ale to zvladame,horsie je ze ma stale silne anginy (tyzden je zdravy a dva tyzdne chory)takto to funguje od jesene az do jary,no a pocas tychto chorob je napchavany stale antibiotikmi,co sa my zda, uz ani tie nezaberaju,pretoze asi nema dobru imunitu,bere lieky aj na tu,ale vobec nic nezabera a stale je to to iste.strasne Vas prosim neviete o nejakych bylinkach co by nam pomohlo namiesto tych hnusnych antibiotik Dakujem Erika

ennynka
6. nov 2013

@erika1405 ako sledujem toto forum tak pani Anna tu nechodi a ani neodpoveda,kazdy musi s problemom k nej domov.Pise tu za nu len nejaka pani aj to len ze v ktore dni sa da navstivit pani Anna...

erika1405
6. nov 2013

ennynka:dakujem,nevedela som, prvy krat takto pisem,neviem kde sa mam obratit

ennynka
6. nov 2013

@erika1405 tu je jej cislo 0903037131

ennynka
6. nov 2013

@erika1405 a ak ju chces navstivit tak: V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky tieto dva pracovné dni v týždni, je doma od 15hod. - do18hod. Ostatný čas nie je doma, lebo je zamestnaná mimo svojho bydliska!!!

carmenuska
14. nov 2013

Ahojte dievcata, chcem vas aj ja povzbudit aby ste liecbu od pani Anky nevzdávali. Ja cakam babatko vdaka nej po 6,5 roku snazenia....Boli sme u nej v lete 2011 a jej liecbu som brala asi 2 mesiace, nic...potom nasledovalo liecenie, same liecby, takze jej liecbu som nebrala koli roznym liekom. Nasli mi dlasiu dg, tak som jej volala, pridala mi cajik a teraz v lete som sa konence odhodlala s tym nanovo zacat. No a na druhy cyklus som zistila, ze som tehotna. Som v 14. tyzdni. Som sice na rizikovom, ale bojujeme a viem, ze mozem byt tehotna aj ja......Posluchnite ju vo vsetkom. Drzim prsty...

babaker
14. nov 2013

@carmenuska gratulujem k tehotenstvu. Ja som ju navstivila pred par tyzdnami, tiez mi poradila, poradila zabali, vitaminy, cajiky. Verim, ze sa o chvilu budem moct pochvalit tou istou spravou aj ja. 😉

lucka2405
14. nov 2013

@carmenuska gratulujem to je super sprava, ja robim liecbu od 4/2012, dr. nic nezistil tak ma chce poslat do CAR tak asi pojdem nech zistia co mi je a potom pojdem zasa k pani Anke, a dufam ze aj nam sa uz podari.

alexaba
17. nov 2013

ahojte, ten vitex jahnací pijete celý cyklus až kým neotehotniete, alebo len po plodné dni? Môže sa piť celý cyklus, stále?

lucka2405
18. nov 2013

@alexaba ahoj stale cely cyklus 🙂