Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

pperlicka
26. apr 2016

ja som o nej pocula len same chvaly. mala som odtial kolegynu ktorej sestra vdaka nej otehotnela. sa vyskusanie clovek nic neda. len par eur na cestu.

ivanka12
26. apr 2016

Môžem sa opýtať na čo konkrétne sú dobré tie vinove obklady? Dakujem

livinkita
26. apr 2016

Dobrý deň,budúci týždeň sa k Vám chystáme aj s manželom,chcem sa opýtať,či budete vo štvrtok 5.maja pracovať a prijímať ľudí.ďakujem

mamartinka
27. apr 2016

@livinkita preco by nemala.Stale tu Pani Anka pise v ktore dni robi.Cize utorky a stvrtky.Neviem naco sa tu stale dookola to iste vypitujete.Staci polustrovat par tychto stranok a ma to jasne napisane.Takze ten den stvrtok kedy sa k nej chystate urcite bude pracovat.Pekny den.

mamartinka
27. apr 2016

@livinkita V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky, tieto dva pracovné dni v týždni, od 15hod. - do 17hod.som doma. V ostatnom čase nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska. 0903037131

lus83
27. apr 2016

@ivanka12

...to by aj mna zaujimalo.....tiez nechapem ako moze vino a muka liecit....

ninus29
27. apr 2016

@lus83 pokojne si prečítajte staršie príspevky, pani Kopáčová, odporúča všetko individuálne, pre každého. niekedy lieči aj to,čo by nám nikdy nenapadlo.

lus83
27. apr 2016

@ninus29
Ved to je v poriadku. Mna len fakt zaujima ako moze muka a vino liecit...a najma co...naco su tieto ingredienci dobre? co to ma pomoct?

ninus29
27. apr 2016

@lus83 nato vám neviem odpovedať, ja som to "našťastie" nemusela používať. neviem však ,či vám tu pani Anna odpovie. ak máte nejaký problém,treba ísť k nej

lus83
27. apr 2016

@ninus29
...tak dufam, ze mi odpovie...aj mne to naordinovala, preto ma to zaujima...len nevien na co je to dobre..

turbik13
27. apr 2016

tak to asi vo stvrtok nestihneme, len cesta bude trvat 2 hodiny a ked prideme o 16-tej tak sa mozme rovno otocit a ist domov ☹

ivanka12
27. apr 2016

@lus83 no mne to tiez naordinovala, ale tiez nad tym istym rozmyslam ako ty 🙂

mamartinka
27. apr 2016

@lus83 boooooooze ved ked ti to naordinovala tak ti musela aj povedat naco to mas naordinovane.Z akym problemom si tam prisla nato ti to asi naordinovala nie.Zbytocna otazka tu.

mamartinka
27. apr 2016

@ivanka12 u teba to iste.Si myslim z akym problemom prides tak nato ti naordinuje a vysvetli naco to mas robit,brat.Ved ked tam idem sa uz aj spitam naco to je dobre.Ach zeny.

mamartinka
27. apr 2016

@turbik13 tak ak nejdete do prace tak radsej skor vyrazit abyste tam boli aspon medzi prvymi.

sandria33
27. apr 2016

@ivanka12
@lus83 baby aj ja mam vinove obklady. Ja verim ze mi pomozu, nezistujem preco naco,... mozno niekedy staci verit.. a to nemam ziaden zdravotny problem, ale citim, ked si davam obklady, ze to pomaha minimalne dat vsetko dokopy tak ako ma byt v cykle. Mala som ovulaciu posledne 4 mesiace pravidelne.

lus83
27. apr 2016

@mamartinka

Nechapem odkial beries tu drzost tu kazdu babu poucovat? Kazdy ma narok sa spytat, ci komentovat, tak sa laskavo nestaraj ci je to dobra alebo zla otazka...pytam sa, co ma zaujima a je to k veci. Keby mi to povedala, asi sa nepytam nie?

mamartinka
27. apr 2016

@lus83 😝 😕

doly7
27. apr 2016

@mamartinka Ty si tu jej hovorkyna?Kazdy ma pravo na otazku a necaka Tvoju drzu odpoved.V slove Vypytuje sa pise ypsilon a "Z akym problemom" je S akym problemom to len ako dovetok na Tvoje mudre odpovede.

sandria33
28. apr 2016

@doly7 hovorkyna asi nie, ale aj ja to uz dlhsiudobu pozorujem, ze sa ku vsetkemu ozyva ci uz dobrom alebo drzejsie. Ale klud a nohy v teple treba mat, potom ta nic nerozhadze, ja tu uz niektord komenty ani necitam 🙂

doly7
28. apr 2016

Neviem co vsetko sa da licit bylinkami,ale myslite ,ze aj bolestivost krizovej casti chrbtice je mozne za jej pomoci nejako napravit?Je to len slusna otazka na skusenejsi a znalejsich veci ci ma zmysel tymto smerom uvazovat.Dakujem za nazory.

lus83
28. apr 2016

@mamartinka Namiesto vyplazovania jazyka a bezocivych komentarov sa radsej douc gramatiku a potom pis 🙄

lus83
28. apr 2016

@ivanka12 ...stale nemame odpoved 😕

monusik73
28. apr 2016

@lus83 Tuto ti pani Anka neodpise ked ze ma toho velmi vela ked chces nieco sa jej spytat jej zavolaj na mobil alebo chod osobne

lus83
28. apr 2016

@monusik73 Ale praveze tu zvykne casto odpisovat bud priamo ona alebo jej dcera...

mamartinka
28. apr 2016

@lus83 tak treba sa druhykrat spitat a nie tam sediet zo zavretou papulou.Naco si tam isla z akou poziadavkou?Nato si tie obklady davaj s cim si ku nej isla.A aj ostatne.Pani Anna Kopacova neni superman alebo neviem co aby vam hned na danu otazku odpovedala.Ona je zamestnana mimo svojho bydliska a asistentka Alenka jej dcera asi tiez nieco ma ked vam tu neodpisuje.Niektore ste fakt ze riadne trubky.By ste aj vy tak rychlo odpisali keby sa niekto na nieco pital vas?.Niekto ma aj neaku povinnost a nie sediet na riti ako vy poniektory cele dne.

delly16
28. apr 2016

@doly7 ja by som to skúsila, bola som u nej s maminou, ktorá ma rakovinu, viem, že lieči aj ekzémy, takže by ti snád mohla pomoct

delly16
28. apr 2016

Ja by som síce tiež rada vedela, ako lieči víno napríkkae, ale p. Anka to nijako nekonkretizovala, mala toho veľa, bolo tam milion dalších ľudí,okrem toho každý má tie obklady iné, niekto s múkou, ja napríklad bez múky, neriešim, verím, že pomože.....a tiež mi lezie na nervy, ako sa tu každý dokola vypytuje, či bude robiť, ved ked tam chcem ísť, tak si trošku prečítam o nej čo a ako, a viem približne ako to u nej funguje, robí každý utorok a štvrtok v tých daných hodinách, ak nebude robiť, dá určite včas vedieť....

zuzkaajozko
28. apr 2016

ahoj baby, ja mam tiez vinovy obklad na podbrusko, naordinovany. Vinove obklady pokial viem stahuju zapaly a bolest, pouzivaju sa aj od bolesti napr na koleno, clenok. Je to na zohriatie maternice by som povedala tak laicky. Ja som si davala tieto vinove obklady presne tri dni pred menzesom. Prvykrat v zivote som mala menzes bez bolesti. Takze nieco na tom je. Tiez chcem otehotniet a budem v zabaloch urcite pokracovat. A dalej, muka asi nelieci, ale je to zahustovadlo, aby to vsetko drzalo pekne po kope, bravcova mast je nato aby to vsetko dobre z vina sa lepsie vstrebalo do pokozky, a to umocnuje aj to teplo. Aspon toto si myslim ja.......

doly7
28. apr 2016

@mamartinka trubka si hlavne Ty a maximalne primitivna a negramotna.