Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

22061941
8. máj 2015

Krasny dobry den, po precitani tohoto vlakna uz mnohe vieme, ale predsa sa len chceme spytat. Snazime sa s priatelkou otehotniet cca rok. Tlaci nas vsak cas. Ja mam 40 rokov, priatelka 39. Moje vysetrenie u lekara dopadlo dobre, spermie su zive v dostatocnom mnozstve a takisto dostatocne pohyblive. U priatelky je vsak problem, ze jej nepraskaju vajicka, teda nedochadza k ovulacii. Lekari nam odporucaju hormonalnu liecbu a umele oplodnenie. To je ale vzhladom k priatelkynmu veku znacne drahe (poistovna uz nepreplaca). Preto by som sa chcel spytat ci existuje alternativna prirodna liecba tohto problemu. Samozrejme hodlame navstivit pani Anku, no myslim, ze za opytanie dopredu nic nedame 🙂
Dakujeme za odpoved.

jane107
11. máj 2015

@22061941
Dobrý deň,
som vo Vašom veku - 40, tiež mi nič už poisťovna nepreplatí. O dieťa sa snažíme asi 1 a pol roka. Zatiaľ som bezdetná. Pred rokom mi zistili nízku ovariálnu zásobu len 0,13, myom na maternici na zlom mieste, ktorý ju deformuje /3,8 cm/ a odporúčili užívať esmyu. Mám už druhý rok nepravidelnú menštruácia, avšak výsledky z pred štyroch mesiacoc nenaznačovali blížiaci sa prechod. Predtým sam mábvala silnú menštruáciu a teraz skoro žiadnu, ak áno - aj to vďaka vyvolávačkám. Hroeí mi tiež operácia myoómu, spolieham sa už len an p. Anku, ktorú sa chystám navštíviť.

jane107
11. máj 2015

Nechystáte sa niekto z Ba zajtra k pani Kopáčovej autom? Dnes som telefonovala s pani Ankou a vraj je problém sa dostať odtiaľ busom a taxi tam nepremáva.

lubinabublina
12. máj 2015

Dobrý deň, chcela by som navštíviť pani Kopáčovú vo štvrtok neviete mi poradiť či bude pracovať ???? treba nám cestovať asi 400 km tak pre istotu 🙂 😔 😖

monusik73
13. máj 2015

@lubinabublina zavolajte pani anke a spytajte sa jej ci tam bude stvrtok aby ste neprecestovali 400 km zbytocne 😉

lubinabublina
13. máj 2015

dakujem ano ja som jej volala prvýkrát mala vypnutý telefon no druhýkrát sa mi to podarilo 😀

tslobik
15. máj 2015

ahojte, poradí pani Anka aj telefonicky? Chcela by som poradiť ohľadom imunity 3-ročného dieťaťa - bylinky, niečo prírodné.....

michelle2238
22. máj 2015

Zdravim, chcela by som sa spytat ci pani Anka vie pomoct aj pri nadoroch na peceni.. Dakujem

bylinkarkaaa
27. máj 2015

V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky, tieto dva pracovné dni v týždni, od 15hod. - do 17hod.som doma. V ostatnom čase nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska. 0903037131

pilinka1
28. máj 2015

@bylinkarkaaa gratulujem 🙂

jane107
28. máj 2015

bylinkarkaaa Zo srda blahoželám 🙂

tslobik
28. máj 2015

Ahojte ľudkovia... 🙂 Som to asi nepochopila......Keď chcem len telefon. informáciu mám volať v ten utorok a štvrtok medzi 15-17 hod. alebo mimo tohto času, aby som neuršila, keď tam p. Anka niekoho má. Vďaka za radu.

bylinkarkaaa
28. máj 2015

Ďakujem, za Alenku, je to šikuľka a moja asistentka 🙂

bylinkarkaaa
28. máj 2015

tslobik, v tedy som doma treba prísť 🙂

bylinkarkaaa
28. máj 2015

volať poobede, alebo na večier v hoci ktorý deň

mamartinka
29. máj 2015

@bylinkarkaaa gratulujem Alenka.

jane107
29. máj 2015

@bylinkarkaaa Dobrý deň, pani Anka, mohla by som Vám zavolať o pomoc pre moju mamu? necíti sa na cestu a býva 450 km od Vás. Ďakujem

bylinkarkaaa
29. máj 2015

jane107 zavolajte mi zajtra 🙂

bylinkarkaaa
29. máj 2015

Volať môžete v hociktorý deň poobede, až do večeera 🙂

jane107
29. máj 2015

@bylinkarkaaa Dobrý večer, pani Anka, zajtra v podvečer zavolám. Ďakujem 🙂 🙂

bylinkarkaaa
29. máj 2015
bylinkarkaaa
29. máj 2015

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bylinkarkaaa
12. jún 2015

Spite s dieťaťom. Neznížili by sme len počet prípadov SIDS / syndrom náhleho úmrtia dojčiat /, ale vychovávali by sme aj zdravšie a šťastnejšie deti, keby matky robili iba jedno, brali svoje deti k sebe do postele v prvom roku života, namiesto toho, aby ich izolovali, vo vlastnej postieľke. Spať v blízkosti rodiča, pomáha v noci reguľovať fyziologiu dieťaťa. Testy potvrdili, že keď dieťa spí vedľa svojej matky, jeho dýchanie, tlkot srdca a fázy spánku sa riadia matkinými. A keďže matka a dieťa obyčajne spia tvárou k sebe, dieťa možno ľahko dojčiť, kedykoľvek chce. Deti ktoré sú v postieľke samy, sú ochudobnené o vnemy. To môže viesť k nedostatku veľmi dôležitého rozvoja intelektu a možno k podmienkam, ktoré viac prispievajú k riziku SIDS. Štatistiky ukazujú , že v krajinách kde je zvykom, aby deti spali spolu s matkou, je počet prípadov SIDS oveľa nižší. Prevzaté od Mgr. Bc. Alenka Kopáčová, fyzioterapeutka , Anna Kopáčová, bylinkárka

jane107
14. jún 2015

@bylinkarkaaa Dobrý deň, pani Anka, poslala som Vám správu ohľadom mamky, ak by sa Vám dalo jej pomôcť, bola by som veľmi šťastná. Ďakujem.

carmenuska
19. jún 2015

dievčatá, neviete či sa moze užívat vitex aj pocas dojcenia? Nemate niektora skusenost?

mamartinka
19. jún 2015

@jane107 ved Pani Anke zavolaj a necakaj kym ti odpise.

pilinka1
23. jún 2015

@carmenuska no ja užívam vitex kvôli zníženiu hladiny prolaktínu a to by asi nebolo moc ok pri dojčení...

jane107
23. jún 2015

@mamartinka
Ďakujem, už sa stalo, len mi nevíhala predtým viac-krát, lebo je vyťažená.