Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

delly16
27. apr 2018

@lienka737 neobjednava, treba si precitat starsie prispevky...utorky a stvrtky poobede treba prist, vyckat si rad

bylinkarkaaa
8. máj 2018

Bylinkárka radí: Lipa pomôže pri čiernom kašli
Sobota 21. 05. 2011 00:00 | Radíme vám / Zdravie | Autor: Anna Kopáčová
Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Tentoraz vám poradí, ako urýchliť liečbu čierneho kašľa.

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového vás prevedie svetom liečivých byliniek. Foto: Viera Dusíková
Čierny kašeľ vyvoláva mikroorganizmus Bacillus pertussis. Prejavuje sa ako séria záchvatov náhleho, kŕčovitého kašľa. Na urýchlenie liečby čierneho kašľa potrebujeme po 20 gramov z týchto byliniek: yzop, betonika lekárska, materina dúška, pamajorán a lipa. Zmes dobre premiešame, jednu polievkovú lyžicu zalejeme pol litrom vriacej vody, lúhujeme 15 minút. Nápoj rozdelíme na dve časti. Jednu vypijeme dopoludnia a druhú popoludní. Pred spaním si ešte spravíme čaj z lipy.
V pracovné utorky a v pracovné štvrtky od 12 hod. - do 15 hod. V tomto uvedenom čase ma môžete navštíviť. 0903037131 Vrbové

lenkap16
8. máj 2018

Ahojte ako sa dostanem k pani Anke??

mia91
10. máj 2018

Ahojte ja som tam dnes bola. Je to len o liečení bylinkami . Pani sa s vami porozpráva pomôže poradi vyvráti a potvrdí . Uvidíme aké za skúšku to určite stojí. 🙂

andrea561
10. máj 2018

Je super, chodime tak par rokov, vzdy vsetko zabralo, odporucam

mia91
10. máj 2018

@andrea561 podarilo sa vďaka nej bábo ? A po akom čase ? Ja sa bojím že nedokážem všetko tak pravidelne dodržiavať , tie rady a bylinky

andrea561
11. máj 2018

@mia91 s takymi problemami som ta ja nebola, ale chodim k nej s dcerkou 🙂

katrusab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
noni99
12. máj 2018

@katrusab ahoj. Prestala som si ich dávať nakoľko sme riešili ivf. Ale chcem zas začať už mám aj lán kúpený. A ty už pol roka robíš obklady a stále nič? Nebola si zas na prefuky ci sa to nezmenilo?

bylinkarkaaa
13. máj 2018

Prosím vás dajte vedieť aj ostatným. Od 28.5.2018 do 4.6.2018 Z vážnych rodinných dôvodov žiadne návštevy neprijímam!!! Potom zasa ako vždy pracovné utorky a vo štvrtky od 12 hod. - do 15 hod. Vrbové 0903037131 Ďakujem vám z celého srdiečka veľmi pekne.

bylinkarkaaa
13. máj 2018

@lienka737 Neobjednávam nikoho doma som, lebo som stále zamestnaná
V pracovné utorky a vo štvrtky od 12hod. – do 15hod. V tomto uvedenom čase ma môžete navštíviť. S pozdravom od 28.5.2018 - do 4.6.2018 z vážnych rodinných dôvodov návštevy neprijímam!!! Potom zasa ako vždy
V pracovné utorky a vo štvrtky od 12hod. – do 15hod. V tomto uvedenom čase ma môžete navštíviť. S pozdravom

silviodora
16. máj 2018

@bylinkarkaaa
Dobrý deň,
chcela by som sa informovať či je možné sa s vami kontaktovať aj inak ako osobnou návštevou, keďže sme až z Popradu a priateľ je vážne chorý, nezvládol by takú ďalekú cestu autom. Obaja sme onkologický pacienti, ja mám liečbu už úspešne za sebou, takže momentálne neberiem žiadne lieky a priateľova liečba ešte len začala a chceli by sme si dopomôcť aj bylinkami, v mojom prípade ako prevencia a v jeho prípade k úspešnému vyliečeniu. Ja som mala nádor na prsníku a priateľ na mozgu.
S pozdravom

mia91
19. máj 2018

@silviodora prajem veľa zdravia a energie a bojujte za šťastný koniec.

tothova86
29. máj 2018

Asi by som vas uz aj ja mala navstivit🙂

andrejka8a8
4. jún 2018

Ahojte. Rada by som sa opýtala, keď ste boli u pani bylinkarky, bolo tam veľmi veľa ľudí? Chcela by som si zorganizovať a naplánovať cestu, tak by som rada vedela aké boli vaše skúsenosti a či sa všetci dostali na rad. Ďakujem pekne.

tinka881
8. jún 2018

Vcera som bola u pani Anky.Velmi zlata je

kakatulik
8. jún 2018

@tinka881 co ti naordinovala?

tinka881
8. jún 2018

@kakatulik vit.D,E,wobenzym,caj zensky,a obklady...ak ty si u nej bola?ak hej co ti dala?

lienka737
8. jún 2018

@tinka881 obklady tie ricínove?

tinka881
8. jún 2018

@lienka737 nie,olej a vino...vraj na kazdy problem dava nieco ine,len neviem ako si to zabalim,sby to drzalo na tel3

kakatulik
8. jún 2018

@tinka881 nie,zatial nie,ale uz dlhsie sa tiez chystam. Pri tom obklade lez,to ti inak drzat nebude.

tinka881
8. jún 2018

@kakatulik urcite k nej chod.Mala som z navstevy dobry pocit.Budem lezat,len si to mam zabalit,nech je to v teple a na noc.

lienka737
8. jún 2018

@tinka881 ja som si to obviazala potravinovou foliou dokola.

tinka881
8. jún 2018

@lienka737 vyskusam.len cakam na mrchu a po nej zacnem s obkladmi.pomohli obklady?

tinka881
12. jún 2018

Baby,ked mam robit chlapovy zelerovy caj to z tej vnati len?kolko toho mam dat do jednej salky?

zuzkass
12. jún 2018

@tinka881 zelerovy caj za robi nie z vnate ale zozeleru nakrajas na platky jeden platok das do vody varis 20 min a 10 min vyluhovat ....a tak pije aj zeler zje...

lienka737
12. jún 2018

@tinka881 mne nepomohli

tinka881
12. jún 2018

@zuzkass to naozaj?a ja vsade hladam,ze len vnat...ja trdlo.Takz3 jeden platok na 2dcl?tiez muz pije?pomohlo mu?Robis si aj obklady?ak ano,ako si to zabalis,aby ti to v noci nespadlo?

dianapasi
17. jún 2018

Dobry den pani Anka snažíme sa o babo som po 2 umelé oplodnení a zistili mi ze mam vajcovody neprechodne mozem mat este detí